PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
az simán lehet tényleg a fix

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta
valakis
viszont ez ilyen napi több alkalommal előjön és 1-2 hete áll csak fent ez.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.
ervinator
Intel procik képesek lefagyni a metdown+spectre javítások óta

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Utóbbi 1-2 hétben időröl időre felpörög a proci 100%-ra és emiatt megfagy minden kép/hang, úgy, hogy még játéknak sem kell futnia hozzá, ha csak simán Youtube megy, akkor is.

Néztem feladatkezelőben, de nem láttam, hogy mi pörgeti fel.

Valakinek van ötlete, hogyan lehetne megoldani?
A procim i5 2,3Ghz a memória 8GB, ha számít valamit.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Skacok.

Nem tudom alkalmas a hely erre, de megkérdem hátha érdekel valakit:

tévedésből van egy Fury X 4GB DDR3-as RAM-om. Zsírúj. Ha kellene vkinek 10ért odaadom.
kishaszi
Tedd fel hardverapróra😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Amnesia Collection ingyen a Humblén még 2 napig.

 www.humblebundle.com/store/amnesia-collection

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Skacok.

Nem tudom alkalmas a hely erre, de megkérdem hátha érdekel valakit:

tévedésből van egy Fury X 4GB DDR3-as RAM-om. Zsírúj. Ha kellene vkinek 10ért odaadom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
Mindenképpen érdemes, de a legjobban akkor jàrsz ha a régieket is végig viszed. Mai szemmel nézve is fantasztikus jàtékok egytől egyig. Én eladtam a PS4-et mert PC mellett nàlam nem tud labdàba rúgni a szutykos 30 fps-el, emiatt nekem az új rész kimarad, de majd havernàl neki ugrunk.

@KJuraszik
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondhatni, végigvittem az Assasins Creedet. Ha nem is gyorsan, mert időm nem igazán volt azért rá. Mindenesetre tényleg fasza, hát a világ egész egyszerűen gyönyörű, sok helyet kisezerszer bejártam, de nem tudom nem csodálni az egészet.

Ami picit zavar, hogy a küldetések azért már a közepe fele is elég monotonok voltak, bár ez a korábbi AC-ekben is gond volt szerintem. Aminek nem látom abszolút a miértjét, lvl 40 a maximum. Utána is kapok tulajdonságpontot, ha összejön a kellő xp, de maradok lvl 40. Ez mondjuk csak kozmetika, de picit zavar.

Maga a játék a legnehezebb fokozaton is elképesztően könnyű volt, egy, maximum két ellenségen kívül egyáltalán nem is kellett megizzadnom. A táborok, emberi ellenfelek totál komolytalanok voltak, még az utolsó, főküldetést is röhögve, minden gond nélkül letoltam néhány perc alatt. Volt valami kígyós-álmos cucc, egyedül ott az, hogy azért azt éreztem, végre van valami kihívás és szenvedni is kell.

A rejtett zugok amúgy királyok, piramisokban, stb. lévő labirintusok. Tényleg, maga a világ, a benne lévő cuccok fantasztikusak. Csak nekem hiányzott, hogy folyamatosan mindenhol kemény ellenfelek várjanak, és tényleg nehéz legyen maga a túlélés, minden táborban és támadásnál meg kelljen izzadni.

A lopakodás szerintem teljesne elvesztette az értelmét, ráadásul kivétel nélkül mindig észrevettek a magas fűben, bokrokban, egyáltalán nem a rejtőzködésen van a hangsúly. De egyébként nem is akartam, mert a harc része sokkal jobb lett, sokkal nagyobb élvezet odaállni és nekimenni egy sereg katonának.
Stez
ma jön a DLC, lehet folytatni a játékot.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
1. kiszúrsz magaddal ha nem tolod őket 😀
2. a gow 3 és az ascension is talán van ps4re
3. elvileg soft "reboot", szal Kratos új életet kezdett -> nem feltétlen igényli az előző részeket ezért is nem számozott
Negritis
Amugy mindig bele akartam kezdeni, meg anno PS2-vel, de valahogy mindig elmaradt. Pedig tudom hogy az egyik legjobb PS exkluzív 😊 na akkor majd most hátha 😊
Cowboykarcsi90
nekem ps3ra megvan mind
csak a 3at meg az ascensiont vittem még ki 😀
az 1-be elakadtam egy ponton ahol kicsit idegesítő a mechanika 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
1. kiszúrsz magaddal ha nem tolod őket 😀
2. a gow 3 és az ascension is talán van ps4re
3. elvileg soft "reboot", szal Kratos új életet kezdett -> nem feltétlen igényli az előző részeket ezért is nem számozott
Negritis
Amugy mindig bele akartam kezdeni, meg anno PS2-vel, de valahogy mindig elmaradt. Pedig tudom hogy az egyik legjobb PS exkluzív 😊 na akkor majd most hátha 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?
Cowboykarcsi90
1. kiszúrsz magaddal ha nem tolod őket 😀
2. a gow 3 és az ascension is talán van ps4re
3. elvileg soft "reboot", szal Kratos új életet kezdett -> nem feltétlen igényli az előző részeket ezért is nem számozott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintetek érdemes úgy bele vágni a hamarosan érkező God of War-ba, hogy az előző részeket nem játszottam? Masszív váltás lesz az északi mondakör a görög istenségekhez képest, ezért én azt gyanítom hogy az ilyen szűzek mint én is fogjuk tudni élvezni. Vélemények?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondhatni, végigvittem az Assasins Creedet. Ha nem is gyorsan, mert időm nem igazán volt azért rá. Mindenesetre tényleg fasza, hát a világ egész egyszerűen gyönyörű, sok helyet kisezerszer bejártam, de nem tudom nem csodálni az egészet.

Ami picit zavar, hogy a küldetések azért már a közepe fele is elég monotonok voltak, bár ez a korábbi AC-ekben is gond volt szerintem. Aminek nem látom abszolút a miértjét, lvl 40 a maximum. Utána is kapok tulajdonságpontot, ha összejön a kellő xp, de maradok lvl 40. Ez mondjuk csak kozmetika, de picit zavar.

Maga a játék a legnehezebb fokozaton is elképesztően könnyű volt, egy, maximum két ellenségen kívül egyáltalán nem is kellett megizzadnom. A táborok, emberi ellenfelek totál komolytalanok voltak, még az utolsó, főküldetést is röhögve, minden gond nélkül letoltam néhány perc alatt. Volt valami kígyós-álmos cucc, egyedül ott az, hogy azért azt éreztem, végre van valami kihívás és szenvedni is kell.

A rejtett zugok amúgy királyok, piramisokban, stb. lévő labirintusok. Tényleg, maga a világ, a benne lévő cuccok fantasztikusak. Csak nekem hiányzott, hogy folyamatosan mindenhol kemény ellenfelek várjanak, és tényleg nehéz legyen maga a túlélés, minden táborban és támadásnál meg kelljen izzadni.

A lopakodás szerintem teljesne elvesztette az értelmét, ráadásul kivétel nélkül mindig észrevettek a magas fűben, bokrokban, egyáltalán nem a rejtőzködésen van a hangsúly. De egyébként nem is akartam, mert a harc része sokkal jobb lett, sokkal nagyobb élvezet odaállni és nekimenni egy sereg katonának.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
én azon agyalok h Switchre mennyire kell nekem a DaS1 😀
Negritis
Jön a reissue.... 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
én azon agyalok h Switchre mennyire kell nekem a DaS1 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Szép 😊 elkezdtem a ds2-t, de rá kellett jönnöm, hogy nincs már türelmem az ilyen játékokhoz sajnos. Amennyit játszottam, az tetszett, de nincs türelmem egy játékra 50 órákat fordítani. Pedig a harmadikat majdnem behúztam most steam sale-en, de erőt vettem magamon. 😀

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Végleges FROM listám:

Sorrendem:
1.) Bloodborne -A legdurvább boss, hangulatos pályák, kevés hiba, jó csaták.
2.) Dark Souls 3 - Jó ahogy van, kevés szívdobbanás, de masszív
3.) Dark Souls - csoda, a pályadesign lenyűgöző, de kicsit megkopott. főleg a harc
4.) Demon Souls (elrontott egyensúly a mágia javára, nincs komoly Boss)
5.) Dark souls 2 (az alapjáték nagyon középszerű, bár a 3 DLC a sorozat ékköve)

DE Best Area:
1.) Cown of the Iron King - Dark Souls2 DLC
2.) Anor Londo - Dark Souls
3.) Lothric Castle - Dark Souls 3
4.) Nightmare of Mensis -Bloodborne
5.) Crown of the Sunken King Dark Souls 2 DLC (halhatatlan légió)
6.) Shrine of Storms - Demon Souls (a kaszás, és a csontvázak 😀 )
7.) Paited World of Ariamis - Dark Souls
8.) Hihgwall -Dark Souls 3
9.) Boletaria Palace -Demon Souls
10.) Old Yharnam -Bloodborne

Top 10 Boss Fights:
Honorable: Manus, Lady Maria of Astral Clocktower, Darklurker, Smelter Demon
Pursuier, The Burnt Ivory King
10.) Ludwig the Holy Blade -Bloodborne
9.) Champion Gundyr - Dark Souls 3
8.) Ruin Sentinels -Dark Souls 2
7.) Artorias Abysswalker -Dark Souls 1
6.) Német az 1. vadász. -Bloodborne
5.) Orstein and Exec Smough - Dark Souls
4.) Fume Knight- Dark Souls 2
3.) Soul of Cinder -Dark Souls 3
2. ) The Nameless King -Dark Souls 3
....
1.) Orphan of Kos -Bloodborne

Legidegesítőbb csaták:
5.) Capra Demon -DS1 -mert menj a picsába a kamerakezeléssel együtt.
4.) Royal Rat Authority DS2
3.) Gargoyle Belfry -DS2 (optional)
2.) Graverobber, Varg, and Cerah DS2 (Optional)
1.) Bed of Chaos -DS1

Undorító helyek:
Honorable: Dark Chasm of old- DS2 (optional)
5.) Black Gulth -DS2
4.) The Gutter - DS2
3.) Blighhttown -DS1
2.) Lost Izalith -
1.) Valley Of defilement -Demon

Lore:
1.) Bloodborne -Old Hunters DLC
2.) Dark Souls 2 de csak a 3 DLC-vel, amiből megérted a Storyt
3.) Dark Souls -De csak az Abyswalkerrel
4.) Dark Souls 3
5.) Demon Souls -(vannak a történetnek csírái)

Kedvenc Tragikus Hősök:
Honorable: Siegmeyer Of Catarina, Fume Knight, Velstad
10.) Father Gascoine -Bloodborne
9.) Gwyn Lord of Cinder-DS1
8.) Pontiff Sulyvahn
7.) Slave Knight Gael
6.) Sinh the Slumbering Dragon-DS2
5.) Ivory King -DS2
4.) Vendrick -DS2
3.) Artorias és SiF -DS1
2.) Sir Alonne -DS2
1.) Lady Maria of Astral Clocktiwer- Bloodborne

Sajnálom, hogy végem de jobb is ez így....
Remélem egyszer lesz belőle film, vagy sorozat, és esetleg egy rendes taktikai RPG.
Óriási köszi.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A monitorodon HDMI az bemenet nem? Mert kimenetnek fura volna. Ugyanis a bejovo jelet fogadod vele szamitogeprol, es minden egyeb dologrol, aminek van hdmi csatlakozo es ad kimeno hd jelet. Blue ray, pc, laptop stb... High Def Multimedia interface...Az hdmi es monitor nem ad ki jelet. O csak veszi. Szerintem...
gabistar
ez szerintem pusztán szemantikai kérdés, gondolom ő is erre gondolt.
ha bedugja, akkor a kábel kifelé áll a monitorból 😊
slowmotion
Köszi a pontos kisegítéseket. 😊 Igen, azért az ilyen fogalmazásbeli (legalábbis ugye nálam még értelem nem minden esetben társul a dologhoz, mint kierült már párszor) problémák benne vannak az esetemben. 😊
kristóf17
Amig az ember belatja, hogy nem zseni valamiben, addig jo. Mert ugy nincs belole sertodes ha az ember probal segiteni rajta. Es neha ebbe az is bele tartozik, hogy ki kell javitani a kettos ertelmu, vagy hibas dolgokat. Nincs semmi gond. Van aki ehhez, van aki ahhoz ert jobban. De igy ahogy te is tetted, legalabb tudnak segiteni. Es ez jo dolog. Ritka az a mai vilagban amikor nem mindenki professzor es doktoratussal rendelkezo ember minden temaban. Sajat elkepzelesuk szerint csak persze. Valojaban meg nem. : ) De ez is elofordul. Sok szerencset...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
A monitorodon HDMI az bemenet nem? Mert kimenetnek fura volna. Ugyanis a bejovo jelet fogadod vele szamitogeprol, es minden egyeb dologrol, aminek van hdmi csatlakozo es ad kimeno hd jelet. Blue ray, pc, laptop stb... High Def Multimedia interface...Az hdmi es monitor nem ad ki jelet. O csak veszi. Szerintem...
gabistar
ez szerintem pusztán szemantikai kérdés, gondolom ő is erre gondolt.
ha bedugja, akkor a kábel kifelé áll a monitorból 😊
slowmotion
Köszi a pontos kisegítéseket. 😊 Igen, azért az ilyen fogalmazásbeli (legalábbis ugye nálam még értelem nem minden esetben társul a dologhoz, mint kierült már párszor) problémák benne vannak az esetemben. 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
A monitorodon HDMI az bemenet nem? Mert kimenetnek fura volna. Ugyanis a bejovo jelet fogadod vele szamitogeprol, es minden egyeb dologrol, aminek van hdmi csatlakozo es ad kimeno hd jelet. Blue ray, pc, laptop stb... High Def Multimedia interface...Az hdmi es monitor nem ad ki jelet. O csak veszi. Szerintem...
gabistar
ez szerintem pusztán szemantikai kérdés, gondolom ő is erre gondolt.
ha bedugja, akkor a kábel kifelé áll a monitorból 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Srácok, tippek? Pöccinteném be az új gépet, amit a PCX összeszerelt. monitor, bill, egér bekötve, ennyi egyelőre. Benyomom, felvillan a billentyűzet, viszont a monitoron semmi nem jelenik meg. Tényleg vadi új minden, bekötögetést amennyire lehet az én tudatlan fejemmel meglestem, ventik forognak és hello. :/
kristóf17
tedd át másik foglalatba a vgat.nezd meg hogy jo helyre kotottek a dvi/hdmi monitor kabelt.
Kenny
Még annyi tartozik a dologhoz, hogy a monitor kábel kimenetet átalakítóval DVI-I-vé alakítottam, a DVI-I-t pedig displayporttá, és az megy a VGA-ba, mert a vga-n DVI-D bemenet van. Áttenni meg nem merem az a baj 😀 Nem vagyok elég határozott ehhez.
kristóf17
VGA az analog jel, a dvi es a display port pedig digitalis. Szoval ez csak digitalis/analog konvertellel mukodik csak. Magatol a kabel nem alakitja a digitalis jelet csak ugy analogba. Vagy az analogot digitalisba.

Forditva azert mukodik a digitalis jel tovabbitas/osszekotes.... Hdmi kimenettel rendelkezo laptop, hdmi kabel, az digitalis jel es azt ra tudod kotni hdmi to dvi, digitalis csatlakozora es a monitor dvi digitalis bemenetere. Es akkor nem lesz ilyen analog/digitalis konvertalas hianya miatt hiba, mert minden digitalis. Avagy nem hiba csak az hogy nem latsz semmit. Ezert mukodott ez a megoldas. Mig a masik nem. Nem tudom mennyire voltam pontos, vagy ertheto. : )

Es a legjobb, ha hdmi to hdmi mind a ket oldalon. Mind a laptop, mind a monitor es akkor nincs semmi felesleges bonyolitas. Plussz a kep is ha digitalis sokkal szebb mint ha ide oda van konvertalva, avagy csak analog. Stb...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Huhh, volt itt mindenféle. De a HDMI kimenettel megoldható volt a dolog. A többit azóta sem próbáltam. De egyébként displayportból DVI-I, DVI-I-ből klasszikus monitor kábel kimenet volt a módszer, ami elsőre nem működött. Most már a pesti monitoromon, ami TV is egyben, van HDMI kimenet, így könnyebb a dolog jóval. 😊
kristóf17
A monitorodon HDMI az bemenet nem? Mert kimenetnek fura volna. Ugyanis a bejovo jelet fogadod vele szamitogeprol, es minden egyeb dologrol, aminek van hdmi csatlakozo es ad kimeno hd jelet. Blue ray, pc, laptop stb... High Def Multimedia interface...Az hdmi es monitor nem ad ki jelet. O csak veszi. Szerintem...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Np 😊 Én pl tudtam, mégis benéztem, amikor öcsém gépébe szereltem új videokártyát, aztán összekötésnél jött a triple facepalm, hogy jabazmegtényleg. Akkor szerezzünk átalakítót. 😀
Bálesz
Tök jó érzés akkor rájönni.
Na de elvileg minden fasza, már csak az office hiányzik a gépről nagyjából (Remélem ezzel nem lesz gond, és a 2010-essel jól elleszek, mint eddig), szóval köszi mindenkinek az eddigi tanácsadást, segítséget meg a játékokat. Azok is szépen menetelnek fel 😀
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Np 😊 Én pl tudtam, mégis benéztem, amikor öcsém gépébe szereltem új videokártyát, aztán összekötésnél jött a triple facepalm, hogy jabazmegtényleg. Akkor szerezzünk átalakítót. 😀