Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Sulic egy dolog, de ortega az egész meccset végig szurkolta, várta, hogy egyszercsak majd működni fog ami addig sem ment...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 706 — Vikings fan
Suliccal pontosan az történt mint az orosz csajokkal a női döntőben. Ő a verekedésből él, ha van egy normális bírópáros, aki ezt nem hagyja, akkor köze nincs a felső kategóriás kézilabdához.Hanni
Engem csak az idegesít hogy Nilson nem volt rossz, mért kellett ennyire erőltetni főleg támadásban...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Suliccal pontosan az történt mint az orosz csajokkal a női döntőben. Ő a verekedésből él, ha van egy normális bírópáros, aki ezt nem hagyja, akkor köze nincs a felső kategóriás kézilabdához.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 706 — Vikings fan
Sajnos Sulic és Ilics is nagyon vakon van. Regetwg hibájukat egy ideig Laci tudta ellensúlyozni, de ennyi hibával nem lehet BL döntőt nyerni ez ellen a Barca ellen.
Azért szép volt!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Sulicot nem kéne picit pihentetni? Nagyon nem az ő meccse...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Mondjuk elővehetnének egy színes labdát, mert aki nem tudja hd-ban nézni konkrétan nem látja normálisan a meccset...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
azt mondja a királyi, hogy a Duna World is adja

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 071 — nabege2@yahoo.com
Mert a Digi fizetett érte??? Ezt a sírást soha sem értettem...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jé tudnak még valami értelmeset is húzni, ehhez elvileg könnyebben van stream is:

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-bl-a-duna-tv-is-eloben-kozvetiti-a-dontot-2416859

Hajrá Veszprém!!!!!! (bármennyire is szeretem a Barcát 😀)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
hááhhááááhááhá

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tudja valaki hogy esetleg adja idén a köztévé a final four Veszprém meccseit?
a tv műsorokban nem találtam , de ért már ilyen téren meglepetés...
kényelmesebb lenne itthonról , de ha muszáj akkor elmennék valahováyooker
Nem adja sajna. (Vagy látva a bajnoki döntők színvonalas közvetítését, annyira nem is sajna.)
Ha nincs digid, akkor ez az egyetlen normális minőségű otthoni opció:  www.digisport.hu/live_matches/elo_kozvetitesek/
Nem kevés a 600 Ft/meccs mondjuk.Schleck
kösz!erre a meccsre ez tök jó lett volna, de végül esélyem sem volt megnézni...😕
holnap viszont mindenképp szakítok rá időt !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt tuti lesz stream és gratula, óriási siker!!!!!!!!!!!!

 www.vipbox.eu/handball
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 863 — Cowboys fan
hát, gratula.
és holnap szeretnék egy még nagyobbat gratulálni 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
En tudok olcsobban

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vagy irany kölnJanek
Jaja, 90-ért még láttam tegnap eladó jegyet.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Vagy irany köln

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tudja valaki hogy esetleg adja idén a köztévé a final four Veszprém meccseit?
a tv műsorokban nem találtam , de ért már ilyen téren meglepetés...
kényelmesebb lenne itthonról , de ha muszáj akkor elmennék valahováyooker
Nem adja sajna. (Vagy látva a bajnoki döntők színvonalas közvetítését, annyira nem is sajna.)
Ha nincs digid, akkor ez az egyetlen normális minőségű otthoni opció:  www.digisport.hu/live_matches/elo_kozvetitesek/
Nem kevés a 600 Ft/meccs mondjuk.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tudja valaki hogy esetleg adja idén a köztévé a final four Veszprém meccseit?
a tv műsorokban nem találtam , de ért már ilyen téren meglepetés...
kényelmesebb lenne itthonról , de ha muszáj akkor elmennék valahová
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 706 — Vikings fan
 sport.hir24.hu/kezilabda/2015/05/21/nagy-laci-igy-lovetett-golt-vadkertivel/
Ez azért szép volt Lacitól!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igeeeeeeeeeeeen. Remèljük jövöre fociban is összejön!!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 071 — nabege2@yahoo.com
Most hallottam a jéghoki meccsen. Ez azért eléggé wtf!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, bajnok lett a Fradi női kéziben. Hát ez nem Győr éve a sportokban.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gratulálok a magyar bíróknak...

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Sierra pastor embere. Hallottam olyan pletykát, hogy mikler maradni akart szegeden, de szerződés ajánlatot sem kapott, mert pastor mindenképp sierrat akarta. Furcsa fintor, hogy misu már jobb nála...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a mai az orosháza ellen se lenne elég a magyar kupában. kár érte 😕peach
Rengeteg hibával játszott a csapat tegnap. Sajnos nem voltak olyan tiszták a fejek, mint az első meccsen, eléggé megilletődöttnek láttam a srácokat. Az első meccs szinte tökéletes játékát nem sikerült még közel sem hozni. Rengeteg hiba és pontatlanság jellemezte a támadójátékot, nem volt, olyan ember, aki a hátára vette volna a csapatot, mint Szegeden Bombac és Kallman. Sajnos a kapusposzt sem szuperált nálunk, míg a visszatérő Palicka remek napot fogott ki. Én megkockáztatom, egy fejben összeszedett Szeged egy kicsivel jobb támadójátékkal és megfelelő kapusteljesítménnyel tovább mehetett volna tegnap. Nem, hogy egyre közelebb vannak, hanem ott vannak az európai elitben az alföldi srácok és büszkék lehetünk rájuk!Danny
Ez a kapusos dolog szerintem butaság. Wyszomirski simán hozta azt, mint Palicka, ha megnézed, hogy neki milyen lövéseket kellett fognia, meg a svédnek milyeneket. Nagyon nem mindegy, hogy Balogh Zsolti lövi bele a hasadba, vagy Jicha a fickába. Hogy miért Sierra a kezdő, azt mondjuk én régóta nem igazán értem.