PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa.
Mad
Nem szervesen kapcsolódik, de a WSOP-nak nem "díjazása" van, hanem az indulók nevezési díjainak a kb. 95%-a kerül a díjalapba, és abból részesülnek a pénzbe érő játékosok.
Szóval egy WSOP main event az elméletben lehet 100ezer dolláros összdíjazású, és 100millió is - az indulók számától függően.
Sobri Jóska
Na ezt nem tudtam. Nem vagyok egy nagy póker mágus. Láttam valahol egy cikkben ahol összevetették pár másik, nagy díjazású sporteseménnyel és talán 3. volt vagy 4. a listán. Nem emlékszem már pontosan, de nagyon nem mindegy, hogy ilyen nagy eseményekkel van egy kalapban egy videojáték verseny. 😀

@KJuraszik
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa.
Mad
Nem szervesen kapcsolódik, de a WSOP-nak nem "díjazása" van, hanem az indulók nevezési díjainak a kb. 95%-a kerül a díjalapba, és abból részesülnek a pénzbe érő játékosok.
Szóval egy WSOP main event az elméletben lehet 100ezer dolláros összdíjazású, és 100millió is - az indulók számától függően.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
azt hittem mire az 1-et befejezem már jön is a 2, erre ez...

 twitter.com/RockstarGames/status/959094166021115905


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Hogy a francba lehet Overwatch meccseket nézni? Az a jàték egyszerűen közvetíthetetlen, egy igazi epilepsziás rémàlom. Leggyengebben castolható "esport" game evör. A League of Legendsről meg ne is beszéljünk, érthetetlen, hogy az a jàték még életben van 2018-ban, főleg annak tudatàban, hogy szàzszor szebb, összetettebb, jobb MOBA is van a piacon. A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa. Àrulkodó. Ne tàmadjatok le, nem haterkedni jöttem, nekem LOL-ban is van 500-600 óràm, szóval,van viszonyítási alapom.
Mad
Mad
néztél te pubg streamet? 😀
Negritis
Esportról beszélek. 😂 A PUBG sosem lesz igazi esport game. Amint earlyben megjelent màr meg is vettem. Lassan egy éve a steam könyvtàramban van, de, hogy esport legyen belőle...Sokat toltam és imàdom de millió sebből vérzik.
Mad
persze h vérzik de IEM verseny már volt és tolják ahol tudják h az legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hogy a francba lehet Overwatch meccseket nézni? Az a jàték egyszerűen közvetíthetetlen, egy igazi epilepsziás rémàlom. Leggyengebben castolható "esport" game evör. A League of Legendsről meg ne is beszéljünk, érthetetlen, hogy az a jàték még életben van 2018-ban, főleg annak tudatàban, hogy szàzszor szebb, összetettebb, jobb MOBA is van a piacon. A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa. Àrulkodó. Ne tàmadjatok le, nem haterkedni jöttem, nekem LOL-ban is van 500-600 óràm, szóval,van viszonyítási alapom.
Mad
Mad
néztél te pubg streamet? 😀
Negritis
Esportról beszélek. 😂 A PUBG sosem lesz igazi esport game. Amint earlyben megjelent màr meg is vettem. Lassan egy éve a steam könyvtàramban van, de, hogy esport legyen belőle...Sokat toltam és imàdom de millió sebből vérzik.

@KJuraszik
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
mindig könnyen megy a microsoft store-ban a vásárlás, kivéve itt, mert valamiért átdob az amerikai store-ba, ahol meg nem tudok fizetési opciót megadni...
baggio 🏈
régió jó?
illetve te most hol vagy itthon v. kint?
én decemberben vettem meg one s-esre és simán ment
NB2
itthon, beállítottam a biztonság kedvéért újra a magyar bankkártyát, de a fizetésnél valamiért ez a fos mindig átirányít a us store-ba... az 5990 forint a vásárlás gomb megnyomása után 29.99$ lesz, és egyszerűen nem értem, hogy miért

oké rájöttem közben az ügyfélszolgálat segítségével, bekavart, hogy kint vettem a konzolt 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Hogy a francba lehet Overwatch meccseket nézni? Az a jàték egyszerűen közvetíthetetlen, egy igazi epilepsziás rémàlom. Leggyengebben castolható "esport" game evör. A League of Legendsről meg ne is beszéljünk, érthetetlen, hogy az a jàték még életben van 2018-ban, főleg annak tudatàban, hogy szàzszor szebb, összetettebb, jobb MOBA is van a piacon. A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa. Àrulkodó. Ne tàmadjatok le, nem haterkedni jöttem, nekem LOL-ban is van 500-600 óràm, szóval,van viszonyítási alapom.
Mad
Mad
néztél te pubg streamet? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hogy a francba lehet Overwatch meccseket nézni? Az a jàték egyszerűen közvetíthetetlen, egy igazi epilepsziás rémàlom. Leggyengebben castolható "esport" game evör. A League of Legendsről meg ne is beszéljünk, érthetetlen, hogy az a jàték még életben van 2018-ban, főleg annak tudatàban, hogy szàzszor szebb, összetettebb, jobb MOBA is van a piacon. A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa. Àrulkodó. Ne tàmadjatok le, nem haterkedni jöttem, nekem LOL-ban is van 500-600 óràm, szóval,van viszonyítási alapom.
Mad

@KJuraszik
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Rákerestem, ez nem működik?
 www.microsoft.com/hu-hu/store/p/red-dead-redemption/bwklfhwt7dhc

Itt azt írja, hogy elérhető: Xbox One
(A képen az X360 verzió szerepel, de a leírásban is az van, hogy "Telepítés
Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.")
Bálesz
hol akad el a dolog?
NB2
mindig könnyen megy a microsoft store-ban a vásárlás, kivéve itt, mert valamiért átdob az amerikai store-ba, ahol meg nem tudok fizetési opciót megadni...
baggio 🏈
szerintem azért dob át, mert nincs megadva a kártyád a konzolon próbáld meg a konzolon a settingsnél megadni a kártya adatiadat, aztán a storeban vedd meg. hátha így működik.
braxa88
de megvan, mikor más játékot akarok venni, simán megy, itt meg mindig ezt a hibaüzenetet kapom:

Sorry
Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hogy a francba lehet Overwatch meccseket nézni? Az a jàték egyszerűen közvetíthetetlen, egy igazi epilepsziás rémàlom. Leggyengebben castolható "esport" game evör. A League of Legendsről meg ne is beszéljünk, érthetetlen, hogy az a jàték még életben van 2018-ban, főleg annak tudatàban, hogy szàzszor szebb, összetettebb, jobb MOBA is van a piacon. A Dota International verseny díjazása 20 millió környéke, aminél csak tennis Grand Slam versenyeknek, a WSOP-nak és egy-két golf versenynek van nagyobb díjazàsa. Ne tàmadjatok le, nem hat érkezem, nekem LOL-ban is van 500-600 óràm, szóval,van viszonyítási alapom.

@KJuraszik
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rákerestem, ez nem működik?
 www.microsoft.com/hu-hu/store/p/red-dead-redemption/bwklfhwt7dhc

Itt azt írja, hogy elérhető: Xbox One
(A képen az X360 verzió szerepel, de a leírásban is az van, hogy "Telepítés
Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.")
Bálesz
hol akad el a dolog?
NB2
mindig könnyen megy a microsoft store-ban a vásárlás, kivéve itt, mert valamiért átdob az amerikai store-ba, ahol meg nem tudok fizetési opciót megadni...
baggio 🏈
szerintem azért dob át, mert nincs megadva a kártyád a konzolon próbáld meg a konzolon a settingsnél megadni a kártya adatiadat, aztán a storeban vedd meg. hátha így működik.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
Rákerestem, ez nem működik?
 www.microsoft.com/hu-hu/store/p/red-dead-redemption/bwklfhwt7dhc

Itt azt írja, hogy elérhető: Xbox One
(A képen az X360 verzió szerepel, de a leírásban is az van, hogy "Telepítés
Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.")
Bálesz
hol akad el a dolog?
NB2
mindig könnyen megy a microsoft store-ban a vásárlás, kivéve itt, mert valamiért átdob az amerikai store-ba, ahol meg nem tudok fizetési opciót megadni...
baggio 🏈
régió jó?
illetve te most hol vagy itthon v. kint?
én decemberben vettem meg one s-esre és simán ment
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Rákerestem, ez nem működik?
 www.microsoft.com/hu-hu/store/p/red-dead-redemption/bwklfhwt7dhc

Itt azt írja, hogy elérhető: Xbox One
(A képen az X360 verzió szerepel, de a leírásban is az van, hogy "Telepítés
Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.")
Bálesz
hol akad el a dolog?
NB2
mindig könnyen megy a microsoft store-ban a vásárlás, kivéve itt, mert valamiért átdob az amerikai store-ba, ahol meg nem tudok fizetési opciót megadni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Akinek nem teljes a Rockstar-gyűjteménye, az most a Humble-n elég jó áron foltozgathatja (GTA V nincs benne, de amúgy elég jó pakk)
Bálesz
én még mindig arra szeretnék rájönni, hogy xbox one-ra hogy tudom beszerezni a red dead redemptiont...
baggio 🏈
Rákerestem, ez nem működik?
 www.microsoft.com/hu-hu/store/p/red-dead-redemption/bwklfhwt7dhc

Itt azt írja, hogy elérhető: Xbox One
(A képen az X360 verzió szerepel, de a leírásban is az van, hogy "Telepítés
Telepíthető az otthoni Xbox One konzolra, valamint elérhető Microsoft-fiókkal bejelentkezve.")

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
Akinek nem teljes a Rockstar-gyűjteménye, az most a Humble-n elég jó áron foltozgathatja (GTA V nincs benne, de amúgy elég jó pakk)
Bálesz
én még mindig arra szeretnék rájönni, hogy xbox one-ra hogy tudom beszerezni a red dead redemptiont...
baggio 🏈
hol akad el a dolog?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Akinek nem teljes a Rockstar-gyűjteménye, az most a Humble-n elég jó áron foltozgathatja (GTA V nincs benne, de amúgy elég jó pakk)
Bálesz
én még mindig arra szeretnék rájönni, hogy xbox one-ra hogy tudom beszerezni a red dead redemptiont...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha érdekelné Koreát/Kínát a CS is (több pénzt tesznek bele?), akkor szerintem itt se sokáig lesz ez a dominancia.. bár a CS azért néhány szempontból egyszerűbb játék, szóval lehet ezért is vannak pariban az európaiak.
Igor
A CS:GO hivatalosan tavaly jelent meg Kínában, kissé cenzoráltan 😊 de a ázsiai szcéna nagy része pénzmosoda, nehéz komolyan venni

Koreát minden érdekli amiből esportot lehet csinálni. Ők még az osu!-t is komoly esportként kezelik. 😀
V4-re megy valaki?
Tejesember
Heelshawnka tervezi

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Akinek nem teljes a Rockstar-gyűjteménye, az most a Humble-n elég jó áron foltozgathatja (GTA V nincs benne, de amúgy elég jó pakk)

több mint 6 éve
Tejesember 256
Ha érdekelné Koreát/Kínát a CS is (több pénzt tesznek bele?), akkor szerintem itt se sokáig lesz ez a dominancia.. bár a CS azért néhány szempontból egyszerűbb játék, szóval lehet ezért is vannak pariban az európaiak.
Igor
Koreát minden érdekli amiből esportot lehet csinálni. Ők még az osu!-t is komoly esportként kezelik. 😀
V4-re megy valaki?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Korea egyáltalán nincs, Kínából van 1-2 csapat és kb ennyi az ázsiai felhozatal. Itt főleg az EU dominál, illetve a világelső brazil SK gaming
JSanyo
Nem hittem volna, hogy az életben valaha olvashatok olyat, miszerint egy esportban európai csapatok dominálnak és nem azt kell olvasnom az európai csapatok tulajdonosaitól olvasnom, miszerint valójában milyen jót tesz az EU régiójának, hogyha minden eu csapatba már lassan csak dél-koreából importált játékosok játszanak sokszor úgy, hogy még angolul se tudnak (lásd London Spitfire csapata az Overwatch Leagueből, igaz annak a Cloud9 a tulajdonosa).
Tejesember
Ha érdekelné Koreát/Kínát a CS is (több pénzt tesznek bele?), akkor szerintem itt se sokáig lesz ez a dominancia.. bár a CS azért néhány szempontból egyszerűbb játék, szóval lehet ezért is vannak pariban az európaiak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Tejesember 256
Korea egyáltalán nincs, Kínából van 1-2 csapat és kb ennyi az ázsiai felhozatal. Itt főleg az EU dominál, illetve a világelső brazil SK gaming
JSanyo
Nem hittem volna, hogy az életben valaha olvashatok olyat, miszerint egy esportban európai csapatok dominálnak és nem azt kell olvasnom az európai csapatok tulajdonosaitól olvasnom, miszerint valójában milyen jót tesz az EU régiójának, hogyha minden eu csapatba már lassan csak dél-koreából importált játékosok játszanak sokszor úgy, hogy még angolul se tudnak (lásd London Spitfire csapata az Overwatch Leagueből, igaz annak a Cloud9 a tulajdonosa).
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó meccs volt,nagyon utálom az amerikai cs-t sajnos,de most összerakták 1 majorra ezt a c9-cet.De szerintem akkora fluke győzelem ez mint a Gambité tavaly.de ettől függetlenül ska állat volt.
Kenny
a QB Fire mégnagyobb fluke-nak néz ki, bár őket most boldog-boldogtalan hívja majd mindenhova

Rendesen furcsa több évnyi LoL és most Overwatch League nézése után olvasni olyan bajnokságról ahol nem azok a csapatok juttnak a döntőbe ahol több koreai van #Kappa
Tejesember
Kb. ezt akartam írni én is 😀

Amúgy is, olyan játékot nincs értelme nézni/játszani, ahol semmi esélyed nincs botok/mesterséges AI ellen 😛
Igor
Korea egyáltalán nincs, Kínából van 1-2 csapat és kb ennyi az ázsiai felhozatal. Itt főleg az EU dominál, illetve a világelső brazil SK gaming

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rendesen furcsa több évnyi LoL és most Overwatch League nézése után olvasni olyan bajnokságról ahol nem azok a csapatok juttnak a döntőbe ahol több koreai van #Kappa
Tejesember
Kb. ezt akartam írni én is 😀

Amúgy is, olyan játékot nincs értelme nézni/játszani, ahol semmi esélyed nincs botok/mesterséges AI ellen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta
valakis
viszont ez ilyen napi több alkalommal előjön és 1-2 hete áll csak fent ez.
ervinator
Azaz, az lesz a gond, amit írtak. Az intel elbasszarintotta a probléma megoldását is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
bele bele nézek Monster Hunter: Wolrd streamekbe
és alig várom az őszt h jöüjjön PC-re is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!