Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Szerencsére nem volt fontos a Norge-knak😊
Ennél többet nem érdemeltünk volna.
(persze agyalhatnánk azon, hogy ha egy meccs máshogy alakul 4 között vagyunk, jó lett volna, de annyira nem vagyunk jók😊 )
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
 sportgeza.hu/kezilabda/2014/eb/2014/12/17/betilthatjak_a_veszkapus_trukkot_kezilabda/

hát ennyi, sajnos nem tudtuk a visszájára fordítani a taktikát, így szívtuk a gólokat egymás után

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Elvileg a játékosok is elismerték, hogy nem erre készültek, semmit nem tudtak felvinni a pályára a megbeszéltekből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Németh András monnyon le.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
Németh András megöregedett, elment mellette a mezőny.

Évike fantasztikus volt.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Németh Andrást sosem tartottam arra megfelelőnek, hogy szövetségi kapitány legyen. Nem tudom mi tolja őt előre, de ez a teljesítmény nagyon kevés!
Elek jól megaszonta, tele gatyával nem lehet.
Míg egy időkéréskor leharapják egymás fejét az ellenfelek és teli torokból, tűzben égve ordítják, hogy "denmark, norge, espana", mi nyomunk egy halk magyarokat, oda sem nézve, kilépve a "körből"...
Hiába vannak tehetségeink és nagy ígéreteink, fejben legalább 10 évvel le vagyunk maradva, a "tűzről" nem is beszélve...
Hit nélkül nincs győzelem!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jobb csapat a dán, a norvég is az, de a románok elleni után, ennél többet vártam, borzasztó gyengén, elképzelés nélkül játszunk Kiss Évát kivéve senki nem dícsérhető.Bruschi85
Jobb az edző. Sokkal. Úgy vagyunk majdnem egálban, hogy agyonszopatnak minket a 7 emberes támadással (edzői hiba) és támadásban szinte csak egyéni villanásokból lövünk gólt (szintén edzői hiba).

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jobb csapat a dán, a norvég is az, de a románok elleni után, ennél többet vártam, borzasztó gyengén, elképzelés nélkül játszunk Kiss Évát kivéve senki nem dícsérhető.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Szegény Bandi csak néz...
Az a taktika egyszer csak nem jon be a kek mezes

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Olyan ez mint az nfl, némethet csúnyán outcoacholták. Kiss éva mondjuk nemtudom mit evett, de kéne belőle 😊 mondjuk ha nem találunk ki vmit ő sem fog tudni végig meccsben tartani minket nyílván...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Mátéfi érát idézi eddig a csapat játéka. Teljes kilátástalanság.Schleck
Azért Görbe nélkül ez a válogatott nem egy erős csapat. -2 hízelgő ránknézve.Toca
Attól még valami taktikaféle látszódhatna. Nem annyit kéne játszani, hogy az egyik megpróbálja átgyötörni a dánokon, majd a másik, majd passzív és eldobjuk. A hét emberes támadásokra mintha semmit nem készültünk volna. Egyedül Kiss Éva miatt nem ment még ez el.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
A Mátéfi érát idézi eddig a csapat játéka. Teljes kilátástalanság.Schleck
Azért Görbe nélkül ez a válogatott nem egy erős csapat. -2 hízelgő ránknézve.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Mátéfi érát idézi eddig a csapat játéka. Teljes kilátástalanság.

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Néha nem tudom eldönteni, hogy a válogatottat vagy egy NB2-es meccset nézek-e...Schleck
NB2-ben azért ennél csodálatosabb megmozdulások vannak. Sőt még nekem is voltak ennél csodásabb megmozdulásaim NB2-ben 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
hát ez az akarat diadala volt. nem hittem volna 5 perccel a vége előtt, hogy meglesz. Tomori nélkül 0 felé közelít a támadójátékunk, hiába szidjátok. a legnagyobb gond Németh Andrással van, az oroszok ellen is tlejesen tanácstalan volt, itt is az utolsó 15 percben. kellett hozzá Tóth Gabi frissessége és gunslinger játéka hogy átlendüljünk a -2-őn.
félek dánok ellen vége lesz a dalnak.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Néha nem tudom eldönteni, hogy a válogatottat vagy egy NB2-es meccset nézek-e...

több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Érthetetlennek tartom, hogy miért engedünk valakit 10 gólt dobni. Tomori meg annyira fáradt volt (meg buta, mit mindig), hogy várhatóak voltak a végén ezek a hibák.Gabesz92
Abból 4 hétméteresből született azért azt tegyük hozzá. De igen mint irtam is lentebb botrányosan védekeztünk rajta. Csak nem értem hogy ezt miért az 55. percben sikerült észrevenni?
Tomori meg hát... igen...
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Érthetetlennek tartom, hogy miért engedünk valakit 10 gólt dobni. Tomori meg annyira fáradt volt (meg buta, mint mindig), hogy várhatóak voltak a végén ezek a hibák.

több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Sziasztok!
Kicsit hosszú leszek, de leírom hátha valakit érdekel az itthoni EB.
Tegnap voltam kint a spanyolok elleni meccsen. Előtte volt ugye a Lengyel-Orosz ami jó kis felvezető volt a mi meccsünkre. A nézőtér az első meccsen olyan 70%-ig lehetett megtelve (A mi meccsünkre már 90% kb), de így is elég jó hangulat uralkodott a csarnokban.
Mondanom sem kell, hogy a mi számunkra jobb lengyel győzelemért szorított a publikum és mivel ez a kedvező kimenetel jött be úgy ünnepelt a csarnok mintha a Magyarok jutottak volna be ezzel a győzelemmel nem pedig a lengyelek. Egyébként a meccs elejétől kezdve lehetett érezni, hogy ezt a meccset a lengyelek akarják jobban és mindent meg is tettek a győzelemért. Helyenként én még úgy éreztem hogy a birok az oroszoknak fújnak, de még így sem sikerült továbbküldeni őket.

A mi meccsünkről annyi hogy sajnos nem játszottunk jól összességében. Voltak időközök amikor bejöttek a támadások vagy jó votl a védekezés, de nem tudtuzk ezt fenntartani. A spanyolok végig jól járatták a lbdát, szép támadásokat vezettek. Különösen elemében volt Martin, akit nem tudtunk fogni (10 gól). Ez egyébkétn betudható annak is hogy rosszul védekeztünk ellene, tul nagy helyet hagyva neki (Ezt Kovacsicz a végén el is ismerte). Ezek ellenére még igy is meglehetett volan a meccs ha 21-18-nál (vezettünk) kicsit belassuitjuk a játékot és nem hagyjuk hogy másfél perc alatt felálljanak. Plusz az utolsó 2 percben döntetlen állásnál, mikor már 2 perce nem dobott gólt egyi kcspaat se, sztem időt kellett volna kérni az utolsó előtti támadásunknál ,emrt nagyon fontos lett volna. Ehelyett kihagytuk a spanyolok pedig a visszatámadásból gólt lőttek. Ennyi…
Jah és a magyar csapat legjobbjának azt a Tomorit választották aki sztem inkább a legrosszabb volt… Rengeteg eladott labda (ebből több kulcsszituációban), nem tuidom hány %-os, de elég rossz lövéspontosság és volt 2 belemenése is… Hát nemtudom…
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Aki esetleg szeretné visszanézni a meccseket, itt megteheti :
 www.laola1.tv/en-int/video/poland-hungary/270978.html
(ez konkrétan a lengyelek elleni meccs. de természetesen lehet tallózni).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Látom mindenkit lázba hozott a női kézilabda EB. :p

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Infarktus. xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy látom többet értem volna vele, ha a magyar csajok meccsét nézem. Késő bánat.
Hajrá csajok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
Egyéniségek nélküli,gyenge válogattunk van sajnos.
Nem ezt érdemelte a hazai rendezés.

több mint 9 éve
Sztyopa 306
Érdekel valakit a női final4-ra 10 rugóval kevesebbért 2 jegy?

Why so serious?