NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.
Igor
Szép lenne, de 4-5 magyar arany a realitás, nem igazán vannak egyértelmű esélyeseink.
Sobri Jóska
Legyen mondjuk 2 arany úszásban, 2 kajak kenu ... erre tedd rá mondjuk +1 vívás, +1 vízilabda/birkózás/sportlövészet, +1 meglepi... és megvan a 7.

Nézzük meg a 3 sikersportágat, sztem kb ugyanott vagyunk mint 4 éve.

Úszás: Milák 200 pille (hatalmas favorit), Hosszú 400 vegyes (nagy favorit), Hosszú 200 vegyes (itt szorosabb a verseny), Milák 100 pille (ez reálisan nézve ezüst, Dressel nem tudom verhető-e, de kb ez a 4. legjobb esélyünk)

Szerintem a 2 arany itt reális, sőt valszeg konzervatív vagyok, a legtöbb ismerős 3-mal számol, a 200 pille és a két vegyes... és Hosszúnak nem kéne erőltetetni a 200 pillét meg 200 hátat.

Kajak-kenu: itt tragédia amit csináltak az egész kvótaosztogatással, de mindegy... ha jól értem 8 számban indulunk (ez amúgy a legtöbb, csak Kínának sikerült rajtunk kívül, pl GER v CAN is csak 7 számban kvalifikált)


Női K-4 500-on nagy favorit, női K-2 500-on favoritok Kozákék, Kozák vs Carrington lesz 500-on (Lucz vs Carrington 200-on), az előbbi reális talán.

Ezen felül van két női kenuszám, meg hat férfi kajak - itt úgy nézem három helyen van reális éremesély (női C-2 500m, férfi K-1 200 és 1000m), mindegyiknél top 3-5 favorit a magyar egység.. itt is eshet valami.
3 reális aranyesélyünk van, a három női 500as kajak szám, ebből a kettő sztem korrekt tipp.

Vívás: Szilágyi és a kardcsapat egyaránt 2. favorit, sőt Siklósi 1. számú favorit volt egy oldalon ahol néztem (bár ott kb 10en nyerhetnek), nőknél Márton Anna is TOP 5 favorit...és ugye kint van 2 csapatunk még amit nem említettem, bár ott inkább az érem reális, vagy az se...

Itt a 0-tól 3-ig bármi lehet..... beírtam 1-et. Szerintem Rioban túlteljesítettünk, de az 1 arany bőven reális.

Birkózásban Lőrinczék nagy esélyesek, vízilabdacsapat ugye a 2-3 favorit egyike, sportlövészet kb full lutri/évtizedek óta nem nyertünk, de Péni és Major Veronika is éremesélyes... ha ebből az 5-6 esélyből leesik 1, az nem lenne kiugró.

Benne van a pakliban, hogy 2 úszás, 1 kajak-kenu, és 1 random meglepi mellett más nem lesz, de ez kb mindenhol a legrosszabb végkifejlet, szóval a 4 nagyon irreális, 5 is meglepne.. 6 már nem, csak próbáltam ezúttal optimista lenni.
Igor
Szerintem Hosszú nem fog nyerni, Milák hátha, kajak-kenuban bízok, de nem vagyok képben, a vívás mindig nagy lutri és Szilágyi valóban nagy gigász, birkózásban, cselgáncsban, az ilyen "szubjektív" számokban mostanában mindig rábaszunk, talán Péni tűnik a legnagyobb esélyesünknek, de a lövészet is olyan, mint a vívás, egy versenyen bármi lehet, lutri, szóval elméletileg nyilván lehet 7 arany is, de én 2-3-nak is örülnék.
Legyen 10-15, de szerintem ez lesz a szopó olimpiánk.

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azaz igazság, hogy ez már a 9. olimpiám lesz. Foci (meg kézi) aranyon kívül láttam mindent, amit úgy szerettem volna (előbbit vszeg soha nem fogok 😛) . Persze ha időm engedi ott leszek és drukkolok ezerrel aminek tudok, de mélyre már nem ásom bele magam 😊

Meg itt veletek követőzök 😉

Az erőviszonyokat nem nagyon ismerem, meg az idei mindenkinek kicsit más lesz, részemről legyen 9 arany, de ha több lesz az se baj 😀

Hajrá Magyarok! 😊
dande
Utánaszámoltam, nekem már a 11. olimpiám, 76-ra még nem igazán emlékszem. Moszkvától megvan. Még 84-ről is voltak hírek limitáltan a TV-ben.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Én úgy számolom hogy 20+ érem, osztva hárommal az 7 arany. Sztem teljesen reális. Sok fog múlni az elején, ha a kardozók, a lövők, Katka és Omar odarakja, nyilván más lesz a folytatás, mintha lemegy az első 3 nap és csak csalodas.
gabokocka
Mondjuk te mindig is optimista voltál korábban is, én meg pesszimista... aggódom is a 7/17 miatt, most valszeg kicsit rózsaszínebb szemevüggel nézem.

De majd Ati odabasz a Mikuni hágón, és az megadja az alaphangot 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
Meddig kell jelentkezni a fantasyre?
dawyd728
Szerintem picit mindenki így van/volt vele a covid miatt... nekem is kb az elmúlt 2-4 hétben jött vissza a kedvem, hátha neked is nő majd a motiváció...

fantasy jelentkezés: jövő péntek kb a határidő mindkettőnél... nagy örömmel vennén, eddig nem sokan vagyunk sajna egyikben sem, 4+talán gabo a draftolós ligában, és mindössze 3-an a hivatalos honlapon... 😕
Igor
Na, akkor just for fun elviszem az utolsóhelyet a versenyben.

Van értelmezhető schedule a tarsolyodban? A hivatalos honlapnál jobb, az ESPN-nél megbízhatóbb? Utóbbi részletezettsége okés lenne, de például a megnyitó előtti szerda-péntek már hiányosan van meg nekik. Innentől bizodalmam is oda kicsit. A hivatalos meg nehézkesen kezelhető, ha időrendre vagyok kíváncsi, mert külön vannak a különböző sportágak napi időpontjai listázva..
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Én úgy számolom hogy 20+ érem, osztva hárommal az 7 arany. Sztem teljesen reális. Sok fog múlni az elején, ha a kardozók, a lövők, Katka és Omar odarakja, nyilván más lesz a folytatás, mintha lemegy az első 3 nap és csak csalodas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pólósok szerintem esélytelen, egy négybe jutás is hatalmas bravúr lenne szerintem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.
Igor
Szép lenne, de 4-5 magyar arany a realitás, nem igazán vannak egyértelmű esélyeseink.
Sobri Jóska
Talán csak Milák

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.
Igor
Szép lenne, de 4-5 magyar arany a realitás, nem igazán vannak egyértelmű esélyeseink.
Sobri Jóska
Legyen mondjuk 2 arany úszásban, 2 kajak kenu ... erre tedd rá mondjuk +1 vívás, +1 vízilabda/birkózás/sportlövészet, +1 meglepi... és megvan a 7.

Nézzük meg a 3 sikersportágat, sztem kb ugyanott vagyunk mint 4 éve.

Úszás: Milák 200 pille (hatalmas favorit), Hosszú 400 vegyes (nagy favorit), Hosszú 200 vegyes (itt szorosabb a verseny), Milák 100 pille (ez reálisan nézve ezüst, Dressel nem tudom verhető-e, de kb ez a 4. legjobb esélyünk)

Szerintem a 2 arany itt reális, sőt valszeg konzervatív vagyok, a legtöbb ismerős 3-mal számol, a 200 pille és a két vegyes... és Hosszúnak nem kéne erőltetetni a 200 pillét meg 200 hátat.

Kajak-kenu: itt tragédia amit csináltak az egész kvótaosztogatással, de mindegy... ha jól értem 8 számban indulunk (ez amúgy a legtöbb, csak Kínának sikerült rajtunk kívül, pl GER v CAN is csak 7 számban kvalifikált)


Női K-4 500-on nagy favorit, női K-2 500-on favoritok Kozákék, Kozák vs Carrington lesz 500-on (Lucz vs Carrington 200-on), az előbbi reális talán.

Ezen felül van két női kenuszám, meg hat férfi kajak - itt úgy nézem három helyen van reális éremesély (női C-2 500m, férfi K-1 200 és 1000m), mindegyiknél top 3-5 favorit a magyar egység.. itt is eshet valami.
3 reális aranyesélyünk van, a három női 500as kajak szám, ebből a kettő sztem korrekt tipp.

Vívás: Szilágyi és a kardcsapat egyaránt 2. favorit, sőt Siklósi 1. számú favorit volt egy oldalon ahol néztem (bár ott kb 10en nyerhetnek), nőknél Márton Anna is TOP 5 favorit...és ugye kint van 2 csapatunk még amit nem említettem, bár ott inkább az érem reális, vagy az se...

Itt a 0-tól 3-ig bármi lehet..... beírtam 1-et. Szerintem Rioban túlteljesítettünk, de az 1 arany bőven reális.

Birkózásban Lőrinczék nagy esélyesek, vízilabdacsapat ugye a 2-3 favorit egyike, sportlövészet kb full lutri/évtizedek óta nem nyertünk, de Péni és Major Veronika is éremesélyes... ha ebből az 5-6 esélyből leesik 1, az nem lenne kiugró.

