Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az milyen második félidő volt... Durva, szélső játék nélkül ilyet fordítani 😊

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Ááá bazmeg ez nem embernek való, vagy 110 a pulzusom de behúzták. Hihetetlen



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
hát ez egészen káprázatos, és elképesztő volt 😀 Szavak nincsenek.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Csak szopatunk.
Már megint lúzer módon bukunk el egy meccset. Ja megint nem 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
De jó nézni Nagy Bencét irányítóban...kivár, türelmes, ha kell közbelő váratlanul. brutál 😀
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Olyanok vagyunk mint egy jó Hawks. Csak a második félidő 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Pszichikailag talan soha nem volt ennyire felkeszitett valogatottunk csapatsportokban.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Szép Td passz!
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
ez mi védekezéééés 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
NAGY Benceeeee
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Bombac sérült vagy csak a meccs végére tartalékolják?
előző meccsüket szinte egyedül nyerte meg nekik..érdekes 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
bazdmeg ezek a spanyol bírók...buták vagyunk mi is, de minden faszért 2 perc, hihetetlen

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Teljesen jó eddig, csak túl sok a hiba. Azokkal kell kezdeni valamit. Ha sikerül akkor bármi lehet még



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerünk, gyerünk!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/18/norvegia_magyarorszag_kezilabda_szita_zoltan_es_sipos_adrian_szabalytalansagai/

Nekem ez kimaradt, de elég paréj megmozdulások.
Pont az ilyen sunyi suttyóságokkal lehet a legjobban a szimpátiát lerombolni, amit 3 pazar meccsel felépítettek. Bár nyílván ez a magyar pöcében furfangos csibészségnek lesz eladva ha véletlen szóba jön.
FLZOLI
Szita elnézést is kért miatta, nyilván egy nagy égés közepén a frusztráció rossz módon jött ki. Mással is megtörtént már.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/18/norvegia_magyarorszag_kezilabda_szita_zoltan_es_sipos_adrian_szabalytalansagai/

Nekem ez kimaradt, de elég paréj megmozdulások.
Pont az ilyen sunyi suttyóságokkal lehet a legjobban a szimpátiát lerombolni, amit 3 pazar meccsel felépítettek. Bár nyílván ez a magyar pöcében furfangos csibészségnek lesz eladva ha véletlen szóba jön.

több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Erre a portugál teljesítményre nincsenek szavak. Norvégok után a legerősebb csapat. :o
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hmm a portugálok elég jók...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Tudom nem en vagyok az elso aki ezt felhozza, de amig nem omlott a penz a kezibe addig valogatott szinten egesz jok voltunk, aztan ahogy jott a zse, olyan orszagok eloztek meg, hogy csak nezek.
😀
ZoliMP
Magyar vagy globál szinten érted, hogy "jött a zsé" ?
Fattyu
A tao-ra gondoltam, illetve ,hogy mas orszagok valogatott jatekosai (es azok az orszagok jobbak, mint mi) MO-n toljak
ZoliMP
Az hogy jok voltunk nem jelent semmit, azzal nem nevelődik és fejlődik a köv generáció.
Pontosan kimaradt több generáció aminek pótolni kellett volna ezt a hiányt. Ez képzés és utánpotlàs elhanyagolása miatt volt.
Az hogy 2010 után pénzt tettek bele annak eredményét, ha lesz, kb 2022 után erződhet igazán.
Mert pl a norvégok ezt a csapatot/rendszert kb 2005 körűl kezdték el felépíteni.
Azok a csapatok amelyekre Te gondolhatsz mind időelőnybe vannak jelenleg.
Mint pl a Portugálok, rengeteget fektettek bele időbe és pénzbe is, mert ugye a külföldi szakemberek nem szotyiért mentek oda tanítani az alapokat.
A szlovénok meg pl a dél-szláv hagyományok ól építkeznek, de nekik is idő kellett ehhez. Viszont most pl a szerbek erősen visszaesőben vannak.
Idő, pénz, szisztematika, tudás türelem ez csak így megy.

Az hogy ezeknek az országoknak játékosai itt játszanak, az így jött össze. 😀

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Tudom nem en vagyok az elso aki ezt felhozza, de amig nem omlott a penz a kezibe addig valogatott szinten egesz jok voltunk, aztan ahogy jott a zse, olyan orszagok eloztek meg, hogy csak nezek.
😀
ZoliMP
Magyar vagy globál szinten érted, hogy "jött a zsé" ?
Fattyu
A tao-ra gondoltam, illetve ,hogy mas orszagok valogatott jatekosai (es azok az orszagok jobbak, mint mi) MO-n toljak
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Durva ez a portugál csapat, ha még hozzájuk csapódik a fiatal hullám, simán top brigád lehet.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Tudom nem en vagyok az elso aki ezt felhozza, de amig nem omlott a penz a kezibe addig valogatott szinten egesz jok voltunk, aztan ahogy jott a zse, olyan orszagok eloztek meg, hogy csak nezek.
😀
ZoliMP
Magyar vagy globál szinten érted, hogy "jött a zsé" ?

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Tudom nem en vagyok az elso aki ezt felhozza, de amig nem omlott a penz a kezibe addig valogatott szinten egesz jok voltunk, aztan ahogy jott a zse, olyan orszagok eloztek meg, hogy csak nezek.
😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ez még vállalható, bár az igazi ha 6n belül maradunk. De ahogy sejtem (mert csak az eredmény alakulását tudtam nézni) rosszabbnak nézhetett ez ki, mint, ami lett.

Szerkesztette: dande2