Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Én a norvég meccset amúgy simán leadnám egyébként. Űr kézilabdát toltak eddig, nekünk nem őket kell megverni. Utána meg tolni ami a csövön kifér a szlovén-svéd-portugál trió ellen. Ha fejben és fizikálisan is bírjuk egyik ellen sem vagyunk esélytelenek az eddigi játékkal.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 471 — The Mathematician
Mivaaaaan????
Simán kikapunk 3x, tök szarok vagyok! Örüljünk ha jön egy x!
(ne jinxeljétek már el a minél jobb szereplést😊 )
NB2
ha nem is simán, de 3 vereség a realitás 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Utolsó 18 percben 1! kapott gól.
Ez a brutális. Bárki ellen, bármilyen téttel bíró meccsen.
Így pláne.
Sobri Jóska
Ezt én is akartam írni.
Állítólag Chema odament a spanyolok birokhoz miközben mentek félidőre, és hosszan elbeszélgetett velük. Lehet igyis csinálni nem csak úgy mint Rasmussen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
Mivaaaaan????
Simán kikapunk 3x, tök szarok vagyok! Örüljünk ha jön egy x!
(ne jinxeljétek már el a minél jobb szereplést😊 )
több mint 4 éve
dawyd728 3 715
Eb előtti 151x-es szorzó lement 16-ra. A 15. csapatból már a 7. legesélyesebb csapat vagyunk.

Ezt a helyzetet a foci eb-s szereplésünkhöz tudom hasonlítani. Mit tesz egy csapattal, ha felszabadultan teher nélkül tud játszani. Balogh ki is emelete az interjúban, h végre túlzott elvárás nélkül mehettünk ki. Nem volt, ami görcsössé tenné őket. Nagyon jó döntés volt a szövetség részéről ez a fajta kommunikáció.
Ha tudják tartani a minden meccs egy ajándék hozzáállást és nem már az olimpiai selejtező elérésén jár majd mindenki agya, akkor akár olimpiai selejtező helyet is elcsíphetünk. 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Szerintetek a rendszer működik, mármint főleg a védekezés, vagy klasszis materia van pár emberben? 😊
FLZOLI
A védekezés kifejezetten tetszik, szerintem az tudatos, annak örülök. A támadásban érzem azt, amit Fast Willie írt, hogy valószínűleg előny, hogy nem ismerik a játékosainkat.

És azért az is belejátszik, hogy se Dánia, se Izland nem játszott ellenünk jól. Persze csapatsport, lehet azért is rosszul játszani, mert mi nem engedjük, de azért szerintem ettől függetlenül se voltak jók. Ennél a dán teljesítménynél világ élvonala azért jóval jobb kézilabdát tud játszani, bárki ellen.
peterk2005
Svédek és norvégok egy szinttel magasabb színvonalon játszanak, mint a dánok, de a mai védekezésbe beletörhet a bicskájuk. Low scoring meccset nehéz játszani velük, de nem lehetetlen

A portugálok a mi inverzünk, hihetetlen energiával támadnak, de hátul linkeskednek.
Fast Willie
a szlovénekről se feledkezzünk meg, az egy pikáns meccs lesz a volt szövetségi kapitányunk ellen
Antonius
Szlovénekkel kb egyformák vagyunk, ők is kőkemények, de Mikler lehet egymaga a Jolly Joker, ha jó napot fog ki.
Fast Willie
A szlovén meccs azért is pikáns, mert a fél csapatuk Magyarországon játszik: Blagotinsek, Henigman, Sostaric, Bombac, Mackovsek, Marguc. Plusz Zabic és Kastelic is megfordult hazánkban.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 836 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Utolsó 18 percben 1! kapott gól.
Ez a brutális. Bárki ellen, bármilyen téttel bíró meccsen.
Így pláne.
Sobri Jóska
Szerintem sanszosan világcsúcs
VBn, Olimpián játszott sok gyenge csapat klasszis válogatottal, de a 18p/1gól szerintem esélyesen egyedülálló
Chargers LT
Ennyi idő alatt fociban több gólt kapnánk 😕 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Utolsó 18 percben 1! kapott gól.
Ez a brutális. Bárki ellen, bármilyen téttel bíró meccsen.
Így pláne.
Sobri Jóska
Szerintem sanszosan világcsúcs
VBn, Olimpián játszott sok gyenge csapat klasszis válogatottal, de a 18p/1gól szerintem esélyesen egyedülálló

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 426 — #NoStress
Utolsó 18 percben 1! kapott gól.
Ez a brutális. Bárki ellen, bármilyen téttel bíró meccsen.
Így pláne.

több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
A dán - orosz meccs után megismétlik majd, most mondták
Antonius
Hú köszi, erre az infóra ha tehetném egynél több lájkot adnék, a második félidőt még pont elcsípem. Edzés előtt az első félidőt tudtam csak megnézni. Mikor végeztem és megláttam az eredményt nem hittem a szememnek 😀

A védelem jó, és eddig az látszik, hogy olyan 24-25 gólt tudunk összeszedni egy meccsen. Ha ez alatt tartjuk az aktuális ellenfelet, akkor lehet esélyünk a folytatásban is.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tényleg jól működik eddig ez a HC-OC-DC felállás a válogatottnál. Jó lenne ha hosszabb távon is megmaradna és eszerint épülnének fel a válogatottak. Baromira elég volt a mindent tudó egoista akarnokokból...

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Besza-behu. Könyörgöm két ponttal adjunk le egy rehab meccset, de ez vmi szenzáció amit csinálunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Elképesztő, hihetetlen, fantasztikus! Ez a meccs is, meg az egész EB eddig.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
A dán - orosz meccs után megismétlik majd, most mondták
Antonius
Köszi. Dánok látom teljes elánnal küzdenek épp

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
A dán - orosz meccs után megismétlik majd, most mondták
Antonius
Ó szuper,mert a műsorban nem volt benne, micsoda rugalmasság 😊
dande
én is néztem upc epg-t, hogy csak holnap fél10-kor ismétlik a sport2-n, de akkor már most felveszem és megnézem, mert élőben megint nem néztem babonából😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
A dán - orosz meccs után megismétlik majd, most mondták
Antonius
Ó szuper,mert a műsorban nem volt benne, micsoda rugalmasság 😊
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
A dán - orosz meccs után megismétlik majd, most mondták

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki
csebi
Köszönjük minden magyar szurkoló nevében 😉 😛
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 171 — Lucas Scott
Haaat ez wtf. Elmentem focizni h most jön az igazság pillanata erre baszki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 836
Szerintetek a rendszer működik, mármint főleg a védekezés, vagy klasszis materia van pár emberben? 😊
FLZOLI
A védekezés kifejezetten tetszik, szerintem az tudatos, annak örülök. A támadásban érzem azt, amit Fast Willie írt, hogy valószínűleg előny, hogy nem ismerik a játékosainkat.

És azért az is belejátszik, hogy se Dánia, se Izland nem játszott ellenünk jól. Persze csapatsport, lehet azért is rosszul játszani, mert mi nem engedjük, de azért szerintem ettől függetlenül se voltak jók. Ennél a dán teljesítménynél világ élvonala azért jóval jobb kézilabdát tud játszani, bárki ellen.
peterk2005
Svédek és norvégok egy szinttel magasabb színvonalon játszanak, mint a dánok, de a mai védekezésbe beletörhet a bicskájuk. Low scoring meccset nehéz játszani velük, de nem lehetetlen

A portugálok a mi inverzünk, hihetetlen energiával támadnak, de hátul linkeskednek.
Fast Willie
a szlovénekről se feledkezzünk meg, az egy pikáns meccs lesz a volt szövetségi kapitányunk ellen
Antonius
Szlovénekkel kb egyformák vagyunk, ők is kőkemények, de Mikler lehet egymaga a Jolly Joker, ha jó napot fog ki.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Szerintetek a rendszer működik, mármint főleg a védekezés, vagy klasszis materia van pár emberben? 😊
FLZOLI
A védekezés kifejezetten tetszik, szerintem az tudatos, annak örülök. A támadásban érzem azt, amit Fast Willie írt, hogy valószínűleg előny, hogy nem ismerik a játékosainkat.

És azért az is belejátszik, hogy se Dánia, se Izland nem játszott ellenünk jól. Persze csapatsport, lehet azért is rosszul játszani, mert mi nem engedjük, de azért szerintem ettől függetlenül se voltak jók. Ennél a dán teljesítménynél világ élvonala azért jóval jobb kézilabdát tud játszani, bárki ellen.
peterk2005
Svédek és norvégok egy szinttel magasabb színvonalon játszanak, mint a dánok, de a mai védekezésbe beletörhet a bicskájuk. Low scoring meccset nehéz játszani velük, de nem lehetetlen

A portugálok a mi inverzünk, hihetetlen energiával támadnak, de hátul linkeskednek.
Fast Willie
a szlovénekről se feledkezzünk meg, az egy pikáns meccs lesz a volt szövetségi kapitányunk ellen

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintetek a rendszer működik, mármint főleg a védekezés, vagy klasszis materia van pár emberben? 😊
FLZOLI
A védekezés kifejezetten tetszik, szerintem az tudatos, annak örülök. A támadásban érzem azt, amit Fast Willie írt, hogy valószínűleg előny, hogy nem ismerik a játékosainkat.

És azért az is belejátszik, hogy se Dánia, se Izland nem játszott ellenünk jól. Persze csapatsport, lehet azért is rosszul játszani, mert mi nem engedjük, de azért szerintem ettől függetlenül se voltak jók. Ennél a dán teljesítménynél világ élvonala azért jóval jobb kézilabdát tud játszani, bárki ellen.
peterk2005
Svédek és norvégok egy szinttel magasabb színvonalon játszanak, mint a dánok, de a mai védekezésbe beletörhet a bicskájuk. Low scoring meccset nehéz játszani velük, de nem lehetetlen

A portugálok a mi inverzünk, hihetetlen energiával támadnak, de hátul linkeskednek.
Fast Willie
Szóval portugál, szlovén, svéd, norvég meccsek lesznek. Kettő meccset behuzva akár tovább is lehet menni ha a norvégok mondjuk ütnek mindenkit...

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 836
Szerintetek a rendszer működik, mármint főleg a védekezés, vagy klasszis materia van pár emberben? 😊
FLZOLI
A védekezés kifejezetten tetszik, szerintem az tudatos, annak örülök. A támadásban érzem azt, amit Fast Willie írt, hogy valószínűleg előny, hogy nem ismerik a játékosainkat.

És azért az is belejátszik, hogy se Dánia, se Izland nem játszott ellenünk jól. Persze csapatsport, lehet azért is rosszul játszani, mert mi nem engedjük, de azért szerintem ettől függetlenül se voltak jók. Ennél a dán teljesítménynél világ élvonala azért jóval jobb kézilabdát tud játszani, bárki ellen.
peterk2005
Svédek és norvégok egy szinttel magasabb színvonalon játszanak, mint a dánok, de a mai védekezésbe beletörhet a bicskájuk. Low scoring meccset nehéz játszani velük, de nem lehetetlen

A portugálok a mi inverzünk, hihetetlen energiával támadnak, de hátul linkeskednek.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 471 — The Mathematician
orosz védekezés kb nincs
a támadásuk nem borzalmas, és a beállós játék működik

nem mondom hogy nyerünk, de ott lehet keresnivaló
Negritis
bánhidi 8 lőtt gól
18 kapott
Negritis
Egyébként csak én érzem úgy, hogy ha Bánhidi egy picit jobb százalékkal tudna lőni, a világ legjobb beállósa lehetne? Amikor megkapja a labdát mindig olyan érzésem van mint annak idején Gál Gyuszinál, hogy az a jobb, ha ütik-verik, nincs helyzet, mert azt inkább bedobja, mint ha helyzetbe kerül. 😀
peterk2005

Bánhidi sztem a legképzettebb, legtechnikásabb magyar beálló evör! Testalkata alapján világklasszis szint, jól helyezkedik, erőszakos, lehet komplett támadórendszert írni rá. Kétségtelen, h szertelen, de Pastor munkája, a spanyol iskola rajta nagyon szembetűnő - kb a Mester legnagyobb találmánya ő!

Nekem Aguinagalde-t idézi 1vs1-ben
Fast Willie
Gál nekem mindig egy trógernek tűnt, aki több komolysággal és profizmussal bőven többre vihette volna. Reméljük Bánhidi többre viszi majd, tényleg jót tesz neki a külföldi edző
FLZOLI
ha nézed Bánhidit védekezésben egyértelmű hogy megvan az alázat nem csak a "pofa"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 204 — Colts Fan
Mikler pedig továbbra is a nagybetűs PROFI.