Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Hát akkor a szlovének ezt behúzták...
warr_b
Verni kell a svédeket így, a szlovénok sztem holnap verik a norvegokat, bár akkor bukják a csoportot de az is mindegy h spanyol vagy horvát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát akkor a szlovének ezt behúzták...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
4-gyel mennek a portugálok...
már csak 3-mal...
NB2
Szlovénok elég magabiztosan mennek és Vranjes most jól kert időt h 5 legyen

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
4-gyel mennek a portugálok...
már csak 3-mal...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Mondom, nekem a svédeket legyőzni ff kézilabdába még mindig olyan kategória, mintha ők vernének minket vízilabdàba 😀 😀 😀

Még akkor is, ha mostanában ők a gyengébbek a skandináv nemzetek közül.
dande
2009-es vb-m vertük meg őket utoljára nagy világversenyen (azóta 3 vereség). 31-30-ra nyertünk anno, Ilyés 8, Császár 7, Nagy Laci 6 gólt dobott, Fazekas meg 40%-kal védett azon a meccsen.
Ha a külső sorunk ma is ver 21 gólt és hasonló lesz a kapusteljesítmény is, akkor még akár nyerhetünk is 😊
empty taxi
Szerencsére Nagy Laci most ott van

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondom, nekem a svédeket legyőzni ff kézilabdába még mindig olyan kategória, mintha ők vernének minket vízilabdàba 😀 😀 😀

Még akkor is, ha mostanában ők a gyengébbek a skandináv nemzetek közül.
dande
2009-es vb-m vertük meg őket utoljára nagy világversenyen (azóta 3 vereség). 31-30-ra nyertünk anno, Ilyés 8, Császár 7, Nagy Laci 6 gólt dobott, Fazekas meg 40%-kal védett azon a meccsen.
Ha a külső sorunk ma is ver 21 gólt és hasonló lesz a kapusteljesítmény is, akkor még akár nyerhetünk is 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Japán közben megverte Bahreint, az sem kis meglepi szerintem...

Portugálok eggyel mennek félidőben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondom, nekem a svédeket legyőzni ff kézilabdába még mindig olyan kategória, mintha ők vernének minket vízilabdàba 😀 😀 😀

Még akkor is, ha mostanában ők a gyengébbek a skandináv nemzetek közül.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem mostantól gólt sem dobunk 😛 😀 😉
dande
Szerintem a svéd meccsen 3 öngólt fogunk dobni.
Mindegyiknél emberhátrányban támadunk üres kapuval, és kettőnél a felsőlécről, egynél pedig a blokkról (specifikusan Jeppson bal csuklójáról) visszapattanó labda vissza fog hullani egészen a saját kapunkba.

Így fogunk kikapni 4-0-ra, mert különben nagyon fasza lesz a védelmünk.

Most pedig leccgó luzitánok!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Már így is a legjobb eb szereplésünk ever, de azért jó lenne a legtöbbet kihozni belőle. 😀
Bruce
Még sajnos ez nem biztos, voltunk már egyszer 6. és 7. helyezettek korábban. Egyelőre még az is előfordulhat, hogy csoport ötödikek (és ezzel 9. v. 10.) leszünk.

Ha nyernénk ma, az már szinte garantáltan a legjobb EB-nk lenne. Helyezésben talán még az sem biztos, de megvert jó ellenfelekben (leginkább azok számában) biztosan.

De nem fogunk ma nyerni, a svédek otthon játszanak, meg kell mutatniuk a hazai közönségnek. Örüljünk, ha tízen belül megússzuk.
peterk2005
Én amúgy is feladnám a mai meccset és minden erőmet a holnapi meccsre koncentrálnám.
Felhoznám a tartalékokat, játszanak ők végig, a kapuban Székely, illetve akik kevesebbet jutottak szóhoz, azokat nyomatnám a meccs legnagyobb részében. Aztán szerdán meg ami a csövön kifér.

Persze csak akkor csinálnám ezt, ha a Portugálok megvernék a Szlovéneket ma, mert akkor a svéd meccs nekünk mindegy, csak a portugálokat kell megverni, hogy mind a Portugálok, mind a Szlovének mögöttünk legyenek.
Bruce
De ha Izland legyőzné Norvégiát, matekos legyen a talpán aki kiszámolja, hogy ki jut tovább😊
Továbbra is mondom, mi győzelmi kényszerrel játszunk mindkét nap, de sajna jobbak a svédek, Staffan Olsson, Magnus Wislander mind jó kézisek, jó lesz ha 5-ön belül maradunk...
NB2
2 norvég vereség
2 magyar-szlovén győzelem esetén sztem elég tiszta hogy mi történik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
Már így is a legjobb eb szereplésünk ever, de azért jó lenne a legtöbbet kihozni belőle. 😀
Bruce
Még sajnos ez nem biztos, voltunk már egyszer 6. és 7. helyezettek korábban. Egyelőre még az is előfordulhat, hogy csoport ötödikek (és ezzel 9. v. 10.) leszünk.

Ha nyernénk ma, az már szinte garantáltan a legjobb EB-nk lenne. Helyezésben talán még az sem biztos, de megvert jó ellenfelekben (leginkább azok számában) biztosan.

De nem fogunk ma nyerni, a svédek otthon játszanak, meg kell mutatniuk a hazai közönségnek. Örüljünk, ha tízen belül megússzuk.
peterk2005
Én amúgy is feladnám a mai meccset és minden erőmet a holnapi meccsre koncentrálnám.
Felhoznám a tartalékokat, játszanak ők végig, a kapuban Székely, illetve akik kevesebbet jutottak szóhoz, azokat nyomatnám a meccs legnagyobb részében. Aztán szerdán meg ami a csövön kifér.

Persze csak akkor csinálnám ezt, ha a Portugálok megvernék a Szlovéneket ma, mert akkor a svéd meccs nekünk mindegy, csak a portugálokat kell megverni, hogy mind a Portugálok, mind a Szlovének mögöttünk legyenek.
Bruce
De ha Izland legyőzné Norvégiát, matekos legyen a talpán aki kiszámolja, hogy ki jut tovább😊
Továbbra is mondom, mi győzelmi kényszerrel játszunk mindkét nap, de sajna jobbak a svédek, Staffan Olsson, Magnus Wislander mind jó kézisek, jó lesz ha 5-ön belül maradunk...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Idáig tét nélkül játszhattak, nem volt elvárás velük szemben. A Szlovén meccs óta elvárás lett hogy a két meccsből nyerjenek meg egyet. Nekik is van okostelefonjuk, használni is tudják, szóval mondhat bármit az edző vagy a szövetség, tudják hogy nem tétnélküli 2 meccs jön most.
ozibozi
igazat adnék neked de a szlovén meccsre ez már ugyanúgy vonatkozott mégis behúzták. Szerintem nem is baj ha foglalkoznak a téttel, arra kell az edzői stábnak figyelni hogy ez még több energiát mozgósítson bennük és ne bénítsa őket, tudjanak tényleg ésszel a végsőkig küzdeni.

Svéd meccset sem szabad elengedni sajnos, ha van esély azt meg kell ragadni - hogy 10-en belül maradjunk ellenük 😉

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Már így is a legjobb eb szereplésünk ever, de azért jó lenne a legtöbbet kihozni belőle. 😀
Bruce
Még sajnos ez nem biztos, voltunk már egyszer 6. és 7. helyezettek korábban. Egyelőre még az is előfordulhat, hogy csoport ötödikek (és ezzel 9. v. 10.) leszünk.

Ha nyernénk ma, az már szinte garantáltan a legjobb EB-nk lenne. Helyezésben talán még az sem biztos, de megvert jó ellenfelekben (leginkább azok számában) biztosan.

De nem fogunk ma nyerni, a svédek otthon játszanak, meg kell mutatniuk a hazai közönségnek. Örüljünk, ha tízen belül megússzuk.
peterk2005
Én amúgy is feladnám a mai meccset és minden erőmet a holnapi meccsre koncentrálnám.
Felhoznám a tartalékokat, játszanak ők végig, a kapuban Székely, illetve akik kevesebbet jutottak szóhoz, azokat nyomatnám a meccs legnagyobb részében. Aztán szerdán meg ami a csövön kifér.

Persze csak akkor csinálnám ezt, ha a Portugálok megvernék a Szlovéneket ma, mert akkor a svéd meccs nekünk mindegy, csak a portugálokat kell megverni, hogy mind a Portugálok, mind a Szlovének mögöttünk legyenek.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 427
Idáig tét nélkül játszhattak, nem volt elvárás velük szemben. A Szlovén meccs óta elvárás lett hogy a két meccsből nyerjenek meg egyet. Nekik is van okostelefonjuk, használni is tudják, szóval mondhat bármit az edző vagy a szövetség, tudják hogy nem tétnélküli 2 meccs jön most.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már így is a legjobb eb szereplésünk ever, de azért jó lenne a legtöbbet kihozni belőle. 😀
Bruce
Még sajnos ez nem biztos, voltunk már egyszer 6. és 7. helyezettek korábban. Egyelőre még az is előfordulhat, hogy csoport ötödikek (és ezzel 9. v. 10.) leszünk.

Ha nyernénk ma, az már szinte garantáltan a legjobb EB-nk lenne. Helyezésben talán még az sem biztos, de megvert jó ellenfelekben (leginkább azok számában) biztosan.

De nem fogunk ma nyerni, a svédek otthon játszanak, meg kell mutatniuk a hazai közönségnek. Örüljünk, ha tízen belül megússzuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Amúgy az EB-n ha csak olyan csapat végez előttünk amelyik már kijutott, akkor ki lehet egyenes ágon is jutni nem akár egy 5. hellyel is nem?
FLZOLI
Sajnos nem. Egyenes ágon csak a kontinensbajnokok és a világbajnok (plusz házigazda) jutnak ki, mindenki más selejtez.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Szerintem jó ha 5ön belül maradunk ma, a svédek eddig elég enerváltan és gyengén játszottak, de tuti, hogy hazai közönség előtt szépen akarnak búcsúzni előbb-utóbb pedig jönni fog nekik egy jó meccs... 😊
peach
Sajnos ez egy nagyon reális forgatókönyv. A svédeket eddig agyonnyomta a hazai média a kvázi kötelező elődöntővel, most viszont már senki nem vár el tőlük semmit, ma fognak először felszabadultan, tét nélkül játszani. Meglátjuk majd, de én az EB eddigi legnehezebb meccsét várom ma estére.
Antonius
értem ezt a logikát de azért inkább egy kissé összeesett csalódott svéd csapat mint egy olyan aki feltüzelve megy a 4be jutásért!elnézve a svéd-portugált én pont inkább a portugálok miatt kezdtem el aggódni nagyon jó kis kézit toltak!
yooker
ez a svéd egy nagyon jó kis csapat, ne tévesszen meg az, hogy most gyengélkednek, jó formában lévő, jó csapatoktól kaptak ki. Mondjuk mi is jó formában vagyunk....

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Szerintem jó ha 5ön belül maradunk ma, a svédek eddig elég enerváltan és gyengén játszottak, de tuti, hogy hazai közönség előtt szépen akarnak búcsúzni előbb-utóbb pedig jönni fog nekik egy jó meccs... 😊
peach
Sajnos ez egy nagyon reális forgatókönyv. A svédeket eddig agyonnyomta a hazai média a kvázi kötelező elődöntővel, most viszont már senki nem vár el tőlük semmit, ma fognak először felszabadultan, tét nélkül játszani. Meglátjuk majd, de én az EB eddigi legnehezebb meccsét várom ma estére.
Antonius
értem ezt a logikát de azért inkább egy kissé összeesett csalódott svéd csapat mint egy olyan aki feltüzelve megy a 4be jutásért!elnézve a svéd-portugált én pont inkább a portugálok miatt kezdtem el aggódni nagyon jó kis kézit toltak!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy az EB-n ha csak olyan csapat végez előttünk amelyik már kijutott, akkor ki lehet egyenes ágon is jutni nem akár egy 5. hellyel is nem?

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem így lesz, mert az EB győztes kijut egyenesen, mindenki csúszik egyet, és a horvátok helyére a brazilok jönnek. Szóval bármilyen ocsmányul hangzik, a szlovénok vhogy visszamászhatnának elénk...
gabokocka
Még az is egy opció, hogy a szlovénok megnyerik az eb-t, aztán akkor mi leszünk a másodikok
Bruce
a kábszi rossz
davemayer
sőt ha mi nyerjük az EB-t nincs miről beszélni 😀
Negritis
na az inkább 😉

de azt nem tudom elképzelni hogy Szlovéniával játszanánk a döntőt, kb nincs az a forgatókönyv (pláne reális) hogy a norvégok ne jussanak tovább.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem mostantól gólt sem dobunk 😛 😀 😉
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Nem így lesz, mert az EB győztes kijut egyenesen, mindenki csúszik egyet, és a horvátok helyére a brazilok jönnek. Szóval bármilyen ocsmányul hangzik, a szlovénok vhogy visszamászhatnának elénk...
gabokocka
Még az is egy opció, hogy a szlovénok megnyerik az eb-t, aztán akkor mi leszünk a másodikok
Bruce
a kábszi rossz
davemayer
sőt ha mi nyerjük az EB-t nincs miről beszélni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Nem így lesz, mert az EB győztes kijut egyenesen, mindenki csúszik egyet, és a horvátok helyére a brazilok jönnek. Szóval bármilyen ocsmányul hangzik, a szlovénok vhogy visszamászhatnának elénk...
gabokocka
Még az is egy opció, hogy a szlovénok megnyerik az eb-t, aztán akkor mi leszünk a másodikok
Bruce
a kábszi rossz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Szerintem jó ha 5ön belül maradunk ma, a svédek eddig elég enerváltan és gyengén játszottak, de tuti, hogy hazai közönség előtt szépen akarnak búcsúzni előbb-utóbb pedig jönni fog nekik egy jó meccs... 😊
peach
Sajnos ez egy nagyon reális forgatókönyv. A svédeket eddig agyonnyomta a hazai média a kvázi kötelező elődöntővel, most viszont már senki nem vár el tőlük semmit, ma fognak először felszabadultan, tét nélkül játszani. Meglátjuk majd, de én az EB eddigi legnehezebb meccsét várom ma estére.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Ezzel a két mérkőzés közötti 18 órás pihenőidőről van valami?

Lehetséges hogy későbbre fogják tenni a holnapi meccsünket?
Bruce
Nem vszinu épp ki van számolva a 18 óra.
Amúgy én is úgy látom h most ezt a hullámot kell megülni, mindent megtenni egy esetleges elődöntőért és nem gondolni az olimpia selejtezőre.
csebi
kézivezérlés podast szerint minimális csúszás várható mert az EHF szabályzat szerint 18 óra pihenés elő van írva 2 meccs között, az márpedig nem lesz meg ha kicsit is hoszabb a mai
de alapvetően ne várj sokat, nem lesz későbbre téve csak 5-10 perc csúsztatást várnék max

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!