Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Nem is tudom melyik a szánalmasabb, a magyar védekezés, vagy ez a 2 idióta "kommentátor"...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Gyilkos 2 perc 😕
több mint 4 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
semmi új, leszopatnak minket lábon.

jó EB volt.
petey
Nekem is ez az érzésem. Félek, fájdalmas, infarktusközeli lesz a vége.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez a meccs tuti x lesz.
Vrij6
Vagy ide vagy oda 1 gól....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ez a meccs tuti x lesz.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
semmi új, leszopatnak minket lábon.

jó EB volt.
petey
Ezt azért így nem mondanám, de benne van hogy kikapunk sajnos.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
semmi új, leszopatnak minket lábon.

jó EB volt.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Székely a VIP ezen a tornán nálunk. mindent elmond.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Remélem ezt valahogy behúzzuk, ők már továbbmentek, vigyenek minket is 😊
davemayer
biztos, hogy továbbmentek?
ha Hollandia és mi is nyerünk +5-tel, akkor ők kiesnek, nem?
NB2
Ja, de mi nem nyerunk 5tel az tuti

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Miért nem varialunk valamit védekezésben?
Ennél rosszabb nem igen lehet. 20 perc alatt kaptunk 13-at.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Ilyen rohanásból eddig ritkán jöttünk ki jól…
Kicsit lassítani kellene a játékot!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 435 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem ezt valahogy behúzzuk, ők már továbbmentek, vigyenek minket is 😊
davemayer
biztos, hogy továbbmentek?
ha Hollandia és mi is nyerünk +5-tel, akkor ők kiesnek, nem?
NB2
Szerintem még Izland is kieshet, bármi lehet. Amúgy én is szoros meccset várok, maximum 2-3 gólon belül.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Remélem ezt valahogy behúzzuk, ők már továbbmentek, vigyenek minket is 😊
davemayer
biztos, hogy továbbmentek?
ha Hollandia és mi is nyerünk +5-tel, akkor ők kiesnek, nem?
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
engem semmilyen eredmény nem fog ma meglepni. Simán kikaphatunk hattal, de akkor sem esik le az állam, ha 8-al nyerünk.
Én valahogy nem érzek szoros meccset, valakinek nagyon nem jön ki majd a lépés szerintem
Antonius
Érdekes megközelítés, én nem hinném hogy bárki is 3nál többel nyerne, egyik csapat sem hagyná ezt. Én szoros meccset várok, remélem behúzzuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
engem semmilyen eredmény nem fog ma meglepni. Simán kikaphatunk hattal, de akkor sem esik le az állam, ha 8-al nyerünk.
Én valahogy nem érzek szoros meccset, valakinek nagyon nem jön ki majd a lépés szerintem

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Remélem ezt valahogy behúzzuk, ők már továbbmentek, vigyenek minket is 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 036 — "Montoya por favor!"
Nézem a SLO-MNE meccset. Helyszín: Debrecen. Tudom nem USA vagyunk, de emléxem mikor pár éve a szerbeknél volt kézi esemény, a mi meccsünket direkt Szabadkára rakták, a horvátokot a horvát határ mellé, a fekete-hegyiekét lentre. Kicsi gesztus, de mégis gesztus a szurkolók felé.
NB2
6 csoport van, 6 országot választhattak a rendezők (ebből 2 rendező ország van) akiket elhelyezhetnek a csoportba város alapon
A Csoport : Szlovénia -› Debrecen
B Csoport : Magyarország -› Budapest
C Csoport : Horvátország -› Szeged
D Csoport : Németország -› Pozsony
E Csoport : Csehország -› Pozsony
F Csoport : Szlovákia -› Kassa

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Nézem a SLO-MNE meccset. Helyszín: Debrecen. Tudom nem USA vagyunk, de emléxem mikor pár éve a szerbeknél volt kézi esemény, a mi meccsünket direkt Szabadkára rakták, a horvátokot a horvát határ mellé, a fekete-hegyiekét lentre. Kicsi gesztus, de mégis gesztus a szurkolók felé.
NB2
Szeged a legközelebbi város, oda meg a szerb-horvát csoportot rakták. Nem lehet mindenkit egy helyre bezsúfolni sajnos.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Nézem a SLO-MNE meccset. Helyszín: Debrecen. Tudom nem USA vagyunk, de emléxem mikor pár éve a szerbeknél volt kézi esemény, a mi meccsünket direkt Szabadkára rakták, a horvátokot a horvát határ mellé, a fekete-hegyiekét lentre. Kicsi gesztus, de mégis gesztus a szurkolók felé.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 435 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Itt le van írva a matek

 telex.hu/sport/2022/01/17/ferfi-kezilabda-eb-2022-korbeveres-magyar-tovabbjutas


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Hogy sikerült haza világversenyen úgy intézni a sorsolást, hogy nem mi játsszuk a második meccset baszki? Ez mennyire amatőr...
gabokocka
ugy gondoltuk, hogy itt mar tovabbjutottunk es max arrol dont az utolso meccs, hogy ki a csoportelso.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Hogy sikerült haza világversenyen úgy intézni a sorsolást, hogy nem mi játsszuk a második meccset baszki? Ez mennyire amatőr...
gabokocka
csütörtökön sem értettem, hogy miért nem játszanak a portugálok, de ez így tényleg wtf
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Hogy sikerült haza világversenyen úgy intézni a sorsolást, hogy nem mi játsszuk a második meccset baszki? Ez mennyire amatőr...
gabokocka
Nekem már az is fura, hogy nem azonos idősáv a záróforduló csoportonként.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Minden tiszteletem a válogatotté, nem emlékszem (ez bizonyára az én hibám), hogy ilyen kiélezett helyzetben az elmúlt pár évben bármilyen sportban magyar csapat oda tudta tenni magát félidős hátrány után. Klasszikus számolgatós sztori lesz a végére, ez már meg sem lep.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Hogy sikerült haza világversenyen úgy intézni a sorsolást, hogy nem mi játsszuk a második meccset baszki? Ez mennyire amatőr...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.