Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Most hallottam a jéghoki meccsen. Ez azért eléggé wtf!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, bajnok lett a Fradi női kéziben. Hát ez nem Győr éve a sportokban.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gratulálok a magyar bíróknak...

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sierra pastor embere. Hallottam olyan pletykát, hogy mikler maradni akart szegeden, de szerződés ajánlatot sem kapott, mert pastor mindenképp sierrat akarta. Furcsa fintor, hogy misu már jobb nála...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕peach
Rengeteg hibával játszott a csapat tegnap. Sajnos nem voltak olyan tiszták a fejek, mint az első meccsen, eléggé megilletődöttnek láttam a srácokat. Az első meccs szinte tökéletes játékát nem sikerült még közel sem hozni. Rengeteg hiba és pontatlanság jellemezte a támadójátékot, nem volt, olyan ember, aki a hátára vette volna a csapatot, mint Szegeden Bombac és Kallman. Sajnos a kapusposzt sem szuperált nálunk, míg a visszatérő Palicka remek napot fogott ki. Én megkockáztatom, egy fejben összeszedett Szeged egy kicsivel jobb támadójátékkal és megfelelő kapusteljesítménnyel tovább mehetett volna tegnap. Nem, hogy egyre közelebb vannak, hanem ott vannak az európai elitben az alföldi srácok és büszkék lehetünk rájuk!Danny
Ez a kapusos dolog szerintem butaság. Wyszomirski simán hozta azt, mint Palicka, ha megnézed, hogy neki milyen lövéseket kellett fognia, meg a svédnek milyeneket. Nagyon nem mindegy, hogy Balogh Zsolti lövi bele a hasadba, vagy Jicha a fickába. Hogy miért Sierra a kezdő, azt mondjuk én régóta nem igazán értem.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
az elmúlt 5 meccsből 3x borítottuk a papírformát és kb tökéletes játékot hoztak le a srácok
sérülések és egyebek mellett szűkösebb lehetőségekkel

láttam 1-2 kommentet facen ahol nekiálltak szidni őket, ami a legnagyobb szégyen nálam a "szurkolókra" nézve

ez a csapat a szivét lelkét kitette a BL kieséses részében a pályára, ennyire volt elég
tegnap lehet hogy a tökéletes játék se lett volna elég a különbségek miatt
az eredmény sem szép, de a csapat minden dícséretet megérdemel így is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕peach
Rengeteg hibával játszott a csapat tegnap. Sajnos nem voltak olyan tiszták a fejek, mint az első meccsen, eléggé megilletődöttnek láttam a srácokat. Az első meccs szinte tökéletes játékát nem sikerült még közel sem hozni. Rengeteg hiba és pontatlanság jellemezte a támadójátékot, nem volt, olyan ember, aki a hátára vette volna a csapatot, mint Szegeden Bombac és Kallman. Sajnos a kapusposzt sem szuperált nálunk, míg a visszatérő Palicka remek napot fogott ki. Én megkockáztatom, egy fejben összeszedett Szeged egy kicsivel jobb támadójátékkal és megfelelő kapusteljesítménnyel tovább mehetett volna tegnap. Nem, hogy egyre közelebb vannak, hanem ott vannak az európai elitben az alföldi srácok és büszkék lehetünk rájuk!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕peach
De, bőven elég lett volna. Egy jól játszó Kiel egészen más szint még egy jól játszó Szegednél is. Egy ilyen közepesen játszó Szeged ellen pedig ennyi a különbség.Schleck
Leginkább a tucatnyi labda eladásra gondoltam amiből mindből gólt is szerzett a kiel az első félidőben. Persze sokkal erősebb csapat amúgy is, de így meg végképp esélyünk sem volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕peach
De, bőven elég lett volna. Egy jól játszó Kiel egészen más szint még egy jól játszó Szegednél is. Egy ilyen közepesen játszó Szeged ellen pedig ennyi a különbség.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
sztem már az is csoda hogy itthon nem vertek minket bucira, ha megnézzük a 2 csapat közti különbséget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
ahogy nézem a Szegedi siker már nem is "hír" 😀Negritis
Nagyon örültem a sikerüknek, de a Kiel ellen idegenben nem tudom mennyi sansz lesz, főleg hogy a Final4 ráadásul németben van. Valószínűleg otthon a németeknek meglesz a bírói hátszél is. A veszprémiek eredménye is bíztató, bár nagy kár az elszúrt végjátékért, de a játék képe alapján itthon ezt be kellene húzni.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
ahogy nézem a Szegedi siker már nem is "hír" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Veszprém simán hozta a SEHA ligát, Győr meg simán hozta a Magyar Kupát.

több mint 9 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Hatalmas gratuláció a Szegednek, 2 magyar csapat a BL legjobb 8-ban, nem semmi ! 😊
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
Nem semmi volt a Szeged, ezt aztán nem vártam. 😊Schleck
most nézem az eredményt, én elkönyveltem hogy kikaptunk
viszont így lehet kéne jegyet szerezni a meccsre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem semmi volt a Szeged, ezt aztán nem vártam. 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Valami nem jött össze az EHF bundagépezetében. Vagy nincs is ilyen. 😊Schleck
Platiniék elfelejtették visszaadni a golyómelegítő gépet
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valami nem jött össze az EHF bundagépezetében. Vagy nincs is ilyen. 😊

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt a Kovacsics Anikót jegelte a debil Németh végig szélen. Gratulálok...

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Komolyan az számít egy ország képviseletében, hogy ki hol született?!?!
Az Alabama egyetemet is csak alabamaiak, vagy a Stanford egyetemet is csak kaliforniaiak képviselhetik?
Valamint ha Katarnak megfelel, hogy ne Katarban születettek képviseljék, akkor nekünk kell ezügyben helyettük ítélkezni?
Nekem megfelelt, hogy a nem Magyarországon született Janics Natasa, a nem Magyarországon született Carlos Perez, a nem Magyarországon született Miklós Edit, a nem Magyarországon született Hoang Thanh Trang képviselt különböző világversenyeken.
Sajnálom, ha szerinted csak a vérszittya, kutyabőrösnemes őskatari a katari.Sobri Jóska
tök jó, hogy olyan példákat hozol, akik minimum öt évet sportoltak Magyarországon, mire magyra színekben elindultak.
kivétel persze ez alól Miklós Edit, akinek már a neve is tiszta románul cseng. oh wait...slowmotion
Markovic és Saric világéletében katari szeretett volna lenni, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic pedig imádja a tengert és a homokot.
És attól, hogyha al Sar-idzs vagy ibn Damzsan Ovi lenne a nevük,- ami már katariasan cseng -, mi változna?

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Komolyan az számít egy ország képviseletében, hogy ki hol született?!?!
Az Alabama egyetemet is csak alabamaiak, vagy a Stanford egyetemet is csak kaliforniaiak képviselhetik?
Valamint ha Katarnak megfelel, hogy ne Katarban születettek képviseljék, akkor nekünk kell ezügyben helyettük ítélkezni?
Nekem megfelelt, hogy a nem Magyarországon született Janics Natasa, a nem Magyarországon született Carlos Perez, a nem Magyarországon született Miklós Edit, a nem Magyarországon született Hoang Thanh Trang képviselt különböző világversenyeken.
Sajnálom, ha szerinted csak a vérszittya, kutyabőrösnemes őskatari a katari.Sobri Jóska
tök jó, hogy olyan példákat hozol, akik minimum öt évet sportoltak Magyarországon, mire magyra színekben elindultak.
kivétel persze ez alól Miklós Edit, akinek már a neve is tiszta románul cseng. oh wait...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
és VB döntőt játszanak 😀
a kézilabda csúcsa. teljesen vicc ez a sportágbraxa88
egész jónak tűnnek a házigazdák ! akik az útba kerültek azokat végül is elkatarították...
igaz hogy elég könnyű csapatokat sodort oda az élet!
mondjuk az érdekes hogy mi lesz a jövőben ezzel a csapattal mert ha marad ez a stratégia akkor kaptunk a nyakunkba mi magyarok is hipp-hopp egy újabb erős válogatottat a vb-kre a jövőben (ha éppen ott leszünk)

amúgy azért a foci is túlélte valahogy a japán-koreai vb-t....yooker
azért iksz körüli meccsen verték azokat a szlovénokat, akiket a legfontosabb játékosa nélküli magyar válogatott 110 percen keresztül oktatott. persze, vehetnek még embereket, de 100 százaléknák több honosítottjuk akkor sem lesz, most pedig már ennyin állnak. esetleg a tunéziaiak meg az egyiptomiak helyett vesznek még néhány dánt is...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
"Az Alabama egyetemet is csak alabamaiak, vagy a Stanford egyetemet is csak kaliforniaiak képviselhetik?"

WHAAAAT?! Hadd ne kelljen már elmagyaráznom a klubcsapat és a válogatott közötti különbséget, meg hogy mennyiben más, mikor valaki itt él (akár gyerekkora óta) és beszéli az ország nyelvét, vagy hogy Spanyolországban játszó bosnyák-szerbként "meggyőzik" őt szép summával, hogy attól a naptól fogva katari lesz. Ez megint csak a te egydimenziós trollvilágodban ugyanaz.baggio
Mint látod, Katarban a válogatott technikailag egy klubcsapat.
De ez irreleváns, hisz azt írtad, hogy szempont az, hogy ki hol született. WHYYYYYYYY???!
Akiket írtam, és akikből lehetne sorolni százával, azok bizony felnőtt, sikeres sportolóként váltottak válogatottat anyagi vagy egyéb ösztönzés hatására.
Azt nem értem, hogy ebben ugyan mi a rossz, vagy mi az, ami kritikára ad okot?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
"Az Alabama egyetemet is csak alabamaiak, vagy a Stanford egyetemet is csak kaliforniaiak képviselhetik?"

WHAAAAT?! Hadd ne kelljen már elmagyaráznom a klubcsapat és a válogatott közötti különbséget, meg hogy mennyiben más, mikor valaki itt él (akár gyerekkora óta) és beszéli az ország nyelvét, vagy hogy Spanyolországban játszó bosnyák-szerbként "meggyőzik" őt szép summával, hogy attól a naptól fogva katari lesz. Ez megint csak a te egydimenziós trollvilágodban ugyanaz.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal