PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Virágbolti verzió van már belőle? Ha igen PM meAsbee
nincs.de ha zöldségesnél vetted azt amin játszanál akkor igen.

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Virágbolti verzió van már belőle? Ha igen PM me


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.Kenny
arra úgy is kijön majd egy javított verzió, nekem 1. lépés ilyenkor mindig a kit-logo-face megapackok letöltése, azokkal kiegészítve tényleg élményt tud adnibalazs799
Na szóval korábban már olvastam a kérdésed, csak vizsgaidőszak, aztán nincs időm kifejteni a véleményem, de ha letudom akkor megteszem 😀
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.Kenny
arra úgy is kijön majd egy javított verzió, nekem 1. lépés ilyenkor mindig a kit-logo-face megapackok letöltése, azokkal kiegészítve tényleg élményt tud adni


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Én is most kezdtem el az FM idei szériájával játszani,elég vegyesek az érzéseim.
Menürendszer jó,tetszik hogy nagyobb a mozgástér taktika terén.
Meccs közbeni instrukciók is tetszenek,a szokásos bugoktól leszámítva jóra sikeredett.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀balazs799
milyen felállást tolsz most?briareos
4-1-2-2-1 (kicsit átspecializáltabb 4-3-3 magyarul)
2 szélső védő (Wing back)
1 vékező kp (half back)
1 Box to box mid.
1 irányító (deep lying playmaker)
a két szélén elől inside forward
és a csatár false 9

Igazán jó, minőségi csatár híján, viszont erős szélsőkkel jó taktika (és kevés gólt kapok)

Csak bele kellett szokniuk, a szezon elején döcögött de most már kezd beindulni a gépezet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀balazs799
milyen felállást tolsz most?

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megintbriareos
nekem 2 hete jött csak meg, nagyon jó lett az új menürendszer, sokkal átláthatóbb szerintem. A taktikát még kóstolgatom, de a meccsközbeni teamtalk nem volt rossz ötlet.
Az egyetlen PC játék amivel tényleg bármikor tudok játszani és kicsit kikapcsolni 😊 (néha még online Cod2, de az csak az emberiség elleni felgyülemlett stress levezetésére jó) 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem bejövős a 15 rengeteget újítottak a 14hez képest, új match engine, új funkciók. beleraktam már pár száz órát, de utóbbi időben inkább mással nyomom, majd előveszem megint

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
annyit tudni,hogy 2015. :-/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Királyság, mikor jön? 😊

(volt olyan napom mikor hazajöttem melóból és GTA3-ban örökélettel mászkáltam így 😊 )
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez kömény....

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
nekem 12-ben és 13-ban van egy-egy managerem, 13-ban a fradi padjáról bő 1 év alatt eljutottam a lazio élére! ha visszakeresel, akkor láthatod, hogy írogattam is, de mostanában nincs időm erre sem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
masvidal74 New England Patriots 1
Helló, eladó egy NHL 15 Xbox One-os nem használt játék. Irányár: 12-15 ezer forint között, érdeklődni lehet privátban.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évbenbalazs799
passz, virágboltban kerestem, de még nem volt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki Football Managerezik itt? 15ről valami vélemény? nekem hétfőn hozza a megcsúszott jézuska 😀
2007-es kiadás óta játszom vele minden évben


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Életemben először kijátszottam az Imperium Galacticát. 😀😀 Régen amikor sokat toltuk, sehogy sem tudtuk végigvinni, mert az egyik bolygó elfoglalásánál nem lépett tovább, így az az egy mindig megmaradt. Gondolom hibás volt a CD. Na de most pontot tettem egy 15 éves rejtély végére és végre láthattam a befejező videót :cool: 😀😀

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
undorító ez a hackerháború, végre van időm, erre nem tudok játszani 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékotaNegritis
Teamviewer ?süti
nem emlékszem, de menet közbe felajánlja és le is szedeti
sztem teljesen más progi amit kb ők csináltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékotaNegritis
Teamviewer ?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Ehh, elálltunk tőle. Nem ismerjük ezt a weekly sale-t, a steamen meg még mindig 50 euró 😕
Na, majd karácsonyra beszerzi fizikális változatban az asszony 😀Minitron
nincsen vele semmi gond, meg lehet nézni hogy "kitől" veszed a játékot és van ugye egy biztonsági +1 eurós rész is ahol felelősséget vállalnak hogy működik-e a kód (cserébe fel kell telepítened egy progit amivel nézik az asztalod miközben aktiváljod)
én 60 napos SWTOR kódot szoktam venni onnan, meg 1-2 játékot

most pl a Watchdogson agyalok amint 2000hufra leesik az ára

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jézuska hozott egy XboxOne-t karácsonyra, mellé jött egy AC Unity és egy AC Black Flag, plusz egy camouflage joy és 1 éves Gold előfizetés. Most pedig már száguld le a Fifa 15 Holiday Edition 5500 forintért 😊 Felkészül a forza horizon 2 😊 #kockarácsony 😊


JT Daniels fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Videojátékokról akkor és most:
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
Gyakorlatilag a dobozos változatoknál is a kódot fizeted meg, ezzel aktiválod a játékot. Már elég elenyésző azon retail változatok melyeket ne kéne Steamen, vagy a kiadó által létrehozott oldalakon aktiválni.
Steam szerintem elég értelemszerű. Kifizeted a játék árát, aztán netről leszedi a telepítendő fájlokat (amik a DVD-n lennének), utána pedig minden fut a nagyon divatos "felhőről". Ami ugyanolyan szerver, mint régen, csak így jobban hangzik.
Nagyobb kiadóknál ugyanez megy, csak saját szerverekről. Ilyen az EA Origin vagy a Ubisoft UPlay rendszere.
Illetve vannak oldalak ahonnan ugyanúgy legálisan hozzájuthatsz a játékhoz, de azok nem rendelkeznek klienssel. Ilyen például a Humble Bundle vagy a G2A. Itt legtöbbször Steames kulcsokat kapsz, de minden játéknál külön felvannak tüntetve.

Félnivalód nincs, szerverek stabilak, ha kóddal lenne probléma pedig igen jó tapasztalattal vagyok a supportokról.
Ami fontos, hogy a jelszavad legyen biztonságos. Jó 10+ karakter, kis és nagy betűk, speciális karakterek.süti
Köszönöm szépen mindenki válaszát. 😊 Valahogy én is így gondoltam, de jobbnak láttam azért egy kicsit informálodni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van valakinek tapasztalata, hogy ha egy játékhoz csak kódot veszek meg PC-re akkor milyen procedúrán kell keresztül menni, hogy a végén játszani tudjak? A kód mit tartalmaz, maga a játék file honnan lesz meg, valami biztonságos szerverről kell majd letöltenem vagy hogy lesz? Köszönöm előre is. (FM15)balazs799
Gyakorlatilag a dobozos változatoknál is a kódot fizeted meg, ezzel aktiválod a játékot. Már elég elenyésző azon retail változatok melyeket ne kéne Steamen, vagy a kiadó által létrehozott oldalakon aktiválni.
Steam szerintem elég értelemszerű. Kifizeted a játék árát, aztán netről leszedi a telepítendő fájlokat (amik a DVD-n lennének), utána pedig minden fut a nagyon divatos "felhőről". Ami ugyanolyan szerver, mint régen, csak így jobban hangzik.
Nagyobb kiadóknál ugyanez megy, csak saját szerverekről. Ilyen az EA Origin vagy a Ubisoft UPlay rendszere.
Illetve vannak oldalak ahonnan ugyanúgy legálisan hozzájuthatsz a játékhoz, de azok nem rendelkeznek klienssel. Ilyen például a Humble Bundle vagy a G2A. Itt legtöbbször Steames kulcsokat kapsz, de minden játéknál külön felvannak tüntetve.

Félnivalód nincs, szerverek stabilak, ha kóddal lenne probléma pedig igen jó tapasztalattal vagyok a supportokról.
Ami fontos, hogy a jelszavad legyen biztonságos. Jó 10+ karakter, kis és nagy betűk, speciális karakterek.