Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Én átnéztem a múlt heti nézettségeket és a lottósorsolás nem volt benne a top 30-ban sem a teljes nézettség körében, sem a 18-49 között. Ettől függetlenül bekaphatja az RTL. Kb másfél percet kellett volna kihúzni.
Ha egy adó csak ennyire képes, akkor ne akarjon sporteseményt közvetíteni.
Ez az eset számos új hívet szerzett a reklámadó tervezetének..James007
A lottósorsolás fix időpontban van, és szerződés szerinti kötelezettség közvetíteni.
Úgy tervezték véget ér a meccs addigra. Nem ért.

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Én átnéztem a múlt heti nézettségeket és a lottósorsolás nem volt benne a top 30-ban sem a teljes nézettség körében, sem a 18-49 között. Ettől függetlenül bekaphatja az RTL. Kb másfél percet kellett volna kihúzni.
Ha egy adó csak ennyire képes, akkor ne akarjon sporteseményt közvetíteni.
Ez az eset számos új hívet szerzett a reklámadó tervezetének..
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Szánalmas és nevetséges, hogy egy szaros lottósorsolás fontosabb élőben, mint a magyar válogatott Vb selejtezője...Bruschi85
Megkérdezem tőled is: szerinted hány embert érdekel egy lottósorsolás, és hányat egy kézimeccs?
Majd nézd meg jövőhéten a percre lebontott nézettségi mutatókat a lottósorsolásra, és a meccs legnézettebb részére vonatkozóan.
Lesz nagy csodálkozás...Sobri Jóska
Nem lesz nagy csodálkozás, mert engem nem érdekelnek a nézettségi rekordok, engem a válogatott kézi VB meccs érdekelt volna az elejétől a végéig.
Amúgy ez nem csak egy meccs a sok közül, hanem egy igencsak nagy téttel bíró VB selejtező 1. felvonása volt.
Az, pedig, hogy leadnak 59 percet, majd 1 percet nem, mert fontosabb egy lottósorsolás, a rájuk nézve kellemetlen és kínos, mert sikerült a sportkedvelők szórakozását elrontaniuk és utólag már csak a magyarázkodás marad, már ha lesz részükről...Bruschi85
Nem érted.
A lottósorsolás magasabb prioritás.
Akkor lett volna népharag, ha valami "hülye meccs" miatt lemarad róla a standard RTL-néző.
Nézd úgy, hogy az alapprogram a sorsolás, és a bonus a meccs.

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szánalmas és nevetséges, hogy egy szaros lottósorsolás fontosabb élőben, mint a magyar válogatott Vb selejtezője...Bruschi85
Megkérdezem tőled is: szerinted hány embert érdekel egy lottósorsolás, és hányat egy kézimeccs?
Majd nézd meg jövőhéten a percre lebontott nézettségi mutatókat a lottósorsolásra, és a meccs legnézettebb részére vonatkozóan.
Lesz nagy csodálkozás...Sobri Jóska
Nem lesz nagy csodálkozás, mert engem nem érdekelnek a nézettségi rekordok, engem a válogatott kézi VB meccs érdekelt volna az elejétől a végéig.
Amúgy ez nem csak egy meccs a sok közül, hanem egy igencsak nagy téttel bíró VB selejtező 1. felvonása volt.
Az, pedig, hogy leadnak 59 percet, majd 1 percet nem, mert fontosabb egy lottósorsolás, a rájuk nézve kellemetlen és kínos, mert sikerült a sportkedvelők szórakozását elrontaniuk és utólag már csak a magyarázkodás marad, már ha lesz részükről...



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Szánalmas és nevetséges, hogy egy szaros lottósorsolás fontosabb élőben, mint a magyar válogatott Vb selejtezője...Bruschi85
Megkérdezem tőled is: szerinted hány embert érdekel egy lottósorsolás, és hányat egy kézimeccs?
Majd nézd meg jövőhéten a percre lebontott nézettségi mutatókat a lottósorsolásra, és a meccs legnézettebb részére vonatkozóan.
Lesz nagy csodálkozás...

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szánalmas és nevetséges, hogy egy szaros lottósorsolás fontosabb élőben, mint a magyar válogatott Vb selejtezője...

Amúgy Zubai, Harsányi, Mikler remek volt és Nagy Laci védekezésben is, megérdemelt győzelem, sima továbbjutás lesz ebből, jobbak vagyunk csapatként.
Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az RTL Klub elmehet a jó b........

Ilyet meccset sem làttam sűrűn. Rengeteg jàtékmegszakítàs, törlések garmadàja. A bírói felfogàs meg érdekes volt.
Kevésnek érzem ezt a hàrom gólt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Lehiggadva már azért jönnek ám a Veszprém hülyeségei, illetve a pad hülyeségei. (persze tartom, ha a bírók normálisan fújnak akkor a 2. félidőben nem -4 hanem akkor van kb egál)
- Támadásban nagyon impotensek voltunk.
- Lehet, hogy jól védett az elején Alilovic, de a második félidő utsó 10 percénél hoztam volna Fazekast, egyszerűen a mit veszíthetünk kategória
- Miért adtunk fel kb 3 perccel a vége előtt? Az utsó 6 percben nem lőttünk gólt

Hogy ezt miért írom? Mert aki látta a 2. meccset, ott a német edző kb meglépte ezeket. Jó kellett hozzá a Barca amatőrizmusa, de egy totál megnyert BL-t bukott el a Barca. Remélem holnap már nem lesznek motiváltak😊
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nincs mese!a kapusteljesítményeken ment el ez a meccs leginkább...
nem értem miért nem váltottunk mi is...??!!yooker
Nem tudni Fazekas milyen állapotban volt, egyébként meg Alilovic nem volt rossz egyáltalán. A nem túl jó százaléka legfőképp annak köszönhető, hogy iszonyat sok ziccert kapott.
Amúgy Lékai nagyon kell ide, Ruesga sajnos nem működik, Chema pedig vagy szenzációs vagy fél perc alatt három teljesen idióta hibát csinál. A meccs viszont Sulic hülyesége mellett szerintem leginkább Ilic nem várt módon gyenge teljesítményén ment el. Egy Kiel ellen nem fér bele, hogy a legjobb támadójátékos lényegében nullát hozzon átlövésből.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenhol bíróztak a Barca-meccsen, a kedvencem az volt, amikor azt kifogásolta valaki, hogy 35 mp semmittevés (előtte pedig perceken keresztül ezt csinálták támadásban) után máris elvették a Barcától a labdát. Nálunk volt olyan, hogy 10 mp-ig nem volt támadó szándék, akkor tessék visszamenni védekezni

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nincs mese!a kapusteljesítményeken ment el ez a meccs leginkább...
nem értem miért nem váltottunk mi is...??!!
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kár, hogy az EHF német házi döntőt akart, a bíráskodás mindkét meccsen kritikán aluli volt.
Az MKB az első félidőben simán jobb volt gólokkal, a bírók meg kihozták döntetlenre.
A 2. félidőben pedig nagyot húztak a cserekapusukkal és rengeteg könnyű lerohanás gólt lőttek buta eladott labdákból és kihagyott ziccerek után, amivel fel is javultak, mondjuk volt honnan.
Sajnos a Veszprém csapatként teljesített gyengén, kevés volt az extra, de még csak a közepes teljesítmény a húzóemberektől a betlizők mellett.
Sulic fegyelmezetlensége pedig végleg eldöntötte a meccset.
Remélhetőleg egy kissé elfáradt Barca ellen sikerül megszerezni a bronzérmet, utólag kissé persze lehet sajnálni, hogy nem sikerült a döntőbe kerülés.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ilyenen a női csapatainknál meg sem lepődnék már. A Barcelonánál már kicsit masszívabb

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szvsz van igazság abban amire benito célzott, ebben most ortega is vastagon benne volt...ill. kár bìrózni, a 2. félidőben jobb volt a kielpeach
Hát ja. A PSG elleni visszavágóhoz képest, de a tavalyi nyolcaddöntőhöz képest is gyenge napot fogott ki a csapat. Az átlövőknek nem ment, és sok volt az olyan elrontott ziccer is, ami megakadt a kapusban és egyből tudtak belőle indulni. Nem a Kiel volt a jobb csapat ma, hanem a Veszprém a gyengébb.

Majd jövőre. Már így is csodálatos teljesítmény, hogy 3 final fourban is volt magyar csapat és abból kettőt el is hoztunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
miért nem dózerolják le a veszprémi kórházat és húznak fel a helyére egy kórházat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Én még vennék vagy 6 extraklasszist Veszprémbe, meg költenék még rájuk pár száz millát...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Szvsz van igazság abban amire benito célzott, ebben most ortega is vastagon benne volt...ill. kár bìrózni, a 2. félidőben jobb volt a kiel



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem lesz 3/3, volt masszív hazai pálya a Kielnek, de a Veszprém is sok hülyeséget csinált, főleg a sok lerohanásos kapott gól...NB2
Egyetértek, az első félidőnek nem kellett volna X-nek lennie, mert ott sokkal jobbak voltunk és sokat elvettek a bírók. Viszont a második félidőben nagyon elfáradtunk és szétfutottak minket. Sulicról meg ne is beszéljünk.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Nem lesz 3/3, volt masszív hazai pálya a Kielnek, de a Veszprém is sok hülyeséget csinált, főleg a sok lerohanásos kapott gól...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Nem nagyon akarják, hogy ne legyen egy német a döntőben...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Visszavonult Oliver Roggisch, a kőkemény védő, elég stílusosan búcsúztatták:


Mindig jövőre
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-mocsai-keretet-hirdetett-a-vb-selejtezokre-2337187 Nagy Kornélt csak én hiányolom? Bár szegény Lajosnál soha nem tud jól játszani.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Elég durva volt az ünneplés, nemtudom máshol milyen, de a hideg kirázott közben.. . mondjuk a 2007es annyiban másabb volt h ott a fél csapat matt részeg volt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ne politizáljunk itt urak!
Szép volt Szeged!

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Effektíve kézilabda csarnokra kevés igény van hazánkban. Azért a Szegedi csarnok jó, bőven elég a mostani közönségnek. Veszprémben is okés. Győben az egyetemi nem rossz ám, csak néha a női kéziseknek kéne nagyobb, a Fradié az botrányosan kicsi, de Pesten legalább van nagyobb csarnok...
A többieknek szerintem bőven jó ami van.NB2
ennyi, ha a kisebb sportágaknál valamiért lehetne "kampányolni", az nem más, mint egy új fehérvári jégkorongcsarnok (ami szintén a tervek között van)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal