PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Tejesember 256
ez már régen túlnőtt azon, hogy random kölkök püfölik a billentyűzetet 10 órákon keresztül.
shawnka
Ezt próbáld megmagyarázni egy olyannak, aki nem foglalkozik még videójátékokkal sem, nemhogy esporttal 😀 Sokszor már nem is az számít, hogy ki mennyit püföli a billentyűzetet naponta, lásd Overwatch Leagueben a Shanghai Dragon esetét. Napi 12 órákat is ,,játszottak" mégis totál utolsók lettek az egész szezonban.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
15-35 között képviseltette magát minden korcsoport kb.
shawnka
Na tudod kinek szóljál be...

Egyébként voltak 10 évesek is, nem meglepő módon, hisz a LOL/összes videojáték 80%-át 12-14 évesek teszik ki 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Batman: Arkham Knigth most jutott el hozzám. egyszerűen zseniális, akárcsak a sorozat többi tagja.
Joker jelenlétét meg imádom 😀


| amúgy meg kéne egy esport topic nektek 😀 |
braxa88
csak ne akard PC-n játszani
és szeress WOT-zni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Batman: Arkham Knigth most jutott el hozzám. egyszerűen zseniális, akárcsak a sorozat többi tagja.
Joker jelenlétét meg imádom 😀


| amúgy meg kéne egy esport topic nektek 😀 |

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
en meg azt hittem engem erdekelnek tulsagosan a jatekok ahhoz kepest h 24 vagyok 😀
jo latni, h masoknak is van kedvenc jateka, kedvenc jatekosai.
Borbinho
én 25 és rendszeresen fogyasztok esport kontentet. ez már régen túlnőtt azon, hogy random kölkök püfölik a billentyűzetet 10 órákon keresztül. szóval szerintem ezzel nincsen semmi gáz, tök jó volt látni a tömött sorokat a Lurdyban is a LoL VB döntőnél, 15-35 között képviseltette magát minden korcsoport kb.

Jövőre Párizsban lesz a döntő, oda tervezek személyesen is kilátogatni, illetve CSGO Major év elején Katowicében, szintén felírva 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
en meg azt hittem engem erdekelnek tulsagosan a jatekok ahhoz kepest h 24 vagyok 😀
jo latni, h masoknak is van kedvenc jateka, kedvenc jatekosai.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nagyon kevés játékos képes Uzi vagy Faker szinten évekig játszani. Ott van pl Crown... 2016-17-ben kb Top 3 mides volt, idén meg árnyéka volt önmagának. Worlds egyik leggyengébben teljesítő játékosa volt... Ezzel ellentétben Jensen (Fnatic elleni stompot leszámítva) nagyot játszott és most beférne nálam a Top 10-15be. Hogy tavasszal is így lesz, az már jó kérdés 😀
Tito05
Baromi sok koreai/kínai mid laner van aki underrated...

LCK
BDD
Chovy
Faker
Fly
Ucal

LPL
doinb
Rookie
Xiahou
Yagao

EU
Caps
Perkz

+
Apdo
(biztos van más koreai/kínai SoloQ-ban is jó néhány nagy név még..)

Ez a 12 név szerintem egyértelműen jobb nála.


"egyéb" - ezeknél már lehet vitázni, de én jó néhányat Jensen fölé raknék
Bjergsen
Febiven
Froggen
Icon
Jiizuke
Kuro
MagiFelix
Nukeduck
Scout
Xiye

(+ koreai/kínai SoloQ... amit nem követek)
Igor
2 megjegyzés:
-SoloQ-t és a pro szcénát nem keverném, más műfaj a kettő (meg amúgy is, a legjobb SoloQ játékosok vagy mind profik már vagy azok lesznek idővel... de ott van pl qtpie, volt pro, vezette már párszor a challenger létrát mégse állná már meg a helyét az igazi pro-k ellen).
-NA-t is sokan alábecsülik, pedig tele van sztárokkal, skillben elég közel vannak a legnagyobbakhoz (igaz, ez nagyban köszönhető a sok import játékosnak), amiben nagy hiányosságot látok az a taktika/stratégia... évek óta C9 az egyetlen, akikben kis kreativitást vélek felfedezni ilyen téren, nem véletlenül csak ők sikeresek nemzetközi szinten

LCK
Bdd, Chovy, Faker - Korea a kedvenc régióm, sajnáltam is h közülük 1et se láttam a vb-n, és őket én is Jensen elé rakom, de azért mindegyikük mellett ott egy hatalmas felkiáltó jel.
Bdd - hirtelen berobbant, de nagy színpadon rendre elhasalt a csapatával, méghozzá elég csúnyán (2017vb Longzhu-SSG 0-3, 2018 MSI KZ-RNG 1-3, 2018 Gauntlet a vbért GEN-KZ 3-0)
Chovy - zseni a csávó, de csak 1 spiltben láttuk, kíváncsi vagyok hosszútávon milyen formát mutat
Faker - szar éve volt (magához képest mind csapatban, mind egyénileg), de én bízok benne h visszatér a csúcsra

Ucal - Őt is Jensen elé raknám, de sztem őt a csapata miatt jobbnak láttuk, mint ami tényleges képességei (kívánom, h cáfoljon rám)

Fly - Őt már a dán mögé sorolnám. 2 dolog miatt is: FlyQuest játékosaként nem keltett bennem túl jó benyomást, továbbá az is sokat elmond róla h a csapat inkább Crown-nal ment neki a Gaunlet-nek ill. vb-nek.

Kuro - Ő már túl van a csúcson, őt is mögé raknám.

Többi LCK midest is a C9 volt játékosa mögé raknám. (Egyedül Rather-en gondolkodok még, de őt túl kevésszer láttam játszani.)

LPL - ezt a régiót követem a legkevésbé az időhiány, illetve LCK-val való ütközések miatt
Rookie - egyértelmű, legjobb középső ösvényes jelenleg
doinb, yagao - vegyes érzéseim vannak velük kapcsolatban, de még őket is Jensen elé rakom (doinb-ról voltak olyan hírek, h visszavonul és streamelésre koncentrál).
Xiahou - őt viszont nem, túlértékelt tartom és legfőképpen őt okolom az RNG gyenge szerepléséért
scout, icon, xiye - hullámvasút játékosok, volt mikor Jensen elé raktam volna őket, most nem

EU
Caps, PerkZ - ők tényleg jobbak (Caps top 5 jelenleg)... mondjuk PerkZ már adc 😀
Jiizuke - inkonzisztens akár a csapata, jelenleg TL új játékosát választanám helyette
Nukeduck - széles a champ pool, de mégis vmi hiányzik belőle, ő se elég jó

Akiket még említettél:
Bjergsen - évekig szenvedett ellene Jensen, de idén fordult a kocka + egész szezonban KDA játékos stílusban játszott, ami miatt szépen néz ki a statja, de csapata nem nyer vele, idén Bjerg volt a gyengébb kettőjük közül
Froggen - 1 évet kihagyott, szal nem tudom megmondani, h milyen jelenleg
Febiven - jól kezdett a CG-vel, de nyárra ő is totál leeresztett, jelenleg nem jobb
MagiFelix - SoloQ játékos, csak azért kap ekkora hype-ot... de nyáron játszott a TCL-ben (török liga), ki is esett a csapatával, ezért is gondolom, h még sokat kell fejlődnie, ha a legnagyobbakkal akarjuk egy lapon említeni

Szal nálam befér simán a Top 10-15-be, de ez elég szubjektív lista, nehéz róla vitatkozni, főleg h olyan hatalmas eltérések nincsenek a kettőnk véleménye között.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Soaz misfits!
több mint 5 éve
Tejesember 256
PerkZ ADC-ként még akár be is válhat... Miden előszeretettel játszott lövészeket, pl Lucian és Corki (tudom, h mostanában Corki inkább mides, de akkor se klasszik pick) és a gold funnel "érában" lubickolt leginkább a G2 és PerkZ is (mind Kai'sa, mind Xayah jól szuperált a kezei alatt), sztem ők játszották a legjobban.

