PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
majd érdekel milyen mert a mobilosat szerettem de 50€-t nem akartam költeni a steamesre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Tejesember 256
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
Tejesember
Steam+F1 módal nyomtam 3-4 szezont saját csapattal. Megbízhatóságra mindenképp menj rá elején, szabálytalan alkatrészeket kerüld kívéve év végén (jövőévi autóhoz átviheted a legerősebb elemeket), megfigyelőt is érdemes 2-3as szintre felnyomni, hogy találj jobb embereket (Én pl. 2. szezonra szereztem egy elég tehetséges 17éves Japán driftbajnok csajt, aki hozott pár szép eredményt) gumikopásra és hőmérsékletre futam közben figyelj, és végül ha Te is saját csapattal kezdesz akkor az elején ne nagyon reménykedj győzelmekben. 😊 (max a kaotikus esős futamokon ahol a gép nem mindig taktikázik épp a legjobban) úgy hírtelen ennyi jutott az eszembe. 😊
Raven17
Nem saját csapattal kezdtem, Európa bajnokságban (azt ajánlották kezdésnek, de javítsatok ki, ha nem így van) a ZRT-t választottam elsőre. Olyan sok dolgot nem tudtam még egyenlőre csinálni, mert csak az oktató módot csináltam végig nagyjából, most jön az első versenyem, a tesztnappal bajlódtam egyenlőre kevés sikerrel, de voltak széperedményeim azalatt (5. legjobb időt futotta a teszt pilótám).
Olyan sokat egyenlőre nem tudok építkezni, oktatóban gyártottam új sebességváltót és minuszba vágtam magamat, a szponzorok miatt vagyok pluszba (nem választottam olyanokat, amik kötelező helyezést várnak el), így építkezni se nagyon lesz pénzem. Emiatt lehet majd később újra is kezdem és másik csapathoz megyek, mert rahedli sok pénz kell egyenlőre az épületek és műszaki dolgok kiépítéséhez is.
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
Tejesember
Steam+F1 módal nyomtam 3-4 szezont saját csapattal. Megbízhatóságra mindenképp menj rá elején, szabálytalan alkatrészeket kerüld kívéve év végén (jövőévi autóhoz átviheted a legerősebb elemeket), megfigyelőt is érdemes 2-3as szintre felnyomni, hogy találj jobb embereket (Én pl. 2. szezonra szereztem egy elég tehetséges 17éves Japán driftbajnok csajt, aki hozott pár szép eredményt) gumikopásra és hőmérsékletre futam közben figyelj, és végül ha Te is saját csapattal kezdesz akkor az elején ne nagyon reménykedj győzelmekben. 😊 (max a kaotikus esős futamokon ahol a gép nem mindig taktikázik épp a legjobban) úgy hírtelen ennyi jutott az eszembe. 😊
több mint 6 éve
Tejesember 256
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
Tejesember
steames vagy telefonos?
én telón toltam 2éve
Negritis
Steames.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
Tejesember
steames vagy telefonos?
én telón toltam 2éve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Tejesember 256
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
vmi megoldás létezik rá, hogy megveszi haverom Steamen az FM 2018-at, megosztja velem és egy időben, 2 külön helyen játszhatunk a játékkal? Egyelőre ezt a családi megosztást találtam, de ott nem lehetséges egy időben a közös játék
Habi
egy időben nem tudtok egy accról ugyanazt a játékot játszani.

több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmi megoldás létezik rá, hogy megveszi haverom Steamen az FM 2018-at, megosztja velem és egy időben, 2 külön helyen játszhatunk a játékkal? Egyelőre ezt a családi megosztást találtam, de ott nem lehetséges egy időben a közös játék


