Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀tenorx
azért a spártai harcos eléggé adta 😀
amúgy a vártúra is rohadt jó volt, csak csóró gólyám letörte a fél metszőfogát (túl erősen barátkozott a kúttal)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Focihét van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀tenorx
Köszi eddig kurvára élveztem 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lassan vége a gólyahétnek, nagyon durva pörgés, sokkal durvább, mint tavaly.
Főrendeztem BME Futást ~700 gólyának, ma este 6 óra gólyabuli rendezés + gárdás nap, egyedül a vártúrát sajnálom, hogy kimaradt, dehát Div 2/A draft.
Holnap még egy Happy Day, aztán a gólyák megtapasztalják milyen az egyetem 😀
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
hát ezek a közgázos seniorok elvitték a gólyákat sárgaszöcskézni 😀
de legalább rohadt jó volt 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyik kedvenc részem. 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem Ernie-m volt, óriási kedvencem volt. On: elég sima volt a tárgyfelvétel, csak 1 limitemeltetés meg 1 kurzuskiírás van hátra. 😛
több mint 11 éve
catattack 3 520
Kisfiam imádja az Elmo Világa sorozatot.
Tegnap megvettem neki ezt:


Azt az örömöt...
Magához ölelte, úgy rohangált a lakásban, fetrengett vele az ágyon, jajgatott!
Megkönnyeztem, annyira jó volt látni! 😀

Szerk.: Köszönöm!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Eső Debrecenben!!!! Már csak 30 fok van a lakásban, nem 40, de akkor is AHHHHHH.....Newman
Végre hozzánk is elért a lehűlés. 😀 Úgy irigyeltem az ország 90%-át, itt keleten meg 33 fok volt még este is... 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Országos céges sportkupa: két arany egy ezüst 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Eső Debrecenben!!!! Már csak 30 fok van a lakásban, nem 40, de akkor is AHHHHHH.....

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
alulról vagy felülről vállig? 😛Höri
Láttál már olyan fürdőszoba ablakot, ahol ez lehetséges lenne ? 😀
süti
Én igen... De sajnos nyakig reluxával...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
alulról vagy felülről vállig? 😛Höri
Láttál már olyan fürdőszoba ablakot, ahol ez lehetséges lenne ? 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pff, hazafelé szomszéd (sarokház) fürdőszoba ablakán látom, hogy a szomszéd csaj zuhanyzik. 😐 Igaz éppen hogy csak vállig láttam be, de azért lefagytam egy kicsit. 😀süti
alulról vagy felülről vállig? 😛

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pff, hazafelé szomszéd (sarokház) fürdőszoba ablakán látom, hogy a szomszéd csaj zuhanyzik. 😐 Igaz éppen hogy csak vállig láttam be, de azért lefagytam egy kicsit. 😀
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Az nfl.hu-s hozzászólások "tűntek el". Most pontosan annyit mutat, amennyit a bowl.hu-n írtatok.

Egyrészt erre szerintem magától is rájöhetne az ember, másrészt 2000-en kérdezték meg az utolsó két oldalon az oldallal kapcsolatos észrevételeknél, harmadrészt meg ki a f.szt érdekel a hszszám? 😛Black_Adder
jólvan csillagom, nyugi 😀 2 hétig nem voltam itthon és mobilneten nem volt kedvem számomra érdektelen topikokat olvasgatni... az elmúlt 7 évben meg már meguntam követni, hogy épp mikor és hova költözik az nfl.hu/bowl.hu és milyen név alatt, na 😊


több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Az nfl.hu-s hozzászólások "tűntek el". Most pontosan annyit mutat, amennyit a bowl.hu-n írtatok.

Egyrészt erre szerintem magától is rájöhetne az ember, másrészt 2000-en kérdezték meg az utolsó két oldalon az oldallal kapcsolatos észrevételeknél, harmadrészt meg ki a f.szt érdekel a hszszám? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕pc_x
Már mondtam egyszer.. Én loptam el, és csak váltságdíj ellenében adom oda. Vagy még akkor se.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀 GRAFI
őőőő, amúgy mi is történt a hozzászólásokkal? Mert ahogy nézem nekem is eltűnt a nagyrésze 😕


több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem nagyon ünnepeltem sose ezeket a "jubileumokat", de most hogy elveszett a HSZ-aim kb. 80%-a, megengedek egy ilyet magamnak.
1000 !!!!!! 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyira nem jó egyébként, eddig 21 mega volt a maximum amivel tudtam lefele tölteni, de akkor lemez túlterheltség és visszanyomta 10re 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀
tenorx
Mehetsz a p.csába! Csak egy hétre megtapasztalnám...catattack
Csak egy napra...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Bazze, megjött a gigabit az SCHba 😀
tenorx
Mehetsz a p.csába! Csak egy hétre megtapasztalnám...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
fb-n megláttam, hogy linkelték neked a telekom szerverest, hát mindjárt sírva fakadok 😕 😀kristof
És mindez asszem 5000 egy félévre 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fb-n megláttam, hogy linkelték neked a telekom szerverest, hát mindjárt sírva fakadok 😕 😀