Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fél óra és kezd a selejtező, Alabama State vs St. Francis.
Éjjel peddig hatalmas meccs SDSU (2 éve nagydöntős!) vs North Carolina!
zacknorb
SDSU-nél írd ki, hogy San Diego State, mert nálam az SDSU = South Dakota State. (Ők meg tavaly és tavalyelőtt bajnokok is voltak - fociban). 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fél óra és kezd a selejtező, Alabama State vs St. Francis.
Éjjel peddig hatalmas meccs SDSU (2 éve nagydöntős!) vs North Carolina!
több mint 1 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
gyertek bracketezni! jelszó: SIUEdwardsville



https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
és közben nemzetköziben meg kikapnak boldog-boldogtalantól
Stoki
Az már a legjobb 16 között van, odáig el kellett ám jutni. Egyébként láttad a Murcia elleni szombathelyi meccset? Kikapott a Falco, de kétszeri hosszabbítás után, szóval eléggé versenyben volt. Egy Murcia ellen. Én még nem láttam ilyen izgalmas és színvonalas meccset magyar csapattól.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
TIZENNÉGY SEC CSAPAT
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Jön a Madness bracketje, jövő héten kezdés
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
és közben nemzetköziben meg kikapnak boldog-boldogtalantól
Stoki
hát mondjuk továbbjutottak a csoportból, olyan csapatokkal játszanak amikről a többiek csak álmodnak
de tartom, hogy sajnos mivel ők túl jók, dög unalom az egész
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
Én járok mindkét pécsi csapat meccseire, maradjunk annyiban, hogy a PMFC utóbbi években játszott meccseinél mindegyik sokszorosan jobb élmény.
Kampman
Nézd az első élő női kosármeccsem 1992 és utána még rengeteg meccsen voltam, idegenben is rengetegszer. Ez ami most van, csak olcsó utánzata annak, ami akkor volt. De nem csak Pécsen, hanem mindenhol. Én láttam a tv-ben is a csarnokélet csúcsidőszakát, most valami nagyon szörnyű ami ma Mo-n van 😕
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
és közben nemzetköziben meg kikapnak boldog-boldogtalantól
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
Én járok mindkét pécsi csapat meccseire, maradjunk annyiban, hogy a PMFC utóbbi években játszott meccseinél mindegyik sokszorosan jobb élmény.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
NB2
Most már érted, miért utálta mindenki a Pats-et, ugye? 🙂
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Sajnálom, hogy a Falco ennyire leuralja a honi ffi kosárlabdát. Évek óta nem igazán érdemes nézni 😕
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Az SEC-ben a csajoknál pénzeldobás! dönt arról, hogy a South Cafolina vagy a Texas lesz az első kiemelt.
zacknorb
megnéztem volna egy pénzeldobást, hogy ki tud egy nickelt messzebbre dobni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az SEC-ben a csajoknál pénzeldobás! dönt arról, hogy a South Cafolina vagy a Texas lesz az első kiemelt.
zacknorb
A SC jött ki
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az SEC-ben a csajoknál pénzeldobás! dönt arról, hogy a South Cafolina vagy a Texas lesz az első kiemelt.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Kedvenc idei találmányom ezek a bracketek.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.
YoungZeeZee
Ők a tömegsportból építkeztek. Itthon is azt kellene. Teljes állami kivonulás, legyen tömegsport, az élsport meg tartsa el magát piaci alapon.
szaba
es ez a szegeny.
jok keziben, kosarban,fociban csak a tomeg miatt pedig kevesen vannak
YoungZeeZee
Szlovénia ugyanez, jah és tedd hozzá a hokit is
(mondjuk Izland fociban most már nem annyira jó)
NB2
Látszik, hogy itt a sport - sem - a tanulság levonásáról, illetve az ésszerűségről szól, hanem a pénzmosás egy jól bevált, nem felháborító eszköze.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 844
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.
YoungZeeZee
Ők a tömegsportból építkeztek. Itthon is azt kellene. Teljes állami kivonulás, legyen tömegsport, az élsport meg tartsa el magát piaci alapon.
szaba
es ez a szegeny.
jok keziben, kosarban,fociban csak a tomeg miatt pedig kevesen vannak
YoungZeeZee
Szlovénia ugyanez, jah és tedd hozzá a hokit is
(mondjuk Izland fociban most már nem annyira jó)
NB2
es ugy hogy szloveniaban talan a 3. 4. sport a foci es a kosar sem elso.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.
YoungZeeZee
Ők a tömegsportból építkeztek. Itthon is azt kellene. Teljes állami kivonulás, legyen tömegsport, az élsport meg tartsa el magát piaci alapon.
szaba
es ez a szegeny.
jok keziben, kosarban,fociban csak a tomeg miatt pedig kevesen vannak
YoungZeeZee
Szlovénia ugyanez, jah és tedd hozzá a hokit is
(mondjuk Izland fociban most már nem annyira jó)

Szerkesztette: NB2
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 844
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.
YoungZeeZee
Ők a tömegsportból építkeztek. Itthon is azt kellene. Teljes állami kivonulás, legyen tömegsport, az élsport meg tartsa el magát piaci alapon.
szaba
es ez a szegeny.
jok keziben, kosarban,fociban csak a tomeg miatt pedig kevesen vannak
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.
YoungZeeZee
Ők a tömegsportból építkeztek. Itthon is azt kellene. Teljes állami kivonulás, legyen tömegsport, az élsport meg tartsa el magát piaci alapon.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 844
tao sport a kosar nem?
es egy izland jobb mint mi?!
ne bassz mar.