PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:
Divat
tavaly is mintha ezek a csapatok lettek volna benne, talán a Pool és a Boca nem volt. Hát kíváncsian várom, lehet megveszem felesbe. de lehet a Destiny-t is meg kellene venni, de vmikor élni is kellene. #problémák


JT Daniels fan
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Olyan kérdésem van hogy a madden 15-ben hogyan tudok fair catchet jelezni?Jack Zoltán
xbox Y ps 3szög
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Olyan kérdésem van hogy a madden 15-ben hogyan tudok fair catchet jelezni?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:
Divat
Kösz.
Kijöttek az első FUT értékek.
Kicsit keveslem Chiellini 84-es OVR-t.

több mint 9 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?Kenny
szept 9, és ezek a csapatok lesznek:

|
több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
 tdmagazin.hu/hirek/ilyen-vicces-meg-sosem-volt-a-madden

Ha ez igaz, az azért elég tré. 😀Stez
Igaz, tegnap találkoztam vele én is. 😀 Azért az hozzá tartozik, hogy csak az Ultimate team egy új challangében(Preseason team of the week) fordul elő a hiba.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 tdmagazin.hu/hirek/ilyen-vicces-meg-sosem-volt-a-madden

Ha ez igaz, az azért elég tré. 😀

több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Játszik valaki az új madden-el xbox one-n?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
valaki tudja mikor jön ki a FIFA 15 demo?

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..JoeyPorter
Nekem is többször fagyott azóta. Amikor meccs után meg akarom nézni a részletes statot lefagy.FearTomi
Szerencsére mostanság leállt már ezzel a fagyással.Tudok is haladni normálisan az UT-ben 😊 BigBen,Decker,Bradshaw,Woodley,Ryan Clark,Mays,Riley Cooper,Ertz 😊 Az O fal is már 75+ . Most már lehet erősíteni a D-t,most lett meg a first round bye is,egész jó lóvékat ad most már 😊

több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..JoeyPorter
Nekem is többször fagyott azóta. Amikor meccs után meg akarom nézni a részletes statot lefagy.

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Nekem már kétszer lefagyott.Igaz nem meccs közben hanem mikor lépkedtem UT-ben a menük között..

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
fagyni nem fagyott de már vagy 3szor olyan szépen belaggolt FG / kickoff kísérletnél, hogy csoda...

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...FearTomi
Mit vársz? Electronic arts. Majd 3-4 múlva talán elmúlnak a hibák. Mostanában kb. csak bugos játékokat adnak ki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki tapasztalt fagyást Madden 15-nél? Nekem most szállt el egy hibátlan meccsem...

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem lesz védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀Drip
a büd************ tegnap ki sem próbáltam, csak egy videót láttam róla, és hogy ps3. Elmehet az EA a büdös picsába 😕 ettől függetlenül még mindig megérte, de hát faszom az ncaa 13 is kibírta már ezt a kamerát, akkor ez a játék nem? leave me aloneHabi
Én is értetlenül bámultam, hogy ezt ugyan miért nem lehetett már beletenni... Mintha nem lett volna már egy ilyen játékuk ami támogatja ezt. Ugyanígy szerintem egy normális half time show is elfért volna. Ezenkívül amùgy frankó ,CFM -be mondjuk fura,hogy a storyline rookiek tobben vannak de szezon kozbe csak egy info jön ... Tehát week 12nél vagy 6 játékosról volt már szó de mindegyiket csak egyszer említették. Viszont elvileg draft után folytatódik a "történetük"...

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Madden15 (PS3) első vélemények:
Kicsit féltem, hogy megkapom az előző szériát pár újítással, de szerencsére nem így lett. Hangulatos már maga a menü is, tetszenek a változtatások. Egyelőre skill trainert nyomtam, ami szerintem jobb és nehezebb is lett a tavalyi verzióhoz képest. Több mindent lehet begyakorolni és kellően meg kell szenvedni az arany teljesítési szintért. Tetszenek a feladatok. Mondjuk Brady és a triple option még fura 😊
Ezután váltottam ultimate teamre, ami szintén átesett pár reformon, szerencsére amit láttam, az pozitív volt. Egyszerűbb a kártyákat gyűjteni, jól néz ki. Egy meccset játszottam a ratyi kis csapatommal a Seahawks ellen, ami feltűnt, hogy érezhetően gyorsabb lett a játék, nincs annyi idő gondolkodni. A grafika is észrevehetően fejlődött. A kicker feladatok véééégre sokkal nehezebbek lettek, skill trainernél is lehet gyakorolni. Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban. Az első tapasztalataim nagyon jók, megérte azt a 7500 forintot amibe került 😊Habi
Nyomom én is.Végre lehet normálisan védekezni benne és nem az dönti el az online meccseket,hogy ki manageli jobban az órát vagy ki hibázik egy támadást.Eddig csak UT-eztem,de nagyon bejön,kár hogy megint nincs benne Tebow akár csak a tavalyiban :[]

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem lesz védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀Drip
a büd************ tegnap ki sem próbáltam, csak egy videót láttam róla, és hogy ps3. Elmehet az EA a büdös picsába 😕 ettől függetlenül még mindig megérte, de hát faszom az ncaa 13 is kibírta már ezt a kamerát, akkor ez a játék nem? leave me alone


JT Daniels fan
több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valaki majd akarja nyomni később?😊 (Xbox360)

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Madden15 (PS3) első vélemények:
Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban.Habi
PS3ba benne va ez az opció ? tudtommal kimaradtak az előző Gen. konzolokból... legalábbis X360-on én nem látom, hogy lehet ilyet csinálni de ha lehet áruld el hogy 😀

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Madden15 (PS3) első vélemények:
Kicsit féltem, hogy megkapom az előző szériát pár újítással, de szerencsére nem így lett. Hangulatos már maga a menü is, tetszenek a változtatások. Egyelőre skill trainert nyomtam, ami szerintem jobb és nehezebb is lett a tavalyi verzióhoz képest. Több mindent lehet begyakorolni és kellően meg kell szenvedni az arany teljesítési szintért. Tetszenek a feladatok. Mondjuk Brady és a triple option még fura 😊
Ezután váltottam ultimate teamre, ami szintén átesett pár reformon, szerencsére amit láttam, az pozitív volt. Egyszerűbb a kártyákat gyűjteni, jól néz ki. Egy meccset játszottam a ratyi kis csapatommal a Seahawks ellen, ami feltűnt, hogy érezhetően gyorsabb lett a játék, nincs annyi idő gondolkodni. A grafika is észrevehetően fejlődött. A kicker feladatok véééégre sokkal nehezebbek lettek, skill trainernél is lehet gyakorolni. Továbbá a legnagyobb bónusz, hogy védő játékosra már rá tudunk váltani, és így szemből tudunk a támadósorok ellen játszani. Így azért már nagyobb kedvem van védekezni, nem csak a na had támadjak már én szituáció van. Ez óriási bónusz, mondjuk már régóta benne kellett volna lennie a játékban. Az első tapasztalataim nagyon jók, megérte azt a 7500 forintot amibe került 😊


JT Daniels fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan



hoooly sh....micsoda évad zárás!! (Walking Dead)]Raven17
9,19€ Steamen, de mindig hó végén jönnek az ilyen ajánlatok...
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
hoooly sh....micsoda évad zárás!! (Walking Dead)

| Lukeot sajnáltam, hogy meghalt, nekem az volt a tippem, hogy majd a végén közte és Kenny között kell dönteni. Sajnos Jane vs Kenny lett, Kennyt valahogy sose bírtam, már az 1. évadban se, és most is végig crazy volt (jó persze elvesztett mindenkit akit szeretett szal érthető) úgy, hogy végül Janeel maradtam, bár benne se bízok teljesen, néha tök szimpi, olyan, mint valami nagytesó Clemnek, néha meg Kenny2...
Volt pár jelenet aminél csak tátott szájjal néztem, pl mikor lelövi a köcsög orosz srác Clemet és jön a flashback az 1. évad 3. részhez, Én totál elhittem akkor, hogy ez az egész álom volt xD Már kezdtem is örülni, hogy omg lehet most megmenthetjük Carleyt, meg Lee-t, de sajnos a Carleys rész már megtörtént, aztán meg kiderült, hogy az eddigiek tényleg megtörténtek és csak most álmodik Clem.
Na meg arra se számítottam, hogy az Orosz agyon lövi Clemet, mondjuk Én végig utáltam azt a gyereket, de azért ezt nem néztem ki belőle.
Mindenesetre kíváncsi leszek a 3. évadra, azt olvastam, hogy igen eltérő befejezések születhetnek (elvileg Clem is meghalhat, de ez nem tudom igaz-e) úgy, hogy most már talán tényleg különbözni fognak a storyk egymástól. Nálam a Clem-Jane ending lett, visszamentünk a Carver bázisra, a végén a családot elküldtem a francba akik beakartak jönni hozzánk, meguntam, hogy mindenki úgy is csak átbasz minket, vagy a halálba vezetnek, most már senkiben sem bízok, jól ellesznek Ők kette..izé hárman. (a gyerek még tuti sok gondot fog okozni...) Innentől badass Clementine van! 😀 (mondjuk ha tippelnem kéne akkor a család majd visszajön pár másikkal és máris annyi a badass duómnak xD)
|
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
milyen világhódítós játékokat tudtok ajánlani?

- számítógép barát grafika (inkább laptop miatt)
- gyorsan inditható (tehát ha nincs sok időm játszani)
- multiplayer lehetőség


mintának. persze lehet komolyabb hangvételű. de az europa universalis rendkívül szöszmötölős és bonyolult.
risk faction:
risk 2 (bár ennek nincs multiplayere):  www.youtube.com/watch?v=OIQWTvRfVBw
rizikó (csak ebbe nincs multi + felkúr a gép):  ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=79g72c0befc763f5e29

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Az új Maddenről:  www.ign.com/articles/2014/08/21/madden-nfl-15-review
Szar így konzol nélkül...süti
Nagyon lassan telnek a napok PS4-el 😊 😀