PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Shadow of Mordor eleje. EXPOZÍCIÓHEGYEK

nagyon próbál rejtelmes lenni, eddig nagyon nem áll jól neki. játékmechanikailag meg egyazegyben Arkham Origins.
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa 15-t tolja valaki?Asbee
én nyomom, de egyelőre csak az UT-t


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.shawnka
Azért majd szakíts rá időt, hogy megírod tényleg olyan jó-e. 😊
Főleg a LotR hangulat érdekel, vagy csak free flow verekedés orkok ellen.süti
bizony bizony én is kíváncsi vagyok. Leghamarabb szombat délután tudom kézben tartani

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.shawnka
Azért majd szakíts rá időt, hogy megírod tényleg olyan jó-e. 😊
Főleg a LotR hangulat érdekel, vagy csak free flow verekedés orkok ellen.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megjött a Shadow of Mordor. viszlát élet.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
fifa 15-t tolja valaki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hiába illetik AC és Batman "klónnak", nagyon úgy fest, hogy végre kapunk egy jó LotR játékot:
 www.ign.com/articles/2014/09/26/middle-earth-shadow-of-mordor-reviewsüti
eleinte fintorogtam meg legyintettem rá, de az utóbbi hetekbe engem is rendesen lázba hozott

amit még várok nagyon az a The Crew. Utoljára a forza horizonal játszottam ami kocsis játék az tetszett is de azóta semmi. Az eddig látottak és hallottak alapján viszont ez rendesen bejön 😊

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hiába illetik AC és Batman "klónnak", nagyon úgy fest, hogy végre kapunk egy jó LotR játékot:
 www.ign.com/articles/2014/09/26/middle-earth-shadow-of-mordor-review
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Whoohoo:


Kiegészítőben már kipróbálhattuk, most teljesen új játékként foglalhatjuk el Rómát a hunokkal.
Mondjuk vannak kétségeim, hogy teljes játékként megéri-e majd az árát, de most a Rome 2 úgyis kimaradt.
Gameplay:  www.youtube.com/watch?v=HnfhE9CBJqg#t=14
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
problémám van a call of duty 4 multiplayer-ében.

szóval a játék eredeti. ugyanabban a szobában lakok, mint tavaly és most fel szerettem volna telepíteni a játékot, de csak 114 szervert talál.
(a játék inditásakor kiirta, hogy hiányzik egy dll fájl. letöltöttem a szükségeset és bemásoltam a játék könyvtárába. de tudtommal, ez nem befolyásolna semmit, de azért leírtam.)

mi lehet a gond? beütöttem goodle-ba, kiadott egy külföldi fórumot, ahol feltették ezt a kérdést, de senki nem válaszolt rá, így nincs jelenleg ötletem. nektek esetleg?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)Proxi
Leggyorsabban a star fejlődik,utána a fast és végül a avgJoeyPorter
Köszönöm!
😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)Proxi
Leggyorsabban a star fejlődik,utána a fast és végül a avg

több mint 9 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem tudjátok esetleg hogy a Madden15-ben scouting-nál a development-ben mi az erősorrend? (fast, avg, star)

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
nekem a szokásos bundás csapathoz igazából kaptam 3 jó játékost: Zieler, Jung, Harnik. Rajtuk kívül igazából Carvalho még jó, Poli meg Paloschi.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Akkor hasonló mintára aki Xbox One-n Madden 15-özne, írjon. Ugyanitt Destiny játékosok is jelentkezhetnek. 😊
több mint 9 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
jövök majd én isshawnka
Okés. Gyertek csak. Remélem idővel megleszünk. Haverokat lehet majd szépen behívni. 😊

@KJuraszik
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
En kaptam 5 csomagot.a legjobb ronaldinho es osman volt😀

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
jövök majd én is
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Jó lenne összehozni egy ps4-es madden 15 online magyar franchise ligát. gyertek, jelentkezzetek.

 playstationcommunity.hu/blog/32539Mad
Beléptem 😊
több mint 9 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Jó lenne összehozni egy ps4-es madden 15 online magyar franchise ligát. gyertek, jelentkezzetek.

 playstationcommunity.hu/blog/32539

@KJuraszik
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕Habi
Én szerencsére kaptam +3 csomagot eddigi ténykedésem miatt😀Asbee
én is 3 ajándék csomaggal nyitottam, csak értelmes játékos nem volt bennük (minő meglepetés 😀 )


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕Habi
Én szerencsére kaptam +3 csomagot eddigi ténykedésem miatt😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀Asbee
vhogy reggel tájt indult el, nagyon csicska csapatot kaptam 😀 nulla normális játékos 😕


JT Daniels fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
10 éves a Dawn of War:  www.pcgamer.com/2014/09/19/dawn-of-war-retrospective-ten-years-of-war-in-the-41st-millennium/
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
EA meg megint hozta formáját 😀 tegnapra beígérték fifa 15-höz fut web appot, reggel néztem még akkor sem ment 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER