Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
és katar?

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
Szaud Arábia..mivan turkmenisztan nem ert ra?
Siralmas.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 keziszovetseg.hu/ferfi-valogatott/ferfi-valogatott-hirek/szaud-arabia-es-izland-mehet-a-vb-re/?cikk=11203

Miért is nem lepődök meg...😕Zolika
Nem lenne egyszerűbb, ha az egész kvalifikációt eltörölnék és a szövetségek egy aukció keretében eldöntenék, hogy ki mehet? Mert lényegében most is ez van.

több mint 9 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
 keziszovetseg.hu/ferfi-valogatott/ferfi-valogatott-hirek/szaud-arabia-es-izland-mehet-a-vb-re/?cikk=11203

Miért is nem lepődök meg...😕

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
hát, jobbulást a kis Mocsainak!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
"Dzsamali Iman letette a magyar állampolgári esküt"

Végre.Amikor először láttam játszani akkor mondtam magamnak,dejó lenne ha honosítanánk.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Mourinho is egy paraszt, de elfogadnám szövkapnak 😀
Ilyen nevet sikerült idehozni, nagy eredmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az nem baj, de jó edző nagyon szvsz. Engem inkább az zavar h a kielce mellett mennyire tud majd idefigyelni a válogatottra



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Dusebajev, mint szövkap?
az nem az a faszi, akit állandóan szarrá büntetnek, mert nem bír kulturáltan viselkedni?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
"A fellebbviteli bizottság indoklása szerint a gólt eredményező döntés a játékvezetők megfigyelésén és ítélkezésén alapult, s az ő észlelésük nem fellebbezhető meg. "
Most akkor mit is vizsgáltak?
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-bl-az-ehf-ismet-elutasitotta-a-fradi-ovasat-2367245Matthew99
Tudod mit vizsgáltak ? Semmit 😀
Először visszadobták formai okokra addig megbeszélték mi legyen az a bullshit állásfoglalás amivel úgyse lehet semmit kezdeni majd befogadták az óvást és elutasították.
Azt hinni, hogy a bírók maguktól vétettek ekkora hibát, meg hogy tényleg a hangzavar miatt nem hallották rendesen mai világban szerintem baromság. Ahogy az is, hogy az EHF-nél aki be akarta tolni a németek kell fellebbezni, hogy na már most ez nem volt igazságos/szabályos...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"A fellebbviteli bizottság indoklása szerint a gólt eredményező döntés a játékvezetők megfigyelésén és ítélkezésén alapult, s az ő észlelésük nem fellebbezhető meg. "
Most akkor mit is vizsgáltak?
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-bl-az-ehf-ismet-elutasitotta-a-fradi-ovasat-2367245Matthew99
Ahogy minden óvásnál, csak azt lehet óvni, hogy a bíró a szabályoknak megfelelően járt-e el. Mármint, hogy az esetnek megfelelő szabályt alkalmazta-e, függetlenül attól, hogy ő az esetet hogy ítélte meg.
Egyszerűen példával, ha a tisztán gólvonalon átment labdát a bíró nem látta gólnak, az nem óvható. De ha valamiért azt hiszi például, hogy a kapus által lőtt gól kettőt ér, az óvható.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
"A fellebbviteli bizottság indoklása szerint a gólt eredményező döntés a játékvezetők megfigyelésén és ítélkezésén alapult, s az ő észlelésük nem fellebbezhető meg. "
Most akkor mit is vizsgáltak?
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-bl-az-ehf-ismet-elutasitotta-a-fradi-ovasat-2367245


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Július 12.-én és 13.-án kerül megrendezésre az idei Balaton Open Nemzetközi Strandkézilabda torna Keszthelyen a Városi Strandon. Ha valaki esetleg arra felé jár, nyaral, kirándul mindenképpen nézzen be. Bővebb információ:  www.balatonopen.eu

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos nem láttam a meccset így nem is akarok hülyeségeket írni. De valahogy az első meccs után azt éreztem kevés lesz. Nem akartam de igazam lett. Nem vagyok rá büszke.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most már védhetetlen én elismerem a tudását, de Mocsai menjen oszt építgesse az akadémiát, és amit tud ott adja át. Csak arról ne beszéljen, hogyan kell meccselni a végén 😛 a többi jöhet.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ez egy szégyen, óriási csalódás, simán verhető csapat volt a szlovén, kezünkben volt a továbbjutás, mert ők is gyengék voltak összességében, mint a harmat.
Olyan mentális szétesés volt az utolsó 10 percben, hogy borzasztó.
Előnyben kaptunk 3 gólt, aztán vége is lett...

Le vagyok döbbenve, de azért Nagy mellett, Mikler és Lékai még dicsérhető, nem is a Vb kijutás a legnagyobb gond, hanem a következő olimpia, ami ezzel valószínűleg ugrott 😕Bruschi85
megérdemelték a Szlovénok a 7-1-es etapért a végén. az más kérdés, hogy a vb-n karikára fogják verni őket a vb-n. nekünk jobb a keretünk, de az emberelőnyben kapott 3 gólért nincs felmentés. Harsányi kiesett, és ott vége is volt a dalnak.
Skof az 50. percig 20%-kal védett, erre a buzerant utána mindent fogott.
a másik gond, hogy nincs utánpótlás, és kellene egy klasszis vezetőedző. a '16-os EB-n meg kéne előzni a németeket, szerbeket és norvégokat a selejtezőért :/

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Gergő barátommal mi történt, hogy Balogh játszott helyette a végén?gdavid
Szétszakította a térdét egy ártalmatlan szituációban. Nagyon rosszul nézett ki szegény.Schleck
Ohhhh basszus! Akkor ebből fekvőgipsz lesz, nem sör...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gergő barátommal mi történt, hogy Balogh játszott helyette a végén?gdavid
Szétszakította a térdét egy ártalmatlan szituációban. Nagyon rosszul nézett ki szegény.

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Gergő barátommal mi történt, hogy Balogh játszott helyette a végén?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez egy szégyen, óriási csalódás, simán verhető csapat volt a szlovén, kezünkben volt a továbbjutás, mert ők is gyengék voltak összességében, mint a harmat.
Olyan mentális szétesés volt az utolsó 10 percben, hogy borzasztó.
Előnyben kaptunk 3 gólt, aztán vége is lett...

Le vagyok döbbenve, de azért Nagy mellett, Mikler és Lékai még dicsérhető, nem is a Vb kijutás a legnagyobb gond, hanem a következő olimpia, ami ezzel valószínűleg ugrott 😕



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a csapat egy nulla. Pont. Mocsai felelőssége is benne van ebben, de Nagy Lacin kívül nincs normális játékosunk. Senki. Így a vb-n is csak leégés lett volna a vége.

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
na hajrá magyarok! aki igaz hazaffy az szurkol 😀

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szánalmas és nevetséges, hogy egy szaros lottósorsolás fontosabb élőben, mint a magyar válogatott Vb selejtezője...Bruschi85
Megkérdezem tőled is: szerinted hány embert érdekel egy lottósorsolás, és hányat egy kézimeccs?
Majd nézd meg jövőhéten a percre lebontott nézettségi mutatókat a lottósorsolásra, és a meccs legnézettebb részére vonatkozóan.
Lesz nagy csodálkozás...Sobri Jóska
Nem lesz nagy csodálkozás, mert engem nem érdekelnek a nézettségi rekordok, engem a válogatott kézi VB meccs érdekelt volna az elejétől a végéig.
Amúgy ez nem csak egy meccs a sok közül, hanem egy igencsak nagy téttel bíró VB selejtező 1. felvonása volt.
Az, pedig, hogy leadnak 59 percet, majd 1 percet nem, mert fontosabb egy lottósorsolás, a rájuk nézve kellemetlen és kínos, mert sikerült a sportkedvelők szórakozását elrontaniuk és utólag már csak a magyarázkodás marad, már ha lesz részükről...Bruschi85
Nem érted.
A lottósorsolás magasabb prioritás.
Akkor lett volna népharag, ha valami "hülye meccs" miatt lemarad róla a standard RTL-néző.
Nézd úgy, hogy az alapprogram a sorsolás, és a bonus a meccs.Sobri Jóska
Kinél magasabb prioritás, az RTLnél, Sportklubnál, szurkolónál, nézőnél, nálad? Ha ez, mint kérdés felmerül a csatornánál, arra nehéz mit írni, akkor a sportközvetítés tényleg, jobb, hogy elkerül tőlük..
Az igencsak gyenge érv, hogy 1 perccel a vége előtt elkapcsolom, mert bónusz a meccs és élőben kell lemennie az alapprogramnak szerinted, ezzel sem értek egyet, még ha kötött szerződésük is, ennél csak jobb megoldás lett volna.

"De így, hogy gyakorlatilag a legizgalmasabb pillanatokat vették el tőlünk, nehéz szavakat találni, noha az RTL-től természetesen eszünk ágában sincs szakmaiságot, rugalmasságot, nézőközpontú gondolkodásmódot elvárni."
 valogatott.blog.hu/2014/06/08/idot_kertek



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én átnéztem a múlt heti nézettségeket és a lottósorsolás nem volt benne a top 30-ban sem a teljes nézettség körében, sem a 18-49 között. Ettől függetlenül bekaphatja az RTL. Kb másfél percet kellett volna kihúzni.
Ha egy adó csak ennyire képes, akkor ne akarjon sporteseményt közvetíteni.
Ez az eset számos új hívet szerzett a reklámadó tervezetének..James007
A lottósorsolás fix időpontban van, és szerződés szerinti kötelezettség közvetíteni.
Úgy tervezték véget ér a meccs addigra. Nem ért.Sobri Jóska
Amikor a Forma1et ők adták akkor csúszhatott a lottósorsolás is.
Szerintem most sincs olyan, hogy pontban fél ötkor kell kezdeni 16.31 már nem jó.
Egy percről beszélünk, nem fél óráról vagy többről.