Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szülővárosomból származik (ismertem is anno):
 www.origo.hu/sport/kezilabda/20140425-fulop-laszlo-evek-ota-a-francia-elvonalban-ved-szerinte-a-veszprem-siman-veri-a-psg-t.html

Emlékszek rá, tényleg jó kapus volt, de egy kis plusz mindig hiányzott belőle. De a franciáknál csak megtalálta a számításait (hellyel-közzel).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jár a gratuláció a Veszprémnek a F4-ba jutásért, ráadásul kettős győzelemmel.
A 2. félidőben magabiztosan végig vezetve lelépték a PSG-t.
Szép munka volt!

A Szegednek is gratulálok, hogy az EHF-kupában is ott lesz egy magyar csapat a F4-ban.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
A Barcának annyi? 😀Schleck
király lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...slowmotion
Szerintem tök mindegy, hogy három vagy két német lesz a döntőben. Inkább legyen akkor a Löwen, akinek a játéka talán jobban fekszik a Veszprémnek, mint a Barcáé.Schleck
Német csapatok ellen mindíg jobban megy a Veszprémnek, barcát mikor verték megutoljára???

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Barcának annyi? 😀Schleck
király lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...slowmotion
Szerintem tök mindegy, hogy három vagy két német lesz a döntőben. Inkább legyen akkor a Löwen, akinek a játéka talán jobban fekszik a Veszprémnek, mint a Barcáé.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
A Barcának annyi? 😀Schleck
király lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...slowmotion
Azért nem az akármilyen a favorit, lássuk be...Sobri Jóska
valóban. de az Építők pl. otthon megverte, idegenben meg ikszelt azzat a Löwennel, amelyik most lelépte a katatónokat katalánokat.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A Barcának annyi? 😀Schleck
király lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...slowmotion
Azért nem az akármilyen a favorit, lássuk be...

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
A Barcának annyi? 😀Schleck
király lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Barcának annyi? 😀

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.Schleck
Chema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
Hát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.Schleck
Én nem is értem Gulyás mit keres még mindíg Veszprémben, meccsenként 4-5 gólt kapnak róla, borzalmas.LanceVance
Ezt sokan nem értik, de azt sem hogy a válogatottban. A ziccerkihasználása pedig egyenlő egy U13as gyerekkel.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.Schleck
Chema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
Hát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.Schleck
Én nem is értem Gulyás mit keres még mindíg Veszprémben, meccsenként 4-5 gólt kapnak róla, borzalmas.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
már csak egy dologtól lehet félni a visszavágón!!
money time! 😉
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.Schleck
Chema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
Hát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.Schleck
Chema még ok, de Ruesga kuka.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A vége azért rendben lett. 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...peach
Fazekas azért már igencsak kifele megy + ha elindul a SEHA-ban a Veszprém azért lesz bőven lehetősége.
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...peach
"Csak" Aliloviccal...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Omeyer+Accambray pedig PSG!
Elsőt nem vágom, bár ha Mirko nem akart menni akkor talán oké, de utóbbi nagy igazolás szvsz..

|
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ahogy sejteni lehetett: Mikler->Veszprém.
Szerintem már pár éve bőven jobb mint Fazekas, örülök ennek a hírnek.Schleck
azért azt sajnálom hogy a Szeged sohasem tudja utolérni már az MKB-t...
pénz,pénz,pénz...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ahogy sejteni lehetett: Mikler->Veszprém.
Szerintem már pár éve bőven jobb mint Fazekas, örülök ennek a hírnek.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
kint voltunk, most értünk haza. kéretik nem szidni őket, fiatal, rutintalan csapat ebben sajnos. Pumi csinált nagy butaságot, hogy gólt akart lőni, mikor ott volt üresben még valaki, vagy kidobja taccsra, bármi.. 😕 nem szoktam azt hangoztatni hogy mi vesztettük el, de most ez volt a helyzet. én nem voltam nyugodt 12 mp-el a vége előtt mikor mindenki ölelgette egymást.
most el kell érni az 5. helyet hogy jövőre is induljunk.petey
Oké. Minek van az edző? Mit mondott nekik az időkérésnél 15 másodperccel a vége előtt?tüsi91
biztos nem azt, hogy adjuk oda a kapusnak...ziccer volt, gólt akart dobni és akkor eldől végleg. szerintem felhívta a figyelmet, hogy időhúzás..
a rutintalanságot úgy értem, hogy nézd meg kik voltak a dán csapatban, a kapustól kezdve.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Léderer ma is bebizonyítja hogy mekkora egy kretén, egész meccsen a szegediek seggét nyalja...LanceVance
Lehet ígértek neki egy extra finom halászlevet. 😀😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Léderer ma is bebizonyítja hogy mekkora egy kretén, egész meccsen a szegediek seggét nyalja...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Elmondja valaki, hogy mi történt?Bazzani
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-ehf-kupa-fehervar-kc-team-esbjerg-a-dontoert-2328449