Könyvek, színház
20 feliratkozó
több mint 10 éve
Tudna valaki segíteni,hogy Pesten milyen időközönként van balett előadás és hol tudok rá jegyet venni?JoeyPorterAz Operában, itt a következő évad programja, az adott előadásra kattintva láthatod, hogy mikor is van pontosan műsoron:
www.opera.hu/musor--fw/repertoar?evad=2015-2016

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tudna valaki segíteni,hogy Pesten milyen időközönként van balett előadás és hol tudok rá jegyet venni?
több mint 10 éve
8ig megjelentek itthon is, de a 3. se kapható ugye 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Én annak is örülni fogok, ha kijönnek a maradék részek 😊 Az első része nekem csak pdfben van meg, azt még bevállalom gépen olvasni, szerencsére az még rövid 😊tudom, anyám kinyomtatta és lefűztük de valahogy így egyetem után nincs kedvem A4es lapról olvasniaz a baj hogy ami nekem kellene az sajnos nem kapható magyarul 😕Az első részét felejtsd el, csak csillagászati áron van pár példány a neten sajnos.rantotthus
Steven Erikson Malazai krónikák 1 és 3Negritis
sztem megveszem őket angolul, úgyis azt mondta a 'kisfőnököm' hogy olvassak óangol könyveket 😀 hát ez majdnem 😀
egyébként van róla szó hogy esetleg készül egy újrakiadás (mint ugye az Interjú a vámpírral volt) de abban sem bízokNegritis
több mint 10 éve
tudom, anyám kinyomtatta és lefűztük de valahogy így egyetem után nincs kedvem A4es lapról olvasniaz a baj hogy ami nekem kellene az sajnos nem kapható magyarul 😕Az első részét felejtsd el, csak csillagászati áron van pár példány a neten sajnos.rantotthus
Steven Erikson Malazai krónikák 1 és 3Negritis
sztem megveszem őket angolul, úgyis azt mondta a 'kisfőnököm' hogy olvassak óangol könyveket 😀 hát ez majdnem 😀
egyébként van róla szó hogy esetleg készül egy újrakiadás (mint ugye az Interjú a vámpírral volt) de abban sem bízok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
az a baj hogy ami nekem kellene az sajnos nem kapható magyarul 😕Az első részét felejtsd el, csak csillagászati áron van pár példány a neten sajnos.
Steven Erikson Malazai krónikák 1 és 3Negritis
több mint 10 éve
az a baj hogy ami nekem kellene az sajnos nem kapható magyarul 😕Steven Erikson Malazai krónikák 1 és 3
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
beszállok én is 😊Dettó, Eddig Bluebeard, Setét torony, Királyi hálószobák. 😀VrijbloedMegint van orbitalis nyari learazas Alexandraban!Köszi az infót
Most talan kevesbe eros mint tavaly, egyelore csak hat konyvet vettem (Doctorowot is igazabol csak az aktualitas kivancsisaga miatt 😕 ), de tessek konyvet venni.. en szinte mindenkepp temaban lattam erdekes dolgokat.Igor
mustaine
több mint 10 éve
Dettó, Eddig Bluebeard, Setét torony, Királyi hálószobák. 😀Megint van orbitalis nyari learazas Alexandraban!Köszi az infót
Most talan kevesbe eros mint tavaly, egyelore csak hat konyvet vettem (Doctorowot is igazabol csak az aktualitas kivancsisaga miatt 😕 ), de tessek konyvet venni.. en szinte mindenkepp temaban lattam erdekes dolgokat.Igor
mustaine
több mint 10 éve
Megint van orbitalis nyari learazas Alexandraban!Köszi az infót
Most talan kevesbe eros mint tavaly, egyelore csak hat konyvet vettem (Doctorowot is igazabol csak az aktualitas kivancsisaga miatt 😕 ), de tessek konyvet venni.. en szinte mindenkepp temaban lattam erdekes dolgokat.Igor
több mint 10 éve
mehet a kakikönyv mellé
Mindenképpen hiánypótló alkotás lehet.laccoo74
több mint 10 éve
Megint van orbitalis nyari learazas Alexandraban!En is lattam par napja, meg is lepodtem mennyire olcso sokminden.
Most talan kevesbe eros mint tavaly, egyelore csak hat konyvet vettem (Doctorowot is igazabol csak az aktualitas kivancsisaga miatt 😕 ), de tessek konyvet venni.. en szinte mindenkepp temaban lattam erdekes dolgokat.Igor
több mint 10 éve
Megint van orbitalis nyari learazas Alexandraban! Most talan kevesbe eros mint tavaly, egyelore csak hat konyvet vettem (Doctorowot is igazabol csak az aktualitas kivancsisaga miatt 😕 ), de tessek konyvet venni.. en szinte mindenkepp temaban lattam erdekes dolgokat.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Erre most már muszáj volt beneveznem... (Bár még nem bontottam ki, szóval ha valakit érdekel az öt kötet együtt, angol nyelven 12500-ért, akkor maximum megveszem még egyszer)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
www.book24.hu/kereses.php?search=Star+Wars-tril%C3%B3gia++++++++++++++++++++++++++&hol=0Ezzel szemezgetek.Igaz, hogy régen megvoltak, de valahol lábuk kélt.
több mint 11 éve
Sziasztok!Megjelenése óta hirdetem, nekem azóta se volt rá időm, se pénzem. Majd ha Fumax akció lesz.
Valaki olvasta már Andy Weir : A Marsi könyvét?
Én egyik ismerősömnél beleolvastam és alig tudtam letenni. Meg is rendeltem, már úton van.vieri
Másik ilyen sci-fi a Vörös lázadás Browntól. Az Agave egyik jó húzása a sok közül.
Szukitson volt -50% és ingyen kiszállítás, úgyhogy lazításnak beszereztem a Darth Plagueis SW könyvet.
Operációs rendszerek és Futó Iván 1000 oldalas Mesterséges intelligencia könyve után életmentő lesz még az.
több mint 11 éve
Sziasztok!Valaki olvasta már Andy Weir : A Marsi könyvét?
Én egyik ismerősömnél beleolvastam és alig tudtam letenni. Meg is rendeltem, már úton van.
több mint 11 éve
Stephen King: ÚjjászületésHát nem hiszem el, mennyire odarakta King ezt a könyvet. 😀
Aki csak egy kicsit is szereti Lovecraftot, annak ez kötelező!
Az utolsó 50-60 oldalnál rendesen hevesebben vert a szívem. 😀
több mint 11 éve
Válassztúl mainstream 😕HöriTudna valaki linkelni valami elbeszélést vagy szövegrészletet, amire a 9-10 évesek ráharapnak? 2 oldalnyi word szöveg kbHöriwww.sgyak.u-szeged.hu/tanar/nyemcsokne/lapok/je_kire_utott.htm
talán kicsit fiatalabb voltam, de Janikovszkyt imádtam.brk
konyvmolykepzo.hu/cimke/10-eves
meseutca.hu/wp-content/uploads/2013/08/erik-a-nyar3.pdf

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
túl mainstream 😕Tudna valaki linkelni valami elbeszélést vagy szövegrészletet, amire a 9-10 évesek ráharapnak? 2 oldalnyi word szöveg kbHöriwww.sgyak.u-szeged.hu/tanar/nyemcsokne/lapok/je_kire_utott.htm
talán kicsit fiatalabb voltam, de Janikovszkyt imádtam.brk
több mint 11 éve
Tudna valaki linkelni valami elbeszélést vagy szövegrészletet, amire a 9-10 évesek ráharapnak? 2 oldalnyi word szöveg kbHöriwww.sgyak.u-szeged.hu/tanar/nyemcsokne/lapok/je_kire_utott.htm
talán kicsit fiatalabb voltam, de Janikovszkyt imádtam
több mint 11 éve
Tudna valaki linkelni valami elbeszélést vagy szövegrészletet, amire a 9-10 évesek ráharapnak? 2 oldalnyi word szöveg kb
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 848
Mar reg a kezem korul olalkodott de vegul az elmult par napban olvastam el a bibor folyok cimu konyvet.Film is van amiben remek szineszek szerepelnek egy neves rendezo kameraja elott.
A konyv engem lebilincselt.A filmbol csak hangok voltak meg szoval vmi derenget a megfejtessel kapcsolatban.
A vegen minden szepen kiderul, szoval van ertelme gegigolvasni sz egeszet.
A film elter es nem is egyertelmu(utana olvastam picit)
A masodik x aktak regeny a whirldwind nyomaba sem er sajna.
