Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 184 — The Mathematician
 twitter.com/EHFEURO/status/1221388350784987136
maki és bence

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
ennek az eb bronz meccsnek így szombaton kb semmi értelme
és a szlovének kilógtak, mi is kilógtunk volna...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Nagyot megy a Fradi
Atik15
Rászámolásnál viccesebbet rég láttam mostanában 😀

több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nagyot megy a Fradi
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ezt nem láttam jönni, amit a Fradi játszott most az 1. félidőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a meccs már a 15. percben eldőlt. A spanyolok egy picit bohóckodtak -igaz majdnem megszívták- de félgőzzel nyertek. Nagyon pihentek lesznek a horvátokhoz képest, igaz kész nyugdíjas találkozó lesz az a meccs, tele mindkét csapat rutinrókákkal😊
Amúgy szerintem is Szlovénia kilóg ebből a négyesből, de amit Zümi is mondott, hogy milyen durván jól tolják csapatsportokban az totál wtf. Jó tudom exjugó állam, de akkor is 2 millió emberből jó kézi, röpi, kosár és jéghoki csapat hogy jön össze?😊
NB2
TAO-val! 😄
zemanla
Azt akarod mondani Tűréssel, Akarással, Odaszánásssal? 😀 😀 😀
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ez a meccs már a 15. percben eldőlt. A spanyolok egy picit bohóckodtak -igaz majdnem megszívták- de félgőzzel nyertek. Nagyon pihentek lesznek a horvátokhoz képest, igaz kész nyugdíjas találkozó lesz az a meccs, tele mindkét csapat rutinrókákkal😊
Amúgy szerintem is Szlovénia kilóg ebből a négyesből, de amit Zümi is mondott, hogy milyen durván jól tolják csapatsportokban az totál wtf. Jó tudom exjugó állam, de akkor is 2 millió emberből jó kézi, röpi, kosár és jéghoki csapat hogy jön össze?😊
NB2
TAO-val! 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Ez a meccs már a 15. percben eldőlt. A spanyolok egy picit bohóckodtak -igaz majdnem megszívták- de félgőzzel nyertek. Nagyon pihentek lesznek a horvátokhoz képest, igaz kész nyugdíjas találkozó lesz az a meccs, tele mindkét csapat rutinrókákkal😊
Amúgy szerintem is Szlovénia kilóg ebből a négyesből, de amit Zümi is mondott, hogy milyen durván jól tolják csapatsportokban az totál wtf. Jó tudom exjugó állam, de akkor is 2 millió emberből jó kézi, röpi, kosár és jéghoki csapat hogy jön össze?😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Mi meccs volt!!!
A norvég gyerek minek lőtte el 20 mp-cel a vége előtt???
A horvátok szerintem lépni nem fognak tudni a döntőben.
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Klasszikus.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Fuh de sz.r meccs. 😜

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Uruguay Bolívia 55-1 😝
Érdekfeszítő lehet a dél-amerikai kontinenstorna is...
warr_b
túl sűrű volt a levegő a bolíviaiaknak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 901 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Uruguay Bolívia 55-1 😝
Érdekfeszítő lehet a dél-amerikai kontinenstorna is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Top 6 csapatban lehet, alatta azért meglepődnél.
Én Egerből Füzit és Molnárt már most beraknám a válogatottba. Főleg a szélsőink ismeretében, Molnár már most top 3 itthon. Csak gyenge csapatból nyilván nehezebb kitűnni.
eaglesmcnabb
Hát ja, csak pl. a norvég bajnokság 6. helyezett csapatában játszók már Norvégiában munka mellett sportolnak. Amatőrök. Így mérjed a hazai pénzt a 7. helyezett alatt. (még a spanyol liga vége is már részben amatőr, a német az egyedüli amelyik nem.)
peterk2005
jogos, én az NB3as focista fizetésekhez mértem, de már belátom hogy hiba volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Top 6 csapatban lehet, alatta azért meglepődnél.
Én Egerből Füzit és Molnárt már most beraknám a válogatottba. Főleg a szélsőink ismeretében, Molnár már most top 3 itthon. Csak gyenge csapatból nyilván nehezebb kitűnni.
eaglesmcnabb
Hát ja, csak pl. a norvég bajnokság 6. helyezett csapatában játszók már Norvégiában munka mellett sportolnak. Amatőrök. Így mérjed a hazai pénzt a 7. helyezett alatt. (még a spanyol liga vége is már részben amatőr, a német az egyedüli amelyik nem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Pont ezt a kerdest feszegettem en is es azt a vlaszt kaptam, hogy a portugalok joval korabban kezdtek belefeccolni a kezibe es most erett be . MO-ra meg 2010 vagy 12 utan jott meg a penz, szoval..
ok, de ha elotte nem volt penz, miert voltunk releative jobbak valogatott szinten?
Konkretan a nagyokban sok a kulfoldi, mert van rajuk penz igy bl final 4 eselyesek ellenben nem latni, hogy egy full kulfoldivel teli klubcsapat hogyan szolgalja a valogatott eredekeit.
Sehogy 😀
Ott tartunk, mint fociban. Omlik a penz, de azt mondjak, kulfoldon meg tobb van es keptelenseg elerni az a penz. Nem huzhatom ra a focit a kezire de hasonlo... azok az orszagok akik korabban sehol nem voltak utolertek/lehagytak minket.
ZoliMP
Fociban még el is fogadom a "nincs pénz" dolgot, de kézilabdában nem. Sőt, egyenesen felidegesít amikor szóba jön. Nehogy már... A kézilabda teljesen más nagyságrend, a három "nagy"-on (németek, franciák, spanyolok) kívül nincs még egy ország amelyik ennyit tolja a kézilabda sportba, hogy lenne férfi és női vonalon is két-két abszolút nemzetközi csúcs csapata (még a Fradi nőket is ide számolom, a top8-top-10 BL helyezés az abszolút top), és emellé még a 3., 4., 5. csapataik is EHF szinten versenyképesek lennének. Ilyen hazai háttere még a norvégoknak sincs, akik lassan nem csak női vonalon, de férfi vonalon is sz*rrá verik a világot. Nem beszélve a többiről, portugália, izland, szlovénia, stb. Még a horvátok, szlovének is. Nem létezik, hogy annyi pénz menne náluk a kézibe, különben nem itt játszana a teljes szlovén válogatott, norvég, horvát, orosz (nőknél francia, holland) szupersztárok sora, hanem a Benfica-ban, Portoban, valamelyik svéd vagy norvég, vagy holland klubcsapatban. Minden más kéziben jó országnak, amelyiknek egyáltalán van nemzetközileg élvonalbeli klubcsapata, legfeljebb 1 van. Időnként kettő. Férfi+nőit egybevéve. Nekünk 4 is van, plusz további 3-4 igen jó második vonalas csapat is.

