PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
God of War valaki? Én most tervezem megvenni PS networkon.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/dark-souls-remastered-is-half-price-for-owners-of-the-original-pc-game-after-all/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
végre kint van early accessből, és én is előszedtem a kulcsom

 www.youtube.com/watch?v=mdAj3DQAUYM
Negritis
Ennek vagy 30 éve ki kellett volna jönnie... 😕
Igor
 www.kickstarter.com/projects/1684041218/bud-spencer-and-terence-hill-slaps-and-beans

ez alapján nem sokat csúsztak 😀

de amúgy jah, ez a NES-SNES érában nagyot szólt volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
végre kint van early accessből, és én is előszedtem a kulcsom

 www.youtube.com/watch?v=mdAj3DQAUYM
Negritis
Ennek vagy 30 éve ki kellett volna jönnie... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
végre kint van early accessből, és én is előszedtem a kulcsom


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Én csak most jutottam el odáig, hogy befejezzem az AC Originst... 30 éve látok játékokat és azt kell mondjam, hogy toronymagasan a legszebb játék amivel valaha játszottam. Gyönyörű! Mikor Alexandriában vagy Kyrenaikában egy lelátóról körülnézek csak ámulok. És az a durva, hogy nem 50 méter a látótávolság. Ráadásul nekem csak One S-em van, állítólag X-en még szebb!
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy 50 óra után egy picit unalmas volt. Akkora jöttek a kb unalomig ismételt küldetések illetve a térkép feltérképezése is sok volt már nekem😊 Illetve az idegesített, hogy kipucoltam mindent, laktanyát, lairokat erre a side questek visszaküldtek ugyanoda... Illetve ez a baromi sok fegyvert nem tudtam hova tenni. Mi értelme volt? Mikor a játék végén eladtam a lila és a kék fegyvereket lett majdnem 50000 drachmám 😀
Egészében nagyon pozitív az élmény, a hibák persze egy picit dühítettek, de elégedettséggel töltött el a játék és jó szórakozást nyújtott!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Spec Ops: The Line ingyen a Humble-n, a szokásos 2 napig:
 www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én meg most elkezdtem ismerkedni fortnite-tal és azt hiszem jól megleszek vele egy ideig 😀
Asbee
a battle royal vagy a normál?
Negritis
battle royal


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Én meg most elkezdtem ismerkedni fortnite-tal és azt hiszem jól megleszek vele egy ideig 😀
Asbee
a battle royal vagy a normál?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én meg most elkezdtem ismerkedni fortnite-tal és azt hiszem jól megleszek vele egy ideig 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A farcry5 vége nekem nagyon tetszik most így elsőre. Bár kicsit emészteni kell még.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Jó pénzköltést😊
 www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/comments/87d68x/2018_xbox_store_spring_sale_326_410_xbox_one_deals/
NB2
asszem elérkezett az idő a Witcherre 😊
braxa88
sokan dicsérik, de nekem ezek a sárkányok nem vonzanak
én embereket szeretek ölni😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
hülye kérdés, de valaki tudja-e
hogyan tudnék region lock-s játékot venni ps3-ra?
a xenogears 2-ről lenne szó
+ ha sikerül megvenni akkor tudom játszani normálisan vagy okoz gebasz-t?

köszi
Negritis
Szerintem az nem region lock, csak nem volt európai verziója... PS-on elvileg nincs semmilyen region lock.
Én játszottam japán Yakuza játékkal, és simán ment.
Igor
10€ szal lehet megrizikózom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
hülye kérdés, de valaki tudja-e
hogyan tudnék region lock-s játékot venni ps3-ra?
a xenogears 2-ről lenne szó
+ ha sikerül megvenni akkor tudom játszani normálisan vagy okoz gebasz-t?

köszi
Negritis
Szerintem az nem region lock, csak nem volt európai verziója... PS-on elvileg nincs semmilyen region lock.
Én játszottam japán Yakuza játékkal, és simán ment.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
hülye kérdés, de valaki tudja-e
hogyan tudnék region lock-s játékot venni ps3-ra?
a xenogears 2-ről lenne szó
+ ha sikerül megvenni akkor tudom játszani normálisan vagy okoz gebasz-t?

köszi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Jó pénzköltést😊
 www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/comments/87d68x/2018_xbox_store_spring_sale_326_410_xbox_one_deals/
NB2
asszem elérkezett az idő a Witcherre 😊
braxa88
halottizék ftw!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jó pénzköltést😊
 www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/comments/87d68x/2018_xbox_store_spring_sale_326_410_xbox_one_deals/
NB2
asszem elérkezett az idő a Witcherre 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Jó pénzköltést😊
 www.reddit.com/r/GreatXboxDeals/comments/87d68x/2018_xbox_store_spring_sale_326_410_xbox_one_deals/
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ingyen behúzható a The Darkness II Humble-ról (2 napig):
 www.humblebundle.com/store/the-darkness-ii?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
 store.steampowered.com/app/415200/Motorsport_Manager/
nah 7.5€ és van 5+-m pubgből 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Érdekesség.
Leváltottam a kis Cliomat egy MX 5 nd-re (mentem fel egy 70 le-t + hátsókerékhajtás

A Clioval elét 9:45-ös időmből csináltam egy 9: 38-at (Bridge to gantry Nordschleife)... ami nem nagy javulás... Na majd én... Assetto Corsán toltam vagy 40 kört (a fasza ND beállításokkal....az eredmény 9:50... 😀 😀 😀

Köszönöm!!!!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
2019 tavaszán érkezik a Narcos videojáték adaptációja! Bár nem tudom egyelőre elképzelni, hogy hogy tudnák játékra átültetni úgy, hogy ne csak a cím maradjon meg a sorozatból. Valamiféle GTA szerű játékmenetre kell számítani? Vagy pl. esetleg a Max Payne 3-hoz hasonló, képregényre hajazó, játékmenet/történet mesélés lesz a koncepció(ezt mundjuk én nagyon bírtam, és ehhez a “témához” is illene).

Nagyon kíváncsi vagyok.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki játszik itt Motorsport Managernek? Ha igen kezdőknek milyen tippeket ajánlotok?
Tejesember
Steam+F1 módal nyomtam 3-4 szezont saját csapattal. Megbízhatóságra mindenképp menj rá elején, szabálytalan alkatrészeket kerüld kívéve év végén (jövőévi autóhoz átviheted a legerősebb elemeket), megfigyelőt is érdemes 2-3as szintre felnyomni, hogy találj jobb embereket (Én pl. 2. szezonra szereztem egy elég tehetséges 17éves Japán driftbajnok csajt, aki hozott pár szép eredményt) gumikopásra és hőmérsékletre futam közben figyelj, és végül ha Te is saját csapattal kezdesz akkor az elején ne nagyon reménykedj győzelmekben. 😊 (max a kaotikus esős futamokon ahol a gép nem mindig taktikázik épp a legjobban) úgy hírtelen ennyi jutott az eszembe. 😊
Raven17
Nem saját csapattal kezdtem, Európa bajnokságban (azt ajánlották kezdésnek, de javítsatok ki, ha nem így van) a ZRT-t választottam elsőre. Olyan sok dolgot nem tudtam még egyenlőre csinálni, mert csak az oktató módot csináltam végig nagyjából, most jön az első versenyem, a tesztnappal bajlódtam egyenlőre kevés sikerrel, de voltak széperedményeim azalatt (5. legjobb időt futotta a teszt pilótám).
Olyan sokat egyenlőre nem tudok építkezni, oktatóban gyártottam új sebességváltót és minuszba vágtam magamat, a szponzorok miatt vagyok pluszba (nem választottam olyanokat, amik kötelező helyezést várnak el), így építkezni se nagyon lesz pénzem. Emiatt lehet majd később újra is kezdem és másik csapathoz megyek, mert rahedli sok pénz kell egyenlőre az épületek és műszaki dolgok kiépítéséhez is.
Tejesember
Alap verzióval sose játszottam úgy, hogy fogalmam sincs, hogy ott hol érdemes kezdeni, meg pénzügyek, szponzor, mi mennyibe kerül stb. kissé átvan alakítva F1es módba.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
majd érdekel milyen mert a mobilosat szerettem de 50€-t nem akartam költeni a steamesre
Negritis
Még akciósan adják 5000Ftért a KonzolVilágnál a dobozos verziót.
Tejesember
lesz még steamsalen 5€-rt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Tejesember 256
majd érdekel milyen mert a mobilosat szerettem de 50€-t nem akartam költeni a steamesre
Negritis
Még akciósan adják 5000Ftért a KonzolVilágnál a dobozos verziót.