Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Miért, nekünk csak ez az egy meccsünk volt az EB-n?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Láthattad hogy jobb.
25-24.
De persze én is mondhatom, hogy a Pats jobb, mint a Denver, vagy a Frisco jobb, mint a Seattle, csak ugye nehéz alátámasztani.
Azért játszanak meccseket, hogy kiderüljön melyik csapat a legjobb.
Ha a keret erőssége döntene, nem a meccsek, akkor meg se kéne tartani semmilyen bajnokságot.Sobri Jóska
Nyilván a Zalaegerszeg is jobb csapat volt, mint a Manchester United, pusztán attól, ogy aranylábú Koplárovics Béci barátunk jól botlott bele a labdába a 90. percben.somoskovig
Az nem VB vagy EB volt, ahol egy meccs dönt, hanem egy selejtező, oda-visszavágós alapon, és összesítésben tovább is ment a MU, sok vs. 1-el.
Hidd el, ha egy meccs dönt, még Béla is kevés, tán más csapattal, más felfogásban jön és nyer a MU.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Láthattad hogy jobb.
25-24.
De persze én is mondhatom, hogy a Pats jobb, mint a Denver, vagy a Frisco jobb, mint a Seattle, csak ugye nehéz alátámasztani.
Azért játszanak meccseket, hogy kiderüljön melyik csapat a legjobb.
Ha a keret erőssége döntene, nem a meccsek, akkor meg se kéne tartani semmilyen bajnokságot.Sobri Jóska
Nyilván a Zalaegerszeg is jobb csapat volt, mint a Manchester United, pusztán attól, ogy aranylábú Koplárovics Béci barátunk jól botlott bele a labdába a 90. percben.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Az osztrákoknak még akkora tétje sem volt, mint nekünk. Szerintem az, hogy EB 5. helyezett vagy igenis nagy szó, főleg úgy, hogy nincs ott a legjobb játékosod, illetve nagyon erős a mezőny. Ahogy néztem, a tegnapi meccsünk előtt a sógoroknak a csoportban győzelmük sem volt, ennél nagyobb égés - azon kívül, hogy a legjobb nyolcba sem jutsz be - nincs. Szerintem.
Az meg, hogy Sobri trollkodik, nem új.JC6
8. helyen zártunk tudtommal. És sportemberként szerinted az nem elég tét, hogy akár 5. is lehetsz? Persze szerintem is könnyebb, hogy a 8. hely volt a minimális cél azt elértük, köszi nekünk ennyi elég. Én ezt éreztem tegnap. Biztos más lett volna ha Ladislao is ott van. De tegnap igazából senki nem volt aki a hátára vette volna a csapatot és kirángatta volna a gödörből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az osztrákoknak még akkora tétje sem volt, mint nekünk. Szerintem az, hogy EB 5. helyezett vagy igenis nagy szó, főleg úgy, hogy nincs ott a legjobb játékosod, illetve nagyon erős a mezőny. Ahogy néztem, a tegnapi meccsünk előtt a sógoroknak a csoportban győzelmük sem volt, ennél nagyobb égés - azon kívül, hogy a legjobb nyolcba sem jutsz be - nincs. Szerintem.
Az meg, hogy Sobri trollkodik, nem új.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Ez az osztrák csapat jobb, mint mi, így nyertek.
Küzdöttek, akartak, hozták amit tudtak, és nyertek.
Attól, hogy mi vagyunk a magyarok, még nincs nekünk megígérve, hogy nyerünk, pláne ha a másik csapat jobb.
Egy világverseny tökéletesen hivatott arra, hogy megmutassa ki a jobb, ki a gyengébb, hisz ott minden meccs tétre megy.
Az osztrákok jobbak, nem dőlt össze a világ.
Ez se nem szégyen, se nem muhahahahaha, vagy fos, egyszerűen ilyen a sport.
Nem volt nekünk megígérve ez a győzelem, meg se szereztük.Sobri Jóska
A picsákat jobb, ezt az osztrák csapatot 2-3 góllal kell bármilyen körülmények között verni még ennek a magyar csapatnak is.
De nem akart itt már a csapat semmit, szépen mindenki behúzta a fülét farkát, 8-ban vagyunk ennyi elég. Nem kellett senkinek már még egy meccs ami bármilyen világversenyen szerintem gáz. De hát ez van.
A lebonyolítás is fos amúgy, hogy csak az 5. helyért van meccs.Toca
Láthattad hogy jobb.
25-24.
De persze én is mondhatom, hogy a Pats jobb, mint a Denver, vagy a Frisco jobb, mint a Seattle, csak ugye nehéz alátámasztani.
Azért játszanak meccseket, hogy kiderüljön melyik csapat a legjobb.
Ha a keret erőssége döntene, nem a meccsek, akkor meg se kéne tartani semmilyen bajnokságot.Sobri Jóska
Tudtam, hogy megint előveszed a ferdítésed és ráhúzol egy olyan példát ami köszönő viszonyba sincs 😉
Attól, hogy egy csapat elver egy csapatot aki látványosan beleszar a meccsbe, nem azt jelenti, hogy jobb, csak hogy jobban akarta. Mi tétnélkül fogtuk fel és alig vártuk, hogy vége legyen az osztrák meg van annyira jó csapat, hogy ezt kihasználja.
De mivel elég régóta követed a sportot, tudom én, hogy érted miről beszélek, csak jó kötekedni 😉
Mellesleg mi 8.ok lettünk ők meg csak 11, akkor ki a jobb csapat ? 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ez az osztrák csapat jobb, mint mi, így nyertek.
Küzdöttek, akartak, hozták amit tudtak, és nyertek.
Attól, hogy mi vagyunk a magyarok, még nincs nekünk megígérve, hogy nyerünk, pláne ha a másik csapat jobb.
Egy világverseny tökéletesen hivatott arra, hogy megmutassa ki a jobb, ki a gyengébb, hisz ott minden meccs tétre megy.
Az osztrákok jobbak, nem dőlt össze a világ.
Ez se nem szégyen, se nem muhahahahaha, vagy fos, egyszerűen ilyen a sport.
Nem volt nekünk megígérve ez a győzelem, meg se szereztük.Sobri Jóska
A picsákat jobb, ezt az osztrák csapatot 2-3 góllal kell bármilyen körülmények között verni még ennek a magyar csapatnak is.
De nem akart itt már a csapat semmit, szépen mindenki behúzta a fülét farkát, 8-ban vagyunk ennyi elég. Nem kellett senkinek már még egy meccs ami bármilyen világversenyen szerintem gáz. De hát ez van.
A lebonyolítás is fos amúgy, hogy csak az 5. helyért van meccs.Toca
Láthattad hogy jobb.
25-24.
De persze én is mondhatom, hogy a Pats jobb, mint a Denver, vagy a Frisco jobb, mint a Seattle, csak ugye nehéz alátámasztani.
Azért játszanak meccseket, hogy kiderüljön melyik csapat a legjobb.
Ha a keret erőssége döntene, nem a meccsek, akkor meg se kéne tartani semmilyen bajnokságot.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Ez az osztrák csapat jobb, mint mi, így nyertek.
Küzdöttek, akartak, hozták amit tudtak, és nyertek.
Attól, hogy mi vagyunk a magyarok, még nincs nekünk megígérve, hogy nyerünk, pláne ha a másik csapat jobb.
Egy világverseny tökéletesen hivatott arra, hogy megmutassa ki a jobb, ki a gyengébb, hisz ott minden meccs tétre megy.
Az osztrákok jobbak, nem dőlt össze a világ.
Ez se nem szégyen, se nem muhahahahaha, vagy fos, egyszerűen ilyen a sport.
Nem volt nekünk megígérve ez a győzelem, meg se szereztük.Sobri Jóska
A picsákat jobb, ezt az osztrák csapatot 2-3 góllal kell bármilyen körülmények között verni még ennek a magyar csapatnak is.
De nem akart itt már a csapat semmit, szépen mindenki behúzta a fülét farkát, 8-ban vagyunk ennyi elég. Nem kellett senkinek már még egy meccs ami bármilyen világversenyen szerintem gáz. De hát ez van.
A lebonyolítás is fos amúgy, hogy csak az 5. helyért van meccs.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
a dánok meg minden mindegy alapon kilenccel ütötték a rokonokat...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ez az osztrák csapat jobb, mint mi, így nyertek.
Küzdöttek, akartak, hozták amit tudtak, és nyertek.
Attól, hogy mi vagyunk a magyarok, még nincs nekünk megígérve, hogy nyerünk, pláne ha a másik csapat jobb.
Egy világverseny tökéletesen hivatott arra, hogy megmutassa ki a jobb, ki a gyengébb, hisz ott minden meccs tétre megy.
Az osztrákok jobbak, nem dőlt össze a világ.
Ez se nem szégyen, se nem muhahahahaha, vagy fos, egyszerűen ilyen a sport.
Nem volt nekünk megígérve ez a győzelem, meg se szereztük.

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az első félidő +4 gólja után kiküldtük a mezeket, harmatgyenge volt a sógorok elleni teljesítmény..
Látszott, hogy fejben és fizikálisan is vége az Eb-nek nálunk, az osztrákok meg kihasználták a gyermeteg hibáinkat és megérdemelten nyertek.
Előzetesen a 8. hely nem rossz, de keserű a szájíz ezzel a zárással.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Egy kis szép múltidéző!

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én nem vagyok ellenszurkoló, de ez nagyon muhahahahha
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hát ekkora fost is ritkán látni szerencsére...mocsaitól a gyúróig mindenki szar volt. jenő is ma tette fel a koronát eddigi teljesìtményére 😀 ez egy ilyen nap volt sajnos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Magyar Kultúra Napján csak nagyon kulturálatlan szavakat tudnék most írni de inkább csak annyit írok türtőztetve magam. SZÁNALMAS BANDA sikerült ezzel mindennek jó ízét elvenni, nem is értem.....
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
SZÉGYEN!!!
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊NB2
Ha már egy Mikler/Tataink lenne a nőknél szerintem most mi lennénk a brazilok helyén dehát...Toca
és fordítva ha Tomorink lenne Putics helyett... 😀Gabesz92
Nagy Kornél jó lehet csak kéne nemzetközi rutin neki.Toca
sztem ő már memarad az örök ígéretnek sajnos... több volt/van benne szvsz. csak valamiért nem akar kijönni belőle....peach
Szerintem is. 2007 óta játszik Vb-n meg Eb-n, 2011-ben a Dunkerque-be igazolt és 28 éves lesz idén. Több kell(ene) tőle is sajnos. Puticsról meg tényleg ne is beszéljünk, mert csak felidegesítem magam rajta.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊NB2
Ha már egy Mikler/Tataink lenne a nőknél szerintem most mi lennénk a brazilok helyén dehát...Toca
és fordítva ha Tomorink lenne Putics helyett... 😀Gabesz92
Nagy Kornél jó lehet csak kéne nemzetközi rutin neki.Toca
sztem ő már memarad az örök ígéretnek sajnos... több volt/van benne szvsz. csak valamiért nem akar kijönni belőle....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊NB2
Ha már egy Mikler/Tataink lenne a nőknél szerintem most mi lennénk a brazilok helyén dehát...Toca
és fordítva ha Tomorink lenne Putics helyett... 😀Gabesz92
Nagy Kornél jó lehet csak kéne nemzetközi rutin neki.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊NB2
Ha már egy Mikler/Tataink lenne a nőknél szerintem most mi lennénk a brazilok helyén dehát...Toca
és fordítva ha Tomorink lenne Putics helyett... 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊NB2
Ha már egy Mikler/Tataink lenne a nőknél szerintem most mi lennénk a brazilok helyén dehát...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Ennyit számít egy jó kapus...
Képzeljétek el, ha a nőknél is van ilyen kapusunk...
De északi válogatottat így szétesni ritkán látni, mondjuk épp tavaly a vb döntőn, hát nem sírtam😊
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
a Polákok csúnyán lecidáztatják a Svédeket, nem hiszem ha nem látompetey
Svéd D# 0, kb ziccereket lőttek a lengyelek minden támadásban, szélről a kapus semmit nem véd, így nehéz.Gabesz92
mondjuk kellett a kapuscsere a lengyeleknél, ott elment az öbizalom rendesenpetey
Hiába na, csurgói kapus az csurgói kapus! 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
a Polákok csúnyán lecidáztatják a Svédeket, nem hiszem ha nem látompetey
Svéd D# 0, kb ziccereket lőttek a lengyelek minden támadásban, szélről a kapus semmit nem véd, így nehéz.Gabesz92
mondjuk kellett a kapuscsere a lengyeleknél, ott elment az öbizalom rendesen

több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
a Polákok csúnyán lecidáztatják a Svédeket, nem hiszem ha nem látompetey
Svéd D# 0, kb ziccereket lőttek a lengyelek minden támadásban, szélről a kapus semmit nem véd, így nehéz.