Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Kell egy utolsó nagy hajra

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Csak kéne most Lékai középre, mondjuk Bodó sem ártana 😀

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
azért a helyzetkihasználásunkon már nagyon meglátszik a mentális fáradság. Főleg Balogh harmatgyenge 😕
Antonius
A portugálok is 6 meccset játszottak. És kurva jó a kapusuk.
Sobri Jóska
a portugál fáradság abban nem játszik szerepet, hogy eladjuk a labdákat, meg kapu mellé lövöldözünk tiszta ziccerben. A kapusuk viszont tényleg jó, bár itt is segítene, ha nem a támaszkodó lábának dobnánk a labdát...
Antonius
Igen, de abban fog, hogy nekik is lesz gyengébb időszakuk.
Sobri Jóska
hát, ránk férne... 😊

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
én csak Indexen tudom követni de ott is kiemelik hogy széleket kurvára nem játszuk meg..
hasonlóan mint tegnap! érthetetlen és azért kissé idegesítő is
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
azért a helyzetkihasználásunkon már nagyon meglátszik a mentális fáradság. Főleg Balogh harmatgyenge 😕
Antonius
A portugálok is 6 meccset játszottak. És kurva jó a kapusuk.
Sobri Jóska
a portugál fáradság abban nem játszik szerepet, hogy eladjuk a labdákat, meg kapu mellé lövöldözünk tiszta ziccerben. A kapusuk viszont tényleg jó, bár itt is segítene, ha nem a támaszkodó lábának dobnánk a labdát...
Antonius
Igen, de abban fog, hogy nekik is lesz gyengébb időszakuk.

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
azért a helyzetkihasználásunkon már nagyon meglátszik a mentális fáradság. Főleg Balogh harmatgyenge 😕
Antonius
A portugálok is 6 meccset játszottak. És kurva jó a kapusuk.
Sobri Jóska
a portugál fáradság abban nem játszik szerepet, hogy eladjuk a labdákat, meg kapu mellé lövöldözünk tiszta ziccerben. A kapusuk viszont tényleg jó, bár itt is segítene, ha nem a támaszkodó lábának dobnánk a labdát...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
azért a helyzetkihasználásunkon már nagyon meglátszik a mentális fáradság. Főleg Balogh harmatgyenge 😕
Antonius
A portugálok is 6 meccset játszottak. És kurva jó a kapusuk.

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
azért a helyzetkihasználásunkon már nagyon meglátszik a mentális fáradság. Főleg Balogh harmatgyenge 😕

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
faszan csuszik a hang....mindenkinel?
ZoliMP
Nem a hang hanem a kép..már mondja, hogy gól de még fel sem ugrott..
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
nincs az az isten, hogy ilyen csúnya mezzel nyernek a Portugálok
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 971
faszan csuszik a hang....mindenkinel?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csúszik a kép ááá de szar így
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha van valami melóban nézhető (tehát nem vpn-es móka) sport1 stream, akkor ne tartsátok magatokban pls 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-eb-cserelt-a-magyar-valogatott-a-portugal-meccsre-2743513
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ha verjük a portugálokat, Norvégia meg Szlovéniát, akkor 6-6 pont. Egymás elleni eredmény dönt a javunkra, sima elődöntő.
Igaz, ha kikapunk, és a svédek verik Izlandot, akkor 9-10-ek is lehetünk.
EB előtt kevesen gondolták volna, hogy tulajdonképpen egy portugálok elleni győzelemmel 4-ben a csapat.
Emiatt a mai meccs eredményétől függetlenül ez egy sikeres EB szereplés mindenképpen.
Sobri Jóska
Én is így gondolom h ez sikeres EB szereplés bmi történjen ma.
csebi
Nem hinném hogy lenne bárki aki az ellenkezőjét gondolná! 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Ha verjük a portugálokat, Norvégia meg Szlovéniát, akkor 6-6 pont. Egymás elleni eredmény dönt a javunkra, sima elődöntő.
Igaz, ha kikapunk, és a svédek verik Izlandot, akkor 9-10-ek is lehetünk.
EB előtt kevesen gondolták volna, hogy tulajdonképpen egy portugálok elleni győzelemmel 4-ben a csapat.
Emiatt a mai meccs eredményétől függetlenül ez egy sikeres EB szereplés mindenképpen.
Sobri Jóska
Én is így gondolom h ez sikeres EB szereplés bmi történjen ma.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ha verjük a portugálokat, Norvégia meg Szlovéniát, akkor 6-6 pont. Egymás elleni eredmény dönt a javunkra, sima elődöntő.
Igaz, ha kikapunk, és a svédek verik Izlandot, akkor 9-10-ek is lehetünk.
EB előtt kevesen gondolták volna, hogy tulajdonképpen egy portugálok elleni győzelemmel 4-ben a csapat.
Emiatt a mai meccs eredményétől függetlenül ez egy sikeres EB szereplés mindenképpen.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ozibozi megmondta, a tét és a közösségi háló begyűrűzött a fejekbe. Innen lesz egy bénultságot ledobó heroikus meccs holnap 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem néztem a statokat de érzetre egy gyors/indítás gólunk nem volt. Nem tudtunk lendületbe jönni. A svéd falhoz meg ma kevesek voltunk.
Gorcsev
Mondjuk jó szélsők nélkül az nehéz.
Hanni
Bóka hibázott már az EB-n amúgy?
előző meccset nem láttam, meg ennek se az első félidejét

egyébként neki volt 1 indítás gólja
Negritis
Előző meccsen egyet tán. De az, hogy be tud lőni 10/10 ziccert az ne legyen már kihívás. Minden szélsőnk magyar viszonylatban jónak mondható, de nem nemzetközi szinten. Nincs egy tökös vállalásuk és kikanyarodnak olyan helyekről, ahol egy klasszis simán bemenne. De majd portugálok ellen menni fog a rohanás, remélem rámcáfolnak. 🙂
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem néztem a statokat de érzetre egy gyors/indítás gólunk nem volt. Nem tudtunk lendületbe jönni. A svéd falhoz meg ma kevesek voltunk.
Gorcsev
Mondjuk jó szélsők nélkül az nehéz.
Hanni
meg se nagyon játszottuk őket( és most nem a gyors indításra gondolok ) az a baj pedig a svédek nyilvánvalóan rámentek a beálló és az átlövők levédekezésére középen "tömörülve" szóval ez egy lehetőség lett volna de nem éltünk vele! nem értem miért

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Nem néztem a statokat de érzetre egy gyors/indítás gólunk nem volt. Nem tudtunk lendületbe jönni. A svéd falhoz meg ma kevesek voltunk.
Gorcsev
Mondjuk jó szélsők nélkül az nehéz.
Hanni
Bóka hibázott már az EB-n amúgy?
előző meccset nem láttam, meg ennek se az első félidejét

egyébként neki volt 1 indítás gólja

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem néztem a statokat de érzetre egy gyors/indítás gólunk nem volt. Nem tudtunk lendületbe jönni. A svéd falhoz meg ma kevesek voltunk.
Gorcsev
Mondjuk jó szélsők nélkül az nehéz.
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Nem néztem a statokat de érzetre egy gyors/indítás gólunk nem volt. Nem tudtunk lendületbe jönni. A svéd falhoz meg ma kevesek voltunk.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
ha holnap kikapunk, akkor kevés góllal kéne (1-2 gól csak) és drukkolni Izlandnak, hogy verjék a svédeket, mert gondolom akkor minitabella és nekünk jobb lenne a gólkülönbségünk, hála az Izland 6 gólos legyőzésével
de ha többel akkor cumi aztán lehet megyünk az 5. helyre a csoportban, ami (bár nyilván utólag én is örülni fogok) azért egy kicsit csalódás lesz.
ha kikapunk és a svédek nyernek, akkor tuti a csoport 5. hely
remélem jól számoltam 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Mikler ilyen teljesítménye nélkül meglett volna a 10 közte.... nagyon jól védekeztek és az volt az érzésem, hogy nem is nagyon erőltetjük, ha bejön, bejön, ha nem, akkor nem.

Az a reményünk, hogy talán a portugálok nem védekeznek így, de ha 7-6t olyan jól játszák, mint mondjuk pont a svédek ellen, akkor baj lehet. Reméljük Mikler megint jól véd majd.