Benne van a pakliban, hogy 2 úszás, 1 kajak-kenu, és 1 random meglepi mellett más nem lesz, de ez kb mindenhol a legrosszabb végkifejlet, szóval a 4 nagyon irreális, 5 is meglepne.. 6 már nem, csak próbáltam ezúttal optimista lenni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.
Igor
Szép lenne, de 4-5 magyar arany a realitás, nem igazán vannak egyértelmű esélyeseink.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azaz igazság, hogy ez már a 9. olimpiám lesz. Foci (meg kézi) aranyon kívül láttam mindent, amit úgy szerettem volna (előbbit vszeg soha nem fogok 😛) . Persze ha időm engedi ott leszek és drukkolok ezerrel aminek tudok, de mélyre már nem ásom bele magam 😊

Meg itt veletek követőzök 😉

Az erőviszonyokat nem nagyon ismerem, meg az idei mindenkinek kicsit más lesz, részemről legyen 9 arany, de ha több lesz az se baj 😀

Hajrá Magyarok! 😊
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
Meddig kell jelentkezni a fantasyre?
dawyd728
Szerintem picit mindenki így van/volt vele a covid miatt... nekem is kb az elmúlt 2-4 hétben jött vissza a kedvem, hátha neked is nő majd a motiváció...

fantasy jelentkezés: jövő péntek kb a határidő mindkettőnél... nagy örömmel vennén, eddig nem sokan vagyunk sajna egyikben sem, 4+talán gabo a draftolós ligában, és mindössze 3-an a hivatalos honlapon... 😕
Igor
Jövök majd mindkettőbe, egyszer ha lesz idom leulni a gephez

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Heh, triatlon és vízilabda kimaradt, úgy látom a végére elfogyott a türelem.

Valszeg mindkettő 7/10, hozzáadtam őket (nyilván ha menetelni fogunk, akkor felmenne 9/10-ig), de valahogy "kiöregedtem" belőle... bár igazából az összes csapatsporttal így vagyok... a legtöbbnek van VB-je, EB-je, így picit szaturálódtam az elmúlt évtizedekben szerintem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én nagyon várom. Lehet mondani, h nem lesz hangulata... sajnos ez van, de még mindig ez a kisebbik rossz mint törölni az egészet... a japánok/Tokió megszívták eléggé, ígyis-úgyis.

De a megnyitóünnepség szerintem nézők nélkül is pazar lesz, a sporteseményeknél pedig úgyis a nagy pillanatokra emlékszünk majd.

Egy gyorsan összedobott rangsor, melyik sportokat mennyire várom/mennyire fogom követni - minden sportnál ez a maximális pont, pl kerékpárnál a mezőnyverseny utolsó 1.5-2 órája (az elejét valszeg kihagyom), csapatsportoknál ez a kieséses szakasz, etc

Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.

10/10
atlétika, úszás

9/10
íjászat, kerékpár (mezőnyverseny), kajak (síkvizi), cselgáncs, falmászás, vívás

8/10
kerékpár (időfutam), 3*3 kosár, sportlövészet, kajak (szlalom), torna, súlyemelés, műugrás

7/10
röplabda (női), nyíltvizi úszás, birkózás (kis súlycsoportokban), tollaslabda, kerékpár (monti), rögbi, karate, szörf, asztalitenisz

6/10
kerékpár (BMX), kézilabda, vitorlázás, strandröplabda, öttusa, taekwondo, skateboarding, lovassport (cross-country event)

5/10
baseball, röplabda (férfi), kerékpár (pályaversenyek), birkózás (nagy súlycsoportokban), lovassport (díjugratás(?), az akadályos event)

4/10
kosárlabda (férfi/női), gyephoki

3/10
boksz, softball

2/10
RSG, szinkronúszás, trambulin

1/10
labdarúgás, lótáncoltatás (dressage)
Igor
Vízilabda? 😮




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
Meddig kell jelentkezni a fantasyre?
dawyd728
Szerintem picit mindenki így van/volt vele a covid miatt... nekem is kb az elmúlt 2-4 hétben jött vissza a kedvem, hátha neked is nő majd a motiváció...

fantasy jelentkezés: jövő péntek kb a határidő mindkettőnél... nagy örömmel vennén, eddig nem sokan vagyunk sajna egyikben sem, 4+talán gabo a draftolós ligában, és mindössze 3-an a hivatalos honlapon... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Én nagyon várom. Lehet mondani, h nem lesz hangulata... sajnos ez van, de még mindig ez a kisebbik rossz mint törölni az egészet... a japánok/Tokió megszívták eléggé, ígyis-úgyis.

De a megnyitóünnepség szerintem nézők nélkül is pazar lesz, a sporteseményeknél pedig úgyis a nagy pillanatokra emlékszünk majd.

Egy gyorsan összedobott rangsor, melyik sportokat mennyire várom/mennyire fogom követni - minden sportnál ez a maximális pont, pl kerékpárnál a mezőnyverseny utolsó 1.5-2 órája (az elejét valszeg kihagyom), csapatsportoknál ez a kieséses szakasz, etc

Esélylatolgatás majd jövő héten, ha meglesznek a sorsolások, bár első körben 7 arannyal és 17 éremmel számolok/erre tippelek... kicsit optimistának érzem az áprilisi gracenote-os előrejelzést.

10/10
atlétika, úszás

9/10
íjászat, kerékpár (mezőnyverseny), kajak (síkvizi), cselgáncs, falmászás, vívás

8/10
kerékpár (időfutam), 3*3 kosár, sportlövészet, kajak (szlalom), torna, súlyemelés, műugrás

7/10
vízilabda, röplabda (női), nyíltvizi úszás, birkózás (kis súlycsoportokban), tollaslabda, kerékpár (monti), triatlon, rögbi, karate, szörf, asztalitenisz

6/10
kerékpár (BMX), kézilabda, vitorlázás, strandröplabda, öttusa, taekwondo, skateboarding, lovassport (cross-country event)

5/10
baseball, röplabda (férfi), kerékpár (pályaversenyek), birkózás (nagy súlycsoportokban), lovassport (díjugratás(?), az akadályos event)

4/10
kosárlabda (férfi/női), gyephoki

3/10
boksz, softball

2/10
RSG, szinkronúszás, trambulin

1/10
labdarúgás, lótáncoltatás (dressage)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...
peach
Ugye 7 órával vannak előrébb, vagyis ami ott 10 és 20 óra között történik, az nálunk 3 és 13 közé esik.
Ez egy délelőtti olimpia lesz.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...
peach
 m4sport.hu/tokio2020/cikk/2021/07/16/mikor-keljunk-fel-az-olimpia-alatt-ime-az-eremeselyes-magyar-sportolok-programja#


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
Magyar idő szerint kb mikor lesznek a fő versenyek? Pl vívás,úszás, atlétika, kézi és vízilabda stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Én azt nem értem, kilencedike óta ismert, hogy csak oltott versenyző indulhat magyar színekben. Ma tizenhetedike van. Mi történt az elmúlt nyolc napban, vki kergette a csajt egy injekcióstűvel, hátha be tudja oltani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
 www.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-uj-reszletek-igy-tunt-el-az-ugandai-sulyemelo-2838783
Sixo
pont most nézem a Nobody filmet és van egy vicces áthallás pont ezzel a sztorival kapcsolatban 😊

de ez is gyönyörű:
 hvg.hu/sport/20210717_Lemondott_az_olimpiai_szereplesrol_Schmid_Julia_miutan_eloirtak_a_Covidvedettseget

honosítjuk, hogy egyszer végre szlalomban is legyen egy kvótásunk, de az oltást képtelen beadatni magának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
 www.nemzetisport.hu/tokio-2020/tokio-2020-uj-reszletek-igy-tunt-el-az-ugandai-sulyemelo-2838783

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

Végre egy jó intro a nyári olimpiának, utoljára a 2004-es volt ami tetszett, mondjuk annak a zenéjének az első 10 másodperce valamit triggerel bennem 😀


Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
dawyd728
Nem csoda, mert a téli olimpiát végig lehet követni úgy hogy szinte semmiről se maradsz le, mivel nincs annyi sport. Én amúgy is szeretem a téli sportokat.
Viszont jó lesz megint olyan kedvenceimet látni, amit nem szoktam nézni egyébként idén, pl vívás (főleg a kard, a párbajtőr az nem sport, a tőr meg nehéz és emiatt lassú), vízilabda, úszás, kajak, amiben még éremesély is van

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dawyd728 3 827
Én 1,5 éve elengedtem az olimpiára való készülésemet. Azt se tudnám megmondani hány magyar érem lesz +-2.
22-es télit viszont nagyon várom. Fura ez.
Meddig kell jelentkezni a fantasyre?
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jelen, a 2. opció jónak hangzik 😊

Amúgy én még ezt találtam:  fantasyolympian.com/pages/rules

De ez iszonyat USA-centrikus, igazából az amerikai csapatból lehet csak válogatni, nem ideális nekünk.
Rajna
Ezt én is megtaláltam, de annyira gyengének tűnt h nem akartam javasolni...

Viszont amit zemanla javasolt (olympics.com/tokyo-2020/en/fanzone/) az nekem is tetszik, a duplázással + 5 csere vs 10 emberrel szerintem egész érdekes strukturája van... csináltam arra is egy ligát.
A kód SAYFAT5Y
Igor
Csatlakoztam a fanzone ligához, viszont a másik javasolt opciónál nem találom a ligát.
somoskovig
Khm...
"Ha valakit érdekel, dobjon egy emailcímet üzenetben, ahova megy majd a meghívó."

Nincs public kód sajnos, csak emailes meghívóval lehet és a commish ad hozzá a ligához/úgy küldi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)