PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
aki szereti a Star Wars játékokat:
 www.humblebundle.com/Negritis
Ismét kellemes csomagot adtak ki: Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, Hitman GO az 1 dolcsis csomagban.
Átlag felett fizetve jön még a Thief, Deus Ex, Murdered: Soul Suspect plusz a később feloldott játékok. Elég izmos lett ez így megint...Bálesz
jaja, Murdered érdekel csak a csomagból , azt meg próbálgatom steamgitftsen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
aki szereti a Star Wars játékokat:
 www.humblebundle.com/Negritis
Ismét kellemes csomagot adtak ki: Hitman: Absolution, Supreme Commander 2, Hitman GO az 1 dolcsis csomagban.
Átlag felett fizetve jön még a Thief, Deus Ex, Murdered: Soul Suspect plusz a később feloldott játékok. Elég izmos lett ez így megint...

több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉Sobri Jóska
Bár már megválaszolták helyettem, valóban eredeti játék, ráadásul PS Store-ból, tehát még a lemez sem lehet karcos. Már csak ezért is bosszantó, egy ekkora fejlesztő cég súlyos ezrekért megvásárolt termékétől azért csak elvárna az ember olyan alap dolgokat, hogy meccs után normálisan ki lehessen lépni, és elmenteni a haladást 😊.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
ez még mindig megvan?
asszem Madden 2003 v 2004 volt nekem olyan, hogy mindig akkor fagyott le, amikor a meccs végi statnézegetésnél a puntereket néztem meg. (mondjuk arra meg azt találtam ki, hogy 5 másodperccel a vége előtt mentettem egyet, hogy csak az utolsó térdelést kelljen újra játszani)slowmotion
Ugyan ezt csináltam anno a 2006-os vagy 2008-as verzióval Én is. 😀 Csak sajnos itt nem lehet menteni meccs közbe úgy, hogy legtöbbször meg se nézem a statokat, inkább instant visszamegyek főmenübe aztán majd mentés után megnézem a box scoret.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
ez még mindig megvan?
asszem Madden 2003 v 2004 volt nekem olyan, hogy mindig akkor fagyott le, amikor a meccs végi statnézegetésnél a puntereket néztem meg. (mondjuk arra meg azt találtam ki, hogy 5 másodperccel a vége előtt mentettem egyet, hogy csak az utolsó térdelést kelljen újra játszani)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)Raven17
igen PS3 nekem is csinálta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉Sobri Jóska
Elárulom Jóska, hogy nekem XBOX360-on van meg EREDETIBEN és ott is előfordul elég gyakran, hogy a meccs végén, ha megnézem a statokat, akkor kifagy...Egon
Akkor válaszolj helmet kérdésére. Mit csináljon?

több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A Madden csinál ilyen gyönyörű dolgokat. Nekem volt már olyan, hogy megcsináltam a first downt, a védő kiütötte a kezemből a labdát ami a másik játékosom kezében landolt. A játék kiírta, hogy fumble, majd flag illegal forward pass miatt és a végeredmény negyedik & mínusz 4 😀
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ps3, eredeti, 15 és semmi ilyen bajom nincsen vele 😀
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
15 nincs meg, de 25-nél PS3-on nálam is volt ilyen bug ugyan úgy stat nézés után. (eredeti)
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉Sobri Jóska
Elárulom Jóska, hogy nekem XBOX360-on van meg EREDETIBEN és ott is előfordul elég gyakran, hogy a meccs végén, ha megnézem a statokat, akkor kifagy...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Vedd meg a legal verziót. 😉

több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Steamen az NBA 2K15 hétfő 19:00-ig ingyenesen kipróbálható. 😊
 store.steampowered.com/app/282350/
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
S5 Minin tolja (én S4 Minin fogom)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Nem voltam, fogalmam sincs, honnan ragadt rám 😀
Mekkora kijelzőn játszik? (bár nem tudom elképzelni, hogy 5 környékén élvezhető legyen (az alatt meg pláne))

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Tán te is telekomos voltál? 😀 én ott szedtem magamra ezt a szót 😀
amúgy gyakorlatilag is meg lehet, ismerősöm tolja meló közben és élvezi
Elvileg meg lehet mókolni úgy az androidos verziót, hogy menjen 6" alatti kijelzőn is, bár én még nem próbáltam. 4,7"-on kétlem, hogy élvezhető lenne, azért az egy pakliért meg nem szenvedek annyit 😊Bálesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Elvileg meg lehet mókolni úgy az androidos verziót, hogy menjen 6" alatti kijelzőn is, bár én még nem próbáltam. 4,7"-on kétlem, hogy élvezhető lenne, azért az egy pakliért meg nem szenvedek annyit 😊

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hearthstone emberek! Megérkeztem a játékba, vegyetek fel lelkesen. Heelshawnka a battletagem.shawnka
Kell a szám is a battletagből, hogy feltudjalak venni. 😊
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
megy az asztalidon is.shawnka
Az asztalin van már MMO-m, kettő sok lenne 😀gdavid
nembaj, gyerünk! 😀shawnka
Mindjárt kezdünk a heti raiddel, de holnap felrakom vhogy 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
megy az asztalidon is.shawnka
Az asztalin van már MMO-m, kettő sok lenne 😀gdavid
nembaj, gyerünk! 😀
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
megy az asztalidon is.shawnka
Az asztalin van már MMO-m, kettő sok lenne 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Hearthstone emberek! Megérkeztem a játékba, vegyetek fel lelkesen. Heelshawnka a battletagem.shawnka
Ha kijön végre androidra, akkor elgyepállak 😉gdavid
ööö

 play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstoneshawnka
"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

???

szerk.: tablet kell neki.gdavid
ez az androidos 😀

ha szeretnéd belinkelem a macedre is 😀shawnka
Sonkám! Értsd már meg, hogy 6" kell neki 😀

2015 Q1-re van ígérve a mobilos verzió (iOS-re ugyanez áll).gdavid
megy az asztalidon is.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
elvileg az Acer Iconia A100nak megvan ami kell, mégse engedi rajta
trükközni meg nem volt kedvem vele 😀

mondjuk, ha az S4 Mini se lesz jó a telefonos verziónak akkor biztos falnak megyek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Hearthstone emberek! Megérkeztem a játékba, vegyetek fel lelkesen. Heelshawnka a battletagem.shawnka
Ha kijön végre androidra, akkor elgyepállak 😉gdavid
ööö

 play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstoneshawnka
"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

???

szerk.: tablet kell neki.gdavid
ez az androidos 😀

ha szeretnéd belinkelem a macedre is 😀shawnka
Sonkám! Értsd már meg, hogy 6" kell neki 😀

2015 Q1-re van ígérve a mobilos verzió (iOS-re ugyanez áll).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: