Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?jjncaa
Hát hogy Alma! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?
Sobri Jóska
Mennyivel tud többet, hogy pár százezerrel többet fizessek ki érte?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?jjncaa
Mit tud egy Smart tévé amit egy nagy Mac nem?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hama,kolink ezeket nyugodtan veheted, nekem 10m-es kolinkem van és tökéletes mai napig

|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Nem látom át az összefüggést, de ha a jövő évi cseppkatalógusban benne lesz, akkor nincs kizárva

Jófajta HDMI kábelt tud valaki ajánlani?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
van smart tv-m, ráadásul ingyen 😀

jjncaa
És innen már csak egy lépés:


több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
rögtön rendeltem is hozzá egy touchpades, vezeték nélküli billentyűzetet 😊 ha az espn player is megy majd rajta, az maga lesz az álom, de már az iszonyat kemény, hogy a külső vinyóra másolt meccseket/filmeket/stb. tudom rajta nézni
jjncaa
Ha van otthon routered és össze tudod kötni UTP kábellel a tv-vel (vagy veszel a tv-hez wifi-vevőt) akkor még a vinyót se kell dugdosni, az Allshare nevű progival meg lehet osztani a gépen lévő tartalmat a tévével 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudtam, hogy JJ nagygazdálkodó. 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Most aztán sokkal okosabb lettem. Kicsit bővebben?GRAFI
Vösző 8000 hektár földet lenövényvédőzöd bajerise, osztán megjönnek a cseppek, beváltos, svantévéd! Meg megnézed a bankszámlád?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most aztán sokkal okosabb lettem. Kicsit bővebben?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Nekem is hasonló van, csak az előző szériás (UE32D6100)... Igaz nekem majdnem másfél kilóm bánta, de imádom 😊Rataxes
rögtön rendeltem is hozzá egy touchpades, vezeték nélküli billentyűzetet 😊 ha az espn player is megy majd rajta, az maga lesz az álom, de már az iszonyat kemény, hogy a külső vinyóra másolt meccseket/filmeket/stb. tudom rajta nézni
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?GRAFI
növényvédő-szereket rendelni nagy tételben 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?GRAFI
védeni a növénykéket


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/jjncaa
És ez mi?? Mit kell érte tenni?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Nekem is hasonló van, csak az előző szériás (UE32D6100)... Igaz nekem majdnem másfél kilóm bánta, de imádom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
loptad? 😀kristof
 cseppklub.hu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
loptad? 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
van smart tv-m, ráadásul ingyen 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Van gamepassem 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hónapokon át tesztelés, hibajavítás, tesztelés, hibajavítás...Black_Adder
Kemény vagy!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hónapokon át tesztelés, hibajavítás, tesztelés, hibajavítás. Rengeteg hiba találás folyton javítás..(...)
:cool:Black_Adder
Nem irigykedés. Drukkolás.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hónapokon át tesztelés, hibajavítás, tesztelés, hibajavítás. Rengeteg hiba találás folyton javítás, de a végére nem érés. Eredeti élesítési dátum elérés, még mindig hibajavítás Új élesítési dátum kitűzés, tovább tesztelés, tovább javítás, újabb dátum csúsztatás. Idegeskedés, szállító hibáztatás, üzleti terület hibáztatás, majd közös ötlettel másik projektre mutogatás: ettől kicsit megnyugodás. Balhézás, eszkalálás.

Menedzsment mindenkit lebaszás, érvelés asztalról lesöprés. Végső határidő kitűzés, mindenkit kirúgással fenyegetés. Mindent megígérés, fenyegetés, projekt felé továbbítás. Vezérigazgató emlegetés, karrier derékba törésre célozgatás!

Határidő közeledés, kódbefagyasztás, tesztelés mégsem abbahagyás: óriási BLOKKOLÓ HIBA találás! Hibaelemzés, élesítésig kijavíthatatlanság megállapítás. Pánikolás! Szállítót javításra kényszeríteni próbálás, szerződéssel, bírósággal fenyegetés. Szállító tizenöt hónapja írt emailjére mutogatás, felelősség letolás. Végül hiba lepriorizálás, workaround találás, szőnyeg alá söprés. GO-NOGO döntés, NOGO döntés hozás, újabb balhézás, eszkalálással fenyegetés! Ordítozás, két évvel ezelőtti sérelem felemlegetés, személyeskedés, tárgyalóból kirohanás! Győzködés, végül döntés megváltoztatás, GO döntés hozás. Erről mindenkinek boldogan SMS küldés. Közben tovább tesztelés újabb BLOKKOLÓ hiba találás, ezt már senkinek el sem mondás!

Élesítési dátum elérkezés. Minden program lemondás, egész éjszakás munkára készülés. Munkahely kiürítés, projektszobában csokoládé felhalmozás, túl sok kávé ivás, ettől folyton vizelés. Élesítés megkezdés, rendszer leállítás. Rossz helyre fájlmásolás, erre húsz percig várás, rádöbbenés, anyázás, újrakezdés, kint besötétedés.

Menedzser megkérdezés, „hogyállunk” kérdezgetés, ezzel mindenkit idegesítés. Hozzá nem értés, mégis megérteni próbálás, sőt beleokoskodás, jobban tudás! Ezzel mindenkit feltartás és még jobban idegesítés. Adminisztrátor fél óra után kiborulás, menedzserrel ordítozás! Ezután kínos hallgatás!

Takarítónő bekopogás, pohár összeszedés, takarítónőt még használt bögre elviteléért lecseszés. „Jönnek porszívózni” – mondogatás, „Meddig lesznek” kérdezgetés, kukaürítés, majd porszívózás nélkül eloldalgás.

Telepítés befejezés, rendszer indítás. Paraméterezés elfelejtés! Rendszer leállítás. Paraméterezés, közben megéhezés, pizza rendelés! Emiatt mindent abbahagyás, minden ember pizza feltéttel foglalkozás. Papírra pizza összeírás, cég nevére rendelés, később projektbüdzsére elszámolásban reménykedés! Tovább paraméterezés, többiek indexolvasás, farmvillezés, konyhában röhögés. Menedzser parázás, de hogyállunkot kérdezni nem merés.

Pizza megérkezés! Erre mindent megint abbahagyás, dobozból pizzaevés, üres doboz asztalon hagyás. Kólaivás, cigizés, meredten bámulás, paraméterezés befejezés.

Rendszerindítás, log bámulás, benne semmit észre nem vevés, mindent jónak gondolás. Tesztelők keresés, dohányzóhelyen megtalálás, bezavarás. Tesztelő rendszerhez leülés, de belépni nem tudás, rendszer azonnal elszállás!

Pánikolás! Mindent teljesen szarnak gondolás! Háromszor újrapróbálás, semmi változás! Log újra megnézés, abban ISZONYATOS exception találás, amiből senki semmit nem értés. Programozó felhívás! Programoz hulla részegen kocsmában levés, válaszolni sem tudás. Reménytelenség! Főrendszergazda felhívás, ő már alvás, kurvaanyázás. Mindent újraindítani javaslás. Ezen mindenki fintorgás, hitetlenkedés, de azért megcsinálás.

Újraindulásra várás, várás, várás. Közben cigizés, zsibbadt hallgatás. Utolsó metró elmenés. Újraindulás befejezés, tesztelő behívás.

Újrapróbálkozás és most működés! Hitetlenkedés, boldog kurvaanyázás! Egy funkció kipróbálás máshoz nyúlni már nem merés. Ezt már a menedzser is jóváhagyás, mindenki hazamenni akarás. Össze nem pakolás, örvendezés, jól végzett munka érzés. Kocsiba ülés, égő szemmel hazavezetés, otthon ágybafekvés egy óráig elaludni nem bírás. Aztán számítógépről és projektről álmodás.

:cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ez tényleg dicséretes, le a kalappal, nem is hallottam még hasonlóról 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, akkor egy kis rendőr téma.
Nem szeretem őket, szerintem az okok mindenki által ismertek. Nyilván a renoméjuk is szar, nagy bömbit nem igazoltatnak, az öreg szakadt autóst szívatják stb.
Ennek ellenére minden alkalommal, amikor róluk beszélek, megemlítem, hogy nekem eddig viszont szinte kizárólag CSAK pozitív élményem volt velük kapcsolatban.
Ezúttal is.
Már lefeküdtem az oldalbordámmal, s mivel még közös fedél alatt vagyok ősömmel, csöngetnek és jön be, hogy "jöjjek azonnal, mert keres a a rendőrség..."
Nah kimentem az ajtóhoz, valóban ott a szerv. Na mi lehet.

"Jó estét kívánok! Az ön autója lehet a parkolóban lehúzott ablakkal, egy pözsó..." - "Igen. Pözsó"
- "Aminek a rendszáma?:
- "XXX-YYY"
- Akkor az, Ez minimum egy happy mél menü lesz magának!

SZóval egy nagy pacsi nekik! Ismét!
El nem tudták volna vinni az autót ennek ellenére, ráadásul fűszerezi a sztorit, hogy 3 éve pontosan onnét vitték el a használatomban lévő autót . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oh yeah, ekkora eső se mostanában volt 😊 Love it!
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Holnap indul a QPA végre!tenorx
Ja, elég epic volt 1 gumiszamárral (vagy ló, vagy nem tudom mi) amerikai focizni a Nagyréten 😀
Csak kár, hogy a csk visszaadta nektek a zászlót 😛
Meg, hogy haverom nem hitte el, hogy fáj a bokám, szóval még az első állomáson belerúgott egy jó nagyot, úgyhogy az elején csak vonszoltam a jobb lábamat (simán elmentem volna egy zombinak 😀) Természetesen a fájdalom az elfogyasztott pia mennyiségével arányosan csökkent.