Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Azért a kézilabda is közelít a focihoz, ami az elterjedtséget és kiegyensúlyozottságot illeti. Sokat mondó, hogy a 20-22. helyeken Szerbia, Lengyelország és Oroszország végeztek. Oké, hogy a szerberk és oroszok mostanság nem villantanak, de azért komoly kézi kultúra van mindkét helyen. A lengyelről nem is beszélve.
peterk2005
szerintem az összes ffi csapatsportra igaz ez
és jönnek fel a többi földrész csapatai is
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?
peach
Ja!ok!bocs !Bodo soha tobbet ne legyen valogatott nincs semmi szukseg ra ....!tul jok vagyunk mar igy is!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svédeket férfi kézilabdába nekünk megverni? Ez számomra még mindig az a kategória, mintha ők vernének meg minket vízilabdàba 😛 😀 de ki tudja, 😊 nagy gratula a maiért, láttam egy olyan meccset, amit tét helyzetben nem bénáztunk el 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a kézilabda is közelít a focihoz, ami az elterjedtséget és kiegyensúlyozottságot illeti. Sokat mondó, hogy a 20-22. helyeken Szerbia, Lengyelország és Oroszország végeztek. Oké, hogy a szerberk és oroszok mostanság nem villantanak, de azért komoly kézi kultúra van mindkét helyen. A lengyelről nem is beszélve.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Egy biztos, kedden már jóval okosabbak leszünk.
Ami viszont rossz hír, hogy a norvégok szerdán már sanszosan csoportelsőként játszanak a szlovénokkal, szóval mi nekünk szerintem nyerni kell mind a két meccsünket. De ezzel a lebonyolítással annyi variáció van, hogy kb lehetetlen tippelni 😊
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk
Antonius
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜
warr_b
Látom padawanok kezdtek ráérezni, hogy is kell ezt csinálni. Csak így tovább. 😊 Ugyanezt kívánom a válogatottnak is.
iktriad
Hmm, sztem nem nyerünk több meccset....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk
Antonius
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜
warr_b
Látom padawanok kezdtek ráérezni, hogy is kell ezt csinálni. Csak így tovább. 😊 Ugyanezt kívánom a válogatottnak is.
több mint 4 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Vagy a svédeket, mert két nap múlva slo-por bármi van valamelyik kiszáll

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Nincsenek erre szavak, 2. Félidő extazisban volt. Ha norvégok verik svédeket akkor lényegben elég a portugálokat verni az elodontohoz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Az jutott eszembe, hogy lékai meg bodó most hogy érezheti magát, hogy erről lemaradtak...
peach
Nyilván szeretnének itt lenni, de nem hiszem, hogy ha nem lesz érem akkor, komoly hiányt éreznének. Az meg azért még mindig long shot.
peterk2005
Lékai csak elbaszná ezt az egészet szerintem.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az jutott eszembe, hogy lékai meg bodó most hogy érezheti magát, hogy erről lemaradtak...
peach
Nyilván szeretnének itt lenni, de nem hiszem, hogy ha nem lesz érem akkor, komoly hiányt éreznének. Az meg azért még mindig long shot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Az jutott eszembe, hogy lékai meg bodó most hogy érezheti magát, hogy erről lemaradtak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Pszichikailag talan soha nem volt ennyire felkeszitett valogatottunk csapatsportokban.
Kenny
Most igazából azt írtad körül, hogy tét és elválrás nélkül küldte ki őket a szövetség.
Így úgy látszik megy.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem az olimpiai selejtező nagy valószínűséggel megvan
gyurczi
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Szerintem az olimpiai selejtező nagy valószínűséggel megvan
gyurczi
ahhoz még a portugálokat is verni kell

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Édes gyermekem Ligetvári 😀
"ma nem sokat hibáztam" hát isten tartsa meg a jó szokásod Patrik.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem az olimpiai selejtező nagy valószínűséggel megvan

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Chema kapjon multi-year dealt, most.
empty taxi
ez az egész hármas.Ha együtt maradnak akkor ebből a generációból kihozhatnak valami zseniálisat.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Huh de szimpatikus ez a Gulyas!
Le a kalappal! Ez anit a cserelgetesrol monditt is de igaz!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ehhe ehhe.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most értem haza, nem tudván az eredményt. TV gyorsan be, hallom Zümi kiabál, Miklerék lassítva őrjöngenek...
Le is reagáltam a láttottakat:
Bazdmeg! Mi a fasz?
😂😎😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