Ám Csacsinak is lejárt a szerződése a Schalke-nál (egyedül Upset írt alá 2019ig), szóval egyáltalán nem biztos, h ő marad ott (még semmit sem olvastam csacsi jövőjével kapcsolatban, még egy árva pletykát se 😛 ).
Tito05
Hát kiderül majd mit produkál, de Hjarnant nagyon elintézik vele. 😕 Kicsi lesz akkor az esélye, hogy visszakerül.
Csacsival én se tudom mi lesz. Van egy-két meccs, amikor nagyon tud darálni, tényleg ott van az LCS legjobb top lanerjei közt, aztán összezuhan és hullámzó teljesítményt produkál. Lényegében a TL megszemélyesítője. Minden alkalommal nagy reményekkel indul, aztán mégis elhasal. Ilyen teljesítménnyel meg csak középmezőnyös csapatot elképzelni neki már, a nagyobbak úgyis sOAZért fognak harcolni.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon kevés játékos képes Uzi vagy Faker szinten évekig játszani. Ott van pl Crown... 2016-17-ben kb Top 3 mides volt, idén meg árnyéka volt önmagának. Worlds egyik leggyengébben teljesítő játékosa volt... Ezzel ellentétben Jensen (Fnatic elleni stompot leszámítva) nagyot játszott és most beférne nálam a Top 10-15be. Hogy tavasszal is így lesz, az már jó kérdés 😀
Tito05
Baromi sok koreai/kínai mid laner van aki underrated...

LCK
BDD
Chovy
Faker
Fly
Ucal

LPL
doinb
Rookie
Xiahou
Yagao

EU
Caps
Perkz

+
Apdo
(biztos van koreai/kínai SoloQ-ban is jó néhány nagy név még..)

Ez a 12 név szerintem egyértelműen jobb nála.


"egyéb" - ezeknél már lehet vitázni, de én jó néhányat Jensen fölé raknék
Bjergsen
Febiven
Froggen
Icon
Jiizuke
Kuro
MagiFelix
Nukeduck
Scout
Xiye

(+ koreai/kínai SoloQ... amit nem követek)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!


Helló Vili!

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Érdekes lesz még ez az offseason. Nem csak EU/NA-ban van nagy átszerveződés, LCK-ben is a 4 nagy csapat szinte újra húzza az egész rosterét.
Azt viszont nem is akarom elhinni, hogy megismétli önmagát a sors és egy nemzetközileg is erős FNC-t újra szétrobbantanak.
A LEC-nek örülök jó újra látni egy-egy rég elfeledett nagy múltú organizációt mint az SK, vagy az OG, ha már csak a név a régi akkor is.

Csacsival kapcsolatban nekem rossz érzéseim vannak nagyon.Oké nem egy világverő toplaner,de tankokkal EU/NA viszonylatában kiemelkedően jó. De valahogy nem érzem, hogy tudna a zavarosban jól halászni ebben a kialakult helyzetben, valószínűleg marad neki a futottak még csapatok amikkel megint nem fog elérni szinte semmit. A nagy csapatok közül már tényleg csak a S04 maradt a többi csapatnál elkeltek a helyek,ha igazak a pletykák. A S04 meg jelenleg nem egy életbiztosítás, van egy szem Upsetjük de azon kívül se edző, se semmi.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Caps bazmeg... nem is értem, minden a segge alá lett tolva a FNC-nél, rá lett volna építve a következő pár év, erre random G2?
shawnka
Én nem is ezen égtem ki, hanem, ha lehet hinni a pletyka további részének, akkor Perkz lesz az ADC, Hjarnan meg csak csere lesz. Van rá esély, hogy nem csak pletyka, mert PerkZ utóbbi időben nagyon ráállt az ADC gyakorlásra (múltkor Vizicsacsi streamjében pont bedobta őt neki csapattársnak). Sajnálom Hjarnant, nem rossz játékos, de a G2 túl sokat akar most, ha igaz lesz a pletyka. Capset is megszerezni meg PerkZt is megtartani mindenáron. Várom, hogyha igaz lesz mi fog kisülni ebből.
Szerencsétlen Csacsiék meg kereshetnek egy újabb mid lanert, Nukeduck elég nagy erősítés volt nekik pedig.
Tejesember
PerkZ ADC-ként még akár be is válhat... Miden előszeretettel játszott lövészeket, pl Lucian és Corki (tudom, h mostanában Corki inkább mides, de akkor se klasszik pick) és a gold funnel "érában" lubickolt leginkább a G2 és PerkZ is (mind Kai'sa, mind Xayah jól szuperált a kezei alatt), sztem ők játszották a legjobban.

Ám Csacsinak is lejárt a szerződése a Schalke-nál (egyedül Upset írt alá 2019ig), szóval egyáltalán nem biztos, h ő marad ott (még semmit sem olvastam csacsi jövőjével kapcsolatban, még egy árva pletykát se 😛 ).

