Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Denverre értettem. 😊TheMileHighCity
Kicsit off lesz, de neked honnan van ez a hatalmas Denver rajongásod? 😀Deny

😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
egy kis matek, elég durva

"Az ötkarikás esemény megrendezése a képviselők szerint sokkal több pénzbe kerül, mint azt a LOCOG állítja. A szervezők hivatalosan 9.3 milliárd fontban (kb. 3223 milliárd forint) határozták meg a költségeket, de ezt az összeget már most túllépték kétmilliárd fonttal. A 2005-ös pályázati anyagban az olimpia megrendezésének összköltségét 2.4 milliárd fontosra (kb. 840 milliárd forint) becsülték."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
YouTube to Live-Stream the London 2012 Olympics for NBC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudom én, hogy szeretsz éjszakázni... everybody lies 😛
(A legjobb trükk: akkorra kell időzíteni asszonypajtással a babát.. és akkor ha az éjszaka közeépn felsír, nincs gond 😉)

Londonra készülődik valaki? Lehet, hogy lesz fölös kajak-kenu jegyünk 😊 amit névértéken esetleg el tudok passzolni. (egyelőre nem ígéret, csak FYI jelleggel)Igor
Én mennék ,de úgyse fog összejönni... valami egyetemi honlapon ovlastam, hogy UK-ban tanuló külföldi diákokat keresnek önkéntesnek, nyilván hogy anyanyelven terelgessék a különböző csapatokat, de ezek a helyek már biztos el vannak foglalva.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Rajna: Hát lehet tényleg könnyebb lesz fentmaradni, mint felkelni, de én normálisan 3-4-nél tovább nem szeretek fent maradni. Schleck
így 7 évvel az esemény előtt rohadtul mérvadó, hogy meddig szeretsz fennmaradni 😀Höri
http://www.youtube.com/watch?v=4YUy_c9gMH4 😛Schleck
Tudom én, hogy szeretsz éjszakázni... everybody lies 😛
(A legjobb trükk: akkorra kell időzíteni asszonypajtással a babát.. és akkor ha az éjszaka közeépn felsír, nincs gond 😉)

Londonra készülődik valaki? Lehet, hogy lesz fölös kajak-kenu jegyünk 😊 amit névértéken esetleg el tudok passzolni. (egyelőre nem ígéret, csak FYI jelleggel)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rajna: Hát lehet tényleg könnyebb lesz fentmaradni, mint felkelni, de én normálisan 3-4-nél tovább nem szeretek fent maradni. Schleck
így 7 évvel az esemény előtt rohadtul mérvadó, hogy meddig szeretsz fennmaradni 😀Höri
http://www.youtube.com/watch?v=4YUy_c9gMH4 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rajna: Hát lehet tényleg könnyebb lesz fentmaradni, mint felkelni, de én normálisan 3-4-nél tovább nem szeretek fent maradni. Schleck
így 7 évvel az esemény előtt rohadtul mérvadó, hogy meddig szeretsz fennmaradni 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Denverre értettem. 😊TheMileHighCity
Kicsit off lesz, de neked honnan van ez a hatalmas Denver rajongásod? 😀Deny
Kialakult néhány csapat iránti szeretetből, aztán most már ott tartok, hogy coloradói kormányzóként az állam globális érdekeit nézve élem a mindennapjaimat. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Denverre értettem. 😊TheMileHighCity
Kicsit off lesz, de neked honnan van ez a hatalmas Denver rajongásod? 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na mondjuk nálunk érdekes lenne egy téli olimpia például 😀Wyatt
Denverre értettem. 😊
Mondjuk állítólag a románok pályázni akarnak a 2022-esre, az tulajdonképpen itt lenne.
Amúgy azt nézem, hogy a '22-es várólistán már SLC szerepel, azért USA is bekaphatja, kicsit sem undorító, tudatos az a lejáratás, ami ellenünk folyik, kezdve azzal, hogy eredetileg a '18-as télire mentünk volna egy tutinyerő pályázattal, aztán utólag visszavonták a támogatást, hogy Chicago-t futtassák a '16-os nyárira, akik tök utolsók lettek, és ott is odaadták a jött-menteknek, erre a '18-ast is megkapja egy akárki, ami azt se tudom hol van, most meg már a nyomingerekkel akarnak megint télit rendeztetni. Tuti, hogy a sucker VB-t is miattunk adták oda az araboknak, hogy Denverben ne lehessen.
Állítom, hogy a következő évtizedek legnagyobb sporteseménye a 2014-es outdoor lacrosse VB lesz. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
En is a 3 kozul ennek orultem a legkevesbe 😕
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...Double B
Azért itt most három erős pályázatról beszélünk. Pjongcsang már harmadszor pályázott zsinórban, egy téli sport egyeduralkoójáról és egy nagy piacról beszélünk, kiváló északi sí központtal, 8 év alatt a maradékot (hoki/műkoristadion + alpesi sí) simán összehozzák. Nyilván a téli sportok szerelmeseinek ez nem jó, de 2014 is "Európáé", ez volt a papírforma. Én is nagyon sajnálom, de számoltam ezzel sajna...Rajna
Yongpyongban van kifejezetten jó alpesi sí pálya is, volt már ott néhányszor világkupa, mondjuk lesikláshoz kicsit rövid.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Meg ugye városnézés, nem hiszem, hogy sok látnivaló van Pjongcsangban és környékén, én ha már olimpiázom, turistáskodnék is valamennyit. De 2022 az fixen Münchennek áll így, csak az meg mikor lesz...Rajna
Ne legyél már ennyire lassú... ott van Szöül 1 órára a vasúttal mondjuk. 😛
Most a többi látványosságot nem sorolom..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.Schleck
Én említettem. 😕danyly
Bocsi, felületesen olvastam át a hozzászólásokat.
Rajna: Hát lehet tényleg könnyebb lesz fentmaradni, mint felkelni, de én normálisan 3-4-nél tovább nem szeretek fent maradni. És akárhogy is nézzük, az ottani délután négyig tartó versenyek, amik gondolom azért lesznek, itteni idő szerint már reggel nyolcig elhúzódnak. Jah, és műkorit én szeretem, de annyira azért nem, hogy csak emiatt maradjak fent 8-ig, 10-ig. 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na mondjuk nálunk érdekes lenne egy téli olimpia például 😀Wyatt
A síkultúránk nem sokban marad el a koreaitól, gyorskoriban meg jövünk fel, szóval ha az infrastrukturális tőkétől eltekintünk, akár jobb rendező is lehetne mondjuk Kőszeg 😂

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.Schleck
Hát, ez azért annyira nem igaz, szokásos fennmaradós biznisz, mert délelőtt/kora délután rendezik a versenyeket, ergo a hokin és a műkorin (ez utóbbi nem érdekel) kívül minden szépen egy nyugati parti baseballmeccs idejében kerül lebonyolításra.

Ami a létesítményeket illeti, nyilván övék a legmodernebbek, lévén még a fele nincs is 😀 de az északi sí központjuk valóban korszerű, gondolom gyorskoriban sem állnak rosszul. De München és Annecy környékén egyaránt legendás pályák vannak majd' minden rendezvényhez, szóval tuti nem az infrastruktúra döntötte el, de ez volt a logikus, ám európainak fájó döntés.

Szocsi szerintem elég drága lesz, Pjongcsang pedig ha olcsó is, fene akar egy koreai kisvárosban lenni... Münchenben még a városban való sörözések is fílingesek lettek volna, plusz a hazai versenyzők maitt minden verseny nyilván hangulatosabb. Meg ugye városnézés, nem hiszem, hogy sok látnivaló van Pjongcsangban és környékén, én ha már olimpiázom, turistáskodnék is valamennyit. De 2022 az fixen Münchennek áll így, csak az meg mikor lesz...

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.Schleck
Én említettem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk nálunk érdekes lenne egy téli olimpia például 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ismét látszik, hogy marha sok értelme volt Denvert visszaléptetni a nyári chicagói pályázat kedvéért, odaadják egy olyan helyszínnek, ami a térképen sincs rajta. Kapja be mind, addig nem nézek egyetlen foslimpiát se, amíg nem nálunk rendezik. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...Double B
Azért itt most három erős pályázatról beszélünk. Pjongcsang már harmadszor pályázott zsinórban, egy téli sport egyeduralkoójáról és egy nagy piacról beszélünk, kiváló északi sí központtal, 8 év alatt a maradékot (hoki/műkoristadion + alpesi sí) simán összehozzák. Nyilván a téli sportok szerelmeseinek ez nem jó, de 2014 is "Európáé", ez volt a papírforma. Én is nagyon sajnálom, de számoltam ezzel sajna...Rajna
Persze várható volt ez tény(mondjuk még akkor is erősnek érzem, hogy rögtön első körből) Igazából csak a csalódottság a legnagyobb bajom, mert a két olimpia közül a téli foglalkoztat. És Münchenbe legalább ki tudtam volna menni, főleg hogy lehet a környéken fogok élni. 2014 meg számomra, már majdnem Ázsia. Nem sokkal rövidebb az út oda, mint Koreába. Szóval inkább csak személyes okok. Bár azt azért viccesnek tartom, hogy a NOB-nak ugyanaz a főszponzora mint Pjongcsangnak.


Szerk: Ja és kinti ismerősökkel beszélgetve München vsz nem fog többet kandidálni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és a legnagyobb szopást senki nem említette. Iszonyúan korán kell kelni majd.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Remélem tényleg lesz néző és hangulat mert ez nem csak a versenyzőknek de a nézőknek, na meg persze a rendezőnek sem utolsó. Meg látjuk. Nagyon messze van még...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha valamilyen sportesemény kiválasztásában nem volt bunda (lásd a foci vb-k), akkor sztem ez volt az a választás. Teljesen egyértelmű volt, hogy ők fogják megkapni.

Harmadszorra pályáznak, rotációs elv a földrészek közt, khm... és speciel nekik vannak a háromból a legjobb/legújabb létesítményeik, és nem mellesleg ott van a legnagyobb népszerűsége és támogatottsága az eseménynek. Annécy amúgy is hótt esélytelen volt, München meg sztem már 2022-re kandidált Szocsi miatt + a zöldek állandóan hisztiztek/kevertek..

63-at kaptak a a 95 szavazatból.. egyértelmú döntés ez.
És sztem meg fogják tudni tölteni a nézőtereket, ez a VB-n sem volt gond.. összekapják magukat a nagy eseményekre, híresek erről.

PS: a téli olimpia Münchenben sem lett volna olcsóbb (jegyek/szállás pláne), meg lehet Szocsiba is menni (de az sem lesz olcsó, főleg jegyek terén lesz drágább, meg ott eléldegélni..)
Ha valaki kimegy 10-12 napra Pyongyeongba, ott sem a repülőjegy lesz az amin áll v. bukik az út, az a költségek nagyon pici része csak..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én abból a szempontból sajnálom, hogy nem München kapta, hogy azért oda ki is lehetett volna utazni viszonylag normális áron és nincs is messze Mo-hoz. De ki tudja mi döntött már megint, kit fizettek le stb. , de ebbe nem akarok belemenni, mert sosem tiszták ezek a szavazások. Lehet én vagyok ilyen "összeesküvés elmélet" szövő de én már nem találom ezeket a szavazásokat tisztáknak. Persze változik a világ, de általában rossz irányba.
Itt is csak a pénz döntött, de persze az is benne van a pakliban, hogy a koreaiak többször kandidáltak már és "megszánták" őket. Én nem örülök és annak sem, hogy majd hajnalban lesznek a versenyek, amit sokszor nem lehet majd követni majd élőben. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Vajon mennyit fizethettek a rendezési jogért?...Double B
Azért itt most három erős pályázatról beszélünk. Pjongcsang már harmadszor pályázott zsinórban, egy téli sport egyeduralkoójáról és egy nagy piacról beszélünk, kiváló északi sí központtal, 8 év alatt a maradékot (hoki/műkoristadion + alpesi sí) simán összehozzák. Nyilván a téli sportok szerelmeseinek ez nem jó, de 2014 is "Európáé", ez volt a papírforma. Én is nagyon sajnálom, de számoltam ezzel sajna...