Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dánokra rájár a rúd...

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-horrorserules-a-danok-meccsen-az-egesz-csarnok-sirt-video-2863831


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
én pl a trógert nem fogom egyszer sem, azt csak férfiakra használom. mármint, fizilailag láthatóan férfiakra.
slowmotion
Az edző férfi.
Willie Parker
Ja, de Golovin ilyen seggvédős, felelősség-áthárítós valaki az akolból?
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
Mindegy, csak nyerjünk. Golovin szerintem 2 év múlva lesz a toppon ezzel a csapattal.
#JC6
A kérdés, hogy mit jelent majd a top?
Mert belül nincs extra játékosunk, inkább csak ügyeskék vannak. Beállóban szegény Kulcsár Anita óta nincs top játékosunk. Szélsőkben vagyunk egyedül a nemzetközi elitben.
tüsi91
Nem kell annyi extra meg klasszis játékos, mentálisan elég jó csapatokat rakott eddig össze, ismeri a közeget, de nem simulékony. Én azt várom, hogy fejben erősítse meg őket, mert fizikálisan és taktikailag is még fejleszhetőek, vagy ha van is lemaradás, azt lehet pótolni. De ha együtt vannak, nincs klikkesedés meg széthúzás, az csak előrébb viszi a válogatottat. Álljanak be a sorba és küzdjenek, akkor jók leszünk.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
Mindegy, csak nyerjünk. Golovin szerintem 2 év múlva lesz a toppon ezzel a csapattal.
#JC6
A kérdés, hogy mit jelent majd a top?
Mert belül nincs extra játékosunk, inkább csak ügyeskék vannak. Beállóban szegény Kulcsár Anita óta nincs top játékosunk. Szélsőkben vagyunk egyedül a nemzetközi elitben.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
én pl a trógert nem fogom egyszer sem, azt csak férfiakra használom. mármint, fizilailag láthatóan férfiakra.
slowmotion
Az edző férfi.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Úgy tudom ez sehova nem kvalifikál, ismerve az előéletet, ez tökéletes teszt lesz a csapatnak és Golovinnak is.
NB2
Nincs teher.
Meg is nyerjük, figyeljétek meg 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Úgy tudom ez sehova nem kvalifikál, ismerve az előéletet, ez tökéletes teszt lesz a csapatnak és Golovinnak is.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mire gondol 😃 nekem ilyesmi eszembe se jutott 😁😁😁

A vèdelmnek kell megerősödni, nem nagyon nèzi ki az ember belőlük, de remèljük sikerül 🙂
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak kaptunk 29-et ettől az erős szlovák csapattól




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
én pl a trógert nem fogom egyszer sem, azt csak férfiakra használom. mármint, fizilailag láthatóan férfiakra.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Ezen van még mit csiszolni 😛😏
dande
Szívesen bemegyek az öltözőbe, ha arról van szó😝
Willie Parker
azt mondta hogy csiszolni kell, nem reszelni 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 245 — The Mathematician
Ezen van még mit csiszolni 😛😏
dande
Szívesen bemegyek az öltözőbe, ha arról van szó😝
Willie Parker
Hmm. Emlékszem a férfiaknál is ezt mondtad… most akkor mivan?
😂
#JC6
nonbinary 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Ezen van még mit csiszolni 😛😏
dande
Szívesen bemegyek az öltözőbe, ha arról van szó😝
Willie Parker
Hmm. Emlékszem a férfiaknál is ezt mondtad… most akkor mivan?
😂
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m4sport.hu/kezilabda/cikk/2021/12/02/az-osztrakok-mindossze-12-jatekost-tudtak-nevezni-kina-ellen


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Ezen van még mit csiszolni 😛😏
dande
Szívesen bemegyek az öltözőbe, ha arról van szó😝
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezen van még mit csiszolni 😛😏
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
Willie Parker
Mindegy, csak nyerjünk. Golovin szerintem 2 év múlva lesz a toppon ezzel a csapattal.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Golovin majd vajon hány stroke-ot hord ki lábon?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Számoljuk majd meg, hogy hányszor írjuk le a kiakaszt, bosszantó, zavaró, borzalmas szétesett, vállalhatatlan, langyos szar, felbassza az agyam, zavarodott, összetört, rossz felfogású, kapkodó, tróger, kókler és hasonló társait!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
"Mint jég a határt, úgy elverte a Veszprém a Dinamo Bucuresti-et" - NSO

Még szerencse, a tökutolsót (akiknek 2 győzelmük van 9 meccsből és az egyik a Veszprém ellen).
Sebaj, éljen a NER! 😀
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Hú baszki a védekezésünk vállalhatatlan

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mennyire szar az üres stadion hangulata 😕 Nem tudom megszokni...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jó lenne a csoportból két pontot tovább vinni, de nagyon nehéz lesz a 8 közé is kerülni, mert a dánok szerintem esélytelen a koreaiak meg nem tudom milyen formában vannak. Cseheket szlovákot verni kell meg a németek ellen kellene meglepi. Aztán meglássuk. Legyen jó játék, ne szokásos szerencsétlenkedés, és akkor elégedettek lehetünk. Hajrá Vova 😊
dande
Dánok több polccal feljebb vannak.
Koreaiak stìlusa nem fekszik.
Németek most jobbnak tűnnek.
Csehek ki-ki meccs, kb napi forma.
A nemlétező országot verni kell.
Willie Parker
A cseheknél sztem jobbak a csajok a németek tehetségben szvsz nem többek, viszont stabilabb a játékuk, nehéz lesz, de hozható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eddig minden papírforma 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Milyen remek minőségű lehet ez a turul mez a Veszprémnél, Blagotiseknél az első védekezés során belekapaszkodott a beálló és a köldökéig megnyúlt, majd úgy maradt...🤔
nagir
Érzek némi pesszimizmust és előítéletet felőled az új magyar világmárka iránt😊

Steelers fan