Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
érdekes új hírek (legalábbis számomra...)

Kovacsics Anikó --> Fradi
Szucsányszki meg az Elek Gábor barátnője... ez igen!tud valamit a Mester! 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Zsír.
 24.hu/sport/2016/02/29/valogatott-jatekossal-erositett-a-szeged/
empty taxi
többen menni is fognak nagy valószínűséggel pl. Bombac is, tehát elkél az erősítés!
jó esetben maradhat majd az idei színvonalon a Szeged...
yooker
Jah sokan távoznak, viszont úgy tűnik hogy törekednek a minőségi pótlásra, ugye szó volt róla a 7végi közvetítésben, hogy jövőre Gorbok is Szegeden folytatja, szvsz ő jobb játékos, mint a teljes jelenlegi átlövősor együttvéve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Zsír.
 24.hu/sport/2016/02/29/valogatott-jatekossal-erositett-a-szeged/
empty taxi
többen menni is fognak nagy valószínűséggel pl. Bombac is, tehát elkél az erősítés!
jó esetben maradhat majd az idei színvonalon a Szeged...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
zsír, kár hogy nyert a vardar a hétvégén 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Zsír.
 24.hu/sport/2016/02/29/valogatott-jatekossal-erositett-a-szeged/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
 player.hu/sport-3/gyor-2016-prevencios-regeneracios-szakember/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
nekem ott kezd hiteltelenné válni az egész, hogy még most is mosdatni kellett a szlovénokkal szembeni kiesés. ilyen nem tudom, hogy képzelhető el. túl kellene azon lépni. sztem Talant nagyon rossz kommunikácót tolt, túlképzelte a játékosok képességeit, ami azért is lehetett, mert nem igazán tudta őket megfigyelni, a segítők pedig vakvágányra vitték. kíváncsi leszek, hogy ki jön, azonban tényleg elgondolkoztató, hogy mind2 csapat először lemarad az olimpiáról, kriminális szereplés a világversenyen mind2 válogatottól, és csupán az edzők a hibásak, senki más.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Talant Dujshebaev-et menesztették.
Nőknél meg az Elek Gábor, Ambros Martin, Siti Bea trió fogja vezetni egyelőre a válogatottat.
Gabesz92
Sok időt nem adtak neki.
alatriste
Még így is többet, mint kellett volna.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Kocsis Mátét betolta a FIDESZ az elnöki pozícióba. Egy báb elnök van, aki saját akaratából nem dönt.
De Mocsai is sokat esett a szememben (mindentől függetlenül).
danyly
én ezt értem. meg azt is, hogy politikus, tehát minden lelkiismereti dolog csak másra vonatkozhat.
csak azért szép lenne, ha legalább egy pici önbírálata lenne. egy hangyafasznyi.

de hát az sincs.

és különben is, a kézilabda mélyrepüléséről is a szocik tehetnek. meg az elempések, de leginkább a dékások beépített emberei.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kocsis Mátét betolta a FIDESZ az elnöki pozícióba. Egy báb elnök van, aki saját akaratából nem dönt.
De Mocsai is sokat esett a szememben (mindentől függetlenül).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Talant Dujshebaev-et menesztették.
Nőknél meg az Elek Gábor, Ambros Martin, Siti Bea trió fogja vezetni egyelőre a válogatottat.
Gabesz92
Sok időt nem adtak neki.
alatriste
Akinek Mocsai Lajos nekimegy a médiában kézilabdás berkeken belül az nem sokáig szokott a helyén maradni.
Ráadásul tényleg túl sok dologban tévedett Dujsebajev, nem arról van/volt szó, hogy az irány jó, csak vannak hiányosságok, hanem maga a koncepció volt sz@r.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
már csak az a kérdés, hogy ha a női és férfi válogatott is ekkorát hasalt, akkor miért van még a helyén a szövetség elnöke, aki szerint a hatalmas pofára esés esetén a szövetségi elnök kutya kötelessége a lemondás benyújtása?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Talant Dujshebaev-et menesztették.
Nőknél meg az Elek Gábor, Ambros Martin, Siti Bea trió fogja vezetni egyelőre a válogatottat.
Gabesz92
Sok időt nem adtak neki.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Talant Dujshebaev-et menesztették.
Nőknél meg az Elek Gábor, Ambros Martin, Siti Bea trió fogja vezetni egyelőre a válogatottat.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
ha ezt a meccset 3 órán át játszanák sem nyernek a spanyolok
a plusz, hogy 10 EB-ből 9-et tuti nem a németek nyernek sőt 6-nál még a 4-be sem jutnak
de ezt az egyet megnyerik
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Se dánok se norvégok, ellenben nézhetem a két általam legjobban utált európai csapatot.
Árpi miatt megnyerhetnék a spanyolok, de lehet a döntőt már meg se nézem.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Azért őrült egy nap volt ez tegnap a kézi eb-n! Nah nem ránk gondoltam, mert az már megszokott😊
De ki gondolta volna, hogy a fiatalokkal felálló, tele sérülttel lévő német válogatott legyűri a dánokat és elődöntőt játszik? A spanyolok leverték a ruszkikat, ez papírforma, de a norvégok meg legyőzik a franciákat? De ez az egész eltörpül a horvátok tette mellett. 15.000 lengyel előtt, 10 góllal kellett volna nyerni. A meccs előtt totál esélytelennek tűnt. Csak a horvátok nem én vagyok😊 Megcsinálták! Volt olyan pillanat a meccsen mikor 17-tel vezettek!

Egyébként az megint látszott, hogy 2-3 jókor jött győzelemmel iszonyat nagyon lehet szakítani.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Amúgy csak mondom, hogy a viktorkatona kinevezése a kézilabda szövetség élére valószínütlenül összemosódik a női vb és a férfi eb TOTÁLIS kudarcával... 2024!!!444



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megnéztem volna egy jó kis Dán - Németet, de azért nem fogok szomorkodni a Francia - Norvégon sem. 😊
Hajrá Dánia & Norvégia!
alatriste
neten nézheted az ehf tv-n
NB2
Mindegy mert a Norvégok is most mosták föl a padlót a franciákkal, és húzták be a csoportot, és ezt a két északi csapatot szeretem.
Most már a Oroszoknak kell drukkolni, ha már a Dánok is így elbal*ták...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Megnéztem volna egy jó kis Dán - Németet, de azért nem fogok szomorkodni a Francia - Norvégon sem. 😊
Hajrá Dánia & Norvégia!
alatriste
neten nézheted az ehf tv-n
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Csak az első félidőt láttam, most látom az eredményt...14 gól? Tizennégy? Ez mi bazmeg, ez megye 3...ez szégyen.
peach
a második félidőben hatot lőttünk, szóval te még a jobbik felét láttad.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Csak az első félidőt láttam, most látom az eredményt...14 gól? Tizennégy? Ez mi bazmeg, ez megye 3...ez szégyen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GYALÁZAT.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megnéztem volna egy jó kis Dán - Németet, de azért nem fogok szomorkodni a Francia - Norvégon sem. 😊
Hajrá Dánia & Norvégia!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Annak meg aki kitalálta az m4nél, hogy sabatét hívják meg magyarul szakérteni külön gratulálok... ( mondjuk jó volna ha megnéznék bármelyik kézi eb meccs utáni stúdió értékelést, hogy a minőség és szakértelem hol is kezdődik...el lehetne gondolkozni mennyire szánalmas amit a focinál művelnek )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...