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
Az amúgy komoly, hogy a játékban többórás küldetések vannak, meg van, hogy 25 percig tart csak az, hogy valamelyik első küldetésnél a helyszínig elérj?
Stez
van egy olyan küldi, hogy ha nem tudtál lóval elmenni egy várból akkor kutyagolsz
Negritis
Na jó, de egy? Csak azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy soknál van ez, és alapból nagyon lassú a játékmenet emiatt.
Stez
6 órát toltam eddig szóval nem tudom, most is amúgy épp kutyagolok

és igen alapból lassú a játékmenet, mivel ez egy lovag rpg nem klasszikus fantasy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
ááá már nagyon vinném, de sajnos kevés az időm, illetve nem szeretek félbe hagyni játékot, így először a Life is Strange-t kéne befejezni 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
Az amúgy komoly, hogy a játékban többórás küldetések vannak, meg van, hogy 25 percig tart csak az, hogy valamelyik első küldetésnél a helyszínig elérj?
Stez
van egy olyan küldi, hogy ha nem tudtál lóval elmenni egy várból akkor kutyagolsz
Negritis
Na jó, de egy? Csak azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy soknál van ez, és alapból nagyon lassú a játékmenet emiatt.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
Az amúgy komoly, hogy a játékban többórás küldetések vannak, meg van, hogy 25 percig tart csak az, hogy valamelyik első küldetésnél a helyszínig elérj?
Stez
van egy olyan küldi, hogy ha nem tudtál lóval elmenni egy várból akkor kutyagolsz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
Az amúgy komoly, hogy a játékban többórás küldetések vannak, meg van, hogy 25 percig tart csak az, hogy valamelyik első küldetésnél a helyszínig elérj?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
nagyon hangulatos a Celeste, de most nem érzem magamban h kell 😀
talán később

 twitter.com/PaperBatVG/status/966403192618733568

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀
Negritis
Husz János powa’! 😀

Ki kéne ezt próbálni, csak szerintem esélyételen, hogy legyen időm rá...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
vicces tolni a Kingdom Come-t és közbe más szemszögből látni a Zsigmond korabeli magyar megítélést mint ahogy nekünk tanították 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
ha egy storeban vett, vagy neten vásárolt -kódos, tehát nem lemezes játékot xboxon one konzolon unistalálok, (mert kéne helyre másra, de lehet még majd később pár hónap múlva elővenném) akkor vissza tudom telepíteni?
braxa88
Simán. Bármikor, amíg él az MS fiókod.
xrace77
és a ready to install fül alatt lesz majd?
braxa88
Igen.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha egy storeban vett, vagy neten vásárolt -kódos, tehát nem lemezes játékot xboxon one konzolon unistalálok, (mert kéne helyre másra, de lehet még majd később pár hónap múlva elővenném) akkor vissza tudom telepíteni?
braxa88
Simán. Bármikor, amíg él az MS fiókod.
xrace77
és a ready to install fül alatt lesz majd?
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
ha egy storeban vett, vagy neten vásárolt -kódos, tehát nem lemezes játékot xboxon one konzolon unistalálok, (mert kéne helyre másra, de lehet még majd később pár hónap múlva elővenném) akkor vissza tudom telepíteni?
braxa88
Simán. Bármikor, amíg él az MS fiókod.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha egy storeban vett, vagy neten vásárolt -kódos, tehát nem lemezes játékot xboxon one konzolon unistalálok, (mert kéne helyre másra, de lehet még majd később pár hónap múlva elővenném) akkor vissza tudom telepíteni?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
nemtom, nekem ez maradt meg anno
annyira passzolt mindenben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
van benne egy laza 100-150 óra végigjátszásonként 😀
bár a Mako irányítása még mindig rémálmokat okoz 😀
Negritis
Engem a bányászat jobban zavart (mivel maximalista módon tolom a dolgot), | meg ugye a hármas vége | de ezt leszámítva kb tökéletes. Úgy max két évente végigtolom egy asshole Shepparddel 😊
Igor
számomra a 2. rész jó játék,
| de a vége nekem meh
és az egész felesleges, mármint semmi hozzáadott értéke nincs a trilógiához
Shep meghal -> feléled és kis túlzással ugyanott tartanak mint az 1 végén a 3 elején

