Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kedves Ambros!

Ez a vereség nagyban a tied, mi a reteknek nem Leynaud-val kezdted a 2. félidőt, aki addig parádés volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Na ma mar 15ezer folott itt az arenaba.

Hajra hosszabitas!

Szerkesztette: beltazor

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
9-6 volt a Győrnek mikor elkezdtem nézni...
NB2
Akkor kapcsold ki! 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
9-6 volt a Győrnek mikor elkezdtem nézni...
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
14 ezer néző, az igen szép...
Fattyu
Tobb is lehetet volna, de eleg draga volt a jegy.
Meg jo hogy adomentes a sport cafeteria 😀
beltazor
Nem mindenhova volt drága, sőt, Nemrég vettem 10 ezerért jegyet az egészre, ami meccsenként 2500 ft volt a felső szektorokba. Nem is akartam elhinni mennyire baráti ez. Benne voltam így a 14800 fős új világcsúcsban női kézi klubmeccsre.😊
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
14 ezer néző, az igen szép...
Fattyu
Tobb is lehetet volna, de eleg draga volt a jegy.
Meg jo hogy adomentes a sport cafeteria 😀

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Senki nem nezi?
YoungZeeZee
Minek? Úgyis nyer a Győr.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
14 ezer néző, az igen szép...

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Senki nem nezi?
YoungZeeZee
De

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Senki nem nezi?
YoungZeeZee
én az utolsó 10 percre bekapcsoltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 848
Senki nem nezi?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Szeged iszonyat choker. Ha egy picit játszanának jobban, már legalább 5-6 góllal vezethetnének.
NB2
bánhidi sérülésével teljsen szétestünk
most meg sérülten vergődik
nincs aki vezért legyen a pályán
Negritis
Azert az hogy ennyire 1 szemelyes legyen egy csapat az vicc + en lassan Pastornak is megkoszonemm az eddigi munkat ...jot tenne egy kis megujulas
yooker
vicc nem vicc ki más tényleges világklasszis a csapatban aki elől-hátul tudja vinni a csapatot?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Szeged iszonyat choker. Ha egy picit játszanának jobban, már legalább 5-6 góllal vezethetnének.
NB2
bánhidi sérülésével teljsen szétestünk
most meg sérülten vergődik
nincs aki vezért legyen a pályán
Negritis
Azert az hogy ennyire 1 szemelyes legyen egy csapat az vicc + en lassan Pastornak is megkoszonemm az eddigi munkat ...jot tenne egy kis megujulas
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Szeged iszonyat choker. Ha egy picit játszanának jobban, már legalább 5-6 góllal vezethetnének.
NB2
bánhidi sérülésével teljsen szétestünk
most meg sérülten vergődik
nincs aki vezért legyen a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
Szeged iszonyat choker. Ha egy picit játszanának jobban, már legalább 5-6 góllal vezethetnének.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Es feltunt egy ujabb tehetseg? Elek kb csak a gyor ellen hasznalhato.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Köszönjük Ambros, jövőre már Nélküled!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
Ezt nem értem... tegnap hetesekkel megy tovább a Fradi, ma meg simán verik a Győrt
nem igaz, hogy ez nincs előre lejátszva😊
mondjuk szerintem az elmúlt 10 év leggyengébb Győrje...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
Kielcével nyomja a Veszprém az elődöntőt, a másik ágon Barca-Kiel.
empty taxi
akkor marad a bronz
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kielcével nyomja a Veszprém az elődöntőt, a másik ágon Barca-Kiel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 068 — nabege2@yahoo.com
Veszprém csak nem chokerkedi innen el...

majdnem elkiabáltam... ha nincs 2-3 dán TO, akkor ez nagyon meleg lehetett volna

Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 432 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 hvg.hu/itthon/20220517_Ecetbe_martotta_a_kormuket_rago_gyerekek_kezet__kegyetlenseggel_vadolnak_egy_iskolai_kezilabdaedzot

na ez ki lehet? Az edző az érdi kézilabdacsapatnál is dolgozik, korábban 200-szoros válogatott volt.
petey
Biztos, hogy magyar?

 www.kezitortenelem.hu/index.php?id=34&nem=no

Vö:  www.handballerd.hu/edzok
warr_b
gondolom igen, miért lenne külföldi?
petey
No, állítólag György Anna az.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 hvg.hu/itthon/20220517_Ecetbe_martotta_a_kormuket_rago_gyerekek_kezet__kegyetlenseggel_vadolnak_egy_iskolai_kezilabdaedzot

na ez ki lehet? Az edző az érdi kézilabdacsapatnál is dolgozik, korábban 200-szoros válogatott volt.
petey
Biztos, hogy magyar?

 www.kezitortenelem.hu/index.php?id=34&nem=no

Vö:  www.handballerd.hu/edzok
warr_b
gondolom igen, miért lenne külföldi?

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 432 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 hvg.hu/itthon/20220517_Ecetbe_martotta_a_kormuket_rago_gyerekek_kezet__kegyetlenseggel_vadolnak_egy_iskolai_kezilabdaedzot

na ez ki lehet? Az edző az érdi kézilabdacsapatnál is dolgozik, korábban 200-szoros válogatott volt.
petey
Biztos, hogy magyar?

 www.kezitortenelem.hu/index.php?id=34&nem=no

Vö:  www.handballerd.hu/edzok

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 hvg.hu/itthon/20220517_Ecetbe_martotta_a_kormuket_rago_gyerekek_kezet__kegyetlenseggel_vadolnak_egy_iskolai_kezilabdaedzot

na ez ki lehet? Az edző az érdi kézilabdacsapatnál is dolgozik, korábban 200-szoros válogatott volt.