Elhozták most Jensen-t, aki Bjergsen után/mellett legjobb NA LCS midesnek tartanak
Tito05
Ergo nincs benne a TOP 15-ben úgy az egész világot tekintve? 😊
Igor
Nagyon kevés játékos képes Uzi vagy Faker szinten évekig játszani. Ott van pl Crown... 2016-17-ben kb Top 3 mides volt, idén meg árnyéka volt önmagának. Worlds egyik leggyengébben teljesítő játékosa volt... Ezzel ellentétben Jensen (Fnatic elleni stompot leszámítva) nagyot játszott és most beférne nálam a Top 10-15be. Hogy tavasszal is így lesz, az már jó kérdés 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elhozták most Jensen-t, aki Bjergsen után/mellett legjobb NA LCS midesnek tartanak
Tito05
Ergo nincs benne a TOP 15-ben úgy az egész világot tekintve? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
TL meg... nagy égés lesz ezzel a rosterrel is kiesni a csoportban 😀
Tito05
a liquid ezek szerint nem csak CS:GO-ban choking hazard?
JSanyo
anno SC2-ben is állandóan "beégtek"
TLO volt a kedvencem ilyen szempontból
elődöntőig map-t se droppolt, ott meg 0-4re szívott attól akit csoportkörbe simán vert
Negritis
TL (és 2014 végéig a jogelődje Team Curse) volt NA-ban az örök vesztes, az "örök negyedik" (híres meme is lett belőle). Ami pont semmire se volt jó, se bajnoki cím, se vb szereplés. Pedig szinte mindig ígéretes csapatot raktak össze a nevek alapján, mégis vagy megragadtak az erős középmezőny szintjén vagy a kiesés elleni küzdelem ment, tavaly tavaszi szezonban csak az mentette meg őket, h nem volt versenyképes másodvonalas csapat, aki a megszorongathatta volna őket a Summer Promotion-ön. Nyáron meg már mindegy volt, mert jött a franchise rendszer.
Tavaly offseason-ben viszont bekezdtek, rengeteg nagy nevet leigazoltak (a Disney ill Golden State egyes tulajai pumpálják beléjük a pénzt) és a TSM váratlan összeomlása ill C9 inkonzisztenciája miatt behúzták a tavaszi és nyári elsőséget is. Csak hát NA =/= nemzetközi poronddal. Mind a MSI-on ("mini vb" a szezon közepén), mind a Worlds-ön elég gyengén muzsikáltak. Mondhatni hozták a szokásos NA formát (egyiken se jutottak be az egyenes kiesése szakaszba és a mutatott játék is elkeserítő volt). Erre a reakció, h oké, akkor még nagyobb neveket igazolnak. Elhozták most Jensen-t, aki Bjergsen után/mellett legjobb NA LCS midesnek tartanak és a tavalyi világbajnok supportot CoreJJ. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből....
Fun fact (én is most olvastam): Liquid várható kezdőjének életkora a kövi szezonban:
Impact 24
Xmithie 28
Jensen 24
Double 26
CoreJJ 25
Átlag: 25+
Míg a világbajnok IG-nek 19 jelenleg 😀

Dotában már sikeresebbek, ott játszik a jelenkor legjobb játékosa Miracle. Utóbbi években nyertek jó pár Majort és bár az idei vb nem jött ki nekik úgy ahogy szerették volna (4dikek lettek, LUL az átok úgy látszik nem csak a lol-os csapatnál áll 😀 ), de a tavalyit behúzták.
Érdekesség, h Dotában EU csapatként szerepelnek.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
TL meg... nagy égés lesz ezzel a rosterrel is kiesni a csoportban 😀
Tito05
a liquid ezek szerint nem csak CS:GO-ban choking hazard?
JSanyo
anno SC2-ben is állandóan "beégtek"
TLO volt a kedvencem ilyen szempontból
elődöntőig map-t se droppolt, ott meg 0-4re szívott attól akit csoportkörbe simán vert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Tejesember 256
Caps bazmeg... nem is értem, minden a segge alá lett tolva a FNC-nél, rá lett volna építve a következő pár év, erre random G2?
shawnka
Caps bazmeg... nem is értem, minden a segge alá lett tolva a FNC-nél, rá lett volna építve a következő pár év, erre random G2?
shawnka
Én nem is ezen égtem ki, hanem, ha lehet hinni a pletyka további részének, akkor Perkz lesz az ADC, Hjarnan meg csak csere lesz. Van rá esély, hogy nem csak pletyka, mert PerkZ utóbbi időben nagyon ráállt az ADC gyakorlásra (múltkor Vizicsacsi streamjében pont bedobta őt neki csapattársnak). Sajnálom Hjarnant, nem rossz játékos, de a G2 túl sokat akar most, ha igaz lesz a pletyka. Capset is megszerezni meg PerkZt is megtartani mindenáron. Várom, hogyha igaz lesz mi fog kisülni ebből.
Szerencsétlen Csacsiék meg kereshetnek egy újabb mid lanert, Nukeduck elég nagy erősítés volt nekik pedig.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
TL meg... nagy égés lesz ezzel a rosterrel is kiesni a csoportban 😀
Tito05
a liquid ezek szerint nem csak CS:GO-ban choking hazard?

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
ezt láttátok már? volt a hétvégén WWE LOL showmatch Tyler1 vs qtpie 😀 😀

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Caps bazmeg... nem is értem, minden a segge alá lett tolva a FNC-nél, rá lett volna építve a következő pár év, erre random G2?
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Fúú, de rühellem a Team Liquid-et, ők az e-sport Manchester City-je... C9 meg vicc kategória... imádni való csapat/szervezet, de minden szezon után elengedik a legjobbjaikat (tavaly Impact, most meg Jensen) 😕
Tito05
Először trollkodott egyet Riot (Neeko) - ezt már megszoktuk/vártuk...
Erre jött válasznak TL (Jensen) - hmmm.... (szereztek közben supportot is, azt láttad?)
Riot azt mondta, na jó, ezt megkontrázzuk (LEC) - whatever, Riot as usual....

És mindezek után (kb 24-36 óra leforgása alatt jött a fenti három) sikerült a G2-nak egy olyat trollkodnia.... ami mérföldekkel veri ezt (Caps és Perkz, wtf!!!??!)

Jöhet Bjergsen top lane-re.... ezt nem tudom hova tenni...

Kíváncsi vagyok Origen mivel jön ki holnap... leigazolják Fakert meg Uzit együtt?
Igor
Faker már aláírt az SKT-nál és elvileg Uzi is hosszabbított az RNG-vel, de még nem hivatalos. Origennél már bejelentettek 4 ember: Top-Alpari, Mid-Nukeduck, Adc-Sheriff és az edző Deficio.

TL meg... nagy égés lesz ezzel a rosterrel is kiesni a csoportban 😀

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fúú, de rühellem a Team Liquid-et, ők az e-sport Manchester City-je... C9 meg vicc kategória... imádni való csapat/szervezet, de minden szezon után elengedik a legjobbjaikat (tavaly Impact, most meg Jensen) 😕
Tito05
Először trollkodott egyet Riot (Neeko) - ezt már megszoktuk/vártuk...
Erre jött válasznak TL (Jensen) - hmmm.... (szereztek közben supportot is, azt láttad?)
Riot azt mondta, na jó, ezt megkontrázzuk (LEC) - whatever, Riot as usual....

És mindezek után (kb 24-36 óra leforgása alatt jött a fenti három) sikerült a G2-nak egy olyat trollkodnia.... ami mérföldekkel veri ezt (Caps és Perkz, wtf!!!??!)

Jöhet Bjergsen top lane-re.... ezt nem tudom hova tenni...

Kíváncsi vagyok Origen mivel jön ki holnap... leigazolják Fakert meg Uzit együtt?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az otherworldben nem szabad megbízni, mert mindig szembemennek a mainstreammel
shawnka
nem mindig, de jah Shirinék kiválása óta nagyot esett a szinvonal
Zoli túl erősen van jelen

a legjobb rovat a gorefest
Negritis
na és Shirinék szerinted miért hagyták ott? 😀
shawnka
hát nem tudom, az említett Shirin egyik videóját sem bírtam végig hallgatni, pedig pár kedvenc játékomról csinált anno videót. szakmailag lehet, hogy hozzáértőbb, de a videókból ez nem jött át.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Fúú, de rühellem a Team Liquid-et, ők az e-sport Manchester City-je... C9 meg vicc kategória... imádni való csapat/szervezet, de minden szezon után elengedik a legjobbjaikat (tavaly Impact, most meg Jensen) 😕
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Az otherworldben nem szabad megbízni, mert mindig szembemennek a mainstreammel
shawnka
nem mindig, de jah Shirinék kiválása óta nagyot esett a szinvonal
Zoli túl erősen van jelen

a legjobb rovat a gorefest
Negritis
na és Shirinék szerinted miért hagyták ott? 😀