NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért megnézném azt a szövetségi vezetőséget vagy szöv kapitányt aki hagyta idáig fajulni a dolgokat. Esetleg nem csak a pénzt kéne zsebre tenni hanem dolgozni is kéne és konfliktus szituációt kezelni, illetve aktívan kommunikálni az érintettekkel...

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Amúgy Sidi sztorija viszonylag könnyen ellenőrizhető. Ha hívta Pénit amíg a szobában volt neki lehet igaza, ha nem akkor nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Az lett volna a korrekt ha minden érintettel leülve, velük közölve hozzák meg a döntést. Akkor is lett volna sértődés bármelyik irányba, de még mindig jobb, mint ez a sajtóban való üzengetes. Nehéz igazságot tenni, mindkét oldalnak igaza lehet, szar szitu.

A sportlövőké sztem tisztábbnak tűnik, ott sztem Sidi egy görény, tőle már korabban is voltak furcsaságok, nehezen hihető az ő sztorija, de azért ott se vennék rá mérget hogy teljesen tisztán látunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 395
Sportlovok, torozok, tenisz.
Jo kis kupleraj van mindenhol.🤣
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit
Negritis
Persze ez érthető, de itt a szövetség a fasz elsősorban, nekik kellett volna előzetesen dönteni, hogy kik kerülhetnek a csapatba, ha benyögték volna hogy nem mehetsz, akkor Aida biztos nem találta volna ki hogy csakazértis megyek 😀 Alapesetben én is az alapnégyest indítanám, ez egyértelmű. De a lehető legjobb eredmény érdekében visszás lehet, hogy az amúgy 2. legjobb versenyződnek azt mondod hogy bocs nem férsz be a négy fős keretbe. Csak ahogy olvastam a storyt mindenhol az jön le hogy Aida a főgeci.
De mondom, érdemes mindkét oldalról is megvizsgálni. Ha jól tudom úszásban is van olyan, hogy 4 ember megszerzi a kvótát váltóban, az olimpián meg teljesen más négyes úszik.
És ilyen alapon fociban is lehetne lázadni, hogy Benzema milyen jogon megy ki az EB-re, mikor egyetlen selejtezőn se játszott.

Kedvenc sztorim az volt amikor Szocsiban a román síszövetség beszopatta Ferencz Rékát biatlonban. Stabil VK indulók voltak a románok, ennek ellenére csapatban nem jutottak ki, így egyéniben csak 1 kvótát kaptak. Emiatt szezon elején leszögezték, hogy az a versenyzőjük mehet ki az olimpiára aki a legjobb helyezést éri el a világkupa futamok bármelyikén. Ferencz Réka kb. az egyetlen kifutott eredményével Annecyben a sprinten jobb helyezést ért el mint az összetett világkupában sokkal jobb pozícióban levő Tófalvi az egész szezonban bármikor. Abban a tudatban volt hogy megy az olimpiára, olimpia előtt kb 2 héttel pedig szóltak Rékának hogy ja bocs, mégis inkább Éva menjen, mert jobban áll a világkupa összetettben. 😀

Szóval önmagában az se számít hogy a szövetség mit jelent be előzetsen, hogy mi alapján határozza meg a résztvevőket. A sportszövetségek már csak ilyenek, és nem lennék meglepve ha ők lennének a főkolomposok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.
eaglesmcnabb
ennél azért komolyabb vád hangzik el, miszerint amíg nem voltak kvóta közelében le se szarta a csapatot és semmilyen közös edzésben-tevékenységben nem vett részt
amit a vele és a nélküle elért csapat eredmények alátámasztanak kicsit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Sidi leveléről vélemények?
csebi
Péni verziója hihetőbb.

choose life
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
Elvileg a 2. legjobb magyar a tudása szerint, szóval simán beférne az alapján. Az a bajuk a többieknek, hogy nem vett részt a kvótaszerzésben.
Érthető az álláspontjuk, de azért szerintem túlzó a boszorkányüldözés ami Mohamed ellen megy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
gondolom az a baj hogy nem passzol a csapatba egyénibe meg már nem tud indulni
Negritis
 telex.hu/sport/2021/05/28/tokio-olimpia-noi-torvalogatott-valtozatlan-mohamed-aida-vivoszovetseg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Sidi leveléről vélemények?
csebi
Nem tudok igazságot tenni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Sidi leveléről vélemények?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nagyon érdekes sztori és így biztos nem lesz már happy end a vége

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-mohamed-aida-bekerult-a-torcsapatba-tortenelmet-irhat-2828533

Remélem vívhat a csapatban...
Hatalmas dolog lenne.
gabokocka
hát, ezek alapján lehet hogy hatalmas dolog lenne, de nem biztos hogy örülnék neki

 24.hu/sport/2021/05/28/mohamed-aida-vivas-tokio-olimpia-torcsapat/
Negritis
húh bmeg. Aida a tőröző Sidi?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
dawyd728
gondolom az a baj hogy nem passzol a csapatba egyénibe meg már nem tud indulni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Én csak azt nem értem, amikor Aida tavaly februárban 6. lett a pandémia előtti utolsó vk-n, azóta mi változott, h most már top4 magyarba nem fér be.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-mohamed-aida-bekerult-a-torcsapatba-tortenelmet-irhat-2828533

Remélem vívhat a csapatban...
Hatalmas dolog lenne.
gabokocka
hát, ezek alapján lehet hogy hatalmas dolog lenne, de nem biztos hogy örülnék neki

 24.hu/sport/2021/05/28/mohamed-aida-vivas-tokio-olimpia-torcsapat/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-mohamed-aida-bekerult-a-torcsapatba-tortenelmet-irhat-2828533

Remélem vívhat a csapatban...
Hatalmas dolog lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Negritis
 infostart.hu/kulfold/2021/05/18/folyamatosan-no-az-olimpia-ellenzeke-japanban

Az elmúlt olimpiák nem növelték az olimpia rendezésre pályázók számát. Érezhetően csökken mindenhol a bizalom. Ha japánok is egy ilyen lose-lose szituációba kerültek és kb az a kérdés hogy tudnak legkevésbé mínuszosan kijönni belőle, akkor az csak tovább fogja gyarapítani globálisan az ellenzők táborát. Extra nagy kockázat kis haszonért. Nem tudom a megoldást, de kurvára nem jó, h egy olimpiát nem várok. Ha meg is lesz tartva, akkor is egy hangulattalan, a józan észnek ellene menő cringe élmény lesz.
dawyd728
ez ugye speciális körülmény, de ki tudja mikor lesz megint egy speciális körülmény
elég komolyan újra kell majd gondolni ezt az olimpia dolgot és valszeg a NOB-nak is le kell mondania masszív profitról ami eddig mehetett zsebbe különben max faszméregetésből lesz megrendezve
Negritis
Majd az olimpiát is szétdobják több rendező országnak, mint a foci eb-t...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Negritis
 infostart.hu/kulfold/2021/05/18/folyamatosan-no-az-olimpia-ellenzeke-japanban

Az elmúlt olimpiák nem növelték az olimpia rendezésre pályázók számát. Érezhetően csökken mindenhol a bizalom. Ha japánok is egy ilyen lose-lose szituációba kerültek és kb az a kérdés hogy tudnak legkevésbé mínuszosan kijönni belőle, akkor az csak tovább fogja gyarapítani globálisan az ellenzők táborát. Extra nagy kockázat kis haszonért. Nem tudom a megoldást, de kurvára nem jó, h egy olimpiát nem várok. Ha meg is lesz tartva, akkor is egy hangulattalan, a józan észnek ellene menő cringe élmény lesz.
dawyd728
ez ugye speciális körülmény, de ki tudja mikor lesz megint egy speciális körülmény
elég komolyan újra kell majd gondolni ezt az olimpia dolgot és valszeg a NOB-nak is le kell mondania masszív profitról ami eddig mehetett zsebbe különben max faszméregetésből lesz megrendezve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 827

Negritis
 infostart.hu/kulfold/2021/05/18/folyamatosan-no-az-olimpia-ellenzeke-japanban

Az elmúlt olimpiák nem növelték az olimpia rendezésre pályázók számát. Érezhetően csökken mindenhol a bizalom. Ha japánok is egy ilyen lose-lose szituációba kerültek és kb az a kérdés hogy tudnak legkevésbé mínuszosan kijönni belőle, akkor az csak tovább fogja gyarapítani globálisan az ellenzők táborát. Extra nagy kockázat kis haszonért. Nem tudom a megoldást, de kurvára nem jó, h egy olimpiát nem várok. Ha meg is lesz tartva, akkor is egy hangulattalan, a józan észnek ellene menő cringe élmény lesz.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj
briareos
Futócél!
gdavid
Ez milyen már????

 telex.hu/sport/2021/05/14/peni-istvan-sidi-peter-sportloveszet-indiai-vilagkupa-dopping

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj
briareos
Futócél!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú de alja ez a sportlövő balhé...

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/2021/05/07/sulyemeles-olimpia-laurel-hubbard-transznemu-vita/

Hogyan nyerj Olimpiát könnyen rovat
Heisman
Ne legyél kirekesztő, Szerénke meg Semenya is a nők között indult 😀
Mondjuk ők nyertek is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta