Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kawhi, George, Westy, Harden, 4 könnyen kezelhető, csapatjátékos... a play in már sikernek számít! 😊
Stoki
Pedig Kawhi is mennyire szimpi volt a Raptorsban illetve George is annó a Pacersben a sérülése előtt…
KeyG
Most sincs velük semmi baj kezelhetőség szempontjából, csak így jobban hangzott, amit Stoki írt.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
Jughead
Mondjuk ezt hogy neztem be :facepalm:
Amúgy ettől meg jó kiegészítő lehet. 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Kawhi, George, Westy, Harden, 4 könnyen kezelhető, csapatjátékos... a play in már sikernek számít! 😊
Stoki
Pedig Kawhi is mennyire szimpi volt a Raptorsban illetve George is annó a Pacersben a sérülése előtt…

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kawhi, George, Westy, Harden, 4 könnyen kezelhető, csapatjátékos... a play in már sikernek számít! 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
Jughead
Így.
Morris szerintem már egyáltalán nem használható, legalábbis tavaly nem volt.
Én féltem hogy kifog valamelyik lépni a szerződésből eventually, de nem hiszem.
Nem azt mondom hogy jó trade volt, vagy hogy most jobb lett a Clippers hogy itt van Harden,de a megkopasztástól nagyon messze van.
tenorx
morris kuka
de batum/covington bőven lehet playoff rotációs ember

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
Jughead
Így.
Morris szerintem már egyáltalán nem használható, legalábbis tavaly nem volt.
Én féltem hogy kifog valamelyik lépni a szerződésből eventually, de nem hiszem.
Nem azt mondom hogy jó trade volt, vagy hogy most jobb lett a Clippers hogy itt van Harden,de a megkopasztástól nagyon messze van.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
Toca
KJ Martin Kenyon Martin fia, Caleb és Cody Martinhoz nincs köze.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
Na azért ne túlozzunk.
Morris meg azért használható kiegészítő ember. KJ Martin potens fiatal, sokak szerint jobb lehet mint a teso ( Caleb ).
2 első koros ( 28 Clippers és másik csapattól ) egy lejáró Hardenert.

Én értem a Clipperst és örülnek ha egyszer egybe lenne ez a nagy 3-as ( 2.5-es ). De erre azért reális esélyt, hogy Leonard kibír egy playoffot nem igazán látok. De hat toltak egy all-in a korabbira azt tetszik hogy végig tolják ha már elindultak az úton.

Amúgy poén lenne ha George és Kawhi is kilépne év végén. Gyanítom amúgy a Heat a 3-bol egyet akar majd a nyáron.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 487
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
tenorx
Viszont rengeteg picket kaptak érte.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ez is iktriad miatt van ...

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Gigászok csatája - ilyen vagy olyan okból.

iktriad
A sunsnak nagyon megy a negyedikben.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gigászok csatája - ilyen vagy olyan okból.
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Megkopasztották? 😀 Nincs használható játékos az ellenértékben.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A
Negritis, a vajda
Ma lesz az első meccsem Wembyvel, kíváncsi vagyok rá.
KeyG
én még nemtom fent maradok-e addig hogy megnézzem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A
Negritis, a vajda
Ma lesz az első meccsem Wembyvel, kíváncsi vagyok rá.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=jJj2G4aYD0A

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Deandre Jordan érzi a Halloween-t 😀

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
ez is bőven több mint a lejáró nyafka Harden értéke
a Clipps-nek be kellett tolnia, de mástól semmit se kapott volna a philly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 487
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Ő lenne a kosárlabda TO-ja?
slowmotion
Igen, de ez már a buffalós meg Bengalsos TO, aki inkább már csak rúgkapál a figyelemért. Viszont Owensben minden kivagyi hülyeségével együtt is volt valami szerethető, egészen a legvégéig. Harden ezt legkésőbb a Houstonból való elcseréltetésénél elvesztette nálam.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 150 — Cowboys fan
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
Kampman
Ő lenne a kosárlabda TO-ja?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 487
Tökéletes move a Sixerstől, jól megkopasztották a Clipperst, bár most Bazskát nézem, ő azt mondja, hogy ennél még többről is álmodozhattak volna.

Harden meg legkésőbb másfél éven belül úgyis továbbhisztizi magát a következő állomáshelyére.
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Na akkor nézzük, kit kap a 76ers ezért a csomagért. Popcorn ON
Antonius
senkit, őket akarták padra
Maxeyt megnézték nyitókörben és már el is adták Hardent

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Na akkor nézzük, kit kap a 76ers ezért a csomagért. Popcorn ON

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 840
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.
Negritis, a vajda
Harden a legnagyobb fasz az nba-ben jelenleg nem?😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
@wojespn
The Sixers are acquiring Marcus Morris, Nic Batum, Robert Covington, KJ Martin, multiple draft picks and a pick swap for James Harden, PJ Tucker and Filip Petrusev, sources tell ESPN.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!