PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?csebi
csalódott, de ha a bajnokság végén jó a helyezésed úgyis imádni fog 😊
Ha magától keres meg mert jó vagy akkor ugye 100% esély, ha jelentkezel akkor az eredményeidtől függően (ha nagy klub akkor EL, BL szereplés is kell) behívnak interjúra ahol vagy elfogadod a vezetőség szarságait vagy nem (de ha nem, nem vesznek fel 😀) és utána nagy eséllyel felvesznek, ha az előző kluboddal egyező hírnevű vagy kicsit nagyobbhoz akarsz menni akkor ha nagyon jó vagy lehet instant felvesznek. Amúgy ha nem jelentkezel akkor fel se vesznek, max ha nagyon ritkán megkeres egy csapat (nagy csapat nem fog soha) szóval jelentkezni kell 😊skullkill29
húhh köszi. Ezek alapján rohadt nagy mákom volt, hogy a Breda magától megkeresett, bár a Fradival, minimális igazolásokkal bajnoki cím, BL főtábla (bár ott 0 pont).
Akkor megnyugodtam, hogy nem rúgnak ki, és fogok máshova jelentkezgetni is 😀
Amúgyis a Breda segget csókolhat nekem, tökutolsó rohadt szar csapattal bent maradtam, majd most 10 meccs utáná llok a 6. helyen, és simán tudom tartani azt, hogy bekerülnék év végén a PO-ba, úgy, hogy nevetséges összeget kaptam igazolásokra (250.000 euró, a Fradinál egy év alatt összegereblyéztem millás igazolási költségvetést), fizetési sapka alig emelkedett, pedig többször is hangsúlyoztam a vezetőségnek, hogy kell a lé.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
akkor megkérdezem. Destinyt tépi valaki? keresek coop társakat, lehetőleg skypeon orditozással.
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?csebi
csalódott, de ha a bajnokság végén jó a helyezésed úgyis imádni fog 😊
Ha magától keres meg mert jó vagy akkor ugye 100% esély, ha jelentkezel akkor az eredményeidtől függően (ha nagy klub akkor EL, BL szereplés is kell) behívnak interjúra ahol vagy elfogadod a vezetőség szarságait vagy nem (de ha nem, nem vesznek fel 😀) és utána nagy eséllyel felvesznek, ha az előző kluboddal egyező hírnevű vagy kicsit nagyobbhoz akarsz menni akkor ha nagyon jó vagy lehet instant felvesznek. Amúgy ha nem jelentkezel akkor fel se vesznek, max ha nagyon ritkán megkeres egy csapat (nagy csapat nem fog soha) szóval jelentkezni kell 😊
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?csebi
nem rúgnak kiskullkill29
az jó, jelentkeztem erre csalódott a vezetőség ...
amúgy anno a Breda magától keresett meg, nem jelentkeztem, egyáltalán számít, ha vki jelentkezik? esélyesebb, hogy kiválasztják?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
régi kedvenc játékom 😀
egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockáznisapka
Én még reménykedem benne, hogy a Forever után egy minőségi rebootot is készít majd valaki, mint amilyet kapott a Wolfenstein is. Mondjuk teljesen jó így Steamen is HD-ben, minden kieggel, problémák nélkül. Az meg komolyan fel se tűnik néha, hogy 2D-s ellenségekre lövöldözik az ember, annyira belemerül az ember. 😊
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?csebi
nem rúgnak ki
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...süti
régi kedvenc játékom 😀

egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockáznisapka
Nekem olyan Hi-res-es Duke-om van, ahol lehet egérrel tolni és nem csak bill-el.
Igaz virágbolti😊
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.csebi
Hirnevtol,el,bl teljesitmenytol fugg.
A nagyobb klubbok inkább egymás között cserélgetik az edzoiket.Kenny
nem amiatt, hogy kiválasztanak-e, hanem ha nem, akkor a Breda kirúg?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a némileg offért hátha itt kapok választ: frissített roster Madden 08-hoz van?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.csebi
Hirnevtol,el,bl teljesitmenytol fugg.
A nagyobb klubbok inkább egymás között cserélgetik az edzoiket.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
FM-ben milyen tapasztalatok vannak arról, ha egy csapatnál edző vagyok, de jelentkezek máshol üresedésre?

Breda-nál vagyok, egész jól állok a csapattal (6. hely), de a Lazionál kirúgták az edzőt, és gondolkoztam, hogy jelentkezek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...süti
régi kedvenc játékom 😀

egyszer megpróbáltam újból, talán pár hónapja, de hiányzott, hogy nem tudok egérrel fordulni; csak a bill-el kockázni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Steamen 1,5 euró a Duke Nukem 3D, és mivel a szar kártyákból volt ennyi a pénztárcámban, be is zsebeltem.
Leírhatatlan jó érzés újra előszedni. Főleg felnőtt fejjel, és összehasonlítva a mostani FPS-ekkel.
Az elejétől megvan a hangulata, pedig nincs minden sarkon cutscene. Gyakorlatilag fel se tűnt, hogy pixeles.
Nem irányít egy zöld nyíl merre menj. A soundtrack meg mindig is No1 volt. De jó is volt gyereknek lenni...
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 942
még mindig ps2 és espn 2k4.

A legújabb roster betöltve, no meg megszereztem a 92-93-as szezont is.Ez az az év mikor beleszerettem ebbe a sportba.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/techbazis/20140913-novemberben-jelenik-meg-a-feltuningolt-gta-v.html

durva, platformon már mióta tolják a GTA V-t, ez így szerintem durva
azért is mert pc-s vagyok 😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?csebi
Van egy olyan konstrukció ahol kapsz 50 FUT pakkot,na az nem jelenik meg itthon a boltokban.azt csak originen veheted meg.Ez az fifa 15 ultimate edition.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?csebi
szerintem csak valami UT pakkot tartalamz... de nem vagyok benne biztos

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
a fifa eladásnál ez mit jelent?
"Normál változat!
Az Ultimate Team kiadás PC-re sajnos nem jelenik meg dobozos formában."

nem lehet majd UT-zni Pc-n?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A zenék továbbra is nagyon jók
Habi
Hallom lesz benne FMLYBND 😊 Fifa soundtrackeckbe sose csalódok

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
vmiért nem tudom szerkeszteni az előző hsz-t, de a keretek beállítása átalakult, méghozzá nekem nagyon tetszik ez az újítás. Sokkal átláthatóbbak a képességek, az összehasonlítás, stb. Javasol cserét a gép, ha egy jobbat véletlen a padon/tartalékban hagynál.
Van magyar nyelv is a demóban, erre is mehet egy fél pirospont.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fifa 15 demó (PS3) vélemény 4 meccs után:
elsőre elindítottam a letöltést, 99%-nál pedig elment a netem. Ez volt az első bajom 😊
Túl sok Messi van. Mindenhol Messi képek, nehéz lesz Real-Atletico fanoknak és szimpla Barca haterknek játszani ezzel 😀
A menü jól néz ki, egyszerű.
A meccs nekem kicsit gyorsabb volt a megszokottnál, igaz egy 4 hónapja nem játszottam fifa nevű játékkal. Szokásos módján nehezebb a játék mint az elődje. Olyan túl sok új animációt nem fedeztem fel a bevonulásnál.
A közönség valahogy jobban néz ki. Jók a lövések, jobb passzokat adnak a játékosok. Legendáson játszottunk haverral, azért némelyik player tud buta lenni. A különbség viszont elég jól érzőik egy Boca és egy City játékos között.
A zenék továbbra is nagyon jók, a képességjátékok pedig szerintem tovább fejlődtek.
Pozitívan csalódtam a játékban.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
műszaki jellegű kérdésem lenne
van egy özönvíz előtti asztali gépem. mikor beindítom, a bootolás elején ugye szokott lenni két pittyenés, egy mélyebb meg egy magasabb tónusú. na az régebben mindig közvetlenül egymás után volt, de mostanában már eltelik vagy egymásfél másodperc is, mire a másik követi az egyiket.
mi lehet a probléma? kezd merülni az elem az alaplapon? valami gebasz van a hangkártyával?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Rákészültem erre a fifa15 demóra,erre nem működik.Próbáltam mindent amit írtak de semmi..😕

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hali.
Kérdésem lenne gamepaddal kapcsolatban.
Elindítom a játékot,Settings,Controller de ott nem ajánl fel sehol olyat,hogy joystick...akkor ez ennyi?
Nem lehet valahol beállítani?
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bugból marketing.