PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nekem itt van :
csak venni kell egy wii u-t addig 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kihirdethetjük az év játékát ?


+Batman trailer:
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Hosszú idő után újra WWE játék PC-re! Összes konzolos DLC-vel együtt és egész tűrhető gépigénnyel. 😊

 www.pcguru.hu/hirek/wwe-2k15-gepigeny-es-megjelenes/31593
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nagyon beteg meccset játszik egymással a fnatic és a vp az esea döntőben. 16-14 lett a season, most mennek infernóra. #csgo
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


| Nálam nincs semmi gond a nettel. Egyedül a végén a TIE fighterek ütöttek. 😕 |
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
óóó igen ! 😊 Hétvégén végre MK X ! Addigra az új kontroller is megjön 😀

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
főleg mióta kiderült hogy az elején X1 exklu lesz az SW BF

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pénteki trailer szét fogja törni az internetet !

 mp1st.com/2015/04/13/dice-devs-tweet-about-star-wars-battlefront-in-advance-gameplay-trailer-will-break-the-internet/#.VS1E3PmsV9osüti
Kevered a Star Wars VII 2. trailerével, amely szintén akkor jön. 😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A pénteki trailer szét fogja törni az internetet !

 mp1st.com/2015/04/13/dice-devs-tweet-about-star-wars-battlefront-in-advance-gameplay-trailer-will-break-the-internet/#.VS1E3PmsV9o
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igen, lecseréltem. És Jensen szinte egyáltalán nem gyilkol, már ha jó kezekben van az irányítás. 😀iktriad
 www.pcgamer.com/deus-ex-mankind-divided-trailer-analysed/
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lehet volt már kérdés, de ebben a rohadék legalja tróger Maddenben (15, PS3-on) hogy lehet megcsinálni, hogy ne fagyjon le minden 2. meccs után a töltőképernyőn? Lejátszom a meccsemet, végignézem a statokat, kilépnék, és mielőtt bejönne a CFM főmenü, a töltőképernyő megfagy, az egész rendszert újra kell indítani úgy ahogy van. Külföldi oldalakon találtam olyat, hogy törölni kell a game data utily-t, meg kihúzott netkábellel játszani, meg ilyesmi, de azokkal is ugyanúgy lefagy. Mit lehet ezzel csinálni? Más játékkal nincs ilyen gondom.helmet
Nekem is csinált ilyet(X360,M15), de mióta feltelepítettem a HDD-re, és úgy játszom vele, azóta gyorsabb is lett, és nem is akadozik. lehet megkéne próbálni feltenni a gépre, hogy kevesebbet dolgozzzon cd-ről.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Régen játszottam már ügyességi(ugrálós-mászkálós) játékkal, de ez minden téren odab@sz :

Játékmenet-látvány-játszhatóság..stb 10/10. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
 www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8iktriad
Cserélted a linket ? 😊 Most akartam berakni én is. Viszont az igazi Jensen nem gyilkol Rozsomák módjára. 😉
süti
Igen, lecseréltem. És Jensen szinte egyáltalán nem gyilkol, már ha jó kezekben van az irányítás. 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
gta-mk nem izgat 😀
tudom hogy az én hibám de én a gta2nél "elakadtam" anno 😀
mkból megvan az előző, jó is de egy darabig elég 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
 www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8iktriad
Cserélted a linket ? 😊 Most akartam berakni én is. Viszont az igazi Jensen nem gyilkol Rozsomák módjára. 😉

ne is mond 😀
ps4 + batman&wither nem lesz 😀
cserébe sztem pc-re jönnek majd csak kell egy vide kari-proci csere + kis memória 😀Negritis
Valami demónak tudnék örülni a megjelenés előtt, hogy kiderüljön mit szól hozzá a gép.
Viszont hiába a 200+ óra játékidő, nekem vannak kétségeim, hogy az mennyire lesz izgalmas a végén is. Bár a Skyrimmal se volt gond, de a fantasyban sose tudtam annyira elmerülni. A Batman meg olyan, mint a pizza. Ha nem olyan jó, az még akkor is jó. Jövő héten GTA meg MKX, év végén meg SW Battlefront...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön az új Deus Ex, Mankind Diveded címmel
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
ne is mond 😀
ps4 + batman&wither nem lesz 😀
cserébe sztem pc-re jönnek majd csak kell egy vide kari-proci csere + kis memória 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Aki nehezen viselné a várakozást, vannak jóféle Arkham Knight és Witcher III képregények a "boltban".

A Fehér Farkas kalandjainak első 15. perce. Bár ebből még nem látszik, mennyit nő Geralt szakálla.
Ami a készítők ígérete szerint valós időben (!) fog gyarapodni.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Game of Thrones: Episode 3

| Most érzem igazán, hogy beindult a játék. Az első kettő rész kellően megalapozta a hangulatot, ráadásul minden faszán le is csapódott ebben. Úgy vélem ezzel az epizóddal indították el a végjátékhoz vezető szálakat, tippre az évad legfontosabb döntéseit most kellett meghozni.

Mira szála Királyvárban parádés, ő van a legközelebb a tűzhöz, ezért ő is éghet meg leggyorsabban. Nagyjából tök mindegy mit csináltunk, Margaery berág ránk, Tyrionnal meg tudjuk mi lesz. Nem égettem el a szerződést a végén, szeretném picit én irányítani a csaj sorsát.

Gared a Falon nagyon rendben van. Szeretnék elmenni a North Grovehoz, de nem akarok dezertálni. Amint lehetőségem lesz be fogom avatni a srácokat is, de Britt halála ebbe azért masszívan belekavarhat. Mindenesetre az összes bizalmam a wildling srácban!

Asherék üde színfoltjai minden résznek: a barlangos cold open nagyon bejött, de már az előző elején is imádtam a báros jelenetet. Odaértünk Danyékhez, de nem hiszem, hogy mostanában eljutnánk Westerosra.

Rodrikékat annyira nem élvezem Ironrathban. Elég repetitív az a sztori minden epizódban: valami gonosz Whitehill baszogat minket, kiállunk magunkért, de igazából tökhiába. Aztán mindig eggyel gyökerebb Whitehillt kapunk. Remélem elindul ott is valami, bár a Gwynnes kavarás a következő résztől végre megkavarhatja az állóvizet.
|

Összességében nagyon élvezem az évadot, a TWD középső részei nem tudtak ennyire lekötni. Csak így tovább TellTale!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
van még valaki itt aki szokott cod2-t online játszani néha napján?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PC v konzol?Negritis
360

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10Negritis
bezony bezony !
3 mapjankezdtem, sokat még nem tudtam vele nyomulni, de nagyon hangulatos 😊Drip
érdemes minden Saga után beszélgetni az NPC-kkel nagoyn adja a hangulat 😀

PC v konzol?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10Negritis
bezony bezony !
3 mapjankezdtem, sokat még nem tudtam vele nyomulni, de nagyon hangulatos 😊

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
én meg beleszerettem a Xenoverse-be
minden Dragonball fanboynak javaslom mert jó lett

nem hibátlan a játék, de ha a szerverek menni fognak normálisan akkor simán 8/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Május elején New Order előzmény a Wolfenstein kastélyban. 😉

Linket sehogyse szereti, youtube-on keress rá a trailerért, Wolfenstein: The Old Blood.