Persze az is igaz, hogy a kézilabdánk azért nem futball szinten szar, ott vagyunk a nemzetközi élmezőny közvetlen közelében, a középmezőny elején általában. (A 7-12 helyeket ide veszem). Szóval nem vagyunk fényévekre, csak nem is vagyunk ott ahova eljuthatnánk ennyi ráfordítással. Az, hogy időnként nem, az benne van, mindig van hullámzás, lásd lengyelek, dánok most. Az a bosszantó inkébb, hogy már kb. másfél évtizede ez van. A női vonalban azért bízom, mert az utánpótlásunk rendkívül tehetséges, és sok fiatalunk is van. Belőlük úgy érzem 1-2 év múlva lesz akár éremesélyes csapatunk is, ha még picit érnek, és lesz mellé egy szakmailag jó válogatott vezetés. A férfiaknál látok nagyobb problémát. Bánhidin kívül a többi fiatal szimpatikus, de talán 1-2 kivételével a többieknél nem látom, hogy pár éven belül akár valamelyik hazai csapatban a kettő közül, akár német, spanyol, francia, lengyel él csapatban húzóemberekké tudnának válni. Mert kéne 8-10 ilyen játékos, nem csak 2-3-4. (De ennek ne ma pénz az oka, ennyi pénzből, ilyen bajnoksággal, 4-5 fiatal új, jó játékosnak szinte évente ki kéne kerülnie az utánpótlásból, abból meg több is lenne, mint 8-10.)
peterk2005
Igen asszem volt is erről nem egy hír h egy magyar fiatalnak nem éri meg külföldre menni tanulni mert itthon még a padon is többet keres a top 6 csapatban. Kiváncsi vagyok h Mathera milyen hatással lesz a norvég képzés (funfact bátyjával együtt nőttem fel, egy csapatban játszottunk). Igazából ha megnézzük a csapatot van esély fejlődésre mert Szita 21, Banhidi 24, Győri 21, Nagy Bence 21, Máthé 20.
Akikben sztem nincs már benne a párizsi ciklus: Mikler, Balogh, Lékai, Sipos.
Jó volt ez a hármas edzői stáb de remélhetőleg picit modernebb taktikát is kitalálunk (szélső játékokok hiánya illetve én nem igazán láttam nagy elképzelést ember előnyben is. Védekezésben végre húztunk meglepőt a nyitottal, és esetleg néha 7-6t is látnék ha támadásban megállunk).
csebi
Top 6 csapatban lehet, alatta azért meglepődnél.
Én Egerből Füzit és Molnárt már most beraknám a válogatottba. Főleg a szélsőink ismeretében, Molnár már most top 3 itthon. Csak gyenge csapatból nyilván nehezebb kitűnni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Pont ezt a kerdest feszegettem en is es azt a vlaszt kaptam, hogy a portugalok joval korabban kezdtek belefeccolni a kezibe es most erett be . MO-ra meg 2010 vagy 12 utan jott meg a penz, szoval..
ok, de ha elotte nem volt penz, miert voltunk releative jobbak valogatott szinten?
Konkretan a nagyokban sok a kulfoldi, mert van rajuk penz igy bl final 4 eselyesek ellenben nem latni, hogy egy full kulfoldivel teli klubcsapat hogyan szolgalja a valogatott eredekeit.
Sehogy 😀
Ott tartunk, mint fociban. Omlik a penz, de azt mondjak, kulfoldon meg tobb van es keptelenseg elerni az a penz. Nem huzhatom ra a focit a kezire de hasonlo... azok az orszagok akik korabban sehol nem voltak utolertek/lehagytak minket.
ZoliMP
Fociban még el is fogadom a "nincs pénz" dolgot, de kézilabdában nem. Sőt, egyenesen felidegesít amikor szóba jön. Nehogy már... A kézilabda teljesen más nagyságrend, a három "nagy"-on (németek, franciák, spanyolok) kívül nincs még egy ország amelyik ennyit tolja a kézilabda sportba, hogy lenne férfi és női vonalon is két-két abszolút nemzetközi csúcs csapata (még a Fradi nőket is ide számolom, a top8-top-10 BL helyezés az abszolút top), és emellé még a 3., 4., 5. csapataik is EHF szinten versenyképesek lennének. Ilyen hazai háttere még a norvégoknak sincs, akik lassan nem csak női vonalon, de férfi vonalon is sz*rrá verik a világot. Nem beszélve a többiről, portugália, izland, szlovénia, stb. Még a horvátok, szlovének is. Nem létezik, hogy annyi pénz menne náluk a kézibe, különben nem itt játszana a teljes szlovén válogatott, norvég, horvát, orosz (nőknél francia, holland) szupersztárok sora, hanem a Benfica-ban, Portoban, valamelyik svéd vagy norvég, vagy holland klubcsapatban. Minden más kéziben jó országnak, amelyiknek egyáltalán van nemzetközileg élvonalbeli klubcsapata, legfeljebb 1 van. Időnként kettő. Férfi+nőit egybevéve. Nekünk 4 is van, plusz további 3-4 igen jó második vonalas csapat is.

Persze az is igaz, hogy a kézilabdánk azért nem futball szinten szar, ott vagyunk a nemzetközi élmezőny közvetlen közelében, a középmezőny elején általában. (A 7-12 helyeket ide veszem). Szóval nem vagyunk fényévekre, csak nem is vagyunk ott ahova eljuthatnánk ennyi ráfordítással. Az, hogy időnként nem, az benne van, mindig van hullámzás, lásd lengyelek, dánok most. Az a bosszantó inkébb, hogy már kb. másfél évtizede ez van. A női vonalban azért bízom, mert az utánpótlásunk rendkívül tehetséges, és sok fiatalunk is van. Belőlük úgy érzem 1-2 év múlva lesz akár éremesélyes csapatunk is, ha még picit érnek, és lesz mellé egy szakmailag jó válogatott vezetés. A férfiaknál látok nagyobb problémát. Bánhidin kívül a többi fiatal szimpatikus, de talán 1-2 kivételével a többieknél nem látom, hogy pár éven belül akár valamelyik hazai csapatban a kettő közül, akár német, spanyol, francia, lengyel él csapatban húzóemberekké tudnának válni. Mert kéne 8-10 ilyen játékos, nem csak 2-3-4. (De ennek ne ma pénz az oka, ennyi pénzből, ilyen bajnoksággal, 4-5 fiatal új, jó játékosnak szinte évente ki kéne kerülnie az utánpótlásból, abból meg több is lenne, mint 8-10.)
peterk2005
Igen asszem volt is erről nem egy hír h egy magyar fiatalnak nem éri meg külföldre menni tanulni mert itthon még a padon is többet keres a top 6 csapatban. Kiváncsi vagyok h Mathera milyen hatással lesz a norvég képzés (funfact bátyjával együtt nőttem fel, egy csapatban játszottunk). Igazából ha megnézzük a csapatot van esély fejlődésre mert Szita 21, Banhidi 24, Győri 21, Nagy Bence 21, Máthé 20.
Akikben sztem nincs már benne a párizsi ciklus: Mikler, Balogh, Lékai, Sipos.
Jó volt ez a hármas edzői stáb de remélhetőleg picit modernebb taktikát is kitalálunk (szélső játékokok hiánya illetve én nem igazán láttam nagy elképzelést ember előnyben is. Védekezésben végre húztunk meglepőt a nyitottal, és esetleg néha 7-6t is látnék ha támadásban megállunk).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont ezt a kerdest feszegettem en is es azt a vlaszt kaptam, hogy a portugalok joval korabban kezdtek belefeccolni a kezibe es most erett be . MO-ra meg 2010 vagy 12 utan jott meg a penz, szoval..
ok, de ha elotte nem volt penz, miert voltunk releative jobbak valogatott szinten?
Konkretan a nagyokban sok a kulfoldi, mert van rajuk penz igy bl final 4 eselyesek ellenben nem latni, hogy egy full kulfoldivel teli klubcsapat hogyan szolgalja a valogatott eredekeit.
Sehogy 😀
Ott tartunk, mint fociban. Omlik a penz, de azt mondjak, kulfoldon meg tobb van es keptelenseg elerni az a penz. Nem huzhatom ra a focit a kezire de hasonlo... azok az orszagok akik korabban sehol nem voltak utolertek/lehagytak minket.
ZoliMP
Fociban még el is fogadom a "nincs pénz" dolgot, de kézilabdában nem. Sőt, egyenesen felidegesít amikor szóba jön. Nehogy már... A kézilabda teljesen más nagyságrend, a három "nagy"-on (németek, franciák, spanyolok) kívül nincs még egy ország amelyik ennyit tolja a kézilabda sportba, hogy lenne férfi és női vonalon is két-két abszolút nemzetközi csúcs csapata (még a Fradi nőket is ide számolom, a top8-top-10 BL helyezés az abszolút top), és emellé még a 3., 4., 5. csapataik is EHF szinten versenyképesek lennének. Ilyen hazai háttere még a norvégoknak sincs, akik lassan nem csak női vonalon, de férfi vonalon is sz*rrá verik a világot. Nem beszélve a többiről, portugália, izland, szlovénia, stb. Még a horvátok, szlovének is. Nem létezik, hogy annyi pénz menne náluk a kézibe, különben nem itt játszana a teljes szlovén válogatott, norvég, horvát, orosz (nőknél francia, holland) szupersztárok sora, hanem a Benfica-ban, Portoban, valamelyik svéd vagy norvég, vagy holland klubcsapatban. Minden más kéziben jó országnak, amelyiknek egyáltalán van nemzetközileg élvonalbeli klubcsapata, legfeljebb 1 van. Időnként kettő. Férfi+nőit egybevéve. Nekünk 4 is van, plusz további 3-4 igen jó második vonalas csapat is.

Persze az is igaz, hogy a kézilabdánk azért nem futball szinten szar, ott vagyunk a nemzetközi élmezőny közvetlen közelében, a középmezőny elején általában. (A 7-12 helyeket ide veszem). Szóval nem vagyunk fényévekre, csak nem is vagyunk ott ahova eljuthatnánk ennyi ráfordítással. Az, hogy időnként nem, az benne van, mindig van hullámzás, lásd lengyelek, dánok most. Az a bosszantó inkébb, hogy már kb. másfél évtizede ez van. A női vonalban azért bízom, mert az utánpótlásunk rendkívül tehetséges, és sok fiatalunk is van. Belőlük úgy érzem 1-2 év múlva lesz akár éremesélyes csapatunk is, ha még picit érnek, és lesz mellé egy szakmailag jó válogatott vezetés. A férfiaknál látok nagyobb problémát. Bánhidin kívül a többi fiatal szimpatikus, de talán 1-2 kivételével a többieknél nem látom, hogy pár éven belül akár valamelyik hazai csapatban a kettő közül, akár német, spanyol, francia, lengyel él csapatban húzóemberekké tudnának válni. Mert kéne 8-10 ilyen játékos, nem csak 2-3-4. (De ennek ne ma pénz az oka, ennyi pénzből, ilyen bajnoksággal, 4-5 fiatal új, jó játékosnak szinte évente ki kéne kerülnie az utánpótlásból, abból meg több is lenne, mint 8-10.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk
Antonius
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜
warr_b
Látom padawanok kezdtek ráérezni, hogy is kell ezt csinálni. Csak így tovább. 😊 Ugyanezt kívánom a válogatottnak is.
iktriad
Hmm, sztem nem nyerünk több meccset....
KoporShow
Iktriad miatt van minden én szóltam 😊



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Nagyon szép teljesítmény volt ez. Tegye mindenki szívére a kezét, elhittük a végére, hogy jók vagyunk, hiszen evés közben jön meg az étvágy.
Nem volt ezzel a tornával semmi gond, bőven kimaxolták, sőt, túlteljesítettek.
Szerintem az egyik leggyengébb, leglassabb és legnehezebb csapat voltunk, ennek ellenére amíg bírták a fiúk, erővel és mentálisan is, addig jöhetett bárki...
Csak hát a magyar fej és a magyar test nem ehhez a terheléshez szokott 😊
Azért az picit WTF volt, hogy másfél nap alatt két sorsdöntő meccs, gondolom a svédekkel nem csinálnának ilyet soha..
Nagyon régóta vár a magyar kézilabda népe egy kiugró sikert, annyira szeretném ha ennek a tornának a sikerén felbuzdulva elkezdenék talpra állítani az UP-t is, jó helyre mennének a TAO pénzek és megfelelő szakemberek képződnének.
Remélem ez nem csak álom 😀

Szép volt!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
közben a Siófok meg 8-al megy az ETO ellen... 😮
Antonius
gondolom azért, hogy egy picit kibabráljon a Fradival...
NB2
nem is kicsit, innentől kezdve a SIófoknak áll a 2. hely

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
lehet, hogy holnap elégedett leszek, de azért ma piszkosul fogok idegeskedni, hogy leverjük Izlandot, Dániát, a ruszkikat és akkor elcsúszunk egy nulla pontos svédeken és a nevenincs portugálokon😕
NB2
Neve nincs portugálok a csoport második legerősebb csapata volt. Nem érdekel a tabella. Szerintem az idei olimpiára is kijutnak és Párizsig akár éremért is mehetnek, ha a fiataljaikat sikerül felépíteniük.
Svédek is jobb csapat. 0 pont nem árul el semmit. Érmet várták tőlük, ami nem volt bennük, cserébe sérültjeik is voltak és a tét alatt valamint a média által kavart viharban össze nyomta őket a tét. Tét nélküli meccsen könnyen vertek minket. Hozták a papírformát.

Egyszerűen 15. legerősebb csapat voltunk a fogadóirodáknál. Ebből lesz egy top 10-es szereplés. Egyáltalán nem volt túlzás, h ez a csapat 3 vereséggel kell hazajöjjön. Csináltak 3 csodát. Orosz meccs nem volt az. Erre kell emlékezni. Értékelni kell ezt a szereplést és bízni benne, h az amúgy szar magyar nevelést idővel megfelelő irányba sikerül fordítani, h olyan játékosok jöjjenek ki, akikkel szemben lehet elvárni top8-at vagy még annál is jobb szereplést. Én tartok tőle, h ez a keret nyomás alatt 2 év múlva ennyire se lesz képes, hiába lesznek rutinosabbak. :/

Fel a fejjel. Ebben az állapotban ez a keret és a stáb bőven felülteljesített és ezt az utolsó két meccs sem tudja beárnyékolni.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A portugáloknál nem az a durva, ahogy most játszanak, hanem az a tehetségtömeg amit szépen be tudnak építeni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Sport tv milyen gyorsan lemondott az Izland Svédről, és adja élőbe a Juve-Romát.... innentől elég nehéz elfogadni bármi érvet arra nézve, hogy mit tudnak vagy nem tudnak gyorsan változtatni a közvetítéseken 😛
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Hiába volt 4 jó meccs, ha a végét elerőlködik. Erőn felül teljesített a csapat, azért jár a gratula, de ez sajnos még mindig egy közepes erősségű csapat középszerű fiatalokkal. Bánhidi és Mikler klasszis, a többieknek max felvillanásai vannak.
FLZOLI
Teljesen igazad van. Ezt mondtuk már az EB előtt is, semmi olyan nem történt ezen a két utolsó meccsen, amit nem tudtunk volna eddig is. Az volt a csoda, hogy addig, amig bírtuk erővel (mert azt az edzők is bevallották még az EB előtt, hogy fizikálisan "nem vagyunk a toppon"), meg tudtunk verni nálunk sokkal komolyabb csapatokat. A fiatalokat (Máthé, Győri, Rosta, Ubornyák) hagyni kell fejlődni és sokat játszatni, akkor a hazai EB-re összeállhat egy olyan csapat nálunk is, mint ami játékerőben most van a szlovénoknak, vagy izlandnak.
Antonius
Az is jó kérdés, hogy a semmiből hogy lehet egy sportágat felepiteni... Ömlik a pénz itt a sportágba, és egy Portugália simán lepipálja 5 év alatt a válogatottat... Ez a probléma igazából és ezt kéne inkább firtatni.

Jó volt szurkolni megint egyébként egy válogatottnak úgy hogy a nagyokkal partiban vannak. Kb a foci eb volt ilyen utoljára
FLZOLI
Pont ezt a kerdest feszegettem en is es azt a vlaszt kaptam, hogy a portugalok joval korabban kezdtek belefeccolni a kezibe es most erett be . MO-ra meg 2010 vagy 12 utan jott meg a penz, szoval..
ok, de ha elotte nem volt penz, miert voltunk releative jobbak valogatott szinten?
Konkretan a nagyokban sok a kulfoldi, mert van rajuk penz igy bl final 4 eselyesek ellenben nem latni, hogy egy full kulfoldivel teli klubcsapat hogyan szolgalja a valogatott eredekeit.
Sehogy 😀
Ott tartunk, mint fociban. Omlik a penz, de azt mondjak, kulfoldon meg tobb van es keptelenseg elerni az a penz. Nem huzhatom ra a focit a kezire de hasonlo... azok az orszagok akik korabban sehol nem voltak utolertek/lehagytak minket.
ZoliMP
Most megnéztem, h a portugál sem a jövő csapata: 10-11 30 év feletti játékosuk van, nekünk 4-5 a bő keretben.