PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tegnap este vettem meg a Front Page Sports Football -t, ha lesz annyi időm ma este kipróbálom.
Valakinek már vannak róla tapasztalatai?Egon
Én nem vettem meg, letöltöttem. Nem sok opció van, mármint taktikai szinten. De végül is elég játszani. Fontos, hogy kiválasztod a playbookot és akkor az is lesz a meccsen. Van pár alap, vagy lehet szöszölni is. Mondjuk ha kiválasztasz olyat, amiben I form és Pro van csak (west Coast asszem ilyen), akkor nem is lesz 3WRes felállás és kész. ?? Másrészt ami a playbookban van az van, de azt is valami alapján szűkíti. Nekem előfordult gyakran, hogy volt 12 futás, de abból 9 belső, 3 off tackle, meg ugyanennyi rövid passz, és kész. Csakhogy én hosszút dobtam volna vagy sweep vagy screen kellett volna, tudtam hogy a boxba áll és rövid zónába, de egy sem volt.
Ami felbaszott (lehet mert nem vettem meg), hogy laggolt mint állat. De komolyan egy play pár másodperc, aztán választunk egy-egy playt midketten és tovább. DE néha 15 percig le volt fagyva. Aztán lement 8 play gyorsan rendben, aztán lefagyott 11 percre, és így tovább. A végére legalább belejöttem nagyjából. 0-13ról nyertem 17-16ra.

Grafika borzalom gyenge. A telefonomon szebb cuccok futnak. Illetve a TV nézet a lag miatt használhatatlan volt számomra. A taktikai nézet átlátható, de egy pentum1 is megjeleníti. Piros és kék pöttyök mozognak a rácson. Jó persze nekem elég ez a nézet és grafika, a taktika érdekel.

Edzéseket se értettem. Beállítottam 5 embert kábé, a többivel mi van? Ők mondjuk tényleg fejlődtek. Beállítottam egy-két playt D+O edzeni szintén, annak is biztos van értelme, mert jobban megy gondolom meccsen, de nagy előnyt nem tapasztaltam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Tegnap este vettem meg a Front Page Sports Football -t, ha lesz annyi időm ma este kipróbálom.
Valakinek már vannak róla tapasztalatai?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Múltkor volt szó, hogy 30 valahány giga az NBA, ma láttam Final Fantasy 13-at: 55 giga 😀
15 éve melóhelyről kb 20 floppyn hoztam el egy játékot, de nekem csak tíz volt, ezért bringával 2x fordultam 😊
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Üdv!
A nálam jóval tapasztaltabb konzolgurukat kérdezném. Keresek PS3-ra olyan játékot,amit a két fiam /8 és 5 évesek/,együtt tudnak játszani. Fogalmam sincs,hogy van e ilyen,azt tudom,hogy xbox-on játszanak együtt a minecrafttal másutt,de itthon ps van.Ha esetleg tudtok ilyet,azért köszönet.Blitzburgh
Én úgy tudom van Minecraft PS3-ra is.

Ha nem, vagy mást is keresel:
Nem tudom mi a trend, ha a gyerek oldalról közelítem meg akkor Little Big Planet valamelyik verziója jut eszembe.
Skylanders jópofa gyűjtögetős, ha bírod anyagilag a finanszírozását.
Az új Rayman Origins nagyon jól sikerült, vissza hozza a régi szép időket.

Illetve a hozzájuk legközelebb álló LEGO-val szerintem nem lehet mellélőni. Az újabbak egyre jobbak, de egy SW hangulat mindenért kárpótol.

Ha meg gyepálnák egymást a Mortal Kombat vagy az Injustice értelemszerű választás.süti
Mondjuk 8/5 évesnek Mortal Kombatot még nem adnék 😀 Ellenben a LEGO játékok tényleg tökéletes választásnak tűnnek. Nem hogy őket, de még engem is lekötnek 😀 illetve még ott a Skate sorozat azt tutira lehet ketten játszani és kifejezetten szórakoztatóDrip
A LEGO szériákból mindenképpen ajánlom a Star Wars I-II-t, a Marvel Super Heroest és a két DC-set, de inkább a másodikat.

A 8 éves szerintem már élvezné a Maddent is, veled meg főleg. Legalábbis a 9 éves öcsémmel szoktunk egymás ellen meccselni, és simán megy neki az irányítás.
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kösz,leírtam őket..(Y)
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv!
A nálam jóval tapasztaltabb konzolgurukat kérdezném. Keresek PS3-ra olyan játékot,amit a két fiam /8 és 5 évesek/,együtt tudnak játszani. Fogalmam sincs,hogy van e ilyen,azt tudom,hogy xbox-on játszanak együtt a minecrafttal másutt,de itthon ps van.Ha esetleg tudtok ilyet,azért köszönet.Blitzburgh
Én úgy tudom van Minecraft PS3-ra is.

Ha nem, vagy mást is keresel:
Nem tudom mi a trend, ha a gyerek oldalról közelítem meg akkor Little Big Planet valamelyik verziója jut eszembe.
Skylanders jópofa gyűjtögetős, ha bírod anyagilag a finanszírozását.
Az új Rayman Origins nagyon jól sikerült, vissza hozza a régi szép időket.

Illetve a hozzájuk legközelebb álló LEGO-val szerintem nem lehet mellélőni. Az újabbak egyre jobbak, de egy SW hangulat mindenért kárpótol.

Ha meg gyepálnák egymást a Mortal Kombat vagy az Injustice értelemszerű választás.süti
Mondjuk 8/5 évesnek Mortal Kombatot még nem adnék 😀 Ellenben a LEGO játékok tényleg tökéletes választásnak tűnnek. Nem hogy őket, de még engem is lekötnek 😀 illetve még ott a Skate sorozat azt tutira lehet ketten játszani és kifejezetten szórakoztató

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Üdv!
A nálam jóval tapasztaltabb konzolgurukat kérdezném. Keresek PS3-ra olyan játékot,amit a két fiam /8 és 5 évesek/,együtt tudnak játszani. Fogalmam sincs,hogy van e ilyen,azt tudom,hogy xbox-on játszanak együtt a minecrafttal másutt,de itthon ps van.Ha esetleg tudtok ilyet,azért köszönet.Blitzburgh
Én úgy tudom van Minecraft PS3-ra is.

Ha nem, vagy mást is keresel:
Nem tudom mi a trend, ha a gyerek oldalról közelítem meg akkor Little Big Planet valamelyik verziója jut eszembe.
Skylanders jópofa gyűjtögetős, ha bírod anyagilag a finanszírozását.
Az új Rayman Origins nagyon jól sikerült, vissza hozza a régi szép időket.

Illetve a hozzájuk legközelebb álló LEGO-val szerintem nem lehet mellélőni. Az újabbak egyre jobbak, de egy SW hangulat mindenért kárpótol.

Ha meg gyepálnák egymást a Mortal Kombat vagy az Injustice értelemszerű választás.
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Üdv!

A nálam jóval tapasztaltabb konzolgurukat kérdezném. Keresek PS3-ra olyan játékot,amit a két fiam /8 és 5 évesek/,együtt tudnak játszani. Fogalmam sincs,hogy van e ilyen,azt tudom,hogy xbox-on játszanak együtt a minecrafttal másutt,de itthon ps van.Ha esetleg tudtok ilyet,azért köszönet.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
na FM reloaded:
jelentkeztem a Lazio-hoz, és engem választottak 😀 a csapat maga nem rossz szerkezetű, kb ez a kezdő nálam:
Marchetti- Cassani, Ciani, stb - Cana - Ledesma, Hernanes - Lulic, PEdro Leon - Immobile
padon van: Zarate, Éder, Ederson, Obiang
igazából a középső középpálya picit vékony oda le akarom szerződtetni Ekdalt.

Bajnokságban 17. hely, BL-ben 3 forduló után 2 pont.
Első meccs Bayern ellen otthon: nagyon taktikusan 2-0ra nyertem, igazából X-et akartam, ezért kb megfojtottam a Münchent, de szó szerint találtam 2 gólt, ezért nyertem. Első bajnoki Samp otthonában 1-0-ra kaptam ki, de rakat helyzetem volt ...

Ha picit jobban megszokják a taktikát, akkor sztem nagyon jó kis csapat lesz ez 😀 kb 10 misi átigazolásra van, abból jó lenne vmi középső középpályást szerezni, mert Cana és Ledesma sem mai gyerek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.shawnka
Csak bele néztem én is. Az elején nagyon király felvezető, még a tutorialba is sikerült kreativitást vinni. Aztán fasza felvezetők, beúszó Shadow of Mordor felirat meg epikus zene meg minden királyság. Utána habzószájjal gyilkolod az orkokat, és ármánykodsz az a warchiefek ellen.
Aztán szép lassan leül a játék.
Töménytelen kontent, de különösebben nem motivál semmi a felfedezésben vagy gyűjtögetésben. Egész egyszerűen Mordor ellaposodik, és nem igen van különbség a területek között. Az AI nagyon gyenge, még az orkokhoz képest is, így kihívás se sok van, viszont annál több idegesítő "bug".

Fősztorin kívül nem tudja fenntartani a figyelmet, ahogy a Batman vagy AC, aminek okát én a LotR hangulatának hiányában érzem. Azért, mert elmodnják, hogy egy gondori ranger vagyok meg néha-néha összefutok Gollammal...
A LEGO LotR jobban lekötött és ott még gyűjtögetni is volt kedvem, mert éreztem, hogy Gyűrűk ura.

Ettől függetlenül nem rossz játék, és tényleg korrekt munka, jó optimalizáltsággal, de egy Black Flag után kevés.süti
és még a zene is fos.
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
használtan érdemes?csebi
30-40k körül már lehet venni korrekt,használt gépeket.Szerintem érdemes.Ami gebasz be szokott ütni,az kb akkor is lehet ha 2 hónapja vetted és akkor is ha új,de ennek nagyon kevés a valószínűsége,mármint hogy valami baja lesz.Én azt tanácsolom mindenképp,hogy használtat vegyél,max beviszed egy szervízbe utána rögtön és 5k körül fullra szétszedik-kipucolják,mint ha új lenne.

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
Akkor azt hiszem benevezek egyre.
Már csak az "Xbox 360 vagy a PS3 a jobb?" kérdésen kell átrágni magamat.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
ideje venni egy konzolt, ez a 37 gigás 2k15 pc verzió már nem állapot 😀lol
A 37 giga oka azért az is, hogy sok felhasználót elkábít. Vagyis mesze nem szükséges ez a méret, lehetne ez a játék is 10 giga vagy annyi se, tök ugyanaz lenne. Csak így többen megveszik. Tudom ez kissé lehangoló, de tény. Nem egy játékot láttam már, amit úgy törtek fel, hogy negyede lett ,semmit nem vettek ki ,csak a teljesen felesleges fájlokat. De tény, a gyártót minden érdekli, ha pénzt hoz.

Más. Ezt ki kell próbálnom:
 store.steampowered.com/app/316700/?snr=1_7_15__13


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.shawnka
Csak bele néztem én is. Az elején nagyon király felvezető, még a tutorialba is sikerült kreativitást vinni. Aztán fasza felvezetők, beúszó Shadow of Mordor felirat meg epikus zene meg minden királyság. Utána habzószájjal gyilkolod az orkokat, és ármánykodsz az a warchiefek ellen.
Aztán szép lassan leül a játék.
Töménytelen kontent, de különösebben nem motivál semmi a felfedezésben vagy gyűjtögetésben. Egész egyszerűen Mordor ellaposodik, és nem igen van különbség a területek között. Az AI nagyon gyenge, még az orkokhoz képest is, így kihívás se sok van, viszont annál több idegesítő "bug".

Fősztorin kívül nem tudja fenntartani a figyelmet, ahogy a Batman vagy AC, aminek okát én a LotR hangulatának hiányában érzem. Azért, mert elmodnják, hogy egy gondori ranger vagyok meg néha-néha összefutok Gollammal...
A LEGO LotR jobban lekötött és ott még gyűjtögetni is volt kedvem, mert éreztem, hogy Gyűrűk ura.

Ettől függetlenül nem rossz játék, és tényleg korrekt munka, jó optimalizáltsággal, de egy Black Flag után kevés.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ideje venni egy konzolt, ez a 37 gigás 2k15 pc verzió már nem állapot 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
használtan érdemes?csebi
ha nem zavar, akkor persze.

konzolokszervizén érdemes szétnézni, ők a legolcsóbbak az országban.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊shawnka
használtan érdemes?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.cartman023
én tavaly vettem a ps3-at (ps2+psp beszámítással volt 30 körül a vadonatúj 160 gigás slim). a mai napig nyüstölöm rajta az ncaa-t meg a madden15-öt, hibátlan 😊
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Üdv mindenkinek!

Az a kérdésem lenne, hogy megéri PS3/Xbox360-at venni manapság?
Szívesen elmaddenezgetnék vele, mert a pc-s verzió felett már elhaladt az idő.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀Drip
szerencsére 4 nap alatt kényelmesen kijátszható a fősztori, én már le is tettem.

azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.shawnka
:/ Itt van a gépen de még a főmenüig se jutottam el. Pedig szombaton és ma is lett volna időm rá. Majd egyszer

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀Drip
szerencsére 4 nap alatt kényelmesen kijátszható a fősztori, én már le is tettem.

azon kívül sajnos nem sokat ér. pedig anno az Arkham Cityben órákat töltöttem el csak barangolással meg mellékküldetésekkel, de Mordorban ez valamiért nem működött.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SZarok Mordorra, holnap jön az új NBA 2k játék , nem lesz életem 😀

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem is tudom, hogy a Watch Dogs vagy a Shadow of Mordor sztorija volt-e a nagyobb csalódás... Pedig maga a játék alapból mindkettőnél remek lehetne, de a hozzájuk írt történet egy önismétlésbe fulladó katasztrófa, elképesztően buta AI-valbaggio
Watch Dogs-ot egyszer ki lehet játszani, aztán kb ennyi is...De pl összehasonlítva egy GTA V-tel elképesztő a különbség. Utóbbit hiába játszottam ki egy éve xboxon, januárban beszerzem pc-re és újrakezdem az tuti.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
nem is tudom, hogy a Watch Dogs vagy a Shadow of Mordor sztorija volt-e a nagyobb csalódás... Pedig maga a játék alapból mindkettőnél remek lehetne, de a hozzájuk írt történet egy önismétlésbe fulladó katasztrófa, elképesztően buta AI-val


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal