Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a vanilias kolara fekudnenek ra inkabb ekkora hevvel.
azt is lehet kapni legalabb annyi helyen mint peppert, igaz csak dobozost es ilyen 350-400 ftert. h szopnanak le.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊fetomy
Kólaár, hogy annyi mint a feles kóla 😀 Az itt 219, így a pepper is 😊
Egyébként én Fehérváron vettem (a törökbálinti depóknál levő Agip kúton van 0.33-as vmi 350ért amúgy), de elvileg "mindegyik" tescoban kéne legyen.
Konkrétan amúgy a feles kólák között találtam meg, de max 2-3 kartonnal lehet, és az is úgy, hogy új vásárlókat nemigen fog meg, mert csak az veszi észre, aki direktbe keresi.fetomy
Biztos nincs.. pedig a soroksári nem kicsi, de egyszer nem láttam még.
Áruld már el, melyik Tescoban/áruházban.. imádom a Peppert, de idehaza sehol nem találom Pesten.. és az áruházban meg lövésük nem volt, mikor kérdeztem 😛Igor
Pesten rengeteg kis közértben, éjjel-nappaliban van már Dr.Pepper, fél literes műanyagpalackos is, és 0.33-as fémdobozos is.
Random 3 helyből egyben biztos van.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊fetomy
Kólaár, hogy annyi mint a feles kóla 😀 Az itt 219, így a pepper is 😊
Egyébként én Fehérváron vettem (a törökbálinti depóknál levő Agip kúton van 0.33-as vmi 350ért amúgy), de elvileg "mindegyik" tescoban kéne legyen.
Konkrétan amúgy a feles kólák között találtam meg, de max 2-3 kartonnal lehet, és az is úgy, hogy új vásárlókat nemigen fog meg, mert csak az veszi észre, aki direktbe keresi.fetomy
Biztos nincs.. pedig a soroksári nem kicsi, de egyszer nem láttam még.
Áruld már el, melyik Tescoban/áruházban.. imádom a Peppert, de idehaza sehol nem találom Pesten.. és az áruházban meg lövésük nem volt, mikor kérdeztem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Valaki írta/mondta múltkor, hogy vett Sr.Peppert itt, és igancsak más íze van, mint az eredeti, kinti lőrének.GRAFI
Szerintem nincs más íze. Én ittam már itt is meg ott is (na jó, Kanadában, ami nem hiszem, hogy különbözne az USA féle Dr. Pepper-től) és nekem ízre megegyező volt. Persze lehet, hogy az ízlelőbimbóimmal van a baj.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valaki írta/mondta múltkor, hogy vett Sr.Peppert itt, és igancsak más íze van, mint az eredeti, kinti lőrének.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nah tenor qpa-t nyert ergo jovore rendez, kene egy bowl.hu csapat szívatni 😛 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kólaár, hogy annyi mint a feles kóla 😀 Az itt 219, így a pepper is 😊
Egyébként én Fehérváron vettem (a törökbálinti depóknál levő Agip kúton van 0.33-as vmi 350ért amúgy), de elvileg "mindegyik" tescoban kéne legyen.
Konkrétan amúgy a feles kólák között találtam meg, de max 2-3 kartonnal lehet, és az is úgy, hogy új vásárlókat nemigen fog meg, mert csak az veszi észre, aki direktbe keresi.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊fetomy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊fetomy
Hol?
Csak azt érném, hogy végre már Rootbeer is legyen!

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊fetomy
de csak míg fel nem vásárolom az összeset 😀 (kólaár az 200ft-ot jelent?)

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wooohoooo ezt is megértem: 0.5s Dr. Pepper a Tescoban, kólaáron 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most ilyen nosztalgiázós időszakom van. A fiatalkorom...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e... jjncaa
Listaár...
Ha a listaárat nézzük akkor a Windows7 Pro 40ezer forint, egy Office csomag 54ezer, stb. aztán szóljon aki ennyiért használja. És ha elfogadod, hogy otthoni asztali gépet össze lehet rakni mondjuk 160ból, úgy, hogy ezen programok bekerülési ára 0 ft, akkor fogadd el, hogy eddig 3 mac-et vettem nem listaáron, teljesen jókat, számlára, 120ezer és 150ezer forint között, vagyis nem kell a listaárat a valósággal összevetni feltétlen.
Sobri Jóska
De akkor ne az "okos" árat hasonlítsuk össze a másik listaárával, mert téves a kép. nem?

