Kosárlabda

13 feliratkozó

11 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


jelszó: FloridaGulfCoast
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
csak sztem overrated a Pitt?Hurka
Az egy percig se volt kérdés, de hogy megégjenek a Butler ellen, az elég mókás még így is.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak sztem overrated a Pitt?Hurka
ha kikapnak a Butlertől, akkor talán rájuk lehet mondani 😛

én azért bízom Ashton Gibbs-ben

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csak sztem overrated a Pitt?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
itt írják hogy ki mit közvetít
http://awfulannouncing.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
akkor reménykedem megkapja a Gators-BYU-t isharomt
azt vagy Verne vagy Ian Eagle fogja közvetíteni (mondjuk még mindig nem jutott tovább a BYU)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor reménykedem megkapja a Gators-BYU-t is

bazmeg a Morehead state meccsen meg Verne Lundquist van és csak 5 perc után esett le az első röhögésénél és OMG felkiáltásnál
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Gus Johnson bojkottálja a Madnesst? nem hallottam még egyik meccsen sem. Pedig kéneharomt
First Four 2. napján is ő volt, valamint a George Mason-Nován (MM eddigi legjobb meccse), Ohio Staten, Syracuseon, valamint a Xavier-Marquetten is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gus Johnson bojkottálja a Madnesst? nem hallottam még egyik meccsen sem. Pedig kéneharomt
kétszer is volt már. például a Villanován

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gus Johnson bojkottálja a Madnesst? nem hallottam még egyik meccsen sem. Pedig kéne
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Köszi a segítséget. Most belenézek ebbe a meccsbe, hátha elkap a hangulata. Az SDSU úgyis szimpatikus csapat fociban. 😊

A szabálykülönbségek az NBA és az NCAA között viszont még mindig meglepnek. Erről a 35 mp-es támadóidőről sem tudtam eddig.Schleck
van még jó pár

de evidens hogy az SDSU-nak szurkolsz egy ilyen meccsen, tekintve hogy a világ egyetlen Temple fanja Igor 😊. Bár az egyik Owls játékos neve Wyatt.haromt
aki akkora Temple fan, hogy az 1. körben kiejtette őket a bracketjében 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi a segítséget. Most belenézek ebbe a meccsbe, hátha elkap a hangulata. Az SDSU úgyis szimpatikus csapat fociban. 😊

A szabálykülönbségek az NBA és az NCAA között viszont még mindig meglepnek. Erről a 35 mp-es támadóidőről sem tudtam eddig.Schleck
a legszarabb szabály mind közül a fél év támadóidő

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a segítséget. Most belenézek ebbe a meccsbe, hátha elkap a hangulata. Az SDSU úgyis szimpatikus csapat fociban. 😊

A szabálykülönbségek az NBA és az NCAA között viszont még mindig meglepnek. Erről a 35 mp-es támadóidőről sem tudtam eddig.Schleck
van még jó pár

de evidens hogy az SDSU-nak szurkolsz egy ilyen meccsen, tekintve hogy a világ egyetlen Temple fanja Igor 😊. Bár az egyik Owls játékos neve Wyatt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi a segítséget. Most belenézek ebbe a meccsbe, hátha elkap a hangulata. Az SDSU úgyis szimpatikus csapat fociban. 😊

A szabálykülönbségek az NBA és az NCAA között viszont még mindig meglepnek. Erről a 35 mp-es támadóidőről sem tudtam eddig.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt én se értem. Honeycutt aki valóban jó a UCLA-ből, a többi sima iparos, van aki abból is gyengébb. A Gatorsban nincs sztár, de a kezdő 5ből bárki megtud nyerni 1-1 meccset. És ma még fakezű Young is jó.haromt
Ez a Honeycutt tényleg létező személy? Az NBA 2k11-ben draftoltam és a kezdő SF-emmé nőtte ki magát, de nem emlékeztem, hogy betöltöttem volna való draft classt. 😀 Akkor innentől hajrá UCLA!
Most éppen van valami jó meccs?Schleck
PG az igazi.
Richmond - Morehead State van most.

2. kör, szóval egyszerre már csak 1 meccs megyHöri
most megy a SDSU-Temple is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor miért kapnak ki ?Höri
ezt én se értem. Honeycutt aki valóban jó a UCLA-ből, a többi sima iparos, van aki abból is gyengébb. A Gatorsban nincs sztár, de a kezdő 5ből bárki megtud nyerni 1-1 meccset. És ma még fakezű Young is jó.haromt
Ez a Honeycutt tényleg létező személy? Az NBA 2k11-ben draftoltam és a kezdő SF-emmé nőtte ki magát, de nem emlékeztem, hogy betöltöttem volna való draft classt. 😀 Akkor innentől hajrá UCLA!
Most éppen van valami jó meccs?Schleck
PG az igazi.
Richmond - Morehead State van most.

2. kör, szóval egyszerre már csak 1 meccs megy

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Akkor innentől hajrá UCLA!Schleck
Ezzel picit elkéstél 😊

Most éppen van valami jó meccs?Schleck
A Richmond most csapja szájba a máker bandát. De fél óra múlva kezdődik a Temple-San Diego St, ami elég érdekesnek ígérkezik szerintem

Perception is reality.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
abszolút nem Final 4 kaliber ez a Florida egyébként, sőt, sztem Elite 8 se
a UCLA-ben meg egyénileg sokkal több van, sztem jobb csapat is, mint a GatorsHurka
akkor miért kapnak ki ?Höri
ezt én se értem. Honeycutt aki valóban jó a UCLA-ből, a többi sima iparos, van aki abból is gyengébb. A Gatorsban nincs sztár, de a kezdő 5ből bárki megtud nyerni 1-1 meccset. És ma még fakezű Young is jó.haromt
Ez a Honeycutt tényleg létező személy? Az NBA 2k11-ben draftoltam és a kezdő SF-emmé nőtte ki magát, de nem emlékeztem, hogy betöltöttem volna való draft classt. 😀 Akkor innentől hajrá UCLA!
Most éppen van valami jó meccs?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Jobban dobta a hármasokat a Florida, ennyi döntött kb.Jakehomer
az a Walker 3-as döntött, semmilyen más stat nem
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Jobban dobta a hármasokat a Florida, ennyi döntött kb.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
tavalyelőtt se mondtam ezt a North Carolinára 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kiestek a hurka csapatok, mostantól hallgathatjuk, hogy mindenki érdemtelenül nyer

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Sweet 16 baby 😊 Jöhet Jimmer a visszavágóra 😛haromt
várjuk meg a Gonzaga-BYU-t
nagyon ideges vagyok most...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sweet 16 baby 😊 Jöhet Jimmer a visszavágóra 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Walker mit művel itt a végén. Beteg állat 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem érdemli meg ez a Gators a győzelmet