NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Csaszival kapcs. egyetértek. Nemtudom, hogy még mindig nem találta meg magát svájcban vagy nem jön ki talenttel de szvsz a rutinja meg a standard 3-4 gólja nagyon kéne. A gólpasszairól nem is beszélve. Értem én, hogy az a terv h lőjjük szarrá a kaput a szaggatotról a 4 nagy culágerrel de irányító játék nélkül nehéz ez. Nagy Kornél már bizonyította, hogy egy hasznos kiegészítő ember semmi több, faluvégi meg (még?) nem feltétlen ez a szint. Sztem itt elszámolta magát duschebajev, én a helyében cserélnék és hoznám csaszit hátha bejön alapon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mieinkről meg én se bánom a generációváltást, valóban kicsit érdekes, hogy tényleg az olimpia előtt kellett ezt meglépni? Császárt sajnos én nagyon hiányolom, de Bodó, Dzsamali, Bánhidi nagyon jó benyomást tettek rám.
Küzdeni kell a Dánok ellen is aztán reménykedünk a meglepetésben.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon jó kis meccset nyomott a "ligaleggyengébb" Montenegro a favorit Dánok ellen.
Grbovic, Čavor, Lipovina, Vujović de főleg Borozán mind fiatal, a jövőben is egy jó kis csapatot fog alkotni. Nagyon szimpatikusan küzdöttek. Megérdemelték volna a pontot.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Totál agyfaszt kaptam a végétől. Az egy dolog h 55 perc kellett mire rájöttünk, hogy ennek a kapusnak lefele kéne lőni, de amit a végén csináltak az női szint. Minusz 3al, 4 percel a vége előtt békésen labdázgatnak, 15 mp mire elindítanak egy figurát. Kajak mintha mi vezettünk volna. A végén meg ahogy egy leleményes variációval meggyőzödve, hogy akár egyenlíthetünk is az egy db nagy laci odaállt a 2 m-es orosz fal elé csak a pont volt az i-re...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt egy szar félidőből szűrted le?
peach
Nem, ezt már a keret kihirdetésénél leszűrtem. Ez a félidő csupán megerősítette a véleményemet.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Legalább ne hasba lövöldöznénk a kapust állandóan...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ezt egy szar félidőből szűrted le?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Generációváltás mi? Egy vicc ez a válogatott. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen gyenge férfi válogatottunk.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Nem szenteltem nagy figyelmet a kézinek a szlovén bukta óta, de ezt a generáció váltást miért az olimpia előtt kellett meglépni?
peach
Mert már jóval korábban meg kellett volna, de nem volt töke hozzá senkinek!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nem szenteltem nagy figyelmet a kézinek a szlovén bukta óta, de ezt a generáció váltást miért az olimpia előtt kellett meglépni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
tüsi91
Aranyköpésekbe vele. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sima volt mindkét éremcsata. A norvégok újra fényévekre vannak mindenkitől. Mondjuk ez a sport nálunk nemzeti sport (persze a téli sportok az elsők, de ez simán ott van az élmezőnyben).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
tüsi91
És lehet a fele csapatnál esélyed nincs😊 És nem a külső miatt 😀
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?
danyly
pontosan...
az sejthető volt, hogy a balkániak belefosnak, azzal, hogy csak az 5. helyért játszanak😕
NB2
Nagyon szép.
De a fiúknak sem lesz könnyű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?
danyly
pontosan...
az sejthető volt, hogy a balkániak belefosnak, azzal, hogy csak az 5. helyért játszanak😕
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
no, hát akkor ennyit az olimpiáról.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nem azért mert nem jutottunk tovább, de én utálom ezt a lebonyolítást. A legjobb 4-ben bent van a B 1-3-a, és a D 2-4-e. Románok 4 buktával simán lehetnek ezüstérmesek, az oroszok meg 1 buktával 5.ek.
(tudom, hogy mi is voltunk már az f.. jó oldalán, ffi kézisek pl😊 )
NB2
Az NFL PO-ra hasonlít, nem?
Hogya ki-ki meccseken kell jól menni...

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Nem azért mert nem jutottunk tovább, de én utálom ezt a lebonyolítást. A legjobb 4-ben bent van a B 1-3-a, és a D 2-4-e. Románok 4 buktával simán lehetnek ezüstérmesek, az oroszok meg 1 buktával 5.ek.
(tudom, hogy mi is voltunk már az f.. jó oldalán, ffi kézisek pl😊 )
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
omg mi meccs volt te úristen
petey
rákerestem! 😊
ha valaki nem látta érdemes megnézni!

 www.youtube.com/watch?v=67tFD250toY

tényleg epic!! 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Németh András...elég ennyit mondani. Tóth Timi sem bírta ki az értékelésnél, hogy burkoltan ne közölje ezt...
Am most akkor mivan, nyista olimpia?
peach
Ha a norvégok világbajnokok, tovább Monenegró és Franciaország befér az első hétbe még marad esély. De ez igen necces.

Mindenesetre ha vmi csoda folytán ez még összejönne, kibaszottul remélem, hogy Németh Andrást kibaszák a gecibe és nem vele futnánk neki annak a tornának.
gabokocka
nem akarom elkiabálni, de még a végén bejön az összes...
slowmotion
Innentől a norvég aranyra nagy pénzben mernék fogadni, de sztem a franciák lesznek a nyolcadikak, azzal fogjuk elbukni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 901 — Csodabogár
omg mi meccs volt te úristen

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Németh András...elég ennyit mondani. Tóth Timi sem bírta ki az értékelésnél, hogy burkoltan ne közölje ezt...
Am most akkor mivan, nyista olimpia?
peach
Ha a norvégok világbajnokok, tovább Monenegró és Franciaország befér az első hétbe még marad esély. De ez igen necces.

Mindenesetre ha vmi csoda folytán ez még összejönne, kibaszottul remélem, hogy Németh Andrást kibaszák a gecibe és nem vele futnánk neki annak a tornának.
gabokocka
nem akarom elkiabálni, de még a végén bejön az összes...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jók voltak a lengyelek, de a ruszkik is sok hibával játszottak. Mondjuk szélső játék az nem nagyon volt.
Holland-lengyel elődöntő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.