Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Komolyan az számít egy ország képviseletében, hogy ki hol született?!?!
Az Alabama egyetemet is csak alabamaiak, vagy a Stanford egyetemet is csak kaliforniaiak képviselhetik?
Valamint ha Katarnak megfelel, hogy ne Katarban születettek képviseljék, akkor nekünk kell ezügyben helyettük ítélkezni?
Nekem megfelelt, hogy a nem Magyarországon született Janics Natasa, a nem Magyarországon született Carlos Perez, a nem Magyarországon született Miklós Edit, a nem Magyarországon született Hoang Thanh Trang képviselt különböző világversenyeken.
Sajnálom, ha szerinted csak a vérszittya, kutyabőrösnemes őskatari a katari.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Teljesen felesleges kritikusnak lenni egy olyan válogatottal szemben, amelynek egyik tagja sem abban az országban született, amelyet képvisel 😊 Értem. A honosítást meg úgy kezeled, mintha minden sportban ugyanazok a szabályok élnének, míg labdarúgásban u21-en felül csak egyetlen válogatottban léphetsz pályára, míg itt pl. úgy működik, hogy a katari hercegnek elegendő valakinek rámutatnia, ő 2 évig nem játszhat máshol, majd övé az útlevél.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Minden sportban, a sakktól az atlétikán, kézilabdán át a labdarúgásig régóta dívik a honosítás. Európában is.
Orosz svájci, izraeli sakkozó,kenyai dán futó, kubai magyar kézis vagy angol jamaicai, vagy brazil spanyol, lengyel, stb.focista eddig is a sport része volt.
Hogy ezt a katariak kimaxolták, csak a hatékonyságukat dícséri.
Felesleges álszentnek kritikusnak lenni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
persze, azóta ha a cipődet vágod a bíróhoz se hőköl meg senki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
és VB döntőt játszanak 😀
a kézilabda csúcsa. teljesen vicc ez a sportágbraxa88
egész jónak tűnnek a házigazdák ! akik az útba kerültek azokat végül is elkatarították...
igaz hogy elég könnyű csapatokat sodort oda az élet!
mondjuk az érdekes hogy mi lesz a jövőben ezzel a csapattal mert ha marad ez a stratégia akkor kaptunk a nyakunkba mi magyarok is hipp-hopp egy újabb erős válogatottat a vb-kre a jövőben (ha éppen ott leszünk)

amúgy azért a foci is túlélte valahogy a japán-koreai vb-t....
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Igazán eltörölhetnék azt a szabályt, hogy csak hármat lehet lépni labdával a kézben, úgyis mindenki ötöt lép minimum. 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Én Katarnak drukkoltam, ahogy fogom azt tenni a döntőnél is (amit nyilván ugyanúgy nem nézek majd meg), sőt remélem a '22-es soccer vb-t is behúzzák majd 😊baggio
jó, hát a sznobságnak is vannak fokozatai 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Én Katarnak drukkoltam, ahogy fogom azt tenni a döntőnél is (amit nyilván ugyanúgy nem nézek majd meg), sőt remélem a '22-es soccer vb-t is behúzzák majd 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
És Katar vb döntőt játszik 😊)))
igaz a fransziák fossá verik őket
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
és VB döntőt játszanak 😀
a kézilabda csúcsa. teljesen vicc ez a sportág
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Az a katari, aki annak érzi magát!
És ha Roin€, Capot€, $aric, M€mi$€vic, $tojanovic úgy érzi, akkor ők katariak.
Én egyszer izlandinak éreztem magam. De elmúlt.Sobri Jóska
nem ízlett a zuzmófőzelék?slowmotion
Nem tudom mitől múlt el. Sőt, azt se, hogy mitől lettem egy rövid időre izlandivá.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Az a katari, aki annak érzi magát!
És ha Roin€, Capot€, $aric, M€mi$€vic, $tojanovic úgy érzi, akkor ők katariak.
Én egyszer izlandinak éreztem magam. De elmúlt.Sobri Jóska
nem ízlett a zuzmófőzelék?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Az a katari, aki annak érzi magát!
És ha Roin€, Capot€, $aric, M€mi$€vic, $tojanovic úgy érzi, akkor ők katariak.
Én egyszer izlandinak éreztem magam. De elmúlt.

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
ja. én is néztem egyet.
kicsit olyan, mint az azeri futsal-válogatott, ahol mindenkinek ilyen neve van kb, hogy Santos, Souza, Eduardo meg ilyenek...slowmotion
Így könnyű.
Gusztustalan ez a világ.danyly
Dehogy a labdarúgó kultúrájuk mégjobb,kivi vagyok melyik afrikai v dél amerikai u21et veszik meg a vb előtt. Vagy elérünk a fifás világválogatottak szintjére, annyi különbsggel h csak olyan kölkök fogjákalkotni akik akkor még nem szerepeltek a felnőtt nemzeti 11ben.peach
Egyenlítői Guinea messze a legjobb ebben a témában:

"Egyenlítői-Guinea meglehetősen kétes állampolgárságú futballistákkal tölti fel a válogatottat: mióta az olajkincsből származó pénzt a futballba is befektető ország jókora összegeket tud fizetni, sorra jönnek a honosítottak. A férfi és a női válogatottat is figyelembe véve eddig harmincnyolc brazil, huszonhárom kameruni, tíz kolumbiai (!), öt nigériai, öt szenegáli, négy Burkina Fasó-i, három elefántcsontparti, no meg egy-egy kongói, libériai és mali játékos öltötte magára a „nemzeti” mezt."

"Azt mindenkinek a fantáziájára bízzuk, hogy az egész karrierjét Latin-Amerikában töltő Jimmy Bermúdez, Carlos Bejarano, César Augusto Rivas vagy Johnnier González milyen egyenlítői-guineai felmenőkkel rendelkezik (állítólag meccsenként háromezer amerikai dollárért vállalták, hogy válogatottak lesznek az afrikai országban). Azt szintén, hogy mennyire felel meg ez a FIFA előírásainak… A szabálykönyv szerint semennyire, de a CAF finoman fogalmazva is lazán kezelte az ellenőrzéseket, így fordulhatott elő, hogy egy elveszített selejtező mérkőzést követően a visszavágón hirtelen felbukkant kilenc brazil Egyenlítői-Guinea kezdőjében."

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
ja. én is néztem egyet.
kicsit olyan, mint az azeri futsal-válogatott, ahol mindenkinek ilyen neve van kb, hogy Santos, Souza, Eduardo meg ilyenek...slowmotion
Így könnyű.
Gusztustalan ez a világ.danyly
Dehogy a labdarúgó kultúrájuk mégjobb,kivi vagyok melyik afrikai v dél amerikai u21et veszik meg a vb előtt. Vagy elérünk a fifás világválogatottak szintjére, annyi különbsggel h csak olyan kölkök fogjákalkotni akik akkor még nem szerepeltek a felnőtt nemzeti 11ben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
ja. én is néztem egyet.
kicsit olyan, mint az azeri futsal-válogatott, ahol mindenkinek ilyen neve van kb, hogy Santos, Souza, Eduardo meg ilyenek...slowmotion
Így könnyű.
Gusztustalan ez a világ.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀peach
ja. én is néztem egyet.
kicsit olyan, mint az azeri futsal-válogatott, ahol mindenkinek ilyen neve van kb, hogy Santos, Souza, Eduardo meg ilyenek...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?slowmotion
Mind katari? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
találós kérdés:

Markovic, Roiné, Capote, Saric, Memisevic, Stojanovic, Vidal, Damjanovic

mi bennük a közös?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Némethet Fradi drukkerként nagyon szerettem, anno nagyon jó volt, azok a sikerei elvitathatatlanok, de ez kb 5 inkább 10 éve, sajnos elszállt felette az idő.

Reméljük találunk alkalmasabb embert erre a posztra.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tóth Timi (stúdióban), kedvenc átlövő játékosom volt. Nagyon jól néz ki most is. 😕)

Ez a helyezés ezzel a csapattal (és ilyen edzővel; ez hatványozottan igaz) szerintem is realitás.
Németh meg nem ide való. Nagyon sajnálom, hogy Karl Erik Bøhn eltávozott az élők sorából. Ő ránca tudta volna szedni ezt a társaságot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
Nagyon buták ezek a lányok...
De a legbutább az edző...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Csak nehogy emiatt maradjon Németh.Schleck
Pedig emiatt fog. Vagy az is lehet, hogy enélkül is maradt volna.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
Csak nehogy emiatt maradjon Németh.Schleck
Igen, sajnos ez nekem is eszembe jutott😕 a cél megvan, sikeres EB minden adott, hogy maradjon
Pedig ma úton, útfélen a dánok elleni meccsen elkövetett baklövésével volt tele a net.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak nehogy emiatt maradjon Németh.