ha nem lennének epic karakterek benne mint katsuni vagy morinth és samara akkor még jobban zavarna hogy mennyire felesleges az egész collector mizéria
|
Negritis
Mindháromnak megvannak az erényei, szerintem ebben van a legtöbb one liner, a legtöbb jó karakter és talán ebben lehet a legjobbakat trollkodni 😀
Igor
a legjobb one line a 3ban van Grunt-tól
 www.youtube.com/watch?v=dM1UxIigH9w

videót nem lehet spoilerbe tenni 😀
Negritis
Ez nálam TOP 5-ben nincs, (könnyen lehet hogy TOP 10-ben sem..) mert kb 80/90-es évek akciókliséi óta megszoktam az ilyeneket... ennél sokkal jobbak vannak 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
van benne egy laza 100-150 óra végigjátszásonként 😀
bár a Mako irányítása még mindig rémálmokat okoz 😀
Negritis
Engem a bányászat jobban zavart (mivel maximalista módon tolom a dolgot), | meg ugye a hármas vége | de ezt leszámítva kb tökéletes. Úgy max két évente végigtolom egy asshole Shepparddel 😊
Igor
számomra a 2. rész jó játék,
| de a vége nekem meh
és az egész felesleges, mármint semmi hozzáadott értéke nincs a trilógiához
Shep meghal -> feléled és kis túlzással ugyanott tartanak mint az 1 végén a 3 elején

ha nem lennének epic karakterek benne mint katsuni vagy morinth és samara akkor még jobban zavarna hogy mennyire felesleges az egész collector mizéria
|
Negritis
Mindháromnak megvannak az erényei, szerintem ebben van a legtöbb one liner, a legtöbb jó karakter és talán ebben lehet a legjobbakat trollkodni 😀
Igor
a legjobb one line a 3ban van Grunt-tól


videót nem lehet spoilerbe tenni 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
van benne egy laza 100-150 óra végigjátszásonként 😀
bár a Mako irányítása még mindig rémálmokat okoz 😀
Negritis
Engem a bányászat jobban zavart (mivel maximalista módon tolom a dolgot), | meg ugye a hármas vége | de ezt leszámítva kb tökéletes. Úgy max két évente végigtolom egy asshole Shepparddel 😊
Igor
számomra a 2. rész jó játék,
| de a vége nekem meh
és az egész felesleges, mármint semmi hozzáadott értéke nincs a trilógiához
Shep meghal -> feléled és kis túlzással ugyanott tartanak mint az 1 végén a 3 elején

ha nem lennének epic karakterek benne mint katsuni vagy morinth és samara akkor még jobban zavarna hogy mennyire felesleges az egész collector mizéria
|
Negritis
Mindháromnak megvannak az erényei, szerintem ebben van a legtöbb one liner, a legtöbb jó karakter és talán ebben lehet a legjobbakat trollkodni 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 186 — The Mathematician
van benne egy laza 100-150 óra végigjátszásonként 😀
bár a Mako irányítása még mindig rémálmokat okoz 😀
Negritis
Engem a bányászat jobban zavart (mivel maximalista módon tolom a dolgot), | meg ugye a hármas vége | de ezt leszámítva kb tökéletes. Úgy max két évente végigtolom egy asshole Shepparddel 😊
Igor
számomra a 2. rész jó játék,
| de a vége nekem meh
és az egész felesleges, mármint semmi hozzáadott értéke nincs a trilógiához
Shep meghal -> feléled és kis túlzással ugyanott tartanak mint az 1 végén a 3 elején

ha nem lennének epic karakterek benne mint katsuni vagy morinth és samara akkor még jobban zavarna hogy mennyire felesleges az egész collector mizéria
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!