PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
agresszív és brutális ezek tények
gyerekes? hááát erről nem vagyok meggyőzve

viszont igény van rá mert sikeres
és semmivel nincs kevesebb értelme mint bármely másik verekedős játéknak sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Annak a játéknak sok értelmét nem látom. Azok a kombók vagy mik nagyon rosszak, azt is hülyeségnek találom ahogy kiszedi a különfajta belsőséget a másikből, vagy koponyát tör..Egyszerűen ez a játék szerintem nagyon agresszív és gyerekes is. Nyugodtan írjátok meg ha nem így van, ez az én véleményem.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
mortal? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja
Negritis
Egyéni preferenciák.
Túl sok a dialógus, és hiába valaszthatok általában három opció közül, nem differencial a jatekmeneten. Plusz az elején nagyon Light volt a sztori.

Tudtok olyan játékot ajánlani amit online lehet játszani és népszerű? A sport játékokon kívül.

Kb heti 4-5 órát játszom, szóval olyan kellene amiben hamar olyan skill szintre jut az ember, hogy nem kap ki mindenkitol😀

(xboxone)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
mi a baj a witcherrel?

számomra az utóbbi idők egyik, ha nem a legjobbja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem a Witcher 3 nem jött be.
A madden 16-bol pár nap alatt kihoztam 5 óra jatekidot, de annyira így sem fogott meg.
Most megvettem a Black Ops 3-at, de ez se igen köt le, habar csak 4-5 órát játszottam vele.

Most jön a Rainbow Six, már kapható azt hiszem.
több mint 8 éve
Tejesember 256
Vadiúj PS4-hez mennyi PS+ jár gyárilag? Mert én olvastam olyat, hogy 14 nap, amikor elinditottam a Battlefront 3 Multiplayerjét ott meg csak 2 napot (Battlefront 3 bundle-t vettem meg, a simát, nem az egyedi kiadást).
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hearthstonerek!

Elkezdtünk harmadmagammal írni egy cikksorozatot a LoE kártyákról. Itt az első szárny, ma jön a folytatás.  regivagasuak.blogspot.hu/2015/11/league-of-adventurers-kartyaelemzesek-i.html
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Battlefronttal játszik még valaki?

Unravel továbbra is szimpatikus.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.
Sobri Jóska
a kritikák szerint a fallout inkább lett FPS, mint a régi jó agyalósok, de állítólag fasza.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
lehet hogy csak én örülök ennek, de yay 😀
 store.steampowered.com/app/405900

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.
Sobri Jóska
az xcom 2 lesz majd olyan sztem, de még később jön ki első körben csak pc-re
de vmikor lesz konzolra is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
shawnka
Köszi. Egy picit gondolkodósabbakra gondoltam, nem annyira ügyességire, lövöldözősre.

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊
Sobri Jóska
Én a Maddennel nagyon jól elvagyok, gyakorlatilag az is egyvéegy 😀 holnapután jön haza a Battlefront, ha csíped a Star Warst, az eléggé must have lesz. Mortal Kombat X eléggé adja itt magát, bár én a verekedős játékokat megunom 20 perc alatt.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Mivel ezek a játékok Mac-re nem elérhetőek, és úgy döntöttem így öregségemre megajándékozom magamat egy PS4-el karácsonyra (XBOX tuti nem, Microsoft termék), ezért megköszönöm annak, aki ír egy top5-t online, 1 vs 1 játszható PS4-es játékokról. Mindegy milyen tematikában, csak lehessen 1 vs 1 játszani, mint a sakkot. 😊

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Baszott jó ez a Fallout 4.
Coolearie
hát ahogy néztem eddig videókat róla, tényleg annak tűnik. majd meglesem elfut-e a gépemen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
nem vagyok meggyőzve hogy Reno meta changer lesz önmagában
pusztán azért mert legendary

de talán lassul valamit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hearthstone nation! Hogy tetszik idáig a League of Explorers? Reno bejön, megöli az aggro deckeket teljesen. Sajnos csak ma hárman szopattak meg azzal, hogy lethal előtt kirakták, nekem meg pont az a 15 dam volt már csak a kezemben. De nem baj, talán ezzel befejeződik ez a buta meta, már nagyon nevetséges. Jó, tudok navigálni a dragon priest-control wari kombómmal, de ezek az aggro beállítottságú szerencsétlenek kiszedik a funt a játékból.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Baszott jó ez a Fallout 4.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
De a történet miatt nem kellene korábbi részeket is tolni?
csebi
Nem maradsz le semmiről. Ha a géped nem bírná tehetsz kísérletet a régiekkel, azok is ugyanolyan jók.
Nálam megy a 4 highon akadás nélkül, pedig a minimum gépigényem épphogy megvan. Battlefront is elég jól optimalizált, lehet azzal se lenne gondod.

ne is mondd, pénteken lesz leghamarabb időm rá 😕
Drip
Nekem csak belekukkantani volt időm, aztán majd jó pár hónap múlva lesz időm elmerülni benne. 😊
süti
hááát Battlefront eléggé esélytelen, ahogy megnéztem az igényeket, a minimumot sem viszi a gépem.

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
De a történet miatt nem kellene korábbi részeket is tolni?
csebi
Nem maradsz le semmiről. Ha a géped nem bírná tehetsz kísérletet a régiekkel, azok is ugyanolyan jók.
Nálam megy a 4 highon akadás nélkül, pedig a minimum gépigényem épphogy megvan. Battlefront is elég jól optimalizált, lehet azzal se lenne gondod.

ne is mondd, pénteken lesz leghamarabb időm rá 😕
Drip
Nekem csak belekukkantani volt időm, aztán majd jó pár hónap múlva lesz időm elmerülni benne. 😊
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Witcher 3 hogy maradhatott ki? Imádom a GTA-kat is, de szerintem ez minden idők legjobb játéka, mondom ezt úgy, hogy az első két részt nem is próbáltam
baggio
bátran ajánlom az elsőt és a másodikat is, és még jobban a könyveket

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 210 — The Mathematician
fallout 4, witcher 3 (+1-2) gta5
mind jó, amit felsoroltam azok azért voltak mert egy fokkal kevésbé gépigényesek sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
ki milyen játékot ajánl PC-re mostanában beszerezni? ne legyen sport, mert arra ott van a fifa,mlb,nba hármas. Stratégiának van a Total War: Empire. Nagyon bejönne ez a Battlefront - mint mindenkinek -, de mivel csak egy A10 5700 Trinitym van, nem futna rajta. Ehhez hasonló van még, amit érdemes lenne megnézni?
csebi
kismillió játék van, én azt mondom nézz szét steamen elég jól lehet rá szűrni

de ha mondasz konkrét stílust akkor abban tudunk segíteni
Negritis
hát stílus ez az, amit én sem igazán tudok eldönteni. gondolkoztam ilyen mászkálós játékon, mint az AC, de egyszerűen nem tudom, hogy van-e idegzetem most elkezdeni az eggyel, és úgy végigvinni. legjobban a Last of Us érdekelne, de hát ps4-et nem fogok venni, az itt 200 ropi lenne. vmi ilyesmire gondoltam, ami külső nézetes, mászkálós, jó története van, pár éve nagyon bejött a Tomb Raider, ami újonnan jött ki akkor.
csebi
nah ha AC - Mászkálós akkor van 3 javaslatom
Shadow of Mordor
Sleeping Dogs

Watchdogs
Negritis
A Witcher 3 hogy maradhatott ki? Imádom a GTA-kat is, de szerintem ez minden idők legjobb játéka, mondom ezt úgy, hogy az első két részt nem is próbáltam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
azt mondta kevésbé megy a gépe 😀
+ a fallout4et 3rd personbe tolni ? 😀
amúgy nemtom nem tűnik rossznak de annyira nem várom a karácsonyt 😀
Negritis
Ennyit be kell vállalni érte. 😊
süti
De a történet miatt nem kellene korábbi részeket is tolni?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.