PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Akkor én az online közösség kisebb feléhez tartozom, mert egy kiszáradt páfrány jobban felkelti az érdeklődésemet, mint ez a rajzfilmes építkezős-durrogtatás Fortnite-módra 😀 (mondom ezt így, hogy a Battle Royale-cuccokat kifejezetten csípem, H1Z1 is ment, a PlebGébe is benézek időnként.)

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Beszarás egyszerűen amit a Fortnite művel. Kb a teljes (online)gaming történelmet megváltoztatják. Holnaptól indul egy Avengers: Infinity War-os játékmód, ahol a mapon el lesz helyezve Thanos kesztyűje a végtelen kövekkel, és aki felveszi az átalakul Thanossá...😀 Amikor a dollárdmilliárdos Marvel film rendezői (akik szintén tolják a játékot) felkeresik a Free2Play játék tulaját (na nem mintha ő csóró lenne...), h figyu már csináljunk egy keresztezést a két g*ci népszerű dologból.
Még jó h nincs se gépem se konzolom se ájfónom, különben nagyon ráfüggnék erre is meg a PUBG-re is..😀
Borbinho
Yap, eddig is már messze a legnépszerűbb game volt, de így, hogy most társulnak a Marvellel és esetleg jön 1-2 Marvel skin is....crazy. Epicnek nem lesznek pénzügyi gondjai az biztos. 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Beszarás egyszerűen amit a Fortnite művel. Kb a teljes (online)gaming történelmet megváltoztatják. Holnaptól indul egy Avengers: Infinity War-os játékmód, ahol a mapon el lesz helyezve Thanos kesztyűje a végtelen kövekkel, és aki felveszi az átalakul Thanossá...😀 Amikor a dollárdmilliárdos Marvel film rendezői (akik szintén tolják a játékot) felkeresik a Free2Play játék tulaját (na nem mintha ő csóró lenne...), h figyu már csináljunk egy keresztezést a két g*ci népszerű dologból.
Még jó h nincs se gépem se konzolom se ájfónom, különben nagyon ráfüggnék erre is meg a PUBG-re is..😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.youtube.com/watch?v=eaW0tYpxyp0
xrace77
Várós nagyon!
Brutális az idei videojáték felhozatal. Egy nem rossz kezdés a Far Cry 5-el, most tarol a God of War. Akkor októberben meg jön a RDR 2.

Éppen ki fog csúszni 2018-ból a TLoU 2.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Az hogy PS4-nél is a remastered PS3 játékokra pörög mindenki, csak azt mutatja, hogy nincs elegendő PS4-exclusive játék, ami miatt megérné a PS4 😛 (nem mintha eggsboxra több lenne egyébként, sőt... PS4-re legalább van egy-két jó japán cucc, de nyugati játékok közül kb Uncharted 4 és Bloodborne, és ennyi? az előbbi 2 éves, az utóbbi 3...)

Szerintem várj.
Igor
bloodborne mint nyugati játék?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
hzd mint "nem skyrim" nem kis sértés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Jó, a japán részén átsiklottam a hszednek, valóban 😊
Nekem ez az exkluzív felhozatal több, mint meggyőző, viszont amennyi időm van játszani, ebből úgyis kivárás lesz még 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ööö. Horizon Zero Dawn, The Last guardian, Shadow of the Colossus, Until Dawn, csak hogy párat soroljak gyorsan a ps4 only címekből, amik mind mind baromira érdekelnének. 😊
Bálesz
The Last Guardian, Shadow of the Colossus - ezek japánok, ezt írtam 😛 mondjuk SotC az ugye PS2.... szóval, gyakorlatilag remaster az is. És a TLG volt a legkevésbé ütős Team ICO három játékából amúgy 😕

A másik kettőt so-so elfogadom (mert horror nem az én műfajom, de az is 3 éves game lassan), a HZD meg szép, de azért nem Skyrim vagy Red Dead Redemption, vagy Last of Us... és így is kb az egyetlen nagy név ami '17-ben kijött (a Persona 5 mellett) - szóval továbbra sem értünk egyet, de ok legyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ööö. Horizon Zero Dawn, The Last guardian, Shadow of the Colossus, Until Dawn, csak hogy párat soroljak gyorsan a ps4 only címekből, amik mind mind baromira érdekelnének. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az hogy PS4-nél is a remastered PS3 játékokra pörög mindenki, csak azt mutatja, hogy nincs elegendő PS4-exclusive játék, ami miatt megérné a PS4 😛 (nem mintha eggsboxra több lenne egyébként, sőt... PS4-re legalább van egy-két jó japán cucc, de nyugati játékok közül kb Uncharted 4 és Bloodborne, és ennyi? az előbbi 2 éves, az utóbbi 3...)

Szerintem várj.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Kell egy PS4 (Az ilyen God of War-féle címek minden alkalommal megerősítenek benne)...De még a PS3-as címekkel sem végeztem... 😕
Bálesz
ugyanezt mondtam ma. Hallgatózol öreg?😀
Kenny
Hívj csak cukorhegynek. Üdv: Mark

😀

Komolyra fordítva: már azon gondolkodom, hogy a végigjátszandók közül amiből van remastered, azt beszerzem inkább ps4-re (uncharted 3, last of us, stb, pedig megvan mindegyik a 3-ra), aztán mehet a csere.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Kell egy PS4 (Az ilyen God of War-féle címek minden alkalommal megerősítenek benne)...De még a PS3-as címekkel sem végeztem... 😕
Bálesz
ugyanezt mondtam ma. Hallgatózol öreg?😀

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Kell egy PS4 (Az ilyen God of War-féle címek minden alkalommal megerősítenek benne)...De még a PS3-as címekkel sem végeztem... 😕

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Minden játéknál azon megy a sírás, hogy mennyire könnyű, ha végre van egy, ami komolyabb kihívás, az ne legyen már negatívum 😊 ezt csak az elején fogod érezni amúgy is, hidd el 20+ óra játék után (a sztori felénél...), mikor belejöttél örülni fogsz, hogy nem két módon tudod gyakni összvissz az ellent végig
r.baggio
Senki nem sírt, azt is direkt oda írtam hogy megadom a lehetőséget, hogy én vagyok még béna hozzá 😉 😊
Ahogy a teszteket nézegettem, ez biza Dark Souls-szerű "ismerd ki az ellenfeleket" móka, nem csak az agyatlanul lehentelek mindenkit.
És ez bizony óhatatlanul hozza magával a nehézséget is.
Bálesz
Biza! Már most összefutottam vagy 4-5 fajta ellenféllel, és szinte mindegyiket másképp kell megközelíteni. Az a jó amikor egyszerre támadnak az embere 😀

Most kezdek amugy én is belejönni 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ahogy a teszteket nézegettem, ez biza Dark Souls-szerű "ismerd ki az ellenfeleket" móka, nem csak az agyatlanul lehentelek mindenkit.
És ez bizony óhatatlanul hozza magával a nehézséget is.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minden játéknál azon megy a sírás, hogy mennyire könnyű,
r.baggio
You died.
You died.
You died.
You died.
.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Minden játéknál azon megy a sírás, hogy mennyire könnyű, ha végre van egy, ami komolyabb kihívás, az ne legyen már negatívum 😊 ezt csak az elején fogod érezni amúgy is, hidd el 20+ óra játék után (a sztori felénél...), mikor belejöttél örülni fogsz, hogy nem két módon tudod gyakni összvissz az ellent végig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na az első benyomások. Kezdem a pozitivval. Ami mondjuk már sejthető volt, elképesztően néz ki a játék! A környezet, a karakterek, ahogy 2018-ban egy PS exkluzívnak ki kell!
Nekem tetszik az is ahogy fejlesztgetni lehet minden bizbaszt, Kratos illetve Atreus esetében is. Én még nem is vágom pontosan mi mire való 😀 van egy kis “naplója” Atreusnak, abban egy csomó csomó érdekesség van erről a Midgardi világról 😊

És akkor az egyetlen negatívum. Bizony tudom most már braxa miért írta, hogy egyszerű hentelésnek hat. Mivel még kb másfél órám van csak a játékban, én megengedem hogy én vagyok a béna és már többféle kombót kéne tudnim. De nekem egyelőre csak az az alap 2-3 fejszés/pusztakezes támadás van meg, amit a játék “tanított” még a legelején. Így tényleg hamar azt érzi az ember hogy csak “megy oszt’ csapja aki szembe jön”. Ráadásul, ebben lehet megint én vagyok a béna, nem tudom, de a normál fokozaton is már kimondottan nehéz a játék. Ezt lehet lehetett volna még finomhangolni kocsit.

Emiatt összeségében egy kicsit “többet vártam” érzésem van, de meglátjuk a továbbiakban hátha én is jobban bele jövök.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Köszi srácok a negativ pozitiv véleményeket egyaránt. Már gyün is lefelé 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
God of War valaki? Én most tervezem megvenni PS networkon.
Cowboykarcsi90
Sima hentelésnek tűnik nekem..
braxa88
Sokkal több annál, persze néha final fantasy-féle látványorgiaba torkollik, de rettentően változatos a hentelés része is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
God of War valaki? Én most tervezem megvenni PS networkon.
Cowboykarcsi90
Sima hentelésnek tűnik nekem..
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
God of War valaki? Én most tervezem megvenni PS networkon.
Cowboykarcsi90
Ha nem lenne egy rakás még el nem kezdett játékom (Nier Automata, HZD, Watch Dogs 2, Bioshock kollekció, Prey),amiket szeretnék előbb végigjátszani, akkor simán megvenném most. Talán az év végén sor kerül rá. Bár akkor jön a Red Dead Redemption 2. 😀
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor nem is habozok tovább csengjen a kassza 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
God of War valaki? Én most tervezem megvenni PS networkon.
Cowboykarcsi90
Xbox tulajként csak a walkthrough videók maradtak, de még azon keresztül is szenzációs, kihagyhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal