Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/kezilabda-az-mksz-veget-vetett-az-idenynek-nem-hirdetnek-bajnokot-2756891
"a nemzetközi kupaindulókat határozza meg mind a két nem esetében, itt pedig az előző kiírásban elért eredmény lesz a mérvadó." Siófok becumizta...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Bazska és Lékai beszélgetnek nba2k közben
 www.twitch.tv/videos/581525488

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fazekas Nándor visszavonul.
Köszönünk mindent!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
 twitter.com/pickhandball/status/1242859250415800320

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdemes lenne Elek helyére németül beszélő edzőt hozni...
 24.hu/sport/2020/02/21/julia-behnke-ferencvaros-kezilabda/?fbclid=IwAR0bZUFBFwKP7nPjdDQFGW4eanV-p8YRIadEYgtnvXw_bfTR8asbihp1jHQ
empty taxi
Ha csak ez lenne a hibája... Mindenkinek jót tenne a váltás

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Érdemes lenne Elek helyére németül beszélő edzőt hozni...
 24.hu/sport/2020/02/21/julia-behnke-ferencvaros-kezilabda/?fbclid=IwAR0bZUFBFwKP7nPjdDQFGW4eanV-p8YRIadEYgtnvXw_bfTR8asbihp1jHQ


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én inkább azt látom, hogy belekerültek egy olyan körbe, hogy minden meccset elveszítenek, amit nyerni is lehetne, de el is lehet veszteni. Van ilyen spirál, nem könnyű kikerülni belőle, ha egyszer elkapott. Szerintem rendben lesznek ők már közép távon is, de az idei évük valószínűleg kuka, több fronton is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
csak nekem tűnik fel, hogy Elek Gábor mennyire elvesztette kontrollt idén a csapata felett? De olyan szinten, ami már bántóan nyilvánvaló.
1. Idén egyetlen fontos tétmeccset nem tudtak megnyerni (bocs a Bukarest ellen igen, de szerencsére ott már 10-el vezettek a hajrá előtt)
2. láthatóan képtelen arra, hogy motiválja a csapatát (még csak egyetlen meccsre sem képes felpörgetni őket), 3. a csapatvédekezés pedig mondanám, hogy szar, de igazából nem szarozhatjuk le azt, ami nincs. Mondjuk ez mindig is gyengéje volt, Ő védekezni sosem tudott a csapataival. Csak hát az az Ő privát pech-e, hogy a modern kézilabdának már évek óta a védekezés az alapja, minden más utána következik. Nem lehet véletlen, hogy a korai évek kupasikerei (és az 5 évvel ezelőtti kissé mázlis bajnoki cím) után az Elek csapatnak nem volt komoly esélye trófeát nyerni.
Nem akarok károgni, de ez a csapat többet érdemel egy befásult edzőnél, szerintem megérett az idő egy edzőváltásra a Fradinál. A csapatnak mindenképp, de ez egyébként Elek Gábornak is jót tenne, neki is új impulzusokra lenne szüksége. Volt egy nyilatkozata a válogatott kinevezése után, ami nagyon megütötte a fülemet: valami ilyesmit mondott, hogy most ÚJRA rettentően motivált, ebben a feladatban lát kihívást. Szóval akkor a Fradival közös munkában már nincs kihívás? Vagy ezt a fiatal csapatot a csúcsra vinni már NEM AKKORA motiváció? Nála is megérett az idő a környezetváltozásra.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
asszem a Fradi lecsúszik itthon a 2. helyről
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A szegedi világválogatott szép fordítást mutatott be a meccs végére elfogyó párizsi világválogatott ellen. 😊
peterk2005
a mai kézilabdában ezt kiemelni olyan felesleges már mint Bánhidinak a vakációja előtt kalóriatáblát adni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szegedi világválogatott szép fordítást mutatott be a meccs végére elfogyó párizsi világválogatott ellen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Huh, komoly volt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Szép volt Szeged!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
idén Aalborg meccset még nem láttam, de fullba tolják az 7-6 támadást
és eddig kifizetődik
ahogy pár éve még senki nem hozta le emberhátrányban a kapust és ma már mindenki
sztem nem kell sok hogy a top csapatok is kapus nélkül támadjanak
Negritis
Nem hiszem, hogy teljes meccsen általános lesz a 7-6, én nem látok benne annyi pluszt, mint hátrányban. A Szeged nagyot kínlódott, elég formán kívül játszott. Egy jó csapat, jó kontra játékkal simán megdob 3-4 üres kapus / "ajándék" gólt 60 perc alatt, annál meg nem jelent többet a 6 ember helyett 7 emberrel való támadás. A Szeged is megdobott volna ennyit, ha hozzák amit tudnak. Szerintem.

