NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
The Black Mirror? Az volt ilyesmi.Bálesz
nem horror volt, hanem inkább poénos mint a Grim Fandango vagy a DoTT


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
The Black Mirror? Az volt ilyesmi.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
15 dollár steamen
 store.steampowered.com/app/316790/

és érkezik hamarosan a Day of the Tentacle is! és akkor már egy kérdés, hátha: rémlik egy hasonló point-and-click kultjáték 2000 körül, ami egy szanatóriumban van valami hasonló helyen játszódott (vagy részben vagy egészében), de nem jut eszembe a címe...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
!!!baggio
Nagyon nagy kedvenc, és a mai napig semmit sem vesztett az értékéből.
Ugyanúgy felér egy Walking Dead kalandjátékkal.

Másik ilyen nálam az Oddworld:
Február végén érkezik a felújított változat.

Itt meg érdemes megtekinteni mire képes az új Unreal motor:
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
!!!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
játszál inkább all madden szinten sztem és állítgass a slidereken. Nem hinném, hogy ilyen dominancia mellett sokáig lekötne a játék 😊
Én most hétvégén 12 dollárért vettem meg a madden 15-t One-ra és még 10 UT csomagot is kaptam hozzá mert Super Bowl Edition 😊Habi
Hello!

Hol tudtad 12 dollárért megvenni?Leonidasz007
Xbox Store
24 az ára, csak 1 profilt 2 ember is tud használni, így feleződik a költség


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
játszál inkább all madden szinten sztem és állítgass a slidereken. Nem hinném, hogy ilyen dominancia mellett sokáig lekötne a játék 😊
Én most hétvégén 12 dollárért vettem meg a madden 15-t One-ra és még 10 UT csomagot is kaptam hozzá mert Super Bowl Edition 😊Habi
Hello!

Hol tudtad 12 dollárért megvenni?
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Két hete vásárolt, alig használt (összesen ha ötször be volt kapcsolva) Xbox 360 E (500 GB), kinecttel, kontrollerrel (szintén vadonatúj), dobozzal, garanciával eladó.

Van hozzá egy rahedli játék is, szintén csak kipróbálás szinten voltak használva.

Érdeklődni privátban.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
játszál inkább all madden szinten sztem és állítgass a slidereken. Nem hinném, hogy ilyen dominancia mellett sokáig lekötne a játék 😊
Én most hétvégén 12 dollárért vettem meg a madden 15-t One-ra és még 10 UT csomagot is kaptam hozzá mert Super Bowl Edition 😊


JT Daniels fan
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 114 — Tyrone Creek
Madden 15, All-Pro, QB Karrier.. Nevet nem mutatok(az legyen titkos)
Eddig a legjobb elért eredményem.😀😀😀Coolearie
mi történt, a CPU defense slidereit mindenhol nullára húztad?slowmotion
Azt nem bántottam, 50-esen van, eredeti állapotában.
15 percesre van beállítva a negyed.Coolearie
túl jó vagy, ultimate teamezz inkább
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Madden 15, All-Pro, QB Karrier.. Nevet nem mutatok(az legyen titkos)
Eddig a legjobb elért eredményem.😀😀😀Coolearie
mi történt, a CPU defense slidereit mindenhol nullára húztad?slowmotion
Azt nem bántottam, 50-esen van, eredeti állapotában.
15 percesre van beállítva a negyed.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Madden 15, All-Pro, QB Karrier.. Nevet nem mutatok(az legyen titkos)
Eddig a legjobb elért eredményem.😀😀😀Coolearie
mi történt, a CPU defense slidereit mindenhol nullára húztad?
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Madden 15, All-Pro, QB Karrier.. Nevet nem mutatok(az legyen titkos)
Eddig a legjobb elért eredményem.😀😀😀




több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
DA2-t érdemes Origin leárazáskor venni 2,5-5 euró között szokott futni olyankor
g2a-val én is elégedett vagyok (főleg swtor gamecardot vettem ott)
és mostanában ukránoktól is veszek néha cuccot, mert ott jóval olcsóbb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Sziasztok. Valaki nyomja a madden 08-at PCn mostani frissitésekkel? Kéne egy kis help
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ma mesélte egyik haverom, hogy pár napja Ő is így járt az instant-gamingel, vásárlás után kapta az infót, hogy küldjön képet a kártyáról, személyiről vagy jogsiról, mert csak úgy kapja meg a vásárolt terméket. Egyből vissza is mondta, neki azt írták, hogy 5 napon belül visszakapja a pénzt.

Én meg szintén ezzel a netes adóval szoptam be végül (G2play is ugye Kinguinos azon meg már tényleg van ilyen és mily meglepő pont a Magyaroknál van a legnagyobb adó) úgy, hogy inkább megvettem G2A-n 10 és félért. Asszem ezentúl maradok is annál, meg steamnél, ezekben még 1x sem csalódtam.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Én pont most próbáltam így megvenni a Dragon Age 2-t.
Tapasztalatok:
-Kinguin: használtam is, tök jó, azonban már gondolom rajta van az új netes vásárlási adó (6 dollárért volt kiírva a DA2, majd minden szarral együtt 9.5 dollár lett a vége. hát nem vettem meg)
-Instant-Gaming: Megvettem, levette a pénz, azonban kiírta, hogy verifikálja magam, mert locked a vásárlásom. Jól felbasztam magam, mert a verifikálás az lett volna, hogy töltsem fel a személyimet (én meg nem vagyok hülye). Írtam a customer supportnak, 2 üzenetváltás után elvileg elkezdték visszautalni a pénzt, azt írták 3-4 nap (még nem kaptam meg).
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
nem akarok turkálni a pénztárcádban,de inkább fizesd ki pluszban azt az 1000-1500 forintot,de megbízható helyről rendeld.
Én is igy vettem az FM-et,vehettem volna nevenincs oldalról 3000-rel olcsóbban,de inkább olyan helyről vettem amiről csak jót olvastam,magyaroktól,külföldiektől egyaránt.Kenny
Persze, ezzel Én is így vagyok, ezért is nem vettem meg a lentebb említett oldalakon ahol olcsóbb lenne.
Itt tudod követni az árakat:  www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-15-cd-key-compare-prices/
Néha csalóka, de érdemes átböngészni.

 www.g2play.net/category/10006/fifa-15-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
€28.19 + 70 centért pénzvisszafizetési garancia. De nincsenek tapasztalataim az oldallal kapcsolatban.süti
Köszi, ez az allkeyshop egész jó kis oldal, van pár értékelés is az eladókról, így azért könnyebb választani. Bár az igaz, hogy csalóka, mert G2A-n nincs 26 euróért. (jó is lenne 😀) Viszont ez a G2playes már jónak tűnik, ahogy nézem Kinguin ajánlja Őket, tőlük meg már vettem 1-2 dolgot és még nem volt velük gond.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
Itt tudod követni az árakat:  www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-15-cd-key-compare-prices/
Néha csalóka, de érdemes átböngészni.

 www.g2play.net/category/10006/fifa-15-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
€28.19 + 70 centért pénzvisszafizetési garancia. De nincsenek tapasztalataim az oldallal kapcsolatban.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 275 — Omar's Coming Yo!
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
nem akarok turkálni a pénztárcádban,de inkább fizesd ki pluszban azt az 1000-1500 forintot,de megbízható helyről rendeld.
Én is igy vettem az FM-et,vehettem volna nevenincs oldalról 3000-rel olcsóbban,de inkább olyan helyről vettem amiről csak jót olvastam,magyaroktól,külföldiektől egyaránt.

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
kinguin?Negritis
Tegnap néztem, de ott is hasonló körül mozog. Találtam 1-2 oldalt ahol "csak" 9 ezer, de ezeket meg nem ismerem. (instant gaming, gameecard)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.Raven17
kinguin?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki nem tud egy oldalt ahol viszonylag olcsón belehet szerezni a Fifa 15-t PC-re? G2A-t nézem egy ideje, de ott 10-11 alá nem igen akar menni.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Wáááá, 5 év után új gép 😀
Hasít rajta minden, de én nyilván a Dragon Ageket tolom végig, aztán jöhet az Inquisition 😊tenorx
Én most végeztem az Inquisition-nel, igazából még nem tudom, hogy tetszett-e annyira, mint amennyire vártam...

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 268 — Wrath of Khan
Wáááá, 5 év után új gép 😀
Hasít rajta minden, de én nyilván a Dragon Ageket tolom végig, aztán jöhet az Inquisition 😊