PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Witcher 3: rég játszottam már ennyire jó játékkal. Na jó nem, hiszen ott volt az Origins is.
El vagyunk kényeztetve.
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 939
valakinek van elado nba jateka ps2re?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
igen, mondjuk ha valaki nem szereti a fantasyt akkor annak más 😀
én a batman játékokban nem éreztem fejlődést pont mert a harcrendszer ugyanaz maradt a "keret" meg nem változik 😀

de legyen jobb az AK mint a W3 és akkor azt mondom emelem kalapom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az AC az Arkham City akart lenni nem pedig az Assasins Creed 😀Negritis
Gondoltam, de attól én még vélek hasonlóságokat észrevenni a Witcher és az Assassin's Creed között. 😊

nem vitatom a Rocksteady érdemeit, csak nem hiszem hogy a játékmenet annyit változna mert az megtartotta az alapjait eddig is és nagyon erőltetettnek érezném (kb a batmobil ami újdonság lesz sztem meg 1-2 kütyü)
viszont a sztori ha jó (és nem Joker a főgonosz) akkor jó játék leszNegritis
Nekem a City teljesen más élményt hozott, mint az Asylum, igaz volt jó pár év a kettő között. Elég alergiás vagyok rá mikor ugyanazt próbálják nekem eladni más csomagolásban, de ezt nem éreztem, sem most a Knight kapcsán.
City spoiler: | Joker halott, nem sok szerepe lesz. 😊 Bővebben a képregényben. Most Scarecrow gyűjtött össze egy elég illusztris társaságot a denevérember likvidálásához. |
Viszont Paul Dini leváltása a Crysis és a Killswitch írójára... nos, nem túl biztató, főleg mivel elég magasan a mérce és gyakorlatilag egyedül itt tudna elvérezni a játék. Mondjuk ahol arra van erőforrás, hogy egy ember 2 éven keresztül programozza Batman köpenyét, ott talán így is megtudnak írni egy jó történetet. 😊

amúgy régen toltam a Witcher 2-t de azért eléggé eltérőnek érzem a 3hoz képest
az 1 és a 2 között pedig zongorázni lehet emlékeim szerint
kb mint ME 1-2 közöttNegritis
Egymás után tudtam le az 1-et és a 2-t, de én nem éreztem komoly eltérést. Ugyanazt csináltam, csak egy sokkal kidolgozottabb világban. Ez az érzésem most is. Persze ettől még simán év játéka várományos.
Witcher viszont végigjátszás után nem vonzott vissza. Legnehezebb fokozaton jó volt, de utána nem volt kedvem újrajátszani azóta se, hiába a több befejezés. Az Arkham Cityben viszont egyből nyomtam a new game plusra, és azóta is jó elővenni néha-néha. Mondjuk ez már ízlés kérdése. Fantasyt kevésbé szeretem. A Skyrimben elvesztettem egy 40 valahanyas mentésemet, azóta se fordult meg a fejembe, hogy újra kéne kezdeni.

Közben pedig kaptunk egy új trailert:  www.youtube.com/watch?v=gn-twZm_wEY
Marketinggel itt sincs gond.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
az AC az Arkham City akart lenni nem pedig az Assasins Creed 😀
nem vitatom a Rocksteady érdemeit, csak nem hiszem hogy a játékmenet annyit változna mert az megtartotta az alapjait eddig is és nagyon erőltetettnek érezném (kb a batmobil ami újdonság lesz sztem meg 1-2 kütyü)
viszont a sztori ha jó (és nem Joker a főgonosz) akkor jó játék lesz

amúgy régen toltam a Witcher 2-t de azért eléggé eltérőnek érzem a 3hoz képest
az 1 és a 2 között pedig zongorázni lehet emlékeim szerint
kb mint ME 1-2 között

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Geralt >>>>> Bruce 😀
amúgy kétlem hogy ennyit újulna
az AA és az AC is ugyanarra épített míg azért a W1 -> W2 -> W3 elég komoly fejlődési út
harcrendszerrel kezdve pl
szóval biztos menő lesz a batmobil de a játék nem hiszem hogy felérne ideNegritis
Túl sok fejlődést én a Witcherekben sem láttam. Nagyobb játéktér, bővebb sztori, szebb grafika. Ugyanez igaz a mostani részre is. Sőt a nagyját már itt is átélhetted egy Black Flagben.
Az Arkham Knight sincs rászorulva, hogy alapjában megreformálják. Bőven 90% fölötti értékeléseket kaptak az előző részek. Az a pár újítás pedig pont jó arra, hogy konkretizálja a játékélményt 2015-höz. Ráadásul a Rocksteady is van olyan jó brigád, mint a CD Projekt Red, úgyhogy nem kell őket félteni.
Egyedül a már most bejelentett 40 eurós season pass aggaszt, hogy mennyire fog az alapjáték kárára menni.

Ellenpéldának pedig itt az EA:  www.eastarwars.com/
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
lengyelek megcsinálták az év játékát 😀Negritis
Mondjuk ha az Arkham Knight is képes ekkora újulásra a City után, mint amit a Witcher csinált, akkor inkább az utóbbira szavaznék. Batmannel úgyis minen sokkal jobb. 😛süti
Geralt >>>>> Bruce 😀
amúgy kétlem hogy ennyit újulna
az AA és az AC is ugyanarra épített míg azért a W1 -> W2 -> W3 elég komoly fejlődési út
harcrendszerrel kezdve pl
szóval biztos menő lesz a batmobil de a játék nem hiszem hogy felérne ide

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
lengyelek megcsinálták az év játékát 😀Negritis
Mondjuk ha az Arkham Knight is képes ekkora újulásra a City után, mint amit a Witcher csinált, akkor inkább az utóbbira szavaznék. Batmannel úgyis minen sokkal jobb. 😛
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
lengyelek megcsinálták az év játékát 😀Negritis
hurrá 😊 most tettem fel meg ellenőríztem, hogy 4 giga rammal is megy-e, és egyelőre fasza minden 😊 de igazán majd csak pénteken tudom magam belevetni, addig is kerülök minden spoilert 😀Drip
én is csak óvatosan tolom még 😀
tegnap 1 óra ma eddig 1,5 😀 viszont ennyi alatt is olyan a feeling ami nagyon nagyon régóta nem volt nekem játékkal (sztem utoljára a Lords of Xulima hangulata kapott így el)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lengyelek megcsinálták az év játékát 😀Negritis
hurrá 😊 most tettem fel meg ellenőríztem, hogy 4 giga rammal is megy-e, és egyelőre fasza minden 😊 de igazán majd csak pénteken tudom magam belevetni, addig is kerülök minden spoilert 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
lengyelek megcsinálták az év játékát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
még melóba vagyok, aztán megyek haza és imádkozok hogy ne kelljen sok net hozzá mert még nincs UPC-m így csak lekorlátozott mobilnettel rendelkezek 😀Negritis
Gépigény miatt féltem, de high-on simán fut 30-35 fps-sel (nagyvárosban is!), és a töltési idő is elég csekély pedig "csak" 4 giga ram van az i5 és a HD6950 mellé. Szóval igazán korrekt munka, így kell kiadni egy játékot 2015-ben.

Játékélmény nagyon adja magát, bár rengeteg párbeszéd van, főleg az elején. A leghangulatosabb mikor az erdőben lovagoltam napfényben, aztán hirtelen viharossá vált az időjárás. Szörnyvadászat és kincskeresés továbbra is kellemes elfoglaltság, minijátékok pedig addiktívak tudnak lenni. Sztorira tényleg nagyon figyeltek, egyes AAA játékoknál annyi a főszál, mint itt egy mellékküldetés. Viszont pár óra után azt éreztem, hogy már megint csak A-ból B-be lovagolok, ami kicsit vesztett a varázsából. Mindenesetre apróbb hibákon kívül nem igen lehet belekötni. Most kicsit sajnálom, hogy a collector'sra nem tudtam félrerakni...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Na, mindenki egyszarvú hátán kufircol ?süti
még melóba vagyok, aztán megyek haza és imádkozok hogy ne kelljen sok net hozzá mert még nincs UPC-m így csak lekorlátozott mobilnettel rendelkezek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na, mindenki egyszarvú hátán kufircol ?
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Hearthstone dolgok:
shawnka
Ha esetleg vágysz társaságra (vagy más is) nyugodtan vegyél fel. Inso#2310Gyurma Pappa
az a baj, hogy amerikai szerveren vagyok.

ezért nem látjuk egymást sütivel se.shawnka
ohh ott csak arénázni szoktam amikor nincs EU szerver... nincs időm két szerveren kifarmolni minden kártyát constructedhez, bár a midrange hunter össze van rakta ott is... lehet felnézek 😛

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hearthstone dolgok:
shawnka
Ha esetleg vágysz társaságra (vagy más is) nyugodtan vegyél fel. Inso#2310Gyurma Pappa
az a baj, hogy amerikai szerveren vagyok.

ezért nem látjuk egymást sütivel se.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Hearthstone dolgok:
shawnka
Ha esetleg vágysz társaságra (vagy más is) nyugodtan vegyél fel. Inso#2310

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hearthstone dolgok:

-Control druiddal összehoztam egy parádés hetes win szériát arénában. Ez előtt sosem druidoztam 😀
-Mech rugó-Buff priest kombóval 15-ig mentem rankeden, eddig 18 volt a csúcsom, szerintem itt már hozzá se nyúlok a hónap végéig 😀
-1 év játék után megérkezett az első legendary nyitásom: Millhouse Manastorm. Valamiért undorítóan rossz a packluckom, de legalább becseréltem a fiút egy facelessre.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
G2A-n kibaszott nagy akciók vannak, az imént vettem meg 4000 Ft-ért a FIFA15-öt.shawnka
ott mindig az van 😀
csak figyelj hogy használj G2A shieldet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
G2A-n kibaszott nagy akciók vannak, az imént vettem meg 4000 Ft-ért a FIFA15-öt.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Conan O'Brian teszteli a Witcher: Wild Huntot, elég sajátságos stílusban. 😀
 teamcoco.com/video/clueless-gamer-witcher-wild-huntiktriad
8 nap 😀 kibírom 😛 addigra lesz netem is

most épp a Dynasty Warriors 8at nyúzom ps3on 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Broken age! Az act I-ról lemaradtam, így az act II-vel együtt szép hosszú történet lesz a végigpörgetése 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Conan O'Brian teszteli a Witcher: Wild Huntot, elég sajátságos stílusban. 😀
 teamcoco.com/video/clueless-gamer-witcher-wild-hunt
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
lassan vége a 24órás HS playitcoolnak elég beteg 😀Negritis
4-5 órát néztem belőle darabokban, nagyon szépen szétestek így a végére 😀

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
lassan vége a 24órás HS playitcoolnak elég beteg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!