Ettől még jó ez a 7-6, de szerintem inkább az lehet a jövője, hogy azok a csapatok, akiknek valami hiányzik (nem elég erős a beálló játék, hiányzik balkezes átlövő, stb.), esetleg a matchup nem jó (nem fekszik az ellenfél stílusa), azok egy taktikai variációs lehetőségként ráállhatnak 7-6-ra 1-1 meccsre, ezzel maszkolva a problémát.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
ezt az X-et megköszönhetjük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
idén Aalborg meccset még nem láttam, de fullba tolják az 7-6 támadást
és eddig kifizetődik
ahogy pár éve még senki nem hozta le emberhátrányban a kapust és ma már mindenki
sztem nem kell sok hogy a top csapatok is kapus nélkül támadjanak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Maqueda -> Bakony
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/banhidi-bence-nem-a-mentalis-faradtsag-hanem-a-mentalitas-okozta-a-vesztunket-az-eb-n
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre mondhatjuk, hogy no comment..... 😕

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/27/ferfi_selejtezo_olimpiai_torna_kezilabda/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érezhető volt, hogy elfáradtak a játékosok az utolsó két meccsre. Kilenc meccs két naponként sok. Nekünk a 7 is sok volt.

Ha a cél a legeleje, a végső győzelem, az valóban nagy ugrás nekünk. A dán, norvég francia és spanyol játékosállomány a világ előtt van, oda nehéz lesz odaérni, mert olyan nem nagyon lesz, hogy mindegyik formán kívül van. Az meg irreális, hogy ezek közül egy versenyen egyszerre többet is verni tudjunk, úgy, hogy közben még a mögöttük levő közvetlen második vonal ellen se adjunk le meccseket.

De a rendszeres középdöntőzés, versenyképesség és alkalmankénti éremesély azért nincs - nem lenne - olyan messze. A férfiaknál most éppen igen, de a nőknél bőven van mire építkezni már 1-2 éven belül is.

Inkább az a bosszantó, hogy az ember nem tud nem szkeptikus lenni, nehéz bízni a dolgokban. (Legalábbis az utánpótlás frontont, mert a klubcsapatok legalább profin vannak menedzselve, a focival ellentétben.) Pedig annyi pénznek amennyit mi a kézibe tolunk, jóval többre is elégnek kellene lennie. A németeken és franciákon kívül szerintem nincs még egy ország amelyik annyit költene kézire, mint mi. Ehhez képes csalódás a helyzet, mert amúgy a vizilabda mellett szinte a kézi az egyetlen sport, amit még így is megéri nézni. De nem vagyunk hatékonyak, elfolyik a pénz, az biztos. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 431
és ettől a "színvonaltalan" szinttől is elérhetetlen távolságban vagyunk sajna...😕
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Ez a bronz meccs és az EB döntő piszok színvonaltalan volt😕
Ha a spanyol edző a megfelelő kapussal kezd és hagyja fent Aginagalde-t az elsőben, szerintem ez a meccs a 2. félidő 10. percére eldől. Ahelyett gyakorlatilag totál véletlenül nyert az egyik csapat.
De sajnos nekem ez az utolsó 2 meccs nagyon nem tetszett😕
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Na, a spanyolok megnyerték az Eb-t.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
 twitter.com/EHFEURO/status/1221388350784987136
maki és bence

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!