Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mikler lehúzta a rolót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mindegiát el kellene felejteni, egyébként jó lesz ez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most olvasom Fonyó nyilatkozatát. Jó nagy seggfej ez is...

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezbazmeg 😮
 www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
yooker
Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
Bruce
Állítólag csúnyán összeveszett egy játékossal és a klubvezetés a játékosnak adott igazat.
empty taxi
De a kiöregedő, amúgy se normális Sulic fontosabb lenne, mint Ortega? Úgy hogy Nilsson amúgy is jó idén. Én ezt most nem tudom felfogni.
Vagy csak Ortega látta, hogy elfogyott a pénz.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ezbazmeg 😮
 www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
yooker
Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
Bruce
Állítólag csúnyán összeveszett egy játékossal és a klubvezetés a játékosnak adott igazat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
ezbazmeg 😮
 www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
yooker
Cervar-nak örülnék a legjobban. Zovkót is írták, hogy nem elképzelhetetlen hogy visszajöjjön. Illetve, mivel ő is volt korábban a Veszprémnél, Goluza neve is szóba került.
De lehet hogy spanyol vonalon kellene tovább nézelődni.
Egyébként elképzelhetetlennek tartom, hogy ez ilyen váratlan dolog legyen, szóval megvannak már a jelöltek vagy a jelölt.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
ezbazmeg 😮
 www.digisport.hu/news/17995
empty taxi
és kit akarnak leakasztani helyette vajon így szezon közben...??
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ezbazmeg 😮
 www.digisport.hu/news/17995


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szűcs Gabi meg román válogatott lett. Szép.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bombac vezet a Kielce ellen.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tóth Gabriellának elszakadt a térdszalagja, lemarad a dániai olimpiai kvalifikációs vb-ről =(


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem tudom ki vágja: de miért ennyire alulértékelt a Montpellier?
Tavaly második volt a francia bajnokságban. Ennyire sokat gyengült volna?
danyly
Fél szlovén válogatott náluk játszik (Gajic, Kavticnik, Dolenec, Mackovsek, Gaber), az argentin Simonet szintén jó irányító, a brazil válogatott Felipe Borges pedig csak csere Guigou mögött, viszont valamirevaló francia játékosuk Guigoun kívül egyedül Grebille van és a kapus posztjuk is elég lyukas.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom ki vágja: de miért ennyire alulértékelt a Montpellier?
Tavaly második volt a francia bajnokságban. Ennyire sokat gyengült volna?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, de kínosak ezek az angol riportok...

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó lesz ez a Győr. 😊
Az MTV közvetítése pedig még mindig tud egy kínosabb lenni...

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jícha hivatalosan is a Barcelonába igazolt a Kiel csapatától. Töredelmesen bevallotta, hogy pénzügyi nehézségbe került és ezért vált. A német csapatnál 750 000 € kapott, a Barcától állítólag 1 milliót kap. Szép.

Szóval ezért változott ekkorát a Német Szuper Kupa oddsai. Magyarán megfordult és most a Flensburg az esélyesebb. Nem tudom, ettől még behúzhatja a Kiel.
danyly
Jícha mondjuk szvsz más szinten játssza ezt a játékot, mint bárki más. Ilyen magasság + lövőerő kombóval elég sok játékos rendelkezik, mint ő, de emellé társul egy egészen váratlan mozgékonyság, ami miatt szvsz jelenleg a legnagyobb matchup nightmare a kézilabdában.
Ez kb. az, mint ha soccerben CR otthagyná a Realt, marad ott rengeteg spíler, de a legjobb már nincs ott.
empty
Csak ez idén már nem játszott a játékában. Érezte ő is szerintem, hogy ez az utolsó pillanat, hogy le tudjon még akasztani egy nagy lóvét. Szerintem nem is veszítenek olyan nagyon sokat így azzal, hogy Mamelund lesz helyette.
Én most a PSG-től félek nagyon, Karabatic és egy normális edző azért nagyon megdobhatja őket.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
index.hu/belfold/2015/08/19/mocsai_professzori_kinevezes/

Gyönyörű, gratulálok!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
buccaneer 490
A Kiel-nél tudták már ezt. Palmarssont is vissza akarták vásárolni, csak a Veszprém beintett nekik. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jícha hivatalosan is a Barcelonába igazolt a Kiel csapatától. Töredelmesen bevallotta, hogy pénzügyi nehézségbe került és ezért vált. A német csapatnál 750 000 € kapott, a Barcától állítólag 1 milliót kap. Szép.

Szóval ezért változott ekkorát a Német Szuper Kupa oddsai. Magyarán megfordult és most a Flensburg az esélyesebb. Nem tudom, ettől még behúzhatja a Kiel.
danyly
Jícha mondjuk szvsz más szinten játssza ezt a játékot, mint bárki más. Ilyen magasság + lövőerő kombóval elég sok játékos rendelkezik, mint ő, de emellé társul egy egészen váratlan mozgékonyság, ami miatt szvsz jelenleg a legnagyobb matchup nightmare a kézilabdában.
Ez kb. az, mint ha soccerben CR otthagyná a Realt, marad ott rengeteg spíler, de a legjobb már nincs ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jícha hivatalosan is a Barcelonába igazolt a Kiel csapatától. Töredelmesen bevallotta, hogy pénzügyi nehézségbe került és ezért vált. A német csapatnál 750 000 € kapott, a Barcától állítólag 1 milliót kap. Szép.

Szóval ezért változott ekkorát a Német Szuper Kupa oddsai. Magyarán megfordult és most a Flensburg az esélyesebb. Nem tudom, ettől még behúzhatja a Kiel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
az biztos csak azt a nyomorék magyar focit többen nézik még mindig mint bármi mást...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt kapta a sport tv a nb1 helyett?Janek
sztem jó binzic 😀Negritis
Színvonalasabb sorozat az biztos. 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 532 — The Mathematician
Ezt kapta a sport tv a nb1 helyett?Janek
sztem jó binzic 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt kapta a sport tv a nb1 helyett?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 532 — The Mathematician
" 2015–16-os szezontól kizárólag a Sport TV közvetíti Magyarországon a VELUX EHF férfi Bajnokok Ligája és a női kézilabda Bajnokok Ligája küzdelmeit, a Sport1 és a Sport2 az összes magyar érdekeltségű találkozót élőben tűzi műsorára. Hazánkat a férfiaknál az MKB-MVM Veszprém és a MOL-Pick Szeged, a hölgyeknél a Győri Audi ETO KC és az FTC-Rail Cargo Hungaria képviseli a két sorozatban. Összesen több mint 130 találkozó kerül képernyőre, a kézi BL emellett önálló háttér- és elemző műsorokat is kap."

nah ennek örülök

 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2015/08/04/stv_uj_jogok8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!