PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Egyébként BF alkalmából sikerült amazonról beszerezni egy X-box-ot Forza Horizon 3-mal együtt, 53-ért. Nagyon büszke voltam magamra😊 De a lényeg, hogy egyik fórumban olvastam  www.cdkeys.com/ erről. Pl az Originst is innen sikerült megkaparintanom 32 euróért. (még most is annyi)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Laptopba (Acer) szeretnék +4 GB RAM-ot venni (alapból 4GB DDR4 lenne benne) - van valakinek valami jó tippje?
Vagy érdemesebb egyből +8-at tenni mellé? (absz nem vagyok vmi nagy gamer, szerintem a Witcher 3-on kívül az összes többi elfutott eddig 4 gigán is..)
Igor
(Tipp: +4 GB proci helyett, inkább +4 GB RAM-ot kérj! 😛 )
Atari
Köszi 😛

Ezen kívül valami valóban hasznos tanács? 😛
Kell vmire figyelni (memóriakésleltetés, gyártó, stb), pozitív/negatív tapasztalatok?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Laptopba (Acer) szeretnék +4 GB procit venni (alapból 4GB DDR4 lenne benne) - van valakinek valami jó tippje?
Vagy érdemesebb egyből +8-at tenni mellé? (absz nem vagyok vmi nagy gamer, szerintem a Witcher 3-on kívül az összes többi elfutott eddig 4 gigán is..)
Igor
(Tipp: +4 GB proci helyett, inkább +4 GB RAM-ot kérj! 😛 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Látom, még nem volt: holnapig ingyenes a humblebundle oldalon a Company of Heroes 2 (steames) , uplay-en pedig az Assassin's Creed IV: Black Flag

Mindkettő érdemes a beszerzésre. 😊
Bálesz
Assassin nálam 20 euro. 😀
Greengo
Uplayen nézed?
 freetrial.ubisoft.com/promotions/assassins-creed-black-flag/16/

De uplay kliensben kb két kattintás hozzáadni a fiókhoz, úgy a legegyszerűbb.

Kristóf: a humble oldalát pl érdemes nézegetni, gyakoriak az ingyen beszerezhető játékok. De elég sok ilyen csoportban vagyok fb-on, ilyesmi oldalakat követek, szembe jönnek az akciók 😊
Bálesz
Köszönöm. Akkor ha látsz máskor is ilyen remek játékokat ingyen, és nem felejted el, meg tudod majd itt említeni? Itt tuti figyelni fogom, ha máshol éppen nem. 😊
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Látom, még nem volt: holnapig ingyenes a humblebundle oldalon a Company of Heroes 2 (steames) , uplay-en pedig az Assassin's Creed IV: Black Flag

Mindkettő érdemes a beszerzésre. 😊
Bálesz
Assassin nálam 20 euro. 😀
Greengo
Uplayen nézed?
 freetrial.ubisoft.com/promotions/assassins-creed-black-flag/16/

De uplay kliensben kb két kattintás hozzáadni a fiókhoz, úgy a legegyszerűbb.

Kristóf: a humble oldalát pl érdemes nézegetni, gyakoriak az ingyen beszerezhető játékok. De elég sok ilyen csoportban vagyok fb-on, ilyesmi oldalakat követek, szembe jönnek az akciók 😊

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Látom, még nem volt: holnapig ingyenes a humblebundle oldalon a Company of Heroes 2 (steames) , uplay-en pedig az Assassin's Creed IV: Black Flag

Mindkettő érdemes a beszerzésre. 😊
Bálesz
Ezekről honnan lehet gyorsan értesülni egyébként? 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Látom, még nem volt: holnapig ingyenes a humblebundle oldalon a Company of Heroes 2 (steames) , uplay-en pedig az Assassin's Creed IV: Black Flag

Mindkettő érdemes a beszerzésre. 😊
Bálesz
Assassin nálam 20 euro. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Látom, még nem volt: holnapig ingyenes a humblebundle oldalon a Company of Heroes 2 (steames) , uplay-en pedig az Assassin's Creed IV: Black Flag

Mindkettő érdemes a beszerzésre. 😊

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Laptopba (Acer) szeretnék +4 GB procit venni (alapból 4GB DDR4 lenne benne) - van valakinek valami jó tippje?
Vagy érdemesebb egyből +8-at tenni mellé? (absz nem vagyok vmi nagy gamer, szerintem a Witcher 3-on kívül az összes többi elfutott eddig 4 gigán is..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Srácok, milyen windows 10-et szerezzek be az új géphez, mit ajánlotok?
Illetve valahogy nem lehet ingyen eredetihez jutni? Ha úgy van jó lenne 😀 (jó tudom, ez valószínűleg ótvar kérdés, de hátha)
kristóf17
pro 64 bit. a második kérdésedre pedig a válaszom az,hogy minden megoldható 😀
Kenny
Közben rámutatott egyik csoporttárs, hogy a bme benne van a tisztaszoftver programban, ha jól írtam a nevét. Tehát úgy néz ki, végre hasznom is van, hogy ott tanulok 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Srácok, milyen windows 10-et szerezzek be az új géphez, mit ajánlotok?
Illetve valahogy nem lehet ingyen eredetihez jutni? Ha úgy van jó lenne 😀 (jó tudom, ez valószínűleg ótvar kérdés, de hátha)
kristóf17
pro 64 bit. a második kérdésedre pedig a válaszom az,hogy minden megoldható 😀

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Srácok, milyen windows 10-et szerezzek be az új géphez, mit ajánlotok?
Illetve valahogy nem lehet ingyen eredetihez jutni? Ha úgy van jó lenne 😀 (jó tudom, ez valószínűleg ótvar kérdés, de hátha)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
NioH mocskos jó, már sajnálom h elsején jön a xenoblade 2 és parkolópályára kerül 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Ezeket lestem ki végül prohardver ajánlásai után. Valamelyiket ismeritek, vagy hallottatok róla egyéb véleményt, mint, amiket alul írtak? 😊 Mert szerintem ezek közül valamelyikkel már bőven elleszek, ha nem hurrogjátok nagyon le. Csak bele kéne trafálni, hogy melyiknek a leghaloványabb a led fénye kikapcsolt állapotban, hogy ne zavarja a Kedvesemet alvásnál. 😀

 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-bf-feher-szamitogep-haz-622085
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-feher-szamitogep-haz-065449
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-piros-szamitogep-haz-638570
kristóf17
Láttad, hogy Black Weekend lesz náluk?
(most, hogy ez a jó magyaros előtte feláraztuk most meg levisszük dolog lesz, azt nem tudom)
NB2
Nem, nem hallottam erről egyáltalán, csak reménykedtem. Merre olvastál róla? Csak ezt láttam, ami konkrét eddig:
 prohardver.hu/tema/black_friyday_2014_11_21_ha_mar_olcsobb_akkor_se_v/friss.html
kristóf17
én emailben kaptam, de most megnéztem ott van a pcx.hu tetején is😊
NB2
Azta... A figyelmetlenségem páratlan. Két hete minden nap fent vagyok párszor és nem tűnt fel a változás. Köszönöm!! 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Ezeket lestem ki végül prohardver ajánlásai után. Valamelyiket ismeritek, vagy hallottatok róla egyéb véleményt, mint, amiket alul írtak? 😊 Mert szerintem ezek közül valamelyikkel már bőven elleszek, ha nem hurrogjátok nagyon le. Csak bele kéne trafálni, hogy melyiknek a leghaloványabb a led fénye kikapcsolt állapotban, hogy ne zavarja a Kedvesemet alvásnál. 😀

 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-bf-feher-szamitogep-haz-622085
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-feher-szamitogep-haz-065449
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-piros-szamitogep-haz-638570
kristóf17
Láttad, hogy Black Weekend lesz náluk?
(most, hogy ez a jó magyaros előtte feláraztuk most meg levisszük dolog lesz, azt nem tudom)
NB2
Nem, nem hallottam erről egyáltalán, csak reménykedtem. Merre olvastál róla? Csak ezt láttam, ami konkrét eddig:
 prohardver.hu/tema/black_friyday_2014_11_21_ha_mar_olcsobb_akkor_se_v/friss.html
kristóf17
én emailben kaptam, de most megnéztem ott van a pcx.hu tetején is😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Ezeket lestem ki végül prohardver ajánlásai után. Valamelyiket ismeritek, vagy hallottatok róla egyéb véleményt, mint, amiket alul írtak? 😊 Mert szerintem ezek közül valamelyikkel már bőven elleszek, ha nem hurrogjátok nagyon le. Csak bele kéne trafálni, hogy melyiknek a leghaloványabb a led fénye kikapcsolt állapotban, hogy ne zavarja a Kedvesemet alvásnál. 😀

 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-bf-feher-szamitogep-haz-622085
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-feher-szamitogep-haz-065449
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-piros-szamitogep-haz-638570
kristóf17
Láttad, hogy Black Weekend lesz náluk?
(most, hogy ez a jó magyaros előtte feláraztuk most meg levisszük dolog lesz, azt nem tudom)
NB2
Nem, nem hallottam erről egyáltalán, csak reménykedtem. Merre olvastál róla? Csak ezt láttam, ami konkrét eddig:
 prohardver.hu/tema/black_friyday_2014_11_21_ha_mar_olcsobb_akkor_se_v/friss.html
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Steamen most 5 fontért vihető a GTA III, a Vice City és a San Andreas. Én már be is szereztem 😊

Mármint a három együtt, nem darbja 😀

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Ezeket lestem ki végül prohardver ajánlásai után. Valamelyiket ismeritek, vagy hallottatok róla egyéb véleményt, mint, amiket alul írtak? 😊 Mert szerintem ezek közül valamelyikkel már bőven elleszek, ha nem hurrogjátok nagyon le. Csak bele kéne trafálni, hogy melyiknek a leghaloványabb a led fénye kikapcsolt állapotban, hogy ne zavarja a Kedvesemet alvásnál. 😀

 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-bf-feher-szamitogep-haz-622085
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-feher-szamitogep-haz-065449
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-piros-szamitogep-haz-638570
kristóf17
Láttad, hogy Black Weekend lesz náluk?
(most, hogy ez a jó magyaros előtte feláraztuk most meg levisszük dolog lesz, azt nem tudom)
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
Gratulálok, OWs lootboxot aztán pláne nem értem minek kell betámadni, ja lootbox az is, de semmit nem vesz el játékélményből, ha meg hírtelen most ennyire elkezdett mindenki aggódni a szerencsejáték miatt akkor mi lenne ha a szülő elmondaná a 10 évesnek, hogy a szerencsejáték rossz értem?? ellopni anya-apa hitelkártyáját mégrosszabb értem?? Neeem, sokkal egyszerűbb másra fogni a rossz nevelést. Basszus 10-20 éve mér nem támadták akkor be a kindertojást vagy a happy mealt? Ugyan az, mint a lootbox, az ráadásul csak is igazi pénzért szerezhető. Én is kaptam belőle egy csomót, de nem lettem miatta függő, vagy ha most az a gond, hogy random, hogy meglesz-e minden kis pici bizbasz, akkor most kezdjek el én is mindenkit beperelni, mert nem lett meg anno az összes cseszett kisautó, vagy viziló?? nevetséges már ez az ügy...
Raven17
Azért a szerencsejátékfüggőség elég zorall dolog tud lenni.
Orvosilag súlyosabb, nehezebben legyőzhetőbb, mint a drog- vagy alkoholfüggőség.
Ráadásul -sajnos- személyesen is sok áldozatot ismerek, láttam, ráadásul azt is, hogy mennyire nehéz vele szembenézni, felismerni, orvosolni, és azt is, hogy tud teljesen leamortizálni egzisztenciákat. Sőt, ezen emberek családját sokkal jobban, mint a könnyebben detektálható alkohol- vagy drogfüggőség.
Szerintem -amennyire beleolvastam- semmi baj nincs a lootboxokkal, mint írtam a "fizessen, aki jobbat akar" az élet minden területén működik. Meg tudok vacsizni 500 forintból, és 5000-ből is, tudok venni kabátot 2ezerért és 200ezerért is.
Én azt látom problémának, hogy az alkoholra rá van írva, hogy alkohol, a drogról mindenki tudja, hogy drog, míg a szerencsejáték esetén sokan még felnőttek se ismerik fel a veszélyét, nem kezelik súlyánál, aztán életek mennek le a klotyón. Így egy 12-18 éves gyerektől/kamasztól se várható el, hogy felismerje a veszélyt, és mire észbe kap, már függővé vált.
Ezt a folyamatot szerencsés, ha a szülők, felnőttek megakadályozzák, és ha a szabályozás is ezt támogatja.
Talán ez a helyes irány, még akkoris, ha ez túlzott szabályozásnak tűnik, és -megintcsak szerintem- kivitelezhetetlen is.
Persze az is zavarna, ha bárhogy is tiltva lenne, hogy a pénzem mondjuk CSGO skinekre költsem, de az is zavar, amit a linkelt videóban láttam, ahol a szerencsétlen kissrác (százezres nézettséggel) egyértelműen a függőség jeleit, kifejezési módjait mutatta.
Látszólag bagatell a probléma, de mivel telón/tableten 1 másodperc fizetni, mindig kéznél van, ráadásul a kamaszokat se lehet kizárni, én is úgy érzem, hogy valami életszerű szabályozást kéne kiizzadnia az illetékeseknek.
Mondjuk egy biztos: ez a "veszély" minket Magyarországon nem fenyeget. 😊
Sobri Jóska
Sobrival egyet kell h ertsek.
Online megy a tranzakcio, nem erzi az ember a sulyat.Ha nem azt kapod amit akartal megprobalod meg1szer es meg1szer.
A kindertojas teljesen mas tema.
En is sok szerencsejatek fuggovel talalkoztam.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Gratulálok, OWs lootboxot aztán pláne nem értem minek kell betámadni, ja lootbox az is, de semmit nem vesz el játékélményből, ha meg hírtelen most ennyire elkezdett mindenki aggódni a szerencsejáték miatt akkor mi lenne ha a szülő elmondaná a 10 évesnek, hogy a szerencsejáték rossz értem?? ellopni anya-apa hitelkártyáját mégrosszabb értem?? Neeem, sokkal egyszerűbb másra fogni a rossz nevelést. Basszus 10-20 éve mér nem támadták akkor be a kindertojást vagy a happy mealt? Ugyan az, mint a lootbox, az ráadásul csak is igazi pénzért szerezhető. Én is kaptam belőle egy csomót, de nem lettem miatta függő, vagy ha most az a gond, hogy random, hogy meglesz-e minden kis pici bizbasz, akkor most kezdjek el én is mindenkit beperelni, mert nem lett meg anno az összes cseszett kisautó, vagy viziló?? nevetséges már ez az ügy...
Raven17
Azért a szerencsejátékfüggőség elég zorall dolog tud lenni.
Orvosilag súlyosabb, nehezebben legyőzhetőbb, mint a drog- vagy alkoholfüggőség.
Ráadásul -sajnos- személyesen is sok áldozatot ismerek, láttam, ráadásul azt is, hogy mennyire nehéz vele szembenézni, felismerni, orvosolni, és azt is, hogy tud teljesen leamortizálni egzisztenciákat. Sőt, ezen emberek családját sokkal jobban, mint a könnyebben detektálható alkohol- vagy drogfüggőség.
Szerintem -amennyire beleolvastam- semmi baj nincs a lootboxokkal, mint írtam a "fizessen, aki jobbat akar" az élet minden területén működik. Meg tudok vacsizni 500 forintból, és 5000-ből is, tudok venni kabátot 2ezerért és 200ezerért is.
Én azt látom problémának, hogy az alkoholra rá van írva, hogy alkohol, a drogról mindenki tudja, hogy drog, míg a szerencsejáték esetén sokan még felnőttek se ismerik fel a veszélyét, nem kezelik súlyánál, aztán életek mennek le a klotyón. Így egy 12-18 éves gyerektől/kamasztól se várható el, hogy felismerje a veszélyt, és mire észbe kap, már függővé vált.
Ezt a folyamatot szerencsés, ha a szülők, felnőttek megakadályozzák, és ha a szabályozás is ezt támogatja.
Talán ez a helyes irány, még akkoris, ha ez túlzott szabályozásnak tűnik, és -megintcsak szerintem- kivitelezhetetlen is.
Persze az is zavarna, ha bárhogy is tiltva lenne, hogy a pénzem mondjuk CSGO skinekre költsem, de az is zavar, amit a linkelt videóban láttam, ahol a szerencsétlen kissrác (százezres nézettséggel) egyértelműen a függőség jeleit, kifejezési módjait mutatta.
Látszólag bagatell a probléma, de mivel telón/tableten 1 másodperc fizetni, mindig kéznél van, ráadásul a kamaszokat se lehet kizárni, én is úgy érzem, hogy valami életszerű szabályozást kéne kiizzadnia az illetékeseknek.
Mondjuk egy biztos: ez a "veszély" minket Magyarországon nem fenyeget. 😊

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
A Novát nem nagyon ismerem, így olvasgattam kicsit. Azt írják, hogy az elöl befelé menő levegő kicsit korlátozott, de legalább van szűrő a ventiken 😊
10k körül perfekt ház sajnos nincs, szóval mindnek lesz valami nyűgje, ez kikerülhetetlen. Te tudod, hogy mi az, amivel együtt tudsz élni 😊


Más: Most értem a Wolfenstein: The New Order végére és ez valami qrvajó volt. Nem vagyok egy fps-huszár, de ezt alig tudtam abbahagyni.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Hááát, a Tesseractról túl sok jót nem hallottam. 😕 A PH ajánlóban is csak azért szerepel (írták a topicban is), mert van igény ilyen kategóriára is.
Sok anyag nincs benne, ennél fogva nem túl stabil. Első porszűrés nincs, így ha ott van egy befelé szívó venti, akkor biza portalaníthatsz időnként.
Na meg a retinaégetős ledek 😊 Néha az enyémen is furák a világító USB-portok, de azért még nem a zavaró kategória. Itt nem ezt olvastam 😊
Bálesz
Á ez a retek porszűrés, hogy itt sem megfelelő. Fene.
Na, de egy számítógép boltban dolgozó ismerős még a Bitfenix novát is ajánlotta 10k körüli áron. A shinobi már kicsit sok pcx-en, az a baj. 😊 Nem variálok tovább akkor.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Hááát, a Tesseractról túl sok jót nem hallottam. 😕 A PH ajánlóban is csak azért szerepel (írták a topicban is), mert van igény ilyen kategóriára is.
Sok anyag nincs benne, ennél fogva nem túl stabil. Első porszűrés nincs, így ha ott van egy befelé szívó venti, akkor biza portalaníthatsz időnként.
Na meg a retinaégetős ledek 😊 Néha az enyémen is furák a világító USB-portok, de azért még nem a zavaró kategória. Itt nem ezt olvastam 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Ezeket lestem ki végül prohardver ajánlásai után. Valamelyiket ismeritek, vagy hallottatok róla egyéb véleményt, mint, amiket alul írtak? 😊 Mert szerintem ezek közül valamelyikkel már bőven elleszek, ha nem hurrogjátok nagyon le. Csak bele kéne trafálni, hogy melyiknek a leghaloványabb a led fénye kikapcsolt állapotban, hogy ne zavarja a Kedvesemet alvásnál. 😀

 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-bf-feher-szamitogep-haz-622085
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-feher-szamitogep-haz-065449
 www.pcx.hu/deepcool-tesseract-sw-piros-szamitogep-haz-638570
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Gratulálok, OWs lootboxot aztán pláne nem értem minek kell betámadni, ja lootbox az is, de semmit nem vesz el játékélményből, ha meg hírtelen most ennyire elkezdett mindenki aggódni a szerencsejáték miatt akkor mi lenne ha a szülő elmondaná a 10 évesnek, hogy a szerencsejáték rossz értem?? ellopni anya-apa hitelkártyáját mégrosszabb értem?? Neeem, sokkal egyszerűbb másra fogni a rossz nevelést. Basszus 10-20 éve mér nem támadták akkor be a kindertojást vagy a happy mealt? Ugyan az, mint a lootbox, az ráadásul csak is igazi pénzért szerezhető. Én is kaptam belőle egy csomót, de nem lettem miatta függő, vagy ha most az a gond, hogy random, hogy meglesz-e minden kis pici bizbasz, akkor most kezdjek el én is mindenkit beperelni, mert nem lett meg anno az összes cseszett kisautó, vagy viziló?? nevetséges már ez az ügy...