Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Veretlenek vagyunk az EB-n.
Aki szerint ez mák meg véletlen, ez egy kifutott, szerencsés menetelés, és úgyse nyerünk több meccset, az a beletett munkát nézi le, nem értékeli.
Én simán kinézek ebből a csapatból bárki ellen egy győzelmet.
És mindemellett még 4 vereség se lenne feltétlenül gáz, más csapat is lehet jó, teheti oda magát.
Szóval momentán veretlenként az a cél, higy megverjünk mindenkit, és meg kell próbálni megnyerni az EB-t.
Sobri Jóska
Te mindent (is) tudsz Jóska, de jinxelni csak rossz irányba. 😀
peterk2005
Nem hiszek a természetfelettiben
Sobri Jóska
a jinx irányított karma
a karma a természet része mint hatás-ellenhatás
szóval a jinx a természet része!
Negritis
Már a kiinduló állítást vitatom.
Tartalmilag is, formálisan is.
A logikai bakugrások nyilvánvalóak.
És ha a hit személyes természetű, akkor a nemhit is.
Továbbra se hiszek benne.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
Veretlenek vagyunk az EB-n.
Aki szerint ez mák meg véletlen, ez egy kifutott, szerencsés menetelés, és úgyse nyerünk több meccset, az a beletett munkát nézi le, nem értékeli.
Én simán kinézek ebből a csapatból bárki ellen egy győzelmet.
És mindemellett még 4 vereség se lenne feltétlenül gáz, más csapat is lehet jó, teheti oda magát.
Szóval momentán veretlenként az a cél, higy megverjünk mindenkit, és meg kell próbálni megnyerni az EB-t.
Sobri Jóska
Te mindent (is) tudsz Jóska, de jinxelni csak rossz irányba. 😀
peterk2005
Nem hiszek a természetfelettiben
Sobri Jóska
a jinx irányított karma
a karma a természet része mint hatás-ellenhatás
szóval a jinx a természet része!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Veretlenek vagyunk az EB-n.
Aki szerint ez mák meg véletlen, ez egy kifutott, szerencsés menetelés, és úgyse nyerünk több meccset, az a beletett munkát nézi le, nem értékeli.
Én simán kinézek ebből a csapatból bárki ellen egy győzelmet.
És mindemellett még 4 vereség se lenne feltétlenül gáz, más csapat is lehet jó, teheti oda magát.
Szóval momentán veretlenként az a cél, higy megverjünk mindenkit, és meg kell próbálni megnyerni az EB-t.
Sobri Jóska
Te mindent (is) tudsz Jóska, de jinxelni csak rossz irányba. 😀
peterk2005
Nem hiszek a természetfelettiben

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Veretlenek vagyunk az EB-n.
Aki szerint ez mák meg véletlen, ez egy kifutott, szerencsés menetelés, és úgyse nyerünk több meccset, az a beletett munkát nézi le, nem értékeli.
Én simán kinézek ebből a csapatból bárki ellen egy győzelmet.
És mindemellett még 4 vereség se lenne feltétlenül gáz, más csapat is lehet jó, teheti oda magát.
Szóval momentán veretlenként az a cél, higy megverjünk mindenkit, és meg kell próbálni megnyerni az EB-t.
Sobri Jóska
Te mindent (is) tudsz Jóska, de jinxelni csak rossz irányba. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
Szerintem
1) az a 3 csapat, aki nem európai, pont képvisel annyi erőt hogy megérdemelje hogy kint legyen.. ekézzük a házigazdát/olimpiai eszmét, az a tuti.
2) vagy speciel meg lehetett volna verni a brazilokat a VB-n, akkor nem lenne gondunk....
3) és még így is kint lehetne 8 európai, sőt valszeg kint is lesz annyi.

Ez pont az az eset ahol szerintem egy szót nem lehet szólni..
Igor
az nem píszí hogy mindenhonnan kell csapat
hanem $$$$$

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Veretlenek vagyunk az EB-n.
Aki szerint ez mák meg véletlen, ez egy kifutott, szerencsés menetelés, és úgyse nyerünk több meccset, az a beletett munkát nézi le, nem értékeli.
Én simán kinézek ebből a csapatból bárki ellen egy győzelmet.
És mindemellett még 4 vereség se lenne feltétlenül gáz, más csapat is lehet jó, teheti oda magát.
Szóval momentán veretlenként az a cél, higy megverjünk mindenkit, és meg kell próbálni megnyerni az EB-t.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem
1) az a 3 csapat, aki nem európai, pont képvisel annyi erőt hogy megérdemelje hogy kint legyen.. ekézzük a házigazdát/olimpiai eszmét, az a tuti.
2) vagy speciel meg lehetett volna verni a brazilokat a VB-n, akkor nem lenne gondunk....
3) és még így is kint lehetne 8 európai, sőt valszeg kint is lesz annyi.

Ez pont az az eset ahol szerintem egy szót nem lehet szólni..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez rohadtul meg van bonyolítva és megint a píszí (jajj minden kontinensről muszáj vkinek ott lenni) kedvéért maradnak le erősebb csapatok.... de ez van 😕
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Illetve most azért rózsaszín minden, de ha még meg is lenne a selejtező, nálunk két erősebb európai lesz, amiből egyet előzni kell. Szóval nehéz dió ez, de mondjuk legalább a 0,1% esély amit a torna előtt adtam feljebb kúszott.
gabokocka
Pont ezt akartam mondani. Még ha valami óriási bravúr folyamán el is kapnánk még 2 csapatot itt az EB-n, és szerencsésen alakul minden (!!!), akkor is lesz egy selejtező, ahol kb mindenki nagyobb játékerőt képvisel majd nálunk. Szóval számolgatni lehet, de nem sok értelme van. Persze ettől még lehet és kell is szurkolni, hogy jussunk ki az olimpiára, csak ne felejtsük el, hogy ez kb a földöntúli bravúr kategóriája.
Antonius
Lesz ott egy afrikai csapat a csoportban, akit verni kell mindenképpen. Németeket meg el lehet kapni egyszer.

Meg hát még változhatnak a csoportok is, ha mondjuk a svédek nyerik az eb-t, meg egyiptom kijut az afrika kupáról, mert akkor brazília bekerül egyik csoportba, ahová mondjuk mi is, aztán simán megvan a második hely.

Nem sok mindennek kell összejönnie ehhez 😀
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Illetve most azért rózsaszín minden, de ha még meg is lenne a selejtező, nálunk két erősebb európai lesz, amiből egyet előzni kell. Szóval nehéz dió ez, de mondjuk legalább a 0,1% esély amit a torna előtt adtam feljebb kúszott.
gabokocka
Teams already qualified for the 2020 Men's OQT

Tournament 1: Norway (NOR), Spain (ESP), Chile (CHI), Republic of Korea (KOR)

Tournament 2: France (FRA), Croatia (CRO)

Tournament 3: Germany (GER), Sweden (SWE)

Mondjuk ez még változhat, ha valamelyik csapat megnyeri az EB-t. De egyelőre úgy néz ki, hogy vagy a 2-es vagy a 3-as csoportba kerülhetünk. Egyik sem tűnik egyszerűnek. De a választani kellene, akkor inkább a 3-as.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Illetve most azért rózsaszín minden, de ha még meg is lenne a selejtező, nálunk két erősebb európai lesz, amiből egyet előzni kell. Szóval nehéz dió ez, de mondjuk legalább a 0,1% esély amit a torna előtt adtam feljebb kúszott.
gabokocka
Pont ezt akartam mondani. Még ha valami óriási bravúr folyamán el is kapnánk még 2 csapatot itt az EB-n, és szerencsésen alakul minden (!!!), akkor is lesz egy selejtező, ahol kb mindenki nagyobb játékerőt képvisel majd nálunk. Szóval számolgatni lehet, de nem sok értelme van. Persze ettől még lehet és kell is szurkolni, hogy jussunk ki az olimpiára, csak ne felejtsük el, hogy ez kb a földöntúli bravúr kategóriája.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Illetve most azért rózsaszín minden, de ha még meg is lenne a selejtező, nálunk két erősebb európai lesz, amiből egyet előzni kell. Szóval nehéz dió ez, de mondjuk legalább a 0,1% esély amit a torna előtt adtam feljebb kúszott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
szerk: pl.a németem hiába lesznek itt másodikok, ők a VB-s helyük alapján kerülnek beosztasra, nem mint EB masodik.
gabokocka
Sorry, ezt néztem el.. közben előszedtem közben a Olympics Qualifying Tournament szabályzatot, és valóban én értelmeztem másképp.

Na mindegy, így se teljesíthetetlen, csak így a még ki nem jutó csapatokra kell figyelni a csoportban... mert szerintem az A csoportban megoldja a három már kvalifikált csapat.
Igor
Ne feledd, hogy az osztrákok azért rendező ország (sőt Bécsben is lesznek a csoportmeccsek) és ők már így is két ponttal állnak. Valamelyik nagy csapatot elkaphatják és ha az utolsó fordulóban a fehéroroszokat is elverik, akkor 6 ponttal, akár a 2-3. hely is meglehet a csoportban.

De egyébként mindegy, nyerni kell 2 meccset (leginkább a szolvénok és a portugálok ellen)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
szerk: pl.a németem hiába lesznek itt másodikok, ők a VB-s helyük alapján kerülnek beosztasra, nem mint EB masodik.
gabokocka
Sorry, ezt néztem el.. közben előszedtem közben a Olympics Qualifying Tournament szabályzatot, és valóban én értelmeztem másképp.

Na mindegy, így se teljesíthetetlen, csak így a még ki nem jutó csapatokra kell figyelni a csoportban... mert szerintem az A csoportban megoldja a három már kvalifikált csapat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igor, nem tud 3 csapat kiesni a VB-ről előlünk, mert csak az EB győztes és Egyiptom esélyes erre, a brazilok elbaszták. VB-ről sehogy nem tudunk már kvalifikálni a tornára, csak innen.

szerk: pl.a németem hiába lesznek itt másodikok, ők a VB-s helyük alapján kerülnek beosztasra, nem mint EB masodik.
gabokocka
Így van, pont ezt néztem. Ha mondjuk norvégia megnyeri az eb-t és egyiptom pedig az afrika kupát, akkor még a brazilok játszhatnak selejtezőt maximum. De mi már semmiképpen.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Igor, nem tud 3 csapat kiesni a VB-ről előlünk, mert csak az EB győztes és Egyiptom esélyes erre, a brazilok elbaszták. VB-ről sehogy nem tudunk már kvalifikálni a tornára, csak innen.

szerk: pl.a németem hiába lesznek itt másodikok, ők a VB-s helyük alapján kerülnek beosztasra, nem mint EB masodik.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 836 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pedig mi jók vagyunk mindig a számolgatásokban 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Kb ugyanazt próbálod írni, de hátulról közelíted meg a dolgot..
 en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2020_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_qualification

Ha a sárgákból kék lesz, meg Egyiptom is bekékül -> akkor Brazilok és mi besárgulunk.
Szóval szerintem meg Egyiptom is játszik... 😊 ha elnéztem valamit, írjátok meg - de az ilyen tipusú problémákban, általában elég magabiztos vagyok, h jól írtam fel a gráfot.. 😛
Igor
Egyiptom akkor játszana, ha a brazilok nem baszták volna el. Nekünk az kellett volna, hogy mindkettő egyenes ágon kijusson, de ez már nem valósulhat meg.
gabokocka
Általánosságban rühellem a Nemzeti Szart, de itt elég jól járták körül a témát.
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-eb-ovatosan-atgondolhatjuk-az-olimpiai-selejtezore-vezeto-utat-is-2742327

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 938 — Cowboys fan
4)
- Egyiptom elbassza, de
- GER/SPA/SWE/NOR/CRO ötösből végez valaki a dobogó mindhárom fokán...
Igor
no offense, de egy csapat hogy tud egyszerre az első három helyen végezni? 😛
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Kb ugyanazt próbálod írni, de hátulról közelíted meg a dolgot..
 en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2020_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_qualification

Ha a sárgákból kék lesz, meg Egyiptom is bekékül -> akkor Brazilok és mi besárgulunk.
Szóval szerintem meg Egyiptom is játszik... 😊 ha elnéztem valamit, írjátok meg - de az ilyen tipusú problémákban, általában elég magabiztos vagyok, h jól írtam fel a gráfot.. 😛
Igor
Egyiptom akkor játszana, ha a brazilok nem baszták volna el. Nekünk az kellett volna, hogy mindkettő egyenes ágon kijusson, de ez már nem valósulhat meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kb ugyanazt próbálod írni, de hátulról közelíted meg a dolgot..
 en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2020_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_qualification

Ha a sárgákból kék lesz, meg Egyiptom is bekékül -> akkor Brazilok és mi besárgulunk.
Szóval szerintem meg Egyiptom is játszik... 😊 ha elnéztem valamit, írjátok meg - de az ilyen tipusú problémákban, általában elég magabiztos vagyok, h jól írtam fel a gráfot.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Az olimpiai kvali érdekes tészta... de ha jol ertelmezem a dolgokat, csak az alábbi módon juthatunk ki

1) megnyerjük az EB-t 😊

2) EB-n második v harmadik legjobb csapat leszünk.

Innentől jönnek az érdekesebbek, ha nem vagyunk TOP 3-ban.. de ekkor is van esély, becsúzhatunk a TOP 6 nem kvalizó vb csapat közé, ha

3)
- Egyiptom TOP 3-ban végez a ma kezdődő Afrika kupán (jó esély van rá, de benne van h ellustálkodják mint a brazilok....)
- GER/SPA/SWE/NOR/CRO ötösből legalább kettő a TOP 3-ban végez az EB-n

4)
- Egyiptom elbassza, de
- GER/SPA/SWE/NOR/CRO ötösből végez valaki a dobogó mindhárom fokán...
Igor
Egyiptom már nem játszik.
Ha EB-t nyerünk, egyenesen kijutunk.
Ha nem, akkor, az osztrák, fehérorosz, cseh, szlovén, portugál, izlandi hatosból csak egy előzhet meg itt minket, hogy mehessünk a selejtezőre.
Magyarul a szlovénokat és a portugálokat kell verni.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az olimpiai kvali érdekes tészta... de ha jol ertelmezem a dolgokat, csak az alábbi módon juthatunk ki

1) megnyerjük az EB-t 😊

2) EB-n második v harmadik legjobb csapat leszünk.

Innentől jönnek az érdekesebbek, ha nem vagyunk TOP 3-ban.. de ekkor is van esély, becsúzhatunk a TOP 6 nem kvalizó vb csapat közé, ha

3)
- Egyiptom TOP 3-ban végez a ma kezdődő Afrika kupán (jó esély van rá, de benne van h ellustálkodják mint a brazilok....)
- GER/SPA/SWE/NOR/CRO ötösből legalább kettő a TOP 3-ban végez az EB-n

4)
- Egyiptom elbassza, de
- GER/SPA/SWE/NOR/CRO ötösből végez valaki a dobogó mindhárom fokán...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én a norvég meccset amúgy simán leadnám egyébként. Űr kézilabdát toltak eddig, nekünk nem őket kell megverni. Utána meg tolni ami a csövön kifér a szlovén-svéd-portugál trió ellen. Ha fejben és fizikálisan is bírjuk egyik ellen sem vagyunk esélytelenek az eddigi játékkal.
peach
sztem ez a csapat nem teheti meg hogy leadja
Negritis
Alapesetben egyértelműen nem. Megpróbálnak a lépést tartani velük, aztán meglátják, hogy alakul, érdemes e harcolni. Látható lesz, hogy mennyire megy vagy nem megy.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 473 — The Mathematician
Én a norvég meccset amúgy simán leadnám egyébként. Űr kézilabdát toltak eddig, nekünk nem őket kell megverni. Utána meg tolni ami a csövön kifér a szlovén-svéd-portugál trió ellen. Ha fejben és fizikálisan is bírjuk egyik ellen sem vagyunk esélytelenek az eddigi játékkal.
peach
sztem ez a csapat nem teheti meg hogy leadja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!