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hihetetlen nagy élmény volt tegnap a Vidi meccset a lelátóról átélni 😊 Rengetegen voltak családdal akik tudtak normálisan szórakozni,egyéb attrocitások nélkül.Fantasztikus hangulat volt(jó,nem egy válogatott szintű,mert annak külön varázsa van),egy szar fradizás becsúszott,de az még belefér 😊 Még sok ilyet! 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e... jjncaa
Listaár...
Ha a listaárat nézzük akkor a Windows7 Pro 40ezer forint, egy Office csomag 54ezer, stb. aztán szóljon aki ennyiért használja. És ha elfogadod, hogy otthoni asztali gépet össze lehet rakni mondjuk 160ból, úgy, hogy ezen programok bekerülési ára 0 ft, akkor fogadd el, hogy eddig 3 mac-et vettem nem listaáron, teljesen jókat, számlára, 120ezer és 150ezer forint között, vagyis nem kell a listaárat a valósággal összevetni feltétlen.
Sobri Jóska
Több millióan, vállalatok. Az office egyébként bőven megéri az árát ha használod, ha bármilyen alkotómunkát végzel. Igazából a Microsoft jelenleg ebből él, h PC-re és NoteBookra messze az ő SW-i a legjobbak, egy vállalat, meg nem ezen akar spórolni 40-50r Ft-t,
Ha meg nem pénzszerzésre használod, hanem tanulásra, akkor ingyen van egyetemistáknak, jobb helyeken.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van smart tv-m, ráadásul ingyen 😀

jjncaa
kinyomtattad ezt a képet?

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
150 jelentkezőből felvettek Baján az egyik legbiztosabb munkahelyre 😊😊
#fuckyeah


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e... jjncaa
Listaár...
Ha a listaárat nézzük akkor a Windows7 Pro 40ezer forint, egy Office csomag 54ezer, stb. aztán szóljon aki ennyiért használja. És ha elfogadod, hogy otthoni asztali gépet össze lehet rakni mondjuk 160ból, úgy, hogy ezen programok bekerülési ára 0 ft, akkor fogadd el, hogy eddig 3 mac-et vettem nem listaáron, teljesen jókat, számlára, 120ezer és 150ezer forint között, vagyis nem kell a listaárat a valósággal összevetni feltétlen.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Ha a listaárakat nézzük, akkor a Samsung 3d-s smart tv 140e (+ 20e a bill), míg a legolcsóbb iMac 366e...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)Sobri Jóska
mutass nekem 180ért macet, azonnal megveszem.brk
Látom te is pesti vagy, én itt vettem eddig kettőt:  www.applecorner.hu
Mindig szokott lenni "használt" laptop vagy asztali gép, menj be és kérdezősködj bátran.

Valamint szoktak lenni Apple pop-up store-ok kb. negyedévente, de azt előre nem tudom hol, mikor, apple központi honlapon kiírják elötte.
Én a 21"-os akkor kb 1 éves modelt 120ért vettem tavaly, de voltam Air-ek is, meg rengeteg kiegészítő, és a Westendben volt a store pár napig.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)Sobri Jóska
mutass nekem 180ért macet, azonnal megveszem
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?
Sobri Jóska
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?jjncaa
A 0 ft-hoz képest? 😊
Az valóban optimális ár-érték arány.
De a sima árakat figyelembe véve nem kerül többe, egál egy smart tv és egy mac. (kb 100-180 mindkettő)

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Oviban is hasonló a szitu. A sok anyuka hozza a csemetét, akihez nagyon mélyre kell hajolni, hogy bekösse a cipőt, stb... Nem győzök hova nézni. 😀GRAFI
jegyszedő van? 😀 vagy ezt még nem ismerték fel mint bizniszt?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Oviban is hasonló a szitu. A sok anyuka hozza a csemetét, akihez nagyon mélyre kell hajolni, hogy bekösse a cipőt, stb... Nem győzök hova nézni. 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Imádom suliba hordani a gyereket. Ezt a csöcsbemutatót ilyen közelről látni.....