Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Mondjuk ha ilyen marad a szél tuti elhalasztják a női síugrást, a biathlon pedig megint orosz rulett lesz.

Közben eszembe jutott, hogy van egy Domrachevám, hajrá!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Ez a női slopestyle döntő, kb egy roncsderbire emlékeztet a szél miatt. Nem a sportág ünnepe lesz a mai. 😕

Amúgy Pankát hallgatni nagy élmény. Klassz személyisége van. 😊

Első kör után 1 db 80 + 2 db 70 feletti pontszám..

Na jó, ez kabaré. 50 menetből 1 db 80 + 5 db 70 feletti. Gratula Andersonnak + ChargersLT-nek, legalább egy world class rider húzta be. A többit meg felejtsük el. Gassert és a többit itt ma kirabolták, de főleg a nézőket. 😕

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Én a GS miatt maradtam fönn, de akkor asszem inkább kialszom magam a holnapi biatlonig...
(És gondolkodom, hogy teszek Dahlmeierre, most már csak azért is bukjon ő is holnap 😛)
Igor
Lehet még jól is jön, h Shiffrinékre nem tudsz fogadni. Kinulláznád az esélyeim. 😛

Az is megér egy misét, miért nincs reggel 7 és 11 óra között szinte semmi program. Majd 11-15 óra között 5 db éremosztó szám + női szánkó és curling páros elődöntő. Pl. női 1500m is simán elfért volna 8-tól, ahogy tegnap a férfi 5000m.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Csütörtök hajnalban lesz pótolva.
1:30-tól női GS 1. futam.
3:00-tól férfi DH. (Erre a napra tervezett SG meg pénteken 3:00-kor.
5:15-től a 2. futam.
Mint egy átlag téli hétvége.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Én a GS miatt maradtam fönn, de akkor asszem inkább kialszom magam a holnapi biatlonig...
(És gondolkodom, hogy teszek Dahlmeierre, most már csak azért is bukjon ő is holnap 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
 twitter.com/fisalpine/status/962843718968487938

Az égiek nem akarják az alpesi versenyeket.

Közben nézem, ugye a női slopestyle tegnapról halasztott programja is csúszik.. Ez a hajnal parádésnak ígérkezik. Gondolkodom az alvás mellett. Curling és műkorcsolyára lehet magamtól is bealszom.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért jinxelni nagyon tudunk...
Igor
Volt kitől tanulni. 😉
iktriad
Én ma megjinxeltem egy holland korist, Fourcade(+Boet) és Lochot, kb 2.5 óra leforgása alatt.. azért ez még neked sem lenne egyszerű feladat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ahol ilyen vitás kérdés/duplázás van, de csak 1 ember lett draftolva, ott természetesen elszámoljuk manuálisan majd.

Ahol több csapat is draftolta ugyanazt az embert, a második értelemszerűen fityiszt kap.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
Svédeknék ki nyerte az aranyat?
dande
Kalla
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért jinxelni nagyon tudunk...
Igor
Volt kitől tanulni. 😉
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 858 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svédeknék ki nyerte az aranyat?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nekem Sundby ezüstje nem került még be...

Holnap fontos nap jön, Tessa Worley dobogó, női síugrás top favorit, meg hátha valamelyik norvég összeszedi magát az üldözésesre biatlonban.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 209 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
női mogul 10 pont 😊 13. körből

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 827 — Amerikai sportok rajongója
Ez a szankoverseny volt a 2. nap legnagyobb versenye tenyleg.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/noonanjo/status/962735606425034752

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na most nézem klaebonak lefőtt a kávé, az meg külön öröm hogy kramer aranyát jóváírták, pedersen bronzát (ami 6 ezreden múlt hogy nem ezüst) meg még nem

szerk.: szerintem nem is fogják mostmár, mert két sverre pedersen van :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Remélem Fourcade összeszedi magát és nyer, és innen-onnan még várok érmeket

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Nekem holnap egy emberem nem lesz, szóval lehet zárkózni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 714 — LIGHTS OUT!
Eddig 0/7 vagyok fogadások terén 😀
Igor
Van az 0/8.

több mint 6 éve
dawyd728 3 829


Loch-on kívül is hol voltak az esélyesek?

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Boe is, meg ő is túl gyorsan ment neki.. a 3. kört egyik se bírta. De érdekes hogy a fekvőt baszták el mindketten...
Igor
Nem bírták persze, de azért az ember élről kicsit jobban megy, a csalódottság sokat lassít az emberen. Fourcade így is favorit sztem holnap, Boe-nek van nehéz dolga.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Eddig 0/7 vagyok fogadások terén 😀
Igor
Egy draftoltamra se merj fogadni 😀
Chargers LT
Ma fogadtam Fourcade-ra, de Nuis-on is gondolkodom még...

Asszem ráteszem a házat Kallára / Wu-ra 500-on 😛
Igor
Kalláért gyilkolok előre mondom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Ez a dobogó az első két nap legnagyobbja. Sőt szerintem Loch hibája és az osztrákok ünneplése az olimpia eddigi legemlékezetesebb pillanata számomra. Erre 20 év múlva is tűpontosan emlékezni fogok.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Eddig 0/7 vagyok fogadások terén 😀
Igor
Egy draftoltamra se merj fogadni 😀
Chargers LT
Ma fogadtam Fourcade-ra, de Nuis-on is gondolkodom még...

Asszem ráteszem a házat Kallára / Wu-ra 500-on 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Eddig 0/7 vagyok fogadások terén 😀
Igor
Egy draftoltamra se merj fogadni 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