PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csütörtökön Steam Holiday Sale.
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Aki szokott esetleg fifa 15 / madden 15-el játszani x360-on az vegyen fel ha akar : jackzoltan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Még 2 Arkham Knight trailer:

 www.youtube.com/watch?v=-ApPOTvy9uU&list=UUQNvfJzlrEDGRhG6nwG315A

Viszont ez a batmobilosdi nagyon nem jön át.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jópár játékot vettem már G2A-ról és semmi gond/probléma nem volt vele eddig.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀Minitron
G2A-ról még se vettem semmit, de nem hallottam rá panaszt. Lengyel székhelyű, elvileg ott más adózási szabályok vannak, így azért tudja elég jó áron adni a játékokat leárazások nélkül. Paypal meg még biztonságosabb, mint a bankkártya. Csak résen kell lenni, nehogy valami orosz verziót szerezzen be az ember. 😀

Steamen múlt héten voltak leárazások, de lesz még karácsonyi is, bár nem tudni mikor. Esetleg azt érdemes kivárnod, ha nem sürgős. Mondjuk Steamen leárazva lesz az itthoni dobozos árának megfelelő összegért. 😊

Vagy az  576.hu/ naponta leáraz valamit, hátha ott elcsíped, és akkor dobozod is van hozzá.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Valaki tolja PC-n a Borerlands The Pre Sequel-t steam-en?
Sanszos, hogy még idén meglesz eredetibe, jó lenne multizni.Minitron
Többek között most az is levan árazva:  www.g2a.com/weeklysalesüti
Köszönöm. Asszony lehet, hegeszt egy paypal-t és meg is veszi 😊 Karácsonyi-szülinapi ajándéknak szánta volna nekem, de ilyen olcsón még nem látta DVD kiszerelésben. Így jobban megéri.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki tolja PC-n a Borerlands The Pre Sequel-t steam-en?
Sanszos, hogy még idén meglesz eredetibe, jó lenne multizni.Minitron
Többek között most az is levan árazva:  www.g2a.com/weeklysale
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mennyi a jatekido/milyen a replay value? Illetve erdemes igy epizodonkent nekiallni/4 kulonbozo modon lejatszani vagy majd egybe inkabb?
Sorozatoknal is szivesebben daralok, szemely szerint.

Eleg sokat olvastam roluk, de a WD tematikaja annyira nem erdekelt.. ez viszont igen.Igor
nekem 140 perc volt. adja az újrajátszást, hiszen sok felé el lehet vinni a sztorit. mondjuk én pont azt szeretem, hogy egyféleképpen játszom ki, és elolvasom neten hogy még mi lehetett volna.

Szerintem ez emberfüggő. A TWD első évadát daráltam, úgy nagyon tömény volt és elképesztő hatással rendelkezett. A második évadot megjelenésenként játszottam. Így se volt rossz, legalább széthúztam az élményt fél évre.

Ezt egyébként érdemesebbnek érzem az utóbbi módszerrel játszani. A sorozat is jobb, amikor hagyod ülepedni a részeket.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mennyi a jatekido/milyen a replay value? Illetve erdemes igy epizodonkent nekiallni/4 kulonbozo modon lejatszani vagy majd egybe inkabb?
Sorozatoknal is szivesebben daralok, szemely szerint.

Eleg sokat olvastam roluk, de a WD tematikaja annyira nem erdekelt.. ez viszont igen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kijött a telltale Game of Thrones, most fejeztem be az első részt.

Nagyon durván bejárja az atmoszféra, bár ugye ez az epizód csak megalapozta a 6124 új karaktert. Eléggé érződött rajta a pilotság, de nagyon tetszett, hogy már most el lehetett vinni a karaktereket meg a sztorit is legalább 4 különböző irányba.

Alternatív kérdések
| -Ethan mindenképpen meghal a végén?
-Malcolmot elküldtétek Essosra?
-Duncan vagy Royland lett a Sentineletek?
|
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Valaki tolja PC-n a Borerlands The Pre Sequel-t steam-en?
Sanszos, hogy még idén meglesz eredetibe, jó lenne multizni.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jövőre se fogunk unatkozni.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
South Parkban már zsinórban a 3. gamer témájú rész ment le. Ingyenes játékok, Oculus Rift, Mágus kártyák.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
edigital is behalt black friday elején 😀 egy pillantra hozott be pár linket meg árat.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
AC: Unity xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Év játéka. xD
 kozpontiujsag.hu/vidaildiko/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
itt szerintem elfér😊

 www.ebay.co.uk/itm/MASSIVE-VIDEO-GAMES-JOB-LOT-SEGA-NINTENDO-PLAYSTATION-XBOX-ATARI-COMMODORE-RARE-/301377436174?pt=UK_WSJL_Wholesale_GL&hash=item462b7eba0e
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ahogy nézem olyasmi lehet mint a Deadlight. Az kifejezetten tetszett nekem

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Amikor JÁTÉKFEJLESZTŐK SZENVEDÉLYBŐL készítenek egy játékot, és nem egy marketinges csapat felügyel mindent, hogy honnan lehetne még több pénzt kisajtolni a vevőkből. Jó ötlet, jó kivitelezéssel, egy szimpatikus fejlesztőgárdától.
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Maddenben melyik csapatnál van olyan defense playbook amiben van egy olyan play,hogy az összes játékos zónázik?Online a pocket passerek ellen jó lehet,3. és hosszú szituknál,ellenem is sokszor szokták használni,de Kaepernickel ha kimozgok oldalra akkor összekeverednek a zónák és simán át lehet lőni.

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ha vki használt PS3 konzolt venne, van nálam eladó.
Paraméterek: Slim, 320 GB
Játékok: Fifa 15, Madden 15, Madden 25, GTA V, Battlefild 4 Premium, Battlefield 3 Premium, F1 2012, F1 2011, NHL 14, Assassin's creed 3, Nascar 2011, Split/Second Velocity, NCAA Football 13, NCAA Football 10
HDMI kábel, headset, 2 joy, eredeti doboz, eredeti papírjai


JT